Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem - jakiś miesiąc temu PS 3 320 GB + MOVE + Sport Championship za 1400 PLN . Znalazłem na Allegro ofertę z mojej okolicy . Sprzedający brał PS 3 z PLAY .

Chyba warto było :) Sama konsola wyszła jakieś 1070 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w takim przypadku cena jest w porządku, zwłaszcza patrząc na ceny samego MOVE.

Ja liczę, że w ten, przedświąteczny weekend, pojawią się znowu jakieś promocje w sieciach typu MM, czy Saturn i wreszcie będę mógł zasiąść przed konsolą...rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stanik

Witam

To i ja przeszedłem na "czarną stronę mocy"

Zachęcony tutejszym "cynkiem" o PS3 160GB w Euro za 950 PLN, udałem się w piątek do Euro w CH Targówek w Warszawie, ale niestety, obsługa w ogóle nic nie słyszała o czymś takim (sprzedawca nawet sugerował, że może to się tyczy sprzedaży internetowej....), komputer ze stanem magazynu też nic nie wypluł sensownego, wieć udałem się do sąsiadującego Saturna i tam zakupiłem to dokładnie to samo za 990 PLN + GT5 + MOH. Przepłaciłem niecałe 50 PLN, ale już mi się nie chciało w tych korkach przedświątecznych jeździć po innych Euro w okolicy.

W czoraj sprawdzałem na stronie Euro i faktycznie, jak sie przy konsoli kliknie liste miejsc gdzie ta oferta jest dostępna, to Warszawy tam nie bylo.

Pozdrawiam i zagłębiam się w mateirały na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni jestem posiadaczem Ps3 320GB w zestawie Gran Turismo 5 za 1380 w MM do tego kupiłem sobie prince of persia (2części-zestaw) za 139zł i ratchet and clank crack in time ogólnie zestaw wyniósł mnie ok 1600 zł (z groszami) i jestem bardzo zadowolony! W razie gdyby ktoś szukał nowych znajomych to zapraszam maro786pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja (tak jak koledzy powyżej) także "dojrzałem" do PS3.

Nie udało mi sie upolować wersji z Euro, wobec tego zaszalałem i nabyłem komplet z Vobisu - 320GB + Little Big Planet GOTY + Uncharted 2 + kabel HDMI.

1399 za całość. Teoretycznie jutro będę miał czarnulkę w łapach.

Myślałem nad jakimś bundlem z Move, ale chyba na razie za mało gierek które to wykorzystają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem ps3 160 gb i chciałem sie dowiedzieć czy to mi starczy ? na dobre granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja w Media Markt kupiłem Slimke. 160 GB za 999 złotych, oczywiście na raty, goła i wesoła a oprocenotwanie 0 %.

Misja szczególna - oddać karte :D. Wcześniej gdy kupowałem TV / PS3 na raty to nie wciskano mi jej (raz babka próbowała ale kumpel szybko jej to wybił z głowy), niby nic za nią nie mam zapłacić (chyba że aktywuje). Karte można podobno zablokować w banku po czym złożyć pismo iż po mimo oddania karty zobowiązuje się do dalszego spłacania rat.

Edytowane przez M!sters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dada499

Poniższe zawiera odpowiedź na to o co pytasz, następnym razem zanim wysmarujesz nowy topic poświęć kilka sekund i przejrzyj zawartość forum :thumbsup:

Lekko dziwi mnie ta żądza kupna konsoli z koniecznie jak największym dyskiem :confused:

Posiadam 160tkę ponad 2 lata - na dysku konsoli jest:

26 pełnych wydań gier zakupionych z PsStore,

Kilkanaście DLC z których niektóre mają po prawie 2Gb

Jeszcze raz tyle patchy do gry z których zdarzały się i takie po 1,5Gb

Setki save'ów z wszystkich tytułów które moja Ps3 widziała

Jeszcze raz tyle game data ;)

Pełno śmieci typu: filmy, muzyka i zdjęcia

A mimo to nadal mam ponad 50Gb wolnego miejsca ...

Jeżeli nie śpisz na forsie to bierz 160tke za 999zł a za kasę która zostanie kup jakieś gry ... Co komu po konsoli z 320gb hdd jeśli nie będzie miał na czym zagrać. Paranoja jakaś <_< Do dzisiaj pewnie wielu z tu obecnych nadal śmiga na konsolach z dyskami 40Gb i jakoś sobie radzą :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupiłem ps3 160 gb i chciałem sie dowiedzieć czy to mi starczy ? na dobre granie

Mi wystarcza 80 giga ;] wystarczy od czasem zrobic porządek w konsolce. więc napewno Ci starczy turned.gif

oplaca sie wziasc z fifa 11taki zestawik;] http://allegro.pl/pl...1359045901.html

Chociaż nie gustuje w tych grach to dobry zestaw turned.gif Nie patrz na moje zdanie o grach :) tylko poczytaj opinie itp . pozdro happy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie coś o nadchodzących promocjach większych sklepów ? 

