Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

ps3ss ma 9 gb wolnego dla użytkownika. Więc GTA 5 + fifa + patche to ledwo ledwo to wygląda. No ale skoro po miesiącu dokupisz dysk to nie widzę w sumie przeszkód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli chyba jednak sie zmiesci,zostanie pewnie max pol giga wolnego miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Parę chwil temu pozbyłem się boomboxa (samym Halo człowiek nie żyje) i postanowiłem wrócić do Sony.

Zaciekawiła mnie wersja 60GB, ale gdzie się pytam to odradzają, bo pierwsza seria, bo się psuje, etc. Chciałbym poznać opinię PSmaniaków.

Do tego nie mam zamiaru kupić SuperSlima, bo jest po prostu paskudny. Interesuje mnie wersja FAT (po prostu ma swój urok) lub w ostateczności SLIM.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie konsoli z drugiej ręki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FATów już nie produkują, więc w grę wchodzi tylko i wyłącznie kupno używki. Kupno FATa obecnie to moim zdaniem zdanie się na konsolę która nie dotrwa do końca przyszłego roku. Chyba że masz absolutną pewność iż konsola była szanowana i użytkowana tak jak powinna być. (przed wyłączeniem, pozostawiona na 10 - 15 minut żeby się ostudzić, czyszczona okresowo z kurzu, w jej pobliżu nikt nie palił papierosów gdyż dym skutecznie psuje laser). Slimy jeszcze da się trafić nowe choć też nie często. Również już ich nie produkują i jedyna możliwość to trafienie egzemplarzy które leżakowały w magazynach. 

 

Jest jeszcze opcja dla majsterkowicza, kupujesz slima i przekładasz go do obudowy po facie (na alledrogo obudowy chodziły nieraz po 100 - 200 złotych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie kupno PS3 SS za te 6stówek lecz decyzja musi być szybka do 20tego mogę zamówić na stronie np mediaexpert.

 

Teraz mam pytanie co do dysku do tej konsoli, czy może być to dysk używany 2.5" złącze SATA II np taki:

 

http://tablica.pl/oferta/dysk-320gb-25-toshiba-mk3263gsx-ID3W7U1.html#08e039aeb4

 

I czy złącze będzie pasowało ?

 

Czy musi być to dysk jakiś dedykowany do ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy kabel hdmi jest w zestawie ?

 

Z tego co pamietam to kabla nie ma trzeba dokupic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabla HDMI nie ma. Musisz dokupić. Koszt około 30 złotych za najtańszy (nie różni się absolutnie niczym od takich za 100 złotych) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Czy warto brać ps3 slim 250GB z grami army of two 40day, need for speed carbon i moto storm platinum za 550zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam 1 pytanie odnośnie ps3 ss i gry gta 5. Zastanawiam się nad grafiką w tej grze. Czy grafika na tv samsung ue32f5000(1200zl) będzie taka jak na filmach z yt w tej 1080hp? Czy raczej żebym nie liczyl na taką grafikę? Chodzi mi o pierwszy lepszy gameplay których jest na yt mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamil > cena może być. Pytanie tylko czy konsola nie jest skatowana.

superKafjji > Trudno odpowiedzieć. Musisz przeszukać internet i się dowiedzieć czy ktoś miał jakieś problemy z grami używając tego TV. Na pewno ustaw sobie tryb wyświetlania GRA jeśli tylko TV ma coś takiego. Reszta to już zabawa z kontrastem i kolorami.

 

Tak przy okazji Chyba tylko MGS4 i God of War 3 miały wypisane na opakowaniu działanie w rozdzielczości 1080p. Olbrzymia większość gier działa w 720p

Edytowane przez ak47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję zakupu PS3 FAT 40GB z końcówki 2007 roku. Warto brać za 500 stówek + kilka gier i Move?

Zaletą jest to, że niedaleko mam do sprzedającego, więc mogę ją obejrzeć.

Edytowane przez R4KET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto. dołożysz 100 i masz nówkę. Oczywiście bez gier ale starsze tytuły nie są aż tak drogie. Poniżej 100 (często po 50 -60 złociszy) da sie znaleźć na allegro każdy tytuł z ubiegłego roku. Nawet tegoroczne Last of us już po około 100 złotych chodzi. Sam wyrwałem za 120 (oczywiście wersję zagraniczną). Kupisz Red Dead Redemption i masz co robić do stycznia.

 

http://www.ceneo.pl/;szukaj-playstation+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można jeszcze gdzieś kupić ps3 fat 60gb który odczyta gry z.ps2?

Na ebay te konsole są.droższe od ps4 ale może jakiś.niczego nieświadomy sklep ma gdzieś w magazynie te maszynki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Jest to mój pierwszy post na tym forum i mam nadzieję, że nie ostatni :) Od dłuższego czasu byłem zainteresowany zakupem konsoli ze względu na to, że mając PC ciągle trzeba spoglądać na wymagania systemowe itp. Miałem dylemat co wybrać, czy xboxa czy PS3, ale ostatecznie padło na PS3 (mam nadzieję, że się nie zawiodę).

 

Problem polega na tym, że nie mam pojęcia jakie PS3 kupić. Dużo czytałem o wersji 12gb za 599zł + dokupienie dodatkowego dysku. Czy mógłby mi ktoś doradzić jaką wersję PS kupić? Na konsolę + wszystko do niej będę miał jakieś 1300-1400zł i chciałbym w tej cenie zakupić PS3 z odpowiednio dużym dyskiem + 2 pady + Fifa 13/14 + GTA V/Last Of Us/inne rpg. Czy może ktoś zaproponować jakieś sensowne rozwiązanie? Jak wersja 12gb to z jakim konkretnie dyskiem (i jeżeli można to odpowiedź czy ten dysk zajmuje dużo miejsca, czy to jest dysk doczepiany czy sam wymieniam w środku i czy po dłuższym czasie konsola nie 'odczuwa', że obsługuje ją głównie dysk zewnętrzny). 

Edytowane przez Zajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakupić konsolę 12gb np w eurortvagd za 599zł, do tego dysk 500gb/750gb w cenie około 200zł, sanki pod dysk za 40zł (dysk schowany jest w konsoli). Reszta to kwestia pada i gier, tanio, fajnie, przyjemnie. Sam nabyłem konsolę w promocji za 699zł (z ps move i kamerką), sanki, dysk 500gb - WD Scorpio Blue 5400 obr. (chciałem samemu dobrać do konsoli) i GTAV na początek. Nie żałuję, zapłaciłem mniej niż za zestaw.

Edytowane przez mecei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z montażem tego dysku? Sam dam radę? I czy jak wspomniałem, zewnętrzny dysk ma jakiś wpływ na przyszłe działanie konsoli tj. po jakimś czasie konsola w jakimś stopniu to odczuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma wplywu, o ile wezmiesz dysk 5400 obr., ktory generuje mniej ciepła niż 7200obr. :) montaz to 5min, sam dasz rade, na yt sa filmiki instruktazowe w razie potrzeby, kwestia przykrecenia kilku srubek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Tylko ten dysk co podałeś to kosztuje prawie 300zł :/ Dysk do 200zł byłby świetny, jakieś konkretne propozycje (razem z tymi 'sankami' jeśli można :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Wiecie może gdzie można jeszcze kupić PS3 Slima ??? Oczywiście za mniejsza cenę (czyt do 1 tys. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×