Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cena jest dobra, jest to slim i taki dysk z pewnością wystarczy do samych gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde wujek 10 stycznia wypłata..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam kilka pytań.

Jak już kiedyś pisałem planuje kupić PS3 i telewizor. Chciałem PS3 z tylko 320 gb dyskiem, ale zmieniłem zdanie i teraz zależy mi tylko na tym, żeby to był Slim i miał przynajmniej 160 gb. Jeżeli chodzi o telewizor to chciałem Sony Bravie KDL - 40ex401 lub ex402 i względem telewizora nic się nie zmieniło, dalej taki chce.

Od jutra w Saturnie będzie taka promocja, że za każde wydane 500 złotych, otrzymujemy dodatkowe 100 złotych na inne zakupy. I moje pytania są takie. Czy ktoś orientuje się czy oba wyżej wymienione produkty krakowski Saturn (Galeria Krakowska) ma na sklepie? Czy w związku z tą promocją będzie można wziąć te produkty (jeżeli będą je mieli na sklepie) na 30 rat 0%? I jeszcze jedno. W Media Marktcie jest chyba coś takiego, że do Playstation jak się dopłaci 150-200 złotych (nie wiem dokładnie ile) to przedłużają roczną gwarancję do okresu 4 lat. Czy jest coś takiego w Saturnie?

Z góry dzięki za wszystkie sensowne odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym sie rozni ps 3 z 320 GB odo slim 160gb. Czy lepiej kupic w zestawie czy dokupic kazdy element oddzielnie. Soft 3.41 i nie wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lolek17, ja rok temu kupiłem konsolę w takiej niby promocji w saturnie w wawie. konsola(250gb) z grą clank i ratchet crack in time kosztowała 1500 pln. do tego dali mi 300 zeta w kuponach które mogłem zrealizować tylko u nich. kupony poszły oczywiście na gry. czy to super promocja była , nie jestem tego taki pewien. sklepy tego typu robią promocję tak aby nie stracić. szczerze, mało mnie to obchodziło już po 30 minutach kiedy odpaliłem killzona czy gta. za radochę cięcia z dzieciakiem w fifę czy jakieś wyścigi jestem wstanie dać dużo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuję się ktoś może czy jest możliwość dostania w którymś ze sklepów z możliwością rat, najlepiej na 0%, playstation 3 wraz z starter packiem move? Ostatnio w sklepach Euro były lecz niestety już zniknęły ze strony, pewnie z powodu wyczerpania zapasów w okresie świątecznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Czy lepiej wziasc czystą konsole bez gier czy jakaś z zestawem, grą... Bede sie pewnie decydował kupno na allegro bo u mnie w miescie nie ma zaduzo sklepow rtv/agd....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Czy lepiej wziasc czystą konsole bez gier czy jakaś z zestawem, grą... Bede sie pewnie decydował kupno na allegro bo u mnie w miescie nie ma zaduzo sklepow rtv/agd....

To zależy. Czasem w zestawie nie wychodzi taniej. Musisz to sobie policzyć, aby to zrobić z kolei musisz być trochę zorientowany w cenach gier. ja kupiłem konsole w saturnie za 1500zł, z dwiema grami GOW3 i Uncharted2 plus film toystory3 na BR pilot i kabel HDMI. Do tego dostałem 300zł do wydania na cokolwiek w Saturnie, najprawdopodobniej wydam je na gry lub filmy w promocjach. GOW3 mam zamiar sprzedać, bo mam trylogie, film pewnie też sprzedam w sumie 120-130zł będę do przodu. Jak widzisz w jakimś tam stopniu to okazja, pewnie ktoś kupił ps3 w bardziej atrakcyjnej cenie, ale ta mi odpowiada. Powodzenia w zakupie i miłej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to taka oferta by mnie bardzo interesowala... moglbys napisac kiedy to zakupiles?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm w tesco jest ps3 za 999 zl 120 gb , oplaca sie? ta 120 gbowka jest jakas wadliwzsza czy cos?, a i jeszcze pytanie, czy ps3 bedzie odbieral na telewizorze 14 cali?

Edytowane przez Bartolomeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm w tesco jest ps3 za 999 zl 120 gb , oplaca sie? ta 120 gbowka jest jakas wadliwzsza czy cos?, a i jeszcze pytanie, czy ps3 bedzie odbieral na telewizorze 14 cali?

Po pierwsze jest to jakiś zestaw czy czysta konsola ? Telewizor powinien odbierać jeżeli ma wejście na np euro złącze. Zdaje się że euro złącze jest w podstawowym zestawie ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm w tesco jest ps3 za 999 zl 120 gb , oplaca sie? ta 120 gbowka jest jakas wadliwzsza czy cos?, a i jeszcze pytanie, czy ps3 bedzie odbieral na telewizorze 14 cali?