I czy w ogole jakies beda, bo chyba jednak warto dołozyć to 100-150zł i kupić nowe z gwrancją niz używanego fat'a, który zjada bardzo duzo prądu.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie nic nie słyszałem, ale możliwe, że będą. Dokładnie, czasem dobrze jest dołożyć trochę zielonych na konsolę :) a jeśli Ci zależy na pradzie to może lepiej weź slimkę rolleyes.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, noszę się z zamiarem kupna konsoli w wersji slim. Co prawda mam już nagrane dwie konsole z moich okolic, ale zastanawiam się nad tą jedną konkretną. A mianowicie biorę pod uwagę gwarancję (bo konsole, które obserwuję są używane sporadycznie, ale z gwar.), jedna jest kupiona na początku września 250gb, a druga 120gb koniec września. Jeden zestaw z mniejszą pojemnością dysku ma kabelek hdmi, oraz grę, a ten z większym dyskiem jest czysty bez dodatków, ale za to z gwarancją prawie o miesiąc dłuższą. I teraz czy jest sens patrzeć na gwarancję? Często zdarza się, że konsola zawodzi? Obydwie konsole w cenie 1000zł.

Na drugiego pada trzeba liczyć ze 150-160zł..

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge nigdzie znalezc, tak samo jest z gwarancja jak kupie przez neta[allegro] to ta sama dlugosc gwarancji.i czy jak kupie na allegro to bede musial dzwonic do sony w razie jakiejs awari.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie moge nigdzie znalezc, tak samo jest z gwarancja jak kupie przez neta[allegro] to ta sama dlugosc gwarancji.i czy jak kupie na allegro to bede musial dzwonic do sony w razie jakiejs awari.

O ile produkt ma gwarancję producenta to załatwiasz wszytko przez sony, dzwonisz do biura obsługi i tam już ciebie poinstruują, z reguły możesz sam sprawdzić czy produkt jest jeszcze objęty gwarancją, jeśli posiadasz product number czy serial number. Nie wiem jak to działa przy PS3, wiem natomiast że bez problemu można tak sprawdzić okres gwarancyjny np. laptopów. Awaryjność nowych konsol Slim jest mniejsza niż starych grubasów, czasem pojawiają sie problemy tak jak zawsze ze sprzętem, ale nie słyszałem o jakieś poważnej wadzie fabrycznej w nowych konsolach. Przejrzyj dokładnie to forum jeśli interesuję ciebie problem gwarancji na PS3, dodam od siebie że musisz zwracać uwagę czy konsola jest przeznaczona na rynek Polski jeśli kupujesz na allegro.

Czasem warto wyhaczyć w promocji konsole gdzieś w dużym markecie i przedłużyć gwarancje na spokojne 2-3 lat za 100-200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

orientuje się ktoś może ile teraz chodzi ps3 160Gb w saturnie w WWA?

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy slim 320gb z dwoma padami i 4 grami (Fifa11, Tekken 6, Najnowszy Medal Of Honor i Gran Turismo 5) za 1200zł.

Opłaca sie ? Gwarancja wszystko jest.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy slim 320gb z dwoma padami i 4 grami (Fifa11, Tekken 6, Najnowszy Medal Of Honor i Gran Turismo 5) za 1200zł.

Opłaca sie ? Gwarancja wszystko jest.

pozdrawiam

Oczywiście, że się opłaca, kabelek HDMI jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kabelka nie ma, ale tak się składa, że został mi po xboxie więc nie ma problemu ; )

Konsola już w drodze do mnie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia w takim razie.

Edytowane przez M!sters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero planuję kupić konsolę, zależy mi aby była kupiona w "poważnym" sklepie bo z tego co zrozumiałem po roku gwarancja przechodzi na sprzedającego a nie producenta, tak ? Dlatego biorę pod uwagę empiki media saturny euro itp... Mam już kabel HDMI, nie zależy mi na pilocie, planuję wersję 320 GB, narazie najkorzystniej wypada w empiku 1349 zł za konsole i assasin creed II broderhood. Cena konsoli w tym zestawie to mniej więcej 1170 zł. moze macie jakieś inne propozycje ze Śląska ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy slim 320gb z dwoma padami i 4 grami (Fifa11, Tekken 6, Najnowszy Medal Of Honor i Gran Turismo 5) za 1200zł.

Opłaca sie ? Gwarancja wszystko jest.

Jak dla mnie podejrzanie tanio, no ale jak jest gwarancja...przyjrzyj się plombom gwarancyjnym na tej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy slim 320gb z dwoma padami i 4 grami (Fifa11, Tekken 6, Najnowszy Medal Of Honor i Gran Turismo 5) za 1200zł.

Opłaca sie ? Gwarancja wszystko jest.

pozdrawiam

Jasne że się opłaca. Nowa 320gb z gran turismo kosztuje 1380zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero planuję kupić konsolę, zależy mi aby była kupiona w "poważnym" sklepie bo z tego co zrozumiałem po roku gwarancja przechodzi na sprzedającego a nie producenta, tak ? Dlatego biorę pod uwagę empiki media saturny euro itp... Mam już kabel HDMI, nie zależy mi na pilocie, planuję wersję 320 GB, narazie najkorzystniej wypada w empiku 1349 zł za konsole i assasin creed II broderhood. Cena konsoli w tym zestawie to mniej więcej 1170 zł. moze macie jakieś inne propozycje ze Śląska ?

W Saturnie w Katowicach masz 320 GB z dwoma grami Uncharted2 i God Of War. Zawsze to o jedną grę więcej, ale zależy co wolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×