Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam promocje PLAY konsola ps3 250gb z move i grą za 349zł i abonament 59zł przez 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Gdańsk gazetka od 21.10

PS3 320GB + U2 platinum + GOW collection za 1349.

1349-70-120= mniej więcej = 1159 za konsolkę. czyli szału nie ma, ale jak ktoś nie ma obu gier może rozważyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michaljm

Mam wydać 1765 zł ?

w obliczeniach weź pod uwagę że przez 2 lata możesz w każdym miesiącu wydzwonić rozmów za te prawie 60zł....... takze dla kogos komu akurat konczy sie umowa to spoko okazja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie zakupu konsoli i rozważam następujące opcje:

PS3 250GB+Wipe Out HD+Uncharted 2+ Ratchet Quest Of Booty (3gry) - cena 1299zł

PS3 320GB + Uncharted2 + God Of War kolekcja - cena 1350zł

PS3 fat 80GB nowa + Uncharted - cena 800zł

W żadnej nie ma hdmi.

Ponieważ mam dzieci to bardziej skłaniam się do opcji 1 bo są gry również dla dzieci ale nie wiem czy nie warto dopłacić 50 zł do większego dysku. Opcja ostatnia to po ekspozycyjna wersja konsoli ale z gwarancją i w niższej cenie...Chyba że korzystniejsza jest iina opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli masz dzieci to bierz pierwsza opcję. 3cia odradzam, bo lepiej slimke ( mniejsze prawdopodobieństwo ylodu). Co do dysku to 250 starczy w zupełności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw 1 Kiepskie dodatki (poza U2); Wipeout HD to nie jest gra dla wszystkich, po pierwsze trzeba lubić takie futurystyczne ścigałki a po drugie wymaga momentami wysokiego poziomu umiejętności. Ratchet i Clank to bardzo dobra gierka, można ją jednak kupić za 30zł więc nie uznawałbym jej za czynnik przeważający, poza tym gra może sprawić momentami trudności związane z brakiem języka polskiego i koniecznością rozwiązywania zagadek logicznych które są po angielsku. Co do dysku 250Gb to naprawdę bardzo dużo (mam 160Gb kilkadziesiąt gier i dysk zapełniony ledwie w 50%),

Zestaw 2 Wydaje mi się cholernie drogi, to pewnie przez dorzucone gry. Oba tytuły to niemal klasyki jednak zdecydowanie nie są to gry dla dzieci. Jeżeli planujesz również grać na tej konsoli to można to przemyśleć, w innym przypadku odradzam,

Zestaw 3 Jeśli o mnie chodzi to najlepszy wybór. Konsola jest nowa więc masz 12 miesięcy gwarancji i 12 miesięcy odpowiedzialności sprzedawcy (w sumie 2 lata spokojnego użytkownia) Trafienie YLOD'a wbrew obiegowej opinii nie jest takie pewne i oczywiste. Tak, tak są setki wybrańców którym się przytrafił i o tym napisali, są jednak setki tysięcy tych którzy nadal bezawaryjnie użytkują FAT'y i nie roztrząsają tego publicznie. Jeżeli dobierzesz konsoli (dotyczy to również SLIM'a) odpowiednie miejsce wśród swoich sprzętów RTV i nie ustawisz go na innym urządzeniu generującym ciepło lub też wciśniesz w szczelną półkę to masz niemal 100% gwarancję bezawaryjnej pracy. Poza tym oszczędzisz 500-550zł a za to można kupić cholernie dużo gier dla dzieci, zwłaszcza że to dość szybką tracą na wartości ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw pierwszy to super promocja urodzinowa Saturna (gazetka) i też wydaje się mało atrakcyjna cenowo choć podświadomie zawsze mam pokusę by kupić konsolę właśnie z największym dyskiem...I również skłaniałem się ku fatowi ale...tutaj również te 80GB jakoś w porównaniu do 320GB zdaje się baaardzo mało (wiem że mogę wymienić;)). Była to oferta w euro , wyprzedażowa ale trochę się zniechęciłem bo na cenówce miały być 3 gry a sprzedawca kręcił że została im tylko jedna i żę brakuje im jakiegoś kabla...trochę się boję czy nie była używana, zdekompletowana i nie wiadomo skąd bo takie konsole już rzadko można spotkać w sprzedaży sieci handlowych....Za przemawia fakt że fat mi się wizualnie bardziej podoba od slima.. Może dzisiaj tam podjadę i obejrzę z bliska konsolę i dopytam o kompletność zestawu....

Pozostaje jeszcze zestaw PS3 z Move Packiem za 1399 w Realu ale sam nie wiem czy będę już teraz korzystał z tej nowości....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie zakupu konsoli i rozważam następujące opcje:

PS3 250GB+Wipe Out HD+Uncharted 2+ Ratchet Quest Of Booty (3gry) - cena 1299zł

PS3 320GB + Uncharted2 + God Of War kolekcja - cena 1350zł

PS3 fat 80GB nowa + Uncharted - cena 800zł

Różnica cenowa między konsolą z dyskiem 250GB a 320GB wynosi tutaj około 50zł,dlatego bardziej opłaca się zainwestować w tą z HDD o pojemności 320GB.

Poza tym ta opcja oferuje zdecydowanie najlepsze tytuły spośród gier.

PS3 FAT 80GB nie jest złą propozycją,moim zdaniem jednak konsole FAT są bardziej podatne na awarie.

Mam dokładnie taką samą i właśnie dzisiaj wędruje do autoryzowanego serwisu Sony PlayStation.

