Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wicie może czy w Media Markt/Saturnie etc. są już nowe konsole PS3 z 12GB dyskiem?

w Krakowie

Media Markt - 899

Saturn - ponad 900 /chyba za 999/

Edytowane przez Bury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :)

ehh ale ceny, można nową-starą slimkę z dyskiem taniej kupić, mam nadzieję że stanieje do świąt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To mój pierwszy post na tym forum. Uznałem, że nie warto tworzyć nowego tematu i lepiej zapytać się tutaj. Zamierzam kupić PS3. Siedzę głównie w Retro, a obecne tytuły ogrywałem na PC. Teraz migruję z komputera na czarnulę, ale skrzywiona świadomość retrogracza

popycha mnie w kierunku kupna Classica aka. Fata. Znam histeryczne komentarze pokroju "na bank dostaniesz Yloda!". Ale chcę znać prawdziwą sytuację. Czy kalkuluje się kupić starszy model(stać mnie na Slima, ale stanowczo wolę poprzednie wcielenie), czy może

ryzyko naprawdę jest tak wielkie? Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z używanymi konsolami nigdy nic nie wiadomo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

planuje zakup używanej konsoli ps3 fat, jednak ,że jestem posiadaczem xboxa i niewiele interesowałem się ps3 chciałbym zadać wam kilka pytań:

1 .Ps3 FAT ma wifi? muszę ciągnąć kabel od rutera ? da się jakoś podłączyć fata bezprzewodowo do internetu?

2.Będą wprowadzone jakieś opłaty za internet? takie jak xbox live?

3.Na co zwracać uwagę kupując używane ps3 fat bądź slim

4. ps3 fat można znaleźć nawet za 400/500 zł . ale nie wiem czy nie dołożyć do slima ,bo cenz fata kusi

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 ma wifi w standardzie g

2 nie

3 hmm. Sprawdz czy byl naprawiany, zwlaszcza chodzi o ylod. Jak slim to mozesz miec jeszcze gwarancje

4 to juz zalezy od ciebie czy chcesz kupic mocno wyeskloatowana konsola za 400/500 zl czy dolozyc i kupic cos mniej uzywanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie ps3, z góry mówię, że miałem do czynienia jedynie z ps1, dawno, dawno temu, tak więc za bardzo nie orientuje się w cenach a także na co warto zwracać uwagę. Przymierzam się do kupna konsoli, jako prezent urodzinowy dla brata, jednak sam też będę chciał z niej od czasu do czasu skorzystać. Brat ma 8 lat, ja 3 razy więcej ;)

Z tego co zdążyłem się zorientować, najlepiej sprzęt zakupić w sklepie, zresztą jestem tego samego zdania. Nie wiem jednak na co zwracać uwagę, czym np. różni się ps3 slim 160 gb, od np. ps3 320 itp. itd.

Oprócz tego wypatrzyłem taką ofertę:http://www.euro.com....turismo-5.bhtml

Jak myślicie? Warto?

EDIT:

Kolejne pytanie jeszcze mnie naszło. A dokładniej co to jest ten cały YLOD, pogrzebałem trochę w necie, jednak nie jestem pewien czy dobrze to rozumiem. Mianowicie, dla mnie jest to wada techniczna konsol ps3, gdzie po prostu, po pewnym czasie puszczają styki? Czytałem też, że tyczy się to głównie "Fatów" ?

Edytowane przez Hiszpaniro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica slim 160 od slim 320 to różnica w wielkości dysku twardego (160 gb , 320gb) . co do yloda to jest to skrót którym określa się defekt konsoli po np ostrym i długim katowaniu konsoli . pomaga najczęściej wymiana termopasty pod prockami. wada ta często spotykana w fatach ( czyt . starszych modelach ps3 już nieprodukowanych) , w slimach rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyną różnicą jest dysk? Np 320 nie mają przykładowo nowszego oprogramowania od tych 160? I czy konsola do której się przymierzam, jest warto uwagi czy też kupna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyną różnicą jest dysk? Np 320 nie mają przykładowo nowszego oprogramowania od tych 160? I czy konsola do której się przymierzam, jest warto uwagi czy też kupna?

Tak jedyna różnica to dysk,też zamierzam kupić slima i wybiorę 320gb zawsze lepiej te kilka giga mieć więcej. ;)

A co do tej konsoli to raczej warta uwagi. ;)

Powie ktoś co sądzi o tym ps3 z wystaw sklepowych?

http://allegro.pl/playstation-3-slim-160gb-pad-gwarancja-fv-raty-i2743135162.html

Edytowane przez stoorm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Warto zastanawowic się nad tym zestawem za tą cene ?

Edytowane przez HaVaJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,że się wtrącę i lekko zajadę offtopem - mój znajomy dokonał wymiany telefonu Sony Ericsson X8 (zapłacił za nią 100zł) na ps3 slim z dyskiem 320gb bez żadnej dopłaty ze swoim znajomym. Ktoś na tym forum przebił tą ofertę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×