Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba byc chyba idiotą, zeby sprzedawac konsole bo wyje.. no comment laugh.gif każda konsola wyje, a to zalezy tylko od ciebie drogi kolego czy glosniej czy nie. teehee.gif

No komentarz troszkę nie na miejscu. Może akurat FAT mu się znudził a slim bardziej pasuje pod nowy telewizor...

Teraz w ogóle bony -15% na zakup konsoli lub gry w auchanie można dostać - ja mam 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba byc chyba idiotą, zeby sprzedawac konsole bo wyje.. no comment laugh.gif każda konsola wyje, a to zalezy tylko od ciebie drogi kolego czy glosniej czy nie. teehee.gif

Kultura co poniektórych forumowiczów woła o pomstę do nieba, no ale człowiek się już przyzwyczaił do takich typów .:)

Mi głośno chodząca konsola np. przeszkadza i już (może wiąże się to z moim zawodem i przeczulonym słuchem, nie wiem). To moje zdanie, mój gust i nikt nie będzie tego kwestionował i wyzywał od idiotów (chyba, że sam jest idiotą).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dzis pojechalem do Euro do Manufaktury w Lodzi.  

Jechalem z dusza na ramieniu 50km i dzwonilem z drogi do BOK.

Pani przez telefon powiedziala ze sa jeszcze 3 (dwie zapakowane i jedna wystawowa).

Godzine pozniej zostala juz tylko jedna.

Kupilem ostatnia 160tke za 950plnów.

 :biggrin:

(schodza jak cieple buleczki)

Edytowane przez pankarol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura co poniektórych forumowiczów woła o pomstę do nieba, no ale człowiek się już przyzwyczaił do takich typów .:)

Mi głośno chodząca konsola np. przeszkadza i już (może wiąże się to z moim zawodem i przeczulonym słuchem, nie wiem). To moje zdanie, mój gust i nikt nie będzie tego kwestionował i wyzywał od idiotów (chyba, że sam jest idiotą).

Pozdrawiam

spoko troche mnie ponioslo ale czlowieku zastanow sie konsole wymieniasz bo wyje masz jeszcze ile gierek i wszystko chodzi cacy to po co to dobrodziejstwo zmieniac na golutką konsole?, tak samo mozna porównać samochod masz samochod x z ryską mała przy drzwiach i wymieniasz go na samochod y i do tego doplacając...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko troche mnie ponioslo ale czlowieku zastanow sie konsole wymieniasz bo wyje masz jeszcze ile gierek i wszystko chodzi cacy to po co to dobrodziejstwo zmieniac na golutką konsole?, tak samo mozna porównać samochod masz samochod x z ryską mała przy drzwiach i wymieniasz go na samochod y i do tego doplacając...

ja mu sie nie dziwie ze konsole chce wymienic. dajmy na to ze masz golfa 5, ale cos ci stuka i puka w silniku. jest to denerwujace, wiec sprzedajesz go i z doplata bierzez nowego cicho chodzacego golfa 6. czyli nowszy i lepszy model. wiec twoj przyklad z rysa jakis kiepski jest

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mu sie nie dziwie ze konsole chce wymienic. dajmy na to ze masz golfa 5, ale cos ci stuka i puka w silniku. jest to denerwujace, wiec sprzedajesz go i z doplata bierzez nowego cicho chodzacego golfa 6. czyli nowszy i lepszy model. wiec twoj przyklad z rysa jakis kiepski jest

Haha. Tyle że slim ps3 to nie jest jakiś nowszy, lepszy model tylko taki golf 5 po liftingu. Więc i Twój przykład również jest kiepski.

"Trzeba być idiotą by wymieniać konsole bo wyje" Hahahah :pardon: :biggrin:

Edytowane przez nocny_napoleon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

witam czy ktoś widział gdzieś w Poznaniu konsole w euro tą 160 GB??
Wystarczy wejść na stronę wyszukać produkt i wybrać opcję żeby system Ci sam pokazał miejsca gdzie produkt jest dostępny. Nie jest to zbytnio skomplikowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro PS3 320GB + move + sport champions za 1350zł. Odliczając cenę dodatków konsola kosztowała mniej jak tysiaka :) Kwestia dobrej negocjacji, poza tym akurat mogłem odebrać osobiście, więc jeszcze stargowałem kwotę prowizji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro PS3 320GB + move + sport champions za 1350zł. Odliczając cenę dodatków konsola kosztowała mniej jak tysiaka :) Kwestia dobrej negocjacji, poza tym akurat mogłem odebrać osobiście, więc jeszcze stargowałem kwotę prowizji :)

kiedyś była konsola w takim zestawie jak twój w Saturnie w Gdańsku za tą sama kwotę może nawet niższa, wg mnie to dobra cena.

Obecnie najlepszą ceną jest ta z euro, chociaż liczyłem na ciekawsze i bardziej atrakcyjne oferty w grudniu przed świętami, zresztą nie tylko ja.

Zastanawiam sie czy w tym roku markety pójdą za przykładem zachodnich sklepów i zrobią poświąteczną wyprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie w Krakowie konsole w EURO się już skończyły, w Saturnie tak samo. Mam nadzieję, że w następny weekend pojawią się znowu jakieś ciekawe oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem w Opolu "Karolinka" w euro 160GB były jeszcze 2 sztuki ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura co poniektórych forumowiczów woła o pomstę do nieba, no ale człowiek się już przyzwyczaił do takich typów .:)

Mi głośno chodząca konsola np. przeszkadza i już (może wiąże się to z moim zawodem i przeczulonym słuchem, nie wiem). To moje zdanie, mój gust i nikt nie będzie tego kwestionował i wyzywał od idiotów (chyba, że sam jest idiotą).