W jej miejsce zakupiłem PS3 slim z dyskiem 120GB i dokonałem wymiany HDD na 320GB.

Edytowane przez Asasyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Dreźnie i dorwałem konsole za slim 120GB za 199 euro sztuka. Mimo że w domciu posiadam już slimkę uległem pokusie małego ale szybkiego zarobku na alledrogo i kupiłem dwie sztuki :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś posta powyżej z tabelką? Jeśli nie to sugeruję wizytę u okulisty, zbyt wiele siedzisz przed konsolą.:thumbsup:

A nie widziałem zostało moje pytanie podpięte po prostu do tematu ;) ale juz zobaczyłem gdy mnie przeniesli :)

Czyli ogółem mówiąc... nie zapowiada się by playstation 3 było kiedykolwiek kompatybilne z grami z psx2 ;/...

Chociaż gry z jedynki obsługuje to musze Silent Hill-a zalatwic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopii nie czyta i mam nadzieje ze czytac nie bedzie ;) Jedynie org, sam ostatnio kupilem Crasha Basha po tylu latach dopiero w idealnym stanie i pogrywam na Ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to by była świetna sprawa i by sie bardziej opowiadała dla Sony,ponieważ wielu fanów starszej generacji którzy na kloca przeskoczyli bądź maja taki zamiar by sprowadziło na dobrą stronę mocy ;) . Sony myśle że w taki sposób równie dobrze by mogli zwiększyć, chociaż w minimum sprzedaż ps3 :)

I w sumie mam tu jedno pytanie , ponieważ nie których gier nie da się doszukać oryginalnych z psx-a , czy ps3 również obsługuje kopie zapasowe z psx? czy tylko oryginalne gry, mogłem gdzieś nie wyczytać jesli to już było.

W każdym razie pytam z tej racji iż niektóre gry cenowo wyglądają nieciekawie oraz są problemy z zdobyciem niektórych tytułów :)

Pozdrawiam

Dość sporo "legendarnych" tytułów z PSX można znalesć w PlayStationStore :thumbsup:

Edytowane przez danio97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś widział jakąś ładną promocję w Wawie ? Sama konsola max 1100 zł (na allegro za 1020zł z przesyłką  ps3 slim 250gb) a miłoby było do 1400 z grami :)

Bardzo proszę o wszelkie namiary :)

PS. sklep-ROBSON odpada bo już znam :)

Edytowane przez mr.trickster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość sporo "legendarnych" tytułów z PSX można znalesć w PlayStationStore :thumbsup:

widziales tam moze silent hill-a badz parasite eve?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w poprzednich postach pytałem Was o wybór zestawu PS3 więc napiszę że kupiłem w końcu PS3 250GB + gra Modnation Racers - mam dzieci więc bardzo się ucieszyły :) Wszytko w cenie 1099 w Katowickim Auchanie....W sieci ten zestaw jest droższy więc myślę że nie przepłaciłem:)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz koniecznie dzieciakom dokup Little Big Planet, gra jest tania a będą mogli grać w co-op w dwójkę :) Jeżeli założysz profil na PSNetwork to w PsStore masz bardzo dużo ciekawych propozycji dla najmłodszych. Od siebie polecam wszystkie wydania Buzz'a Juniora; są w 100% spolszczone i dają sporo fajnej rozrywki. Oczywiście dobrze byłoby mieć również Buzzery do wygodniejszego grania, nie jest to jednak niezbędne ponieważ wydania Junior dopuszczają granie na padach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w poprzednich postach pytałem Was o wybór zestawu PS3 więc napiszę że kupiłem w końcu PS3 250GB + gra Modnation Racers - mam dzieci więc bardzo się ucieszyły :) Wszytko w cenie 1099 w Katowickim Auchanie....W sieci ten zestaw jest droższy więc myślę że nie przepłaciłem:)

Pozdrawiam!

Za taką cenę naprawdę warto było kupić.Widzę,że w moim mieście ;)

Media Markt M1 Zabrze wg.gazetki 22.10-24.10 PS3 320GB Slim za 1099zł rolleyes.gif

To już w ogóle promocja przez duże "P".Ja w poniedziałek za swoją PS3 slim zapłaciłem 1080zł,z tym że z dyskiem 120GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę naprawdę warto było kupić.Widzę,że w moim mieście ;)

To już w ogóle promocja przez duże "P".Ja w poniedziałek za swoją PS3 slim zapłaciłem 1080zł,z tym że z dyskiem 120GB.

kurczę a w warszawie nic ciekawego :/ ale kurcze też do zabrza jechać nie będę a sprzedaży wysyłkowej na pewno też nie prowadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie natury technicznej: w starunie ładna promocja, ps3 slim 320gb + uncharted 2 + god of war 1 & 2 za 1349zł . Niestety telewizor będę miał dopiero za miesiąc (równy) więc konsola stałby nieuzywana. Lepiej kupować teraz czy czekać bo będą tańsze lub promocje przedświąteczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w tym temacie chcialbym zapytac was gdzie najtaniej w polsce kupie ps3 :) a moze wiecie gdzie za granica?D: pozdrawiam misiekzwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadła w moje ręce gazetka z sieci salonów Vobis Digital na miesiąc październik/listopad 2010.

Konsola Sony PlayStation 3 z HDD 320GB+Gra SingStar Polskie Hity 2 oraz 2 mikrofony bezprzewodowe.

Cena takiego zestawu: 1399zł

Co myślicie o takiej cenie za oferowany zestaw ?

Dla mnie osobiście leciutko wygórowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×