Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Oplacalo Ci sie .Od juz jakiegos czasu sa na allegro konsole z sieci Play.Mozna je wziac zamiast telefonu.Ludzie tak robia i sprzedaja na allegro.W Sklepie bys zaplacil conajmniej 1100 zł.Sa to nowe konsole,z tym że ludzie otworzyli raz z ciekawosci,moze podlaczyli by zobaczyc czy wszystko działa.Mozna tak zaoszczedzic z 200 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmielekk - jeśli zamierzasz kupić nową konsolę już teraz, to proponowałbym Ci wstrzymać się jeszcze trochę i poczekać na model CECH-3004A/B. Myślę, że w okolicach września/października powinien być już dostępny w Polskich sklepach.

Ciekawostka (być może) o PSThree: http://www.ppe.pl/news-5842-Prace_nad_PlayStation_4_zawieszone.html .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie kiedy bedzie najblizsza promocja w krakowie odnosnie ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój z powystawowym ( czyli urzywanym, np w marketach konsole chodzące w puszce z pcv z huj.wą wentylacją całe dnie) sprzetem tego typu.... zamiast gwary 2 lata masz tu tylko 6 miesięcy. dozbieraj kilka stówek( lub kup na raty) i za 1200 spokojnie dostaniesz slimkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych :) Od 16 do 18 sierpnia we wszystkich Media Markt za każde wydane 500 zł dostaje się bon o wartości 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, było mówione o obniżce. Skąd takie informacje i z jakiego powodu ta obniżka ? ;P

Właśnie mam zamiar kupić PS3, a w moim Media Markcie są tylko po 1399zł z Killzonem 3 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w Media Markt na raty wziąć bo się w sumie aż tak tego nie odczuje :)

Zyga_PL9.png

Edytowane przez Zyga_PL9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście powiedzieć jakiej ceny należy się spodziewać po obniżce cen konsol (która jest już oficjalnie potwierdzona) np. w serwisie ultima? Bo widzę że nadal konsole z grą kosztują po 1299 zł a konsolka 160 GB 1064 zł. To jest już ta obniżona cena, czy jeszcze czekać z zakupem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, parę godzin temu zapowiedzieli oficjalnie zniżkę i już chciałbyś. Mam nadzieję, że na allegro będę mógł wyrwać slim z LBP2 za 899zł : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi obnizka, gry-online podaja ze za model PS3 Slim 160 GB trzeba bedzie zaplacic 999 PLN - cena za sama konsole porazka

Za taka kwote na allegro mozna wyrwac model 320 GB wraz z gra

Edytowane przez Sienek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie... parę godzin temu podali obniżkę cen na Ps3, a wy myślicie że jak jutro pójdziecie do sklepu do zobaczycie cenę 999zł za 320gb. Pamiętajmy że sklepy są zatowarowane jeszcze po starych cenach i muszą czekać na oficjalne info od SCEP. Ja strzelam że obniżka zacznie obowiązywać od 1 września lub wraz z premierą Resistance 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz na allegro widzialem nowa konsole za 930zl 320 gb bez gry,a od 999 zl zaczynaja sie z 1 gra 320 gb-owe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W euro agd ps3 160gb jest za 999zł. Ja kupiłem wczoraj bundle z gt5 320gb nowe za 950zł. Więc szukajcie okazji na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doradźcie.

http://allegro.pl/sony-playstatin-3-ps3-320-gb-little-big-planet-2-i1772735769.html cena dość tania mi się wydaje ale sprzedawca, hmmm, troszkę dużo negatywów.

http://allegro.pl/sony-playstation-3-320gb-gry-do-wyboru-krakow-i1758792368.html cena większa ale sprzedawca raczej pewny

Proszę o radę którą konsolę wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też się nie spodziewam jakiś stosunkowo dużych przecen. Podczas konferencji jak usłyszałem że nowa cena to 250 Euro to mi ręce opadły, a jak później się dowiedziałem że te 250 Euro to za 120GB to opadło mi już wszystko. Cena oficjalna zbliżyła się do ceny rynkowej i tyle. Będzie tak jak przy obniżce akcyzy na paliwo - większość obniżki zeżrą sprzedawcy, zwiększając swoje marże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

ja mam na sprzedaz konsole [Ciach]

Od ogłoszeń tego typu jest dział Black Market

Edytowane przez Tomo
Regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doradźcie.

http://allegro.pl/so...1772735769.html cena dość tania mi się wydaje ale sprzedawca, hmmm, troszkę dużo negatywów.

http://allegro.pl/so...1758792368.html cena większa ale sprzedawca raczej pewny

Proszę o radę którą konsolę wybrać.

1 oferta jak najbardziej wiarygodna.thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×