Odbierać będzie na pewno, nawet jak mnie ma euro złącza, wystarczy odpowiednie podłączyć chinche. Natomiast chyba zdajesz sobie sprawę, że na 14' TV nie będziesz odczuwał zbytniego komfortu z gry? Zwłaszcza łącząc przez euro.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to taka oferta by mnie bardzo interesowala... moglbys napisac kiedy to zakupiles?:D

Konsole kupiłem dzisiaj w gdańsku, Saturn ma akcje promocyjną do 5 stycznia, za każde wydane 500zł dostajesz 100zł na zakupy w Saturnie. Konsola 320gb w tym zestawie kosztuje 1499zł ja dokupiłem tylko baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole kupiłem dzisiaj w gdańsku, Saturn ma akcje promocyjną do 5 stycznia, za każde wydane 500zł dostajesz 100zł na zakupy w Saturnie. Konsola 320gb w tym zestawie kosztuje 1499zł ja dokupiłem tylko baterie.

no to te Twoje bony już sobie doliczyli do ceny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja tak naprawde to juz dawno nie widzialem jakies porzadnej promocji na PS3. Teraz wszyscy widze jaraja sie oferta tesco (PS3 120 GB 999zl), fakt nie jest to zla oferta, ale na bank nie mozna nazwac ja jakos "niesamowita", zwlaszcza, ze juz nie raz mozna byla wyrwac konsole za taka kwote. Moze jakby to byla najnowsza wersja z dyskiem 160 GB... Na chwile obecna nie widze tak naprawde nic ciekawego na rynku, mysle, ze cos sie jeszcze pojawi w styczniu co bedzie mozna nazwac "okazja", bo na chwile obecna jak dla mnie caly czas najlepszy rozwiazaniem jest ps3 z play (320 GB z move za kwote 599zl, przy abo 59 zl) Sam nie wiem juz co robic, umowe w Play moge juz teraz przedluzyc, bardzo bym chial miec juz czarnulke w swoim domu, ale cos mi jeszcze podpowiada, zeby sie jeszcze wstrzymac tydzien czy dwa. Pozdrowionka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem posiadaczem xboxa, pare dni temu siadł mi laser i mam "okazję" zamienić ixa za dopłata na pleya3 320gb+fifa11, dopłata to 600 zł, czy się opłaca panowie?ixa kupiłem za 1000 zł, zaznaczam był przerobiony, teraz chciałbym miec pleya i orginalne gry, doszedłem do wniosku ze lepiej miec pare gier i ciupac w nie do upadłego a miec 100 gier i nie miec w co grac, taka prawda, nie raz tak miałem.

Czy nie lepiej bedzie dostac tego kloca z powrotem, opchnac go a w miedzyczasie kupić, pleya 160gb , do jutra mam czas, moze znacie sklepy gdzie mógłbym kupic pleya w ciekawej cenie

pozdrawiam i dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@born2july

Nawet bym sie nie zastanawial, tylko odrazu zamienial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale za dopłatą 600 zł? czy moze oferta z tesco za 999

Doplata 600 zl. W tesco masz gola i starsza ps3 z dyskiem 120 GB. Tutaj masz najnowsza wersje z dyskiem 320 GB i gra, taki zestaw wart jest juz ok. 1400 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i planuje zakup ps3 w tym tygodniu albo miesiącu związku z tym mam pytanie czy może ktoś wie czy littlebigplanet2 będzie dostępne razem z konsolą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i planuje zakup ps3 w tym tygodniu albo miesiącu związku z tym mam pytanie czy może ktoś wie czy littlebigplanet2 będzie dostępne razem z konsolą?

Witam:) Narazie takich nie będzie ale LBP2 to marka,poczekaj 2 tygodnie po premirze i napewno będą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy i planuje zakup ps3 w tym tygodniu albo miesiącu związku z tym mam pytanie czy może ktoś wie czy littlebigplanet2 będzie dostępne razem z konsolą?

Ja na Twoim miejscu bym kupił z LBP goty zamiast czekać na 2. Pierwsza część to mnóstwo dobrej zabawy na single i multi.

A znając życie zestawy z LBP 2 będą albo drogie albo tak dobiorą "dodatki" że i tak będzie się opłacało kupić czystą ps3 i grę osobno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po 3 tyg od padniecia konsolki kupuje 320GB+Uncharted 2 i God of War kolekcja za 1430zł oczywiście pad i okablowanie , bez HDMI ale ten posiadam od starej pe-eski,gry myśle ,że za około 160 polecą na sprzedaż, folia w końcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×