Skocz do zawartości
Emir

LittleBigPlanet

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też z chęcią pogram w LBP ;) Mam tylko jedną mapkę na 100% wiec jeśli ktoś jest chętny pomóc to bardzo bym prosił. Mogę też pograć w jakieś wasze mapki :D ogólnie mogę pograć we wszystko :D

ID: Zduniekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jestem tu nowy :) ale ja nie w tej sprawie.

Szukam ludzi do zrobienia lvl w 100% ponieważ do nie których lvl trzeba 4 osób a tylu nie mam więc zwracam się z prośbą do was abyście mi pomogli.

No się rozpisałem a teraz moj psn id: Rozek888

Dodawać mnie bo mam dopiero 37% gry i więcej sam nie mogę zrobić .

POMOCY

I proszę o serdusza do moich lvl

Edytowane przez rozekczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może znowu się umówimy na grę dla 4, bo ostatnio nie udało się zaliczyć wszystkich leveli ? Proponuję dzisiaj godzinę 19:30, albo jutro tą samą porę. Kontrolall, leon - zainteresowani ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może znowu się umówimy na grę dla 4, bo ostatnio nie udało się zaliczyć wszystkich leveli ? Proponuję dzisiaj godzinę 19:30, albo jutro tą samą porę. Kontrolall, leon - zainteresowani ?

Yes, sir!!! O 19.30 będę ale tym razem sam. No to trzeba nową osobę skołować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. Wysłałem zaproszenia do osób, które się ostatnio tutaj ogłaszały, pogadam z kilkoma które znam i mają LBP i jakoś to będzie. To do wieczora ;) Poszukam headseta. A inne osoby, które będą chciały poprzechodzić levele dzisiaj dodawać nas do znajomych - kontrolall i themichal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym Roku!!!

Ja również stawiam się na 19.30, może uda nam się zrobić tą misję dla 4 w levelu The Wilderness-The Collector's Lair

Jak ktoś z was pamięta levele dla 4 których nie zrobiliśmy to niech da znać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też bym pograł :] o ile się zmieszcze xD ID: Zduniekk ^^

przyjmij mój invite. A co do plansz dla czterech to mnie zostały wszystkie oprócz tych, które robiliśmy przedwczoraj. Później możemy porobić levele dla dwóch, od Meerkant Kingdom nie mam zrobionych sekcji dla dwóch zaliczonych, więc jestem chętny do każdego levelu ;) Headset leży już przede mną, więc mogę gadać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to rybka jaka mapka ;] lubię poskakać XD headsetu nie mam, miałem kupić, ale zrobiłem inne zakupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogram z każdym chętnie , nie mam headset'u może niedługo :D

Grę mam od wczoraj :)

ID: szarosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bardzo chętnie bym pograł nie mam zbyt dużo plansz w singlu zaliczonych.

mój nick to twd19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheMichal:

My zrobiliśmy już wszystkie misje dla czterech?? Tak poza tym to fajnie się grało ;) Jeszcze może kiedyś zagramy? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TheMichal:

My zrobiliśmy już wszystkie misje dla czterech?? Tak poza tym to fajnie się grało ;) Jeszcze może kiedyś zagramy? Pozdro

jutro 19:30 ? :P

Edytowane przez TheMichal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok zobaczymy ;)

ja na pewno będę grał wieczorem, może też tak jak dzisiaj około 17 też. Ze Zduniem dzisiaj trochę poprzechodziliśmy dla dwóch, mordowaliśmy się z Boom Town, później ja sam szukałem, ale wciąż mam tam 90% i żadnych nowych prize bubble'ów nie mogę znaleźć :rolleyes: Może jutro się znowu uzbiera 4 graczy i pozaliczamy te levele, bo przy takiej masie graczy 100% łatwo wpada, a zabawa też jest na 100% :turned: To do jutra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o osercowanie mojego lvl'a nazywa się 2nd level...

Mam nadzieję że się spodoba.

Jakby co pisać na PSN ID: Dorian0695 to na pewno się odwdzięcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny do gry.

PSNID: Solstarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o heart na moje dwa levele:D nie są dobre ale np w jednym jest 70stickersow do zgarniecia:D moj nick to marcipeusz (wysyłajcie zaproszenia) mam juz prize bubbles na 100% wiec moge pomoc.Za serduszko place serduszkiem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na wspólne granie. Dodawajcie mnie do friends (PSNID: Ripper_PL ) :)

Edytowane przez Ripper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosiłbym o dodanie mojego poziomu do heart. Chciałbym zaliczyć to trophies. :/

Odwdzięczę się heart również. Mój poziom nazywa się : Hils have eyes.

Psn Id FiFi90. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prosze o heart na moje dwa levele:D nie są dobre ale np w jednym jest 70stickersow do zgarniecia:D moj nick to marcipeusz (wysyłajcie zaproszenia) mam juz prize bubbles na 100% wiec moge pomoc.Za serduszko place serduszkiem:D

hehe dzieki wielkie za poziom z samymi bąbelkami i itemkami :) dzieki niemu zdobylem 2 silver trofea! zapodalem serducha tylko nie zakapowalem o co biegnie w tym z "legia wawa" ale moze to dlatego ze nOObek ze mnie dopiero zaczynam i wiele jest dla mnie zagatka. Szczegolnie to jak grac z Wami wspolnie moje ID to Swetee, probowałem invajtnac Ciebie ale chyba cos zepsulem bo nie poszlo. moze ktos czytajacy zapoda mi kilka wskazowek, bede bardzo wdzieczny i zapewne odwdziecze sie serduchem. Milo by bylo pograc razem, pozdrawiam.

Edytowane przez Julek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie cos haslo sie zepsulo na forum i nie moglem wejsc az do tej pory ale juz jestem i na dodatek wywalili mnie z klanu bo dlugo nie bylem ale ja nie o tym. Dajccie mi serduszka dla mojej planszy Tarzania... Na dole widac tekst...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie cos haslo sie zepsulo na forum i nie moglem wejsc az do tej pory ale juz jestem i na dodatek wywalili mnie z klanu bo dlugo nie bylem ale ja nie o tym. Dajccie mi serduszka dla mojej planszy Tarzania... Na dole widac tekst...

Za moment dam Ci heart. :)

Ale czekam na rewanż bo też zbieram....

Jakbyś mógł dodać mnie i mój level do heart to będę wdzięczny. Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×