Pozdrawiam

Ja wczoraj kupiłem w Media Markt PS3 320GB + Gran Turismo 5 i Fifa 11, NFS HP za całość 1630zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wybrałem się do opola do Euro po slima, konkretnie to do Karolinki, i po 2 godzinach jazdy, wchodzę do sklepu a facet z ostatnią sztuką odchodzi od kasy, Wtedy się nieźle wkurzyłem. Na szczęście znajomy który mieszka w Szczecinie, znalazł w Euro slimkę i kupił za te 950zł. A do tego wczoraj w Empiku zakupiłem AC:2 + POP za 160 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jechałem specjalnie 40 km i Pan w euro mi powiedział  że konsolę zarezerwowała sobie jakaś kobieta. Pewnie wałek i wziął dla siebie albo jakiejś znajomej, niestety. W drodze powrotnej zakupiłem FAT 160gb za 1150zł w kerfurze, ponad to dostałem bon 50zł na paliwo co zwróciło podróż. Plus, że to jest FAT, a nie slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jechałem specjalnie 40 km i Pan w euro mi powiedział że konsolę zarezerwowała sobie jakaś kobieta. Pewnie wałek i wziął dla siebie albo jakiejś znajomej, niestety. W drodze powrotnej zakupiłem FAT 160gb za 1150zł w kerfurze, ponad to dostałem bon 50zł na paliwo co zwróciło podróż. Plus, że to jest FAT, a nie slim.

eee fat 160 za 1150... trochę drogo. No chyba że jesteś fanem fata ... to w takim razie rozumiem. W innym wypadku to drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee fat 160 za 1150... trochę drogo. No chyba że jesteś fanem fata ... to w takim razie rozumiem. W innym wypadku to drogo

Nie jestem fanem ponieważ to moja pierwsza konsola 3, miałem wcześniej 2. Jeżeli drogo no to troszkę szkoda, ale nie było żadnych lepszych ofert w podobnej cenie. Z allegro średnio widzi mi się kupowanie. Mam nadzieję, że konsola będzie się dobrze sprawować i nie będę żałował, ponieważ zastanawiałem się nad kupnem konsoli bądź wymianą karty graficznej i procesora w moim obecnym kompie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem ponieważ to moja pierwsza konsola 3, miałem wcześniej 2. Jeżeli drogo no to troszkę szkoda, ale nie było żadnych lepszych ofert w podobnej cenie. Z allegro średnio widzi mi się kupowanie. Mam nadzieję, że konsola będzie się dobrze sprawować i nie będę żałował, ponieważ zastanawiałem się nad kupnem konsoli bądź wymianą karty graficznej i procesora w moim obecnym kompie.

Za 1299 w euro mógłbyś kupić slim 320 czystego.

A ten fat to z jakimiś grami, hdmi, dodatkowy pad czy czysty ?

Przy kupowaniu konsoli nie ma co się zbytnio napalać. Ja przez bite 2 tygodnie przeszukiwałem oferty empiku, MM, saturna, vobisu, auchan i kilku internetowych sklepów no i allegro. Przeważnie czyste konsole się najbardziej na allegro opłaca - z wyjątkiem promocji jak zrobiło euro i chyba saturn ps3 160 za 950 zł. Jak już jakieś packi ps3+gry+inne cuda, to lepiej uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać na jakieś dobre okazje.

No ale skoro kupiłeś, to niech Ci dobrze służy

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1299 w euro mógłbyś kupić slim 320 czystego.

A ten fat to z jakimiś grami, hdmi, dodatkowy pad czy czysty ?

Czysty, ale jak widać nawet allegro potrafi być droższe http://allegro.pl/ko...1357233342.html Ogólnie fajna oferta 1299 za 320 GB, tylko niestety obecnie nie jestem przy kasie i te 150 zł robi mi różnice i wolę sobie zostawić na gry. Poza tym tak na dobrą sprawę mam słaby internet i 160 GB mi wystarczy. Widzę że na allegro taką konsolę można kupić mniej więcej 100 zł taniej, natomiast ja nie jestem zwolennikiem kupowania takich rzeczy przez internet i wolę mieć pewność w normalnym sklepie.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie ten zestaw w mixelektronics???

PS3 320gb, pilot, kabel hdmi, 2 gry: LBP goty, uncharted 2, film blu-ray indiana jones.

Edytowane przez Cholewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sory zapomniałem podać ceny. PS3 kosztuje 1449zl i jest jeden pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry zestaw w dobrej cenie teehee.gif Gdybym mógł to bym go brał :] upewnij się tylko czy masz wszystkie potrzebne kable które nie są z ps3 spakowane i git.

Wstrzymaj się jeszcze przed zakupem, poczekaj na opinie innych użytkowników :) Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 14 miesiącach rozstania z ps3 na rzecz x360 powróciłem

Oczywiscie slimka 160gb z euro w bialej podlaskiej

Na wystawie oczywiscie nie bylo a Pan zdziwiony ze jakas promocja byla ,ale zajrzal w komputer i jeszcze bardziej zdziwiony ze rzeczywiscie w magazynie są i to 2 sztuki !!!!

Jak ja sięcieszę ze wreszcie sie pozbędę tego wyjącego X360 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×