Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj tak na szybko przeglądałem gazetke z tesco ...

24-26.06 za wszystkie konsole oddają 30% w bonach....

jakie są ceny konsol w tesco to nie wiem...ale można to sprawdzićthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Właśnie mam zamiar sprzedać xboxa i kupić ps3 ponieważ xbox live mi się nie opłaca.. I takie pytanie czy warto kupić konsolę używaną na allegro ? Bo w sklepie kosztuje 1500/1400 a na allegro za 1000 stoją więc te 500zł bym wolał na gry przeznaczyć.

I jeszcze jedno pytanie co to jest błąd yold czy coś..

Dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co sądzicie o tej ofercie:

http://www.3kropki.p...dualshock_3.php

Zamawiał ktoś w tym sklepie już konsolę? Sklep znam bardzo dobrze, kupowałem tu zawsze gry na PC, natomiast co sądzicie o cenie? Wiem, że na allegro dostałbym pewnie o jakieś 100zł taniej, ale nie mam ostatnio zaufania do Allegro, szczególnie jeżeli chodzi o taki wydatek, bo w końcu 1000zł piechotą nie chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warningpoznan, w jakim sklepie ty widziałeś ps3 za 1500 zł ? O.o

na allegro wyłapiesz nówke za 1000zł i jeszcze w dodatku z grą ^^

ylod- to samo co rrod na xboxie :) pewnie wiesz o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, co sądzicie o tej ofercie:

http://www.3kropki.p...dualshock_3.php

Zamawiał ktoś w tym sklepie już konsolę? Sklep znam bardzo dobrze, kupowałem tu zawsze gry na PC, natomiast co sądzicie o cenie? Wiem, że na allegro dostałbym pewnie o jakieś 100zł taniej, ale nie mam ostatnio zaufania do Allegro, szczególnie jeżeli chodzi o taki wydatek, bo w końcu 1000zł piechotą nie chodzi :)

Dostałbyś o 100zł taniej i w dodatku z grą. Dla mnie to za drogo, nawet mnie zaskoczyło, że jakiś miesiąc temu kosztowała 1400...

Poszukaj coś na allegro, tyle oszustów tam nie ma. Najwyżej zasięgnij opnii tutaj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zerkniesz w negatywy sprzedającego to zobaczysz że nie do końca na nie zasłużył ... przynajmniej na część z nich;

Jednego dostał za sprzedaż sprzętu powystawowego gdzie w aukcji był opis "UWAGA Sprzęt powystawowy" - Kupujący to debile którzy kupią coś za ułamek wartości żądając jednocześnie 150% jakości produktu sklepowego.

Kolejny za sprzedaż monitora gdzie kupujący zalicytował o 2 w nocy a rano telefonicznie poinformowany został o braku towaru - tutaj to ewidentna wina sprzedawcy jednak nie jest to wałek dyskwalifikujący go ze sprzedaży.

Pozostałe do własnej oceny, ja bym u niego kupił to Ps3 jednak dopytałbym o wszystkie szczegóły jak stan (jest napisane że nowa), rachunek itp ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie przeglądam Allegro no i patrze... A tam taka aukcja http://allegro.pl/nowa-playstation-3-ps3-slim-320gb-3-gry-gratis-i1684959004.html

Proszę was o jakieś opinie na temat tej aukcji. Jakoś tak tanio mi się wydaje :)

gościu nie ma za duzo komentarzy:/ w takim wypadku najlepiej podejść osobiście i sprawdzić towar.. co do ceny to tania ( ale bez przesady)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie przeglądam Allegro no i patrze... A tam taka aukcja http://allegro.pl/no...1684959004.html

Proszę was o jakieś opinie na temat tej aukcji. Jakoś tak tanio mi się wydaje :)

Dobra cena. Sprzedający bez negatywów. Fakt, że gry, ale za nie powalają, ale za 100-120 zł można je sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zerkniesz w negatywy sprzedającego to zobaczysz że nie do końca na nie zasłużył ... przynajmniej na część z nich;

Jednego dostał za sprzedaż sprzętu powystawowego gdzie w aukcji był opis "UWAGA Sprzęt powystawowy" - Kupujący to debile którzy kupią coś za ułamek wartości żądając jednocześnie 150% jakości produktu sklepowego.

Kolejny za sprzedaż monitora gdzie kupujący zalicytował o 2 w nocy a rano telefonicznie poinformowany został o braku towaru - tutaj to ewidentna wina sprzedawcy jednak nie jest to wałek dyskwalifikujący go ze sprzedaży.

Pozostałe do własnej oceny, ja bym u niego kupił to Ps3 jednak dopytałbym o wszystkie szczegóły jak stan (jest napisane że nowa), rachunek itp ...

Produkt powystawowy powinien być traktowany równorzędnie z normalnym produktem, taka sama gwarancja, takie same wymagania, więc kupujący to nie "debile", jeżeli wymagają podobnej jakości produktu, jeżeli z produktem powystawowym jest coś nie tak, powinno to być opisane w aukcji, (trochę komplikuję to z gwarancją sprawę, ale też jest możliwość) jeżeli nie jest nic wspomniane o wadach, produkt powinien spełniać takie same wymogi, jakie dotyczą normalnego produktu. Tak wyglądała sytuacja w Polsce w maju 2011. Nie sądzę, aby coś się zmieniło przez ostatnie miesiące.

Jeżeli ten negatyw nie jest przekłamany czy też wyolbrzymiony sprzedający "zuraczu" nie ma racji, a kupujący jak najbardziej mógł mieć pretensję, napis "uwaga towar powystawowy" praktycznie nic nie zmienia i powinien być paragon oraz gwarancja. Czasem sprzedający po prostu chcą ukryć wady sprzętu powystawowego i uważają, że taki napis starczy, niestety tak nie jest.

Jak ktoś się nie zgadza to zapraszam do radców prawnych albo większych firm, które respektują przepisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz brać, cena rewelacyjna nie jest, no chyba, że zależy Ci akurat na tej konkretnej grze. Nowa Slimka na allegro chodzi ok. 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta 2 jak najbardziej. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie są warte uwagi. Szczególnie druga, pograsz w GT5 jak Ci się znudzi lub nie spodoba, sprzedaż za jakieś 80-90 zł lub wymienisz na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1100 daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro za 1100zł daje rade czyli tak nie za bardzo sie opłaca. To ile taki zestaw warty ?

Prosiłby żeby więcej osób wyraziło może swoje opinie, bo nadal nie jestem pewien. A może poczekać do końca licytacji i spróbować taniej wyrwać ?

Edytowane przez Aloone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bierz, konsola za 1000 się opłaca + jakby little big planet masz za 100zł . a z tego co widze LBP2 jest po ponad 100zł na allegro. WIęc jak najbardziej się opłaca.

Edytowane przez euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×