Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Kupował już ktoś w tym sklepie sklep-z-konsolami.pl??? Ceny mają śmiesznie niskie, koszty wysyłki to 0, ale nie ma opcji wysyłki za pobraniem. Wszystko to jakoś podejrzane. Ktoś już miał do czynienia z tym sklepem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sprzęto powystawowego nie brał, a po za tym jak na sprzet powystawowy drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie wybrał żadnej, dla mnie lepiej już lepiej wydać 1000 zł (to standardowo a czasem i 950 zł) i kupić 320 GB.

Albo 850 zł (szukać, szukać a na pewno będą takie) z 160 GB dyskiem.

250 GB i 120 GB to są starsze modele, a ceny takie same jak nowszych z większymi dyskami (tutaj odsyłam do forum, drobne różnice pomiędzy modelami)

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy kupował juz ktoś z Was PS3 na raty w Media Markt? Jeżeli tak, to jakie dokumenty są wymagane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dowód osobisty i w zależności od źródła dochodu np. znajomość danych zakładu pracy itp. Najlepiej jednak zadzwoń i zapytaj - będziesz posiadał najbardziej aktualne info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie może wydać się absurdalne, chciałbym kupić ps3, rozważam zakup w ultimie bądź psxextreme, czy w ogóle moźna doradzić jakiś sklep? orientujecie się może czy ultima obecnie sprzedaje/ma na magazynie najnowszy model slim'ki? pisałem do nich maila jednak odpowiedzieli mi w nim iż nie mogą tego sprawdzić ponieważ nie mają dostępu do magazynu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, pytanie może wydać się absurdalne, chciałbym kupić ps3, rozważam zakup w ultimie bądź psxextreme, czy w ogóle moźna doradzić jakiś sklep? orientujecie się może czy ultima obecnie sprzedaje/ma na magazynie najnowszy model slim'ki? pisałem do nich maila jednak odpowiedzieli mi w nim iż nie mogą tego sprawdzić ponieważ nie mają dostępu do magazynu

Gram.pl ostatnio mają promocje na konsole i sprzedają je osobno oraz w zestawach z grami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto dołożyć te 50zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 3,5 roku dwa Sixaxisy i mi nie brakuje wibracji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel HDMI mam 5m za 20zl. Jako ze jest to obraz cyfrowy to nie ma zadnej roznicy w jakosci obrazu z kabla za 200zl i za 5zl, jedyna zauwazalna roznica to ze slabe kable sie rozpadna po czestym uzywaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek, zapomniałeś, że te jego linki, to używki ;) Oczywiście, jak kto woli. Ja osobiście wolę za tę samą cenę dostać nówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyles chociaz na aukcje czy od razu allegro=uzywka? Bo obie to nowki, nierozpakowane. Zreszta teraz to i tak nie ma znaczenia bo ta bez gier juz poszla...fu*k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to polecam ten mój link :) Za dodatkowe 100zł masz pewność, że konsola jest nowiutka, z gwarancją producenta podbitą w dniu wysyłki. Jeśli zamówisz jeszcze dziś, to jutro pewnie będziesz już miał :)

P/S: Patrzyłem na aukcje i nie uważam, że allegro = używka. Po prostu wolałbym unikać zakupów takich drogich rzeczy od osób fizycznych. Jednak jeszcze raz: jak kto woli :D

Edytowane przez Stokestix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie dogadac na szybszy zakup konsoli wystawionej na zwykla aukcje, poza allegro. Czy powinienem cos z tym zrobic, jakies "potwierdzenie zakupu"? Czy wystarczy ze bedzie mial paragon + gwarancje i w przyszlosci nie bedzie problemow?

EDIT: Sprawa dogadana :) PS3 + motorstorm za 1000zl, oh yeaaah

Edytowane przez SimonK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×