Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

To taniej wychodzi brać kredyt w pko widzę. Może jakieś inne opinie bo nie ma co konsola będzie brana w raty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taniej wychodzi brać kredyt w pko widzę. Może jakieś inne opinie bo nie ma co konsola będzie brana w raty.

400 złotych drożej hmm...trzeba czytać to co się podpisuje, że reklamują 0% to nie oznacz iż tak faktycznie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w MM brałem TV na raty 0% i faktycznie mam 20 rat po 0%. Inna sprawa że w ramach tej oszczędności dorzuciłem sobie 5 lat gwarancji, ale raty są ok. (umowa podpisywana na koniec sierpnia - to ważne, bo co jakiś czas zmieniają się warunki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że są różne opinie tak od poły października będę miał połowę a drugą w raty bym brał przy jakieś ciekawej promocji i się zastanawiam może poczekać dłużej i wyczekać promocje -22% vat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MediaM będzie jakaś nowa wyprzedaż niedługo bo właśnie kręcą nową reklamę TV w sąsiednim bloku:) Warto poczekać, aczkolwiek promocje -VAT nigdy nie obejmują konsol. Lepiej liczyć na innego typu wyprzedaż:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będę czekać ta promocja co teraz jest bardzo mi odpowiada 320fb+move za 1299 to chyba nie tak źle, ale jeszcze nie mam tak kasy dopiero za 2tyg;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że w sklepach, bo widzisz towar i zawsze jesteś pewniejszy że to nówka sztuka nie macana :D :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł by mi ktoś napisac na GG (20311236) czy sa jakies promocje w sklepach typu mm,saturn itp. w Krakowie i okolic,poniewaz jestem z nowego sacza a tu slim 120gb kosztuje 1200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.saturnpolska.com/krakow/produkty/software-i-konsole/konsole/konsole/playstation-3-slim-250gb

i w euro rtv jest za 1400 320gb z singstarem polski + 2 mikrofony

Jak dla mnie żadna opcja jest nie ciekawa jak bym miał brać coś to już z move albo może poczekać i może, może ale to może się ukaże opcja z najnowszym cod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie to jakas stara slimka z nowym dyskiem w podrobionym kartoniku a ten cod to pewnie jakis stary mw

Na to wygląda ale to nie do tego tematu tylko do "Kup pan CEGŁĘ"

Modern Warfare to pół biedy bo spoko GRA, gorzej gdyby to było COD WW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda ale to nie do tego tematu tylko do "Kup pan CEGŁĘ"

Modern Warfare to pół biedy bo spoko GRA, gorzej gdyby to było COD WW...

wyluzuj gość od nie dawna ma tu konto .Dzięki temu aż ze śmiechu się zaksztusiłem. O dzięki ci za poprawkę chodziło mi a cod waw tylko kolejność mi się pomyliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od pewnego czasu też nosze się z zakupem PS3 (akurat zakończyłem nadrabiać zaległości z ps2 i czas sie przesiąść na nowszą generację). Śledzę gazetki marketów z elektroniką/konsolami i co zauważyłem w ciągu ostatniego miesiąca ceny poszły w górę. Jakie było moje zdziwienie kiedy zestaw ps3 250 GB z uncharted 2 i infamous w sklepie saturn w ciągu tygodnia z 1.299 zł skoczył na 1.399 zł. A koleś mówi mi, że to promocyjna cena. Nie był mi stanie wyjaśnić na czym polega taka promocja. Czyżby szykowali się na obniżki, by mieli co przekreślać ;) Póki co czekam na okres Mikołajowo/ Świąteczny ceny na pewno pójdą w dół. Czysta Ps3 do 1.000 zł plus przedłużona gwarancja do 5 lat (dodatkowo 160-200 zł).

Około tygodnia temu w markecie tesco Lubin były ps3 120 GB w cenie 1050 zł.

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to kontynuacja offtopu, ale nie wytrzymałem czytając o tym, że najpierw w charakterystyce zestawu jest 1 sixaxis a nastepnie dodaje jeszcze 2 yoy pady!! Dopiero co premiera move za nami, a tu znowu nowy kontroler (moze do strzelania bez przycisków :teehee:) :thumbsup:

Kup pan cegłę i uważajcie na kolesia!

Edytowane przez Radas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około tygodnia temu w markecie tesco Lubin były ps3 120 GB w cenie 1050 zł.

Hipermarket Real w Katowicach, slim 120gb plus Ratchet & Clank plus pilot za 980 zeta :tongue:

Edytowane przez Pilar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie a jezeli juz kupilem konsole to moge gwarancje przedłużyć czy już nie da rady i pytanie gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedłużenie gwarancji nazywa się "gwarancją plus" informacje znajdziecie na stronie saturna, mediamarktu, mediaexpert. Tak naprawdę jest to wykupenie dodatkowego ubezpieczenia na sprzęt do 5 lat tzw gwarancji. ubezpieczenie towaru o wartości 0-1.000 zł wynosi 160 zł, towar o wartości 1.001-1.500 zł wynosi 220zł. Niestety diabeł tkwi w szczegółach w przypadku awarii sprzętu sklep może wymienić towar na nowy lub przekazać bony towarowe o wartości: I i II rok od zakupu 100% wartości towaru, III rok 80%, IV rok 60%, V rok 40%. więcej tutaj http://www.mediamark..._03_2010_mm.pdf

A co najlepsze: sklep zapewnia dokonanie naprawy Artykułów objętych programem „Gwarancja Plus” w terminie 5 dni roboczych od daty zgłoszenia Wady z zachowaniem 48h czasu reakcji. W przypadku kiedy naprawa w zakładanym czasie nie jest możliwa, na wyraźne życzenie Klienta podstawione zostanie Urządzenie Zastępcze.

To ubezpieczenie można wykupić tylko w chwili zakupu towaru.

Może ktoś korzystał z tego ubezpieczenia i wie jak to działa w praktyce?

W dniach 08.10.2010 do 10.10.2010 w sklepie Saturn w Lubinie PS3 120 GB w cenie 990 zł.(tydzień temu jak patrzyłem to mieli wystawione za 1.199 zł ;)

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w media w Bydgoszczy ps3 320Gb + start pack movie za 1260 pln od dziś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym powiedzieć że 12 października w Olsztynie można kupić bez VAT'u konsole.

A takie pytanie czy korzystając z opcji bez VAT'u można brać w raty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×