Skocz do zawartości
Frosty-PL

Livebox + ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej wywal to g*wno jakim jest livebox i kup router.

Ja tak zrobiłem i nie żałuję-same problemy z tym były.

No i jeszcze im płacić trzeba....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam liveboxa z 2 lata, wszystko elegancko chodzi, nigdy nie mialem problemu, ze mi neta odlaczyli ! Gralem w gry przez neta - CS 1.6 i zawsze mialem pingi okolo 23. Genialna sprawa, brawa TP !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam taki problem do routera Liveboxa jest podłączona konsola oraz komputer i laptop,kiedy chce zagrać sobie przez sieć dokładnie w Twisted Metal demo,innych gier nie próbowałem to router rozłącza wszystkie urządzenie,niby w ustawieniach jest że sieć bezprzewodowa włączona ale wszystko z wyjątkiem kompa reszta traci połączenie czyli konsola i laptop.Czy wina leży po stronie modemu czy też transferu mam 1mb.Wszystko połączone przez Wi-Fi. Wspomnę tylko że przez cały czas Konsola działała przez WiFi i bez żadnych problemów z PSN czasami rozłączyło ale nie często,problem pojawił się dziś pierwszy raz próbowałem zagrać w coś przez sieć. P.S: Komputer jest cały czas wyłączony więc nie wiem czy też traci połączenie ale raczej wątpię.

P.S. Jeśli jakiś problem z tematem to proszę przenieść, przepraszam jestem nowym użytkownikiem forum. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam taki problem do routera Liveboxa jest podłączona konsola oraz komputer i laptop,kiedy chce zagrać sobie przez sieć dokładnie w Twisted Metal demo,innych gier nie próbowałem to router rozłącza wszystkie urządzenie,niby w ustawieniach jest że sieć bezprzewodowa włączona ale wszystko z wyjątkiem kompa reszta traci połączenie czyli konsola i laptop.Czy wina leży po stronie modemu czy też transferu mam 1mb.Wszystko połączone przez Wi-Fi. Wspomnę tylko że przez cały czas Konsola działała przez WiFi i bez żadnych problemów z PSN czasami rozłączyło ale nie często,problem pojawił się dziś pierwszy raz próbowałem zagrać w coś przez sieć. P.S: Komputer jest cały czas wyłączony więc nie wiem czy też traci połączenie ale raczej wątpię.

P.S. Jeśli jakiś problem z tematem to proszę przenieść, przepraszam jestem nowym użytkownikiem forum. Pozdrawiam.

Skoro problem pojawił się dziś po raz pierwszy, to po co ta panika? Poczekaj z problemem 2-3 dni i jeśli będzie się pojawiał to wtedy szukaj rozwiązania. U mnie z Liveboxem nigdy nic takiego się nie działo (neo 6Mb/s), jedynie sporadycznie rozłączał gdy tracił na chwilę synchronizację. Także poczekaj te 2-3 dni i jeśli problem nie zniknie to poszukamy rozwiązania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×