Skocz do zawartości
Emir

LittleBigPlanet

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam już LBP i szczerze powiem, że po 30 minutach już chciałem tą grę sprzedać. I to byłby największy błąd - jak dałem trochę grze rozwinąć skrzydła, to po prostu się zakochałem. Ta gra to więcej śmiechu niż ghwt - w szczegolności z innymi graczami i przez sieć. Dopiero jestem gdzieś tam w ameryce południowej, staram się zdobyć jak najwięcej itemów. W razie gdyby ktoś chciał pograć wspólnie zapraszam psn id: mrtwister_cok

Zwykle wieczorami grywam.

Mam też pytanie - jak mam włączone dwa pady to mi się drugi sackboy w kokpicie włącza i nie moge go wyłączyć póki pad jest aktywny, a nie chce pada wynosić do piwnicy (ma dobry zasięg;)). Jak tego drugiego sackboya wyłączyć bo uniemożliwia mi to powrót do gry w pojedynkę.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam też pytanie - jak mam włączone dwa pady to mi się drugi sackboy w kokpicie włącza i nie moge go wyłączyć póki pad jest aktywny, a nie chce pada wynosić do piwnicy (ma dobry zasięg;)). Jak tego drugiego sackboya wyłączyć bo uniemożliwia mi to powrót do gry w pojedynkę.

Pozdr

Wyłącz drugiego pada, to sackboy zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeżeli ktoś chciałby zrobić trofeum, w którym trzeba ukończyć lvl z 3 znajomymi z listy to dodajcie mnie do znajomych.

psn id: kamiliasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja rowniez moj nick Tomci__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja chce, dodam cie w piatek...

Ok. O której godzinie byśmy grali? Ja preferuje godziny popołudniowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wcześniej nie miałem problemów z LBP, ale ostatnio nie mogę się połączyć do żadnej gry. CIągle wyskakuje komunikat albo "failed to list games" albo "Failed to create game". Jak ten problem rozwiązać? Z góry dziekuję za pomoc:)

Mam dokładnie ten sam problem. Wczoraj przyszło LBP, więc trochę pograłem w story mode, ale jako single. Teraz chciałem odpalić multi. Wybieram jakąś planszę, ze story, potem Play online. Chwile ładuje się, a potem wyskakują te komunikaty. Jest na to jakieś rozwiązanie : P? Z góry dzięki za pomoc

Btw. jak już mi się naprawi, to oczywiście jestem chętny na wspólne granie ^^ PSN ID: Raterthenew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. O której godzinie byśmy grali? Ja preferuje godziny popołudniowe

No to moze o godzinie 15:00 ? Ale ja bede tak o 15:10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to moze o godzinie 15:00 ? Ale ja bede tak o 15:10.

Raczej powinienem być w domu w tym czasie. To około 15. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

play i pawelos kiedy chcecie grać o tej 15? Ja jestem chętny! W jaki dzień? 15 mi pasuje, bo mam ferie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
play i pawelos kiedy chcecie grać o tej 15? Ja jestem chętny! W jaki dzień? 15 mi pasuje, bo mam ferie.

Jutro o 15!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie ten sam problem. Wczoraj przyszło LBP, więc trochę pograłem w story mode, ale jako single. Teraz chciałem odpalić multi. Wybieram jakąś planszę, ze story, potem Play online. Chwile ładuje się, a potem wyskakują te komunikaty. Jest na to jakieś rozwiązanie : P? Z góry dzięki za pomoc

Btw. jak już mi się naprawi, to oczywiście jestem chętny na wspólne granie ^^ PSN ID: Raterthenew

Ktoś wie jak rozwiązać mój problem :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zdzialasz, czasami tak jest, sam tak mam.

Bylby ktos chetny zrobic wszystkie x3/x4 od the island w gore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Pawelos i play powiedzcie na jakiej planszy jeszcze? Jeśli tylko do trofeum to starczy jakiś trofeowy level xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zdzialasz, czasami tak jest, sam tak mam.

Czyli wystarczy poczekać jakiś czas :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zapraszamy do dwoch leveli zwiazanych z MGS stworzonych przez davidkoz i prze zemnie.Metal Escape oraz Metal War.Prosimy o hartowanie i zostawienie komentarzy abys sie my mogli odwdzieczyc tym samym.Jezeli jestescie fanami paintbala to levele moga sie wam spodobac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA: Zgłaszam nabór chętnych do zdobycia trofeum 869.png Party Person: Complete a level online with 3 other players who are on your friends list !!

Chętnych proszę pisać do SeeTheO w PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zglaszam!

PSN arqueekr

Jak tylko bede mial dostep to Cie dodam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

kto pomoże mi przejść LBP:( szukam chętnych ... Sylwiaaa

Edytowane przez Sylwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PROSZĘ O HEARTOWANIE MOJEGO LEVELA, KTÓRY NAZYWA SIĘ Play My level oraz MNIE JAKO KREATORA!

DOPIERO ZACZYNAM PRACOWAĆ NAD LEVELEM!! ALE PROSZĘ O POMOC!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mój nowy lvl

Sackboy - our only hope

PSNid: Desert4PL

Jak lvl się spodoba to heartnijcie go, a jak coś nie działa to wyślijcie mi pm :)

Jesetem też chętny do gry online! I mnie też heartnijcie. Wyznaje zasade heart za heart. Heartnołeś mnie to i ja cię heartne!

Edytowane przez henio94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze jakiegos bogatego uzytkownika psstore o udostepniernie mi dodatku mgs i gow do ściagniecia, niestety nie posiadam karty kredytowej a chcialbym przejsc calutka gre na 100%, odwdzieczyc sie moge wspulną grą online w wiele dobrych gier (LBP, Burnout, GTA, Resi, Motorstrm, UT3) proszę o wspomoge nie finansowa, tylko jak ktos zakupil to mi udostepni mozliwosc sciagniecia, bylbym bardzo wdzieczny

BTW jestem chetny do wszelkich gier na 4 osoby

PSNID: nekrokatolik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

haha xD

dodam tylko, że musisz przekonać jakiegoś jelenia by udostępnił Ci tylko dodatek MGS (oraz ciągły dostęp do jego konta, którego nie będziesz mógł usunąć, bo gdy się usunie konto z konsoli, wszystko co zostało na nim kupione tez się usuwa :P), dodatek GOW zawiera tylko nalepki oraz strój minotaura i meduzy, żadnych leveli, a i sam dodatek MGS jest niepotrzebny do zdobycia platyny. Jeśli nie masz kredytówki możesz skorzystać z allegrowych wpłacaczy - sam korzystam i jestem zadowolony

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakis link? bo niewiem jako co tego szukać

www.allegro.pl

www.google.pl

Takie dwa malutkie linki a znajdziesz tam wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×