Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 02/14/18 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  W pierwszym poście wyraźnie napisałem, że konsola była kupiona w SKLEPIE INTERNETOWYM, ale oczywiście musiałeś wyjąć z kontekstu jeden post zamiast odnieść się do całości. Poza tym market - e-market - e-sklep, dla mnie to synonim tym bardziej ze na początku podkreśliłem o co mi chodzi. Nie wiem jaki jest cel w takim czepianiu się na siłę. No ale spoko, trochę się pośmiałem, jesteś dziwny kolego nawet jak na obyczaje internetu, dlatego po prostu Cię oleję i skupię się nie odpowiedzi innych osób Okej, nie chcę robić offtopa. Czekam na informację jeszcze co do tych papierków i w sumie można zamknąć temat.
 2. 3 punkty
 3. 1 punkt
  Witam, mam taki dosyć niecodzienny problem. Chodzi o to, że wczoraj dotarła do mnie nowa PS4 slimka, CUH 2116A. Zakupiona w dużym sklepie internetowym, nie żadna aukcja z Allegro. Pudełko oki, plomba nieruszona, każdy podzespół/kable ładnie zapakowane. Przyjrzałem się jednak konsoli (odpaliłem lampeczkę w telefonie i zbliżyłem mordę na odległość 3-4 cm) i dostrzegam delikatne subtelne ryski na tym gładkim, odbijającym światło znaczku PS. Sprawdziłem potem wejście hdmi z tyłu (podobny materiał do tego znaczka na górze) i też jest jedna ryska/pęknięcie (chociaż nie wiem jak ktoś mógłby to zrobić próbą wkładania kabla). I teraz moje pytanie brzmi: czy jest możliwe, że takie subtelne ryski powstały w trakcie procesu produkcyjnego czy montażowego? Podejrzewam po prostu, że dostałem konsolę ze zwrotu czy coś i stąd to pytanie. Bo myślałem, iż nowa konsola powinna być gładziutka i bez rysek jak pupa niemowlaka... Od razu zaznaczę jednak, jestem strasznym perfekcjonistą i większość z was by tych rysek nawet nie zauważyła. Dlatego też mnie męczy świadomość otrzymania konsoli 'po kimś'. A może jest inna możliwość sprawdzenia czy konsola była kiedykolwiek uruchamiana albo coś? Druga sprawa, też budząca moje podejrzenia. Nr w prawym dolnym rogu na instrukcji, gwarancji i wewnątrz pudła. Czy one nie powinny być identyczne? Bo u mnie są podobne, ale jednak się trochę różnią. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 4. 1 punkt
  Duże paczki z ujowymi klaksonami i neonami...
 5. 1 punkt
  Ogarnij się Digi Największe cwaniactwo to właśnie to co robi Media Expert czy Euro, czyli zamówienie internetowe z odbiorem w sklepie. Oba sklepy robią klienta w uja i zamówienie jest oznaczone jako zarezerwowane. Skoro kolega napisał To ma 14 dni na zwrot bez podania przyczyny. Koniec tematu.
 6. 1 punkt
  Konsole raczej nie są dla perfekcjonistów, to prawda Co do tych rys koło HDMI to mogły powstać podczas testów na linii produkcyjnej. Jakiś ziomuś na chwilę tylko podłącza kable i sprawdza napięcia. Potem dopiero do pudła.
 7. 1 punkt
  EA standard. Już od czasu fightnight to samo jak ktoś dopłaci i dokoksuje to online jest bez sensu.
 8. 1 punkt
  Przeciule... Takie rzeczy mogę godzinami oglądać.
 9. 1 punkt
  Paradoks Cloverfield - jeśli mam być szczery to nie wiem co powiedzieć. O ile Projekt: Monster to średniak z ciekawym pomysłem i kilkoma dobrymi scenami tak już Cloverfield Lane 10 był kompletnie pozytywnym zaskoczeniem. Jeden z lepszych i ciekawszych filmów 2016. Ale Paradox to jakaś kpina z widza, film który bardziej pasuje do SyFy i kolejnego Rekinado. Po kiego czorta Netflix wykupił ten gniot od Paramountu za 50 mln $ pozostanie dla nas tajemnicą.
 10. 1 punkt
  Może tak, może nie ale jak ktoś nie ma miejsca na głośniki i kable to sounbar jest najlepszym rozwiązaniem. Ta Yamaha to nie zwykła pierdziawka jak te z marketów od producentów telewizorów. Wystarczy posłuchać dobrych materiałów z obsługą DTS Virtual X. Oczywiście ważne jest aby odsłuch przeprowadzić na tym sprzęcie, który albo ma już fabrycznie zaktualizowany ten frimware albo dokonać odsłuchu dopiero po aktualizacji ( musi się palić niebieska dioda surround). Nie znaczy to, że tylko materiały ze ścieżką DTS Virtual X będą grały znakomicie bo wszystko świetnie gra przy włączonym DTS Virtual X na sounbar. Czy to program TV, gra na konsoli czy materiały z YT. Opinie na zagranicznych forach również potwierdzają to co piszę. Żeby nie prowadzić zbędnej dyskusji. Wiem, że dobry aplituner z głośnikami 5.1 czy 7.1 to lepsze doznania. Nawet dobre stereo z połączonym subem do filmów. Ale ten sounbar jest bezprzewodowy i kosztuje 1700 zł a wrażenia robi niesamowite i dźwięk przestrzenny tutaj naprawdę daje nam poczucie głębi a dźwięki, że tak napisze "odrywają" się od sounbar na boki i góra dół i choć nic nie zastąpi fizycznych głośników to i tak efekt jest zdumiewajacy.
 11. 1 punkt
  6749pln za 65XE9005 to zacna cena... w sierpniu kosztowal ponad 9tys, a na premiere startowal prawie za 11tys
×