Skocz do zawartości
Emir

LittleBigPlanet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Może mało OT strzelę, ale mam następujące pytania:

1. Czaję się w ukryciu na tą grę i nie mogę się zdecydować. Może trochę infantylne pytanie, ale potrzebuję bodźca -czy możecie ją zdecydowanie polecić???

2. Wszyscy tu piszą, że jak nie masz HS to nikt z tobą nie będzie chciał pogrywać - czy to prawda (za inwestowanie w kolejną grę i jakieś mikrofonik żona chyba mnie zlinczuje, tym bardziej, że ostatnio limitujemy jej wydatki na nowe szmaty;)

3. O co chodzi z tymi serduszkami - czy ilość posiadanych serduszek na coś wpływa i jak mogę je zdobyć (nie lubie być pasożytem, ale nie wiem na ile czasu na kreowanie etapów będę miał)

4.Czy jak już grę kupię, to czy jest szansa, iż kttoś mi pomoże przejść na 100% te podstawowe levele (pewnie już wszyscy są znudzeni na maksa przechodzeniem tych samych)

5. czy coś jeszcze powinienem wiedzieć przed zakupem tej gry?

Z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję, że do zoboczenia w sieci.

ps od razu z góry dodam, iż nie jestem fanem wyścigówek i gier sportowych, cobyście mnie do złej szufladki nie włożyli

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Może mało OT strzelę, ale mam następujące pytania:

1. Czaję się w ukryciu na tą grę i nie mogę się zdecydować. Może trochę infantylne pytanie, ale potrzebuję bodźca -czy możecie ją zdecydowanie polecić???

2. Wszyscy tu piszą, że jak nie masz HS to nikt z tobą nie będzie chciał pogrywać - czy to prawda (za inwestowanie w kolejną grę i jakieś mikrofonik żona chyba mnie zlinczuje, tym bardziej, że ostatnio limitujemy jej wydatki na nowe szmaty;)

3. O co chodzi z tymi serduszkami - czy ilość posiadanych serduszek na coś wpływa i jak mogę je zdobyć (nie lubie być pasożytem, ale nie wiem na ile czasu na kreowanie etapów będę miał)

4.Czy jak już grę kupię, to czy jest szansa, iż kttoś mi pomoże przejść na 100% te podstawowe levele (pewnie już wszyscy są znudzeni na maksa przechodzeniem tych samych)

5. czy coś jeszcze powinienem wiedzieć przed zakupem tej gry?

Z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję, że do zoboczenia w sieci.

AD:

1. Zdecydowanie to nie, a dlaczego to poniżej postaram się napisać.

2. Pierwsze słyszę. Ja grałem dość długo bez hs i nie widziałem nawet potrzeby jego posiadania.

3. Serduszka dostajesz jak ktoś przejdzie Twój level i mu się spodoba, wtedy Cię cmoknie serduchem i tyle.

4. Musisz mieć bardzo dużo czasu wolnego żeby w pełni rozkoszować się LBP. Single player nie dość , że krótki, to jeszcze momentami irytująco trudny. 100% jest dla Terminatorów. Cały miód tej gry siedzi w kreatywności i wyobraźni. Jeśli Cię na nią nie stać, sprzedasz grę po tygodniu.

Powyższy tekst odzwierciedla moje prywatnie zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać (co niewatpliwie zaraz nastąpi ):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno 100% nie jest dla terminatorów - siebie za takiego nie uważam :P W przeciwnym razie mówcie mi T-800. Po prostu trochę cierpliwości i wszystko wejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak kupiłem lbp, jak tylko przyjdzie postaram się jakoś przejść z waszą pomocą...

psn id: mrtwister_cok

dodawajcie mnie do listy pliz i dawajcie serduszka;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące gry online.

Odpalam LBP loguje się na swoje konto PSN i nad każdym punktem mam napisane ilość osób tam grających, zgada się ?

Klikam wybrany punkt otwiera się menu wybieram pierwszą opcje Play On-line ...

i co dalej jak podłączyć się do kogoś ? parę razy mi się udało ale to tylko dlatego że coś tam rozpaczliwie klikałem :P

mógłby kto opisać proces podłączania się do innych graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No albo dajesz Play Online lub pozapraszaj osoby z forum do znajomych to wtedy w grze będziesz mógł ich zaprosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejdź pierwszy rozdział to odkryją Ci się dwie pozostałe planety. Na lewej będziesz miał znajomych. Jak chcesz kogoś zaprosić/dołączyć to naciśnij start, friends.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale jak chce sobie pograć z kimś kogo nie mam w znajomych to jak to zrobić

wybieram poziom klikam play on-line i później wyświetlają mi się osoby które grają max 4 jednoczescnie

mogę sobie przewijać te listy z osobami ale nie wiem jak dołączyć do wybranych playerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomberpoland A to czasem nie dziala tak ze jak wlaczasz opcje on-line to laczy Cie z kims kto tez chce grac online ale nie ma jeszce 4 osob w teamie i jak nie znajdzie takiej mozliwosci to wlacza Ci sie plansza i po prostu oczekujesz na innych. Czesto tak gram i rzadko kiedy musze naprawde czekac:) Jakbys chcial zagrac badz potrzebujesz pomocy PSN ID: rafalsky_90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System w multi działa następująco: Chcesz włączyć grę online np jakąś planszę ze story mode.

Przy wciśnięciu Play online gra wyszukuje jakiś graczy, którzy jeszcze nie przekroczyli punktu z tym przekreślonym sackboyem. Jeżeli nie znajdzie, a ty chcesz grać w 4 to po załadowaniu planszy musisz sam poczekać aż inni gracze odpalą tą planszę i dołączą do twojej gry.

@Rafalsky_90 - zaraz dostaniesz zaproszenie do znajomych, to pomożesz mi z planszami dla 4 :) (mam 2 pady)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze moje pytanie: sa plansze z "projektami strojow",wlasnie na nich zdobywam duzo naklejek.Ale gdy zmieniam na inna rowniez z "projektami" to tamte trace.Dlaczego tak jest xD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to moze moje pytanie: sa plansze z "projektami strojow",wlasnie na nich zdobywam duzo naklejek.Ale gdy zmieniam na inna rowniez z "projektami" to tamte trace.Dlaczego tak jest xD ?

Może masz przepełniony save ?? Pousuwaj te, których nie używasz i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że save z LBP ma jakąś głupią właściwość, że ma ograniczoną wielkość i po jakimś czasie gra wywala info, że save nie zostanie zapisany bo jest za duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz usunąć wszystkie community items. I wtegy powinno wszystko działać. Ja tak zrobiłem i działa. Save z LBP ma ograniczona wielkość, jak napisał Sebol, i gra poprostu nie może zrobić większego zapisu gry. Ale MM pracuje nad tym :)

A te info wywala się, gdy zbierasz dużo rzeczy z community levels

Edytowane przez imatix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wszystkie inne bonusy typu skorki itp mi zachowuje.jezeli usune to znowu trzeba bedzie je zbierac :/

ktos cos dzis ?

Edytowane przez Świeżak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, abyś mógł zapisać grę musisz usunąć te skórki etc. jak je usuniesz, to chyba logiczne, będziesz musiał jeszcze raz je zbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mozna jakos sprawdzic ile przeszlo sie comunity lvl szukalem ale bezskutecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jakieś etapy, dzięki którym można zdobyć nowe, ciekawe stroje lub ponabijać więcej trophies(zatrzymałem się na 26%) ? Trafiłem na jeden, gdzie do zdobycia było punktowe combo 1 000 000. Możecie podać przykłady innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea do zdobycia w jakichś community levels to - Sackbird, Incredible Height, Incredible Speed, 2x 8x 20x multiplier. Są też takie polegające np. na otagowaniu levela, dodaniu mu serducha, ocenieniu go czy skomentowaniu oraz parę związane z ogólnym graniem mulitplayer (zagranie z kimś, zagranie z 3 friendsami, zagranie z 3 obcymi, wygranie gry dla 4) - wpisz w wyszukiwarkę leveli 7 trophies - wyskoczy Ci parę plansz

Reszta trophy jest do zdobycia w wyniku postępów w Story Mode lub podczas masterowania gry (trofeum Play - bez utraty życia) i żadna plansza nie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wcześniej nie miałem problemów z LBP, ale ostatnio nie mogę się połączyć do żadnej gry. CIągle wyskakuje komunikat albo "failed to list games" albo "Failed to create game". Jak ten problem rozwiązać? Z góry dziekuję za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×