Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bylem zawsze zagorzalym fanem kompa, konsole dla mnie byly zlem wcielonym:p ale kupno i posiadanie zmienilo to do tego stopnia ze nie gram na kompie prawie w ogole, zakochalem sie w swoej czarnuli, to tego filmy blu:) ja goraco polecam..

Z ciekawosci Zapytam, sa jakies bundle packi z gt?

A Ja wręcz odwrotnie zawsze konsola nr. 1, teraz ostatnio jakoś kupiłem SC2 i cisnę na PC, a konsola stoi i czek na GT5.

Ty zresztą pewnie też ostrzysz ząbki na ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy konsole na swięta tanieją czy drożeją ?

Edytowane przez tommiyacht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajac polske to powinno drozec, bo to taki narod byleby sie tylko nachapac, ale mysle ze duze sklepy beda mialy jakies okazje na swieta, kuszace zestawy, wkoncu musza jakos zachecic do sprzedazy.

@UP no pewnie ze ostrze, po to kupilem konsole i g25:P Jutro odbieram GT5 Collectors:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PS3 to mebel, który leży, czeka na GT5. Myślę, że w piątek, ostatecznie w przyszły poniedziałek się to zmieni;] Wszystko zależy od tego jak sięspisze sklepik PS3SITE. 

Co do tematu to myślę, że ---TA--- oferta jest interesująca. Jeśli ktoś szuka PS3 320GB + MOVE to w Pixmania.com jest chyba najlepsza oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy

Nosze sie z zamiarem kupna PS3, myslalem o nowej ale jak mi sie nie spodoba to za duzo strace, wiec kupie sobie uzywana pewnie.

Pytanie do was takie czy jest jakies ryzyko kupowania PS3 na Allegro.

- czy maja jakies standardowe wady i warto na to zwrocic uwage

- czy konsola moze byc zbanowana i nie bede mogl grac online ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy

Nosze sie z zamiarem kupna PS3, myslalem o nowej ale jak mi sie nie spodoba to za duzo strace, wiec kupie sobie uzywana pewnie.

Pytanie do was takie czy jest jakies ryzyko kupowania PS3 na Allegro.

- czy maja jakies standardowe wady i warto na to zwrocic uwage

- czy konsola moze byc zbanowana i nie bede mogl grac online ?

Pozdrawiam

Standardowych wad niema, czy konsola będzie długo żyła czy tez nie zależy od wielu czynników lecz standardowych wad niema.

Jeżeli ktoś używał hacka na ps3 (by piekło go pochłonęło) to konsola nie bedzie zbanowana .

Jednak polecam jednak kupno nowej z powodu gwarancji no i gdy się tobie nie spodoba to strata naprawdę będzie nieduża gdyż to nowa konsolka i ma gwarancje.. wiec... Ja na twoim miejscu dozbierałbym parę złotych i kopiłbym nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RTV EURO AGD goła PS3 160 GB za 999 zł ( 10 x 0%) http://www.euro.com....on-3-slim.bhtml .

Jak dla mnie jestem zero stratny przy kupnie 320GB. Wychodzi na to, ze za kazde "powiekszenie" do 250, 320 GB placisz 100 co jest IMO tanie.

PS3 320GB + Assasin najnowszy. Grałem w Assasina na kompie, ale chciałbym spróbować na konsoli. Dobry wybór ?

Jezeli kupujesz na allegro to razem wychodzi to troszke drozej niz osobno, ale tak na prawde to tylko grosze w granicy 20-30zl.

Standardowych wad niema, czy konsola będzie długo żyła czy tez nie zależy od wielu czynników lecz standardowych wad niema.

Mozesz wymienic te czynniki oprocz dbania o konsole w postaci zewnetrznego czyszczenia, obchodzenia sie z nia ostroznie? Na przyklad - czy trzeba ja czyscic od wewnatrz? Jaka jest zalecana dlugosc uzytkowania jednorazowo itp?

Panowie, po raz pierwszy kupuje konsole Playstation 3, po raz trzeci od tej firmy. Tutaj pytanie do Was o koszty

- Playstation 3, 320 GB + kable HDMI - 1250zl

- Dodatkowy pad dualshock - 150zl

- Tekken 6 - 90zl

- Red Dead Redemption - 150zl

Razem 1640 - jak Wam sie widzi taka cena za ten zestawik? Oplaca sie? Mi sie wydaje, ze bardzo.

W sumie to mogloby mnie to wyjsc 1490zl, gdybym nie bral dodatkowego pada, ale niemoznosc grania w Tekkena 6 z kims obok to grzech.

No chyba, ze rozgrywka internetowa daje tyle satysfakcji, ze to prawie to samo?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Tak poza tematem to witam Was, to moj pierwszy post. Zastanawialem sie ktore wybrac, ale z racji tego, ze wszelkie frazy pytan w google przerzucalo mnie tutaj, wiec i tak wybralem.

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jestem zero stratny przy kupnie 320GB. Wychodzi na to, ze za kazde "powiekszenie" do 250, 320 GB placisz 100 co jest IMO tanie.

Jezeli kupujesz na allegro to razem wychodzi to troszke drozej niz osobno, ale tak na prawde to tylko grosze w granicy 20-30zl.

Mozesz wymienic te czynniki oprocz dbania o konsole w postaci zewnetrznego czyszczenia, obchodzenia sie z nia ostroznie? Na przyklad - czy trzeba ja czyscic od wewnatrz? Jaka jest zalecana dlugosc uzytkowania jednorazowo itp?

Panowie, po raz pierwszy kupuje konsole Playstation 3, po raz trzeci od tej firmy. Tutaj pytanie do Was o koszty

- Playstation 3, 320 GB + kable HDMI - 1250zl

- Dodatkowy pad dualshock - 150zl

- Tekken 6 - 90zl

- Red Dead Redemption - 150zl

Razem 1640 - jak Wam sie widzi taka cena za ten zestawik? Oplaca sie? Mi sie wydaje, ze bardzo.

W sumie to mogloby mnie to wyjsc 1490zl, gdybym nie bral dodatkowego pada, ale niemoznosc grania w Tekkena 6 z kims obok to grzech.

No chyba, ze rozgrywka internetowa daje tyle satysfakcji, ze to prawie to samo?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Tak poza tematem to witam Was, to moj pierwszy post. Zastanawialem sie ktore wybrac, ale z racji tego, ze wszelkie frazy pytan w google przerzucalo mnie tutaj, wiec i tak wybralem.

Ja ostatnio kupiłem PS 3 160 GB za 1199 zł pad tylko w media pad koloru niebieskiego 209 zł + kabel HDMI 49 zł + Uncharted 2 89 zł = 1546 zł wszystko na 30 rat 0% ( 51,53 zł rata) bo na nich mi najbardziej zależało i jestem zadowolony. Wiem że na pewno przepłaciłem ale niestety nie miałem gotówki bo w sumie za nią można wytargać coś w o wielie lepszej cenie. Ja liczyłem się z tym, że za raty zapłacę w cenie konsoli ale mówi się trudno. Z konsoli jestem bardzo zadowolony i to się liczy hehehe. :) :) :)

Edytowane przez Marcin157

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem PS 3 160 GB za 1199 zł pad tylko w media pad koloru niebieskiego 209 zł + kabel HDMI 49 zł + Uncharted 2 89 zł = 1546 zł wszystko na 30 rat 0% ( 51,53 zł rata) bo na nich mi najbardziej zależało i jestem zadowolony.

Z podobnym zamierzeniem się wybieram do saturna/me/mm. Zobaczę gdzie będzie "najlepiej" wziąć raty. Ty kupowałeś w MediaMarkt czy Media Expert?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin to zdecydowanie przeplaciles. Ja mam gotowke wiec kupuje skolekcjonowany przeze mnie zestawik. Panowie kupujcie Tekkena 6 albo Red Dead to pogramy jak stare nuby : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to myslalem zeby kupic gola konsolke np na allegro lub na 3kropki .pl wychodzi ok 1220zl z przesylka plus gra call of duty :BO tylko sie zastanawiem czy nie poczakac do grudnia moze beda jakies promocje i fajne zestawy w dobrej cenie bo w sumie na konsole juz mam kase tylko nie starczy mi na ta gre ,musze czekac do wyplaty ;/ w sumie to juz moglbym kupic konsole i jaks starsza gre>hmmm nie wiem co robic czy kupic teraz czy czekac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% będą jakieś promocje w marketach i w sklepach internetowych. Można się spodziewać, że cena 250GB spadnie poniżej 1000, oczywiście nie wszędzie.

Edytowane przez pablos_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... w sumie na konsole juz mam kase tylko nie starczy mi na ta gre ,musze czekac do wyplaty ...

Masz cholernie dużo darmowych grywalnych dem w PsStore które naprawdę zagospodarują Ci czas oczekiwania na wypłatę :thumbsup: Jeżeli masz dobrą ofertę zakupu samej konsoli to bierz i nie zastanawiaj się :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze nawet na swieta ceny nie spadna az tak zebym byl zajebiscie stratny przy kupnie 320GB Slim z kablami HDMI za 1250zl. W 3Kropkach wychodzi to samo jakbym kupowal z kablami HDMI, no powiedzmy 10-15zl taniej, czy to az taka roznica.

Tomas jakie darmowe pozycje polecasz? Zastanawiam sie czy Tekken 6 i Red Dead na poczatek to nie za malo. Mysle dorzucic God of War tylko, ze tutaj musialbym wydac 250 zl za Collection i 3, a mam tez wydatki na innych czlonkow rodziny - myslalem kupic Gladiatora ojcu na Blu-Ray'a, Rocky'ego albo Predatora. Ktory tytul z tych filmow wybralibyscie Wy? A moze macie jakies doswiadczenia ktore najlepiej oddaja jakosc Blu-Ray? Wybaczcie za ten maly offtopic.

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podobnym zamierzeniem się wybieram do saturna/me/mm. Zobaczę gdzie będzie "najlepiej" wziąć raty. Ty kupowałeś w MediaMarkt czy Media Expert?

Ja kupiłem w mediamarkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze nawet na swieta ceny nie spadna az tak zebym byl zajebiscie stratny przy kupnie 320GB Slim z kablami HDMI za 1250zl. W 3Kropkach wychodzi to samo jakbym kupowal z kablami HDMI, no powiedzmy 10-15zl taniej, czy to az taka roznica.

Tomas jakie darmowe pozycje polecasz? Zastanawiam sie czy Tekken 6 i Red Dead na poczatek to nie za malo. Mysle dorzucic God of War tylko, ze tutaj musialbym wydac 250 zl za Collection i 3, a mam tez wydatki na innych czlonkow rodziny - myslalem kupic Gladiatora ojcu na Blu-Ray'a, Rocky'ego albo Predatora. Ktory tytul z tych filmow wybralibyscie Wy? A moze macie jakies doswiadczenia ktore najlepiej oddaja jakosc Blu-Ray? Wybaczcie za ten maly offtopic.

1250 za 320GB to niezbyt okazyjna cena. Ludzie apel, nie patrzcie na ten kabel bo można kupić nie gorszy za 15 zł

God of War Trylogia ostatnio gdzieś widziałem za 140 w gazetce MM chyba. Większość sklepów na 150-160.

A co blu-ray nie opłaca się kupować starszych tytułów niż 2 letnie nawet za 30-50, zł bo to wyrzucanie pieniędzy w błoto. (odradzam promocję Monolith 2 za 99) Jak chcesz mieć taką jakość, że ci szczęka opadnie kup, jakiś film 2009, 2010 za 70-100zł (gladiator może być wyjątkiem , bo to specjalna reedycja, a nie po prostu film wrzucona na niebieski nośnik, ale głowy sobie nie dam uciąć, bo nie widziałem.

p.s. przepraszam za off topik, ale chciałem odpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o to, aby byla niewiadomo jak okazyjna cena tylko zebym nie przeplacil. Nawet jesli ten kabel jest w granicach 15-50 zl to dla mnie wiekszej roznicy nie ma. Wychodzi na to, ze 320GB Slim mam za 1200, jest ok czy nie :P

Wiecie, to co widzialem w Rzeszowskim MM to niczego nie przebije. 120GB Slim za 1250, a 320 Slim za 1399 + jakas tam gierka ( nie Uncharted, GOW czy inne z tych nowszych ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media Markt Olsztyn PS3 320GB 999. Nadal uważasz, że płacąc 1250 nie przepłacasz? To oczywiście tylko przykład, ale potwierdzający moją teorię, że przed świętami będą jeszcze bardzo dobre promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mysle dorzucic God of War tylko, ze tutaj musialbym wydac 250 zl za Collection i 3, a mam tez wydatki na innych czlonkow rodziny - myslalem kupic Gladiatora ojcu na Blu-Ray'a, Rocky'ego albo Predatora. Ktory tytul z tych filmow wybralibyscie Wy? A moze macie jakies doswiadczenia ktore najlepiej oddaja jakosc Blu-Ray? Wybaczcie za ten maly offtopic.

GoW'a Trylogie kupisz teraz za naprawdę fajne pieniądze, mniejsze od tych, o których pisałeś np. GoW TRYLOGIA, jeśli chodzi o filmy na Blu-Ray nie polecam Ci ani Gladiatora ani Predatora, nie chodzi mi tutaj o same filmