Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy i chce dołaczyc do waszej społecznosci.Właśnie sprzedałem xboxa a teraz szukam PS3 i znalazłem taki i zastanawiam się ile moge za niego zapłacic znajomemu a składa sie z konsoli kupionej w Saturnie dwa miesiace temu z dyskiem 320gb do tego zestaw move i 5gier sports champions (ps move),

Medal of honor, Call of duty MW2, fight night round 4,fifa street 3, na początku chciał 1500zł ale to za duzo i zastanawiam sie ile mam mu powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy i chce dołaczyc do waszej społecznosci.Właśnie sprzedałem xboxa a teraz szukam PS3 i znalazłem taki i zastanawiam się ile moge za niego zapłacic znajomemu a składa sie z konsoli kupionej w Saturnie dwa miesiace temu z dyskiem 320gb do tego zestaw move i 5gier sports champions (ps move),

Medal of honor, Call of duty MW2, fight night round 4,fifa street 3, na początku chciał 1500zł ale to za duzo i zastanawiam sie ile mam mu powiedziec

Heh, skoro z move i takimi gierkami, to cena nawet w granicach rozsądku. Myślę, że więcej niż 50 zł nie utargujesz.... max 100 jeśli zaproponujesz koledze dobrego whiskacza heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam również wszystkich,

Po wielu latach użytkowania PC'ta zdecydowałem się na konsole, oczywiście PS3... mieszkam w mieście gdzie nie wiele jest sklepów oferujących konsole, byłem dziś w Media Expert i tam mają do wyboru PS3 Slim 320 + Uncharted + Uncharted 2, albo PS3 Slim 320 + FIFA 2011. No lepiej opłaca się z FIFĄ bo sama gra jest droższa o Uncharted 1 i 2. Ale w najbliższym czasie nie będę miał ani PSN (miesiąc, dwa ... do czasu remontu i kupna reutera) a drugiego pada na razie też nie będę kupował, oprócz PSa kupię też Heavy Rain. Moje pytanie czy opłaca się za taką cenę z tymi grami? a jak tak to jaki zestaw?? Oczywiście może być później taniej ale też i vat ma wzrosnąć ale jak to będzie wyglądać na razie nikt nie wie do końca, czy odbije się to na nas czy sprzedawcach...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mówkę, to oferta jest normalna. Jeśli nie przeszkadzają Ci używane, popatrz w dział Black market ( można tam ciekawe oferty dostać, a sprzęt prawie nowy) albo osobno na allegro. No chyba że wolisz "ze sklepu" kupić, to wtedy zdecyduj się na taki zestaw który bardziej Ci odpowiada. Osobiście brałbym osobno konsolę i wybrane gry też z allegro bo tam można nawet po połowie ceny dorwać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależało by mi na nowej, bo to ma być pierwsza moja konsola to ma być nie tykana :] no gry chce kupować z allegro, niby bardziej opłaca się z FIFĄ 11 bo Uncharted 1 i 2 dostane na allegro za mniej niż samą FIFĘ, ale tak jak piszę PSN przez najlbiższy czas nie będę miał, drugiego pada też więc bardziej interesowałyby mnie dwie gry Uncharted. Zdecydować się nie mogę, ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten vat w saturnie obejmuje PS3? Jeśli tak wie ktoś ile ps3 120gb sama bez gier w saturnie kosztuje (w krakowie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten vat w saturnie obejmuje PS3? Jeśli tak wie ktoś ile ps3 120gb sama bez gier w saturnie kosztuje (w krakowie)?

ta promocja jest tylko na RTV, kilka postów wyżej już ktoś o tym wspominał. konsole 120gb jest trudniej dostać niż 160gb, jest to starszy model który zastępowany jest konsola 160. Ogólnie poświątecznych promocjach nie ma konsoli PS3 w atrakcyjnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i zapytaj wink.gif Z tego, co pamiętam to przed Świętami były tam tylko konsole w paczkach z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako swierzak pozdrawiam wszystkich Zapaleńców ,gromaniaków itp itd ja swoja pskę zakupiłem w wigilie po 6 miesiącach przekonywania małżonki iz jest to sprzęt niezbędny w naszym domu w Auchan (krk) zestaw 320gb + 1pad + uncharted+uncharted2 +hdmi emerson za 1230zł nie wiem czy przepłaciłem czy to godny zestaw jest ale mi wystarcza w miarę rozwoju sytuacji mam zamiar upgradeowac go o pare fajnych gadgetów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako swierzak pozdrawiam wszystkich Zapaleńców ,gromaniaków itp itd ja swoja pskę zakupiłem w wigilie po 6 miesiącach przekonywania małżonki iz jest to sprzęt niezbędny w naszym domu w Auchan (krk) zestaw 320gb + 1pad + uncharted+uncharted2 +hdmi emerson za 1230zł nie wiem czy przepłaciłem czy to godny zestaw jest ale mi wystarcza w miarę rozwoju sytuacji mam zamiar upgradeowac go o pare fajnych gadgetów

to była dobra cena za taki zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie dobry ja za taki zestaw bez kabelka hdmi musiałbym dać 1399 ... gdyby nie to że chciałbym kupić PS3 w sowim mieście to bym pojechał do Auchan w Gdańsku, ale już raz miałem problem z reklamacją na odległość to wolę kupić gdzieś u siebie. Mam też taką możliwość: http://www.gral.pl/S...320+GB_937.html

PS3 Slim 320GB + Uncharted 2 + Motorstorm 2 za 1344 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mały offtop, ...gdzie najtaniej dostanę kabel av/component/scart do ps3 - taki jaki powinien być w zestawie....

Kupiłem konsolę, ale miała tylko hdmi (bo kupowałem od kogoś) i gdzie najtaniej taki kabel ?

taki kabel starczy http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-konsoli-playstation-3/speed-link-ps3-component-hd.bhtml ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam pieniądze na konsole, lekko ponad 500zł wiem że mało i znalazłem taką okazje: http://warszawa.szerlok.pl/oferta/sprzedam-konsole-sony-playstation-3-super-oferta-warto-ID3GSG.html I tutaj rodzi sie pytanie: Czego tak tanio? Wysłałem mu zapytania ale on nie odpowiada. Uzbierałem tylko 500zł na PS3, a nic za to nie kupie no chyba że tą 60GB ale wydaje mi sie że troche podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem konsoli:D PS 3 320 GB za 1100 zl to chyba dobra cena?

Edytowane przez Sivy90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam pieniądze na konsole, lekko ponad 500zł wiem że mało i znalazłem taką okazje: http://warszawa.szer...rto-ID3GSG.html I tutaj rodzi sie pytanie: Czego tak tanio? Wysłałem mu zapytania ale on nie odpowiada. Uzbierałem tylko 500zł na PS3, a nic za to nie kupie no chyba że tą 60GB ale wydaje mi sie że troche podejrzane.

jak dla mnie to może być jakaś 40gb ... albo uszkodzona.

Za 500 zł można dostać fata 40-60 gb. jeśli nie będziesz zwalał filmów na dysk powinno spokojnie styknąć. Byle żeby nie była naprawiana

Siema, ja wlasnie stalem sie szczesliwym posiadaczem konsoli:D PS 3 160 GB za 1110 zl to chyba dobra cena? w ratach 30x37 zl na 0% :) w Euro Rtv Agd macie taka oferte http://www.euro.com....station-3.bhtml zarzucam linka

no to gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem dzisiaj w Sferis'ie PS3 Slim 250 GB z grą Ratchet Clank (jakoś tak) za 1199 zł ... moje pytanie w Narzędziach danych gier mam pozostałości Assassin Creed II utworzone 1.1.2009 rozmiar 1338 MB i F1 2010 13.6.2009 999MB, czy to świadczy że moja konsola niby nowa może być z odzysku??

gry wyszły w 2010 r. a to z 2009 choć może złe daty, do tego na początku nie miałem obrazu musiałem zresetować PS3, cena 1199 też niska jak z dyskiem 250 ... no ale jak co gwarancja jest na rok do tego rok u sprzedawcy, a wg. Sferis to chyba lepszy sklep niż taki MM czy bliźniak z Media Expert. Do tego zakupiłem sobie Heavy Rain i już szukam Uncharted 2 :]

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie używka...

mogła być źle ustawiona data systemowa, ale używana była... być może chodziła na ekspozycji, albo jakiś zwrot, albo coś w tym stylu... ja bym ją oddał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupiłem PS3 320Gb + Uncharted + Uncharted 2 za 1105zł w Auchan (cena wyjściowa 1300zł ale przy płaceniu bonami Sodex min. 100zł dawali 15% zniżki) :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odświeżyłem sobie parę tytułów z PS2 za pomocą emulatora PCSX2 i teraz chciałbym skopiować te sejwy na PS3. Czy i jeśli, to jak można to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakupiłem PS3 320Gb + Uncharted + Uncharted 2 za 1105zł w Auchan (cena wyjściowa 1300zł ale przy płaceniu bonami Sodex min. 100zł dawali 15% zniżki) :thumbsup:

to dobra okazja ja zrobiłem tak samo tylko że tydzień temu była po 1449 i wyszło 1230 ale i tak spox bo kabel hdmi w gratisie wpadł miłego giercowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Panowie naprawdę dobrego zakupu - nie dość że dobre ceny to jeszcze TAKIE KLASYKI GRY !

Jeszcze raz gratki! :)

Edytowane przez cruze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum i pozdrawiam wszystkich fanów PS 3. Czy ktoś wie na dzień dzisiejszy jak kształtują się ceny PS 3 w Saturnie? czysta konsola bez gier i dodatków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum i pozdrawiam wszystkich fanów PS 3. Czy ktoś wie na dzień dzisiejszy jak kształtują się ceny PS 3 w Saturnie? czysta konsola bez gier i dodatków?

W saturnie nie pomogę a le w tesco krk 999zł ps3slim 160gb goła , avans 320gb (bonarka-krk) również goła 1249

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W saturnie nie pomogę a le w tesco krk 999zł ps3slim 160gb goła , avans 320gb (bonarka-krk) również goła 1249"

:o To lecę kupić tylko do kiedy jest promocja i w jakim tesco (na jakiej ul.)????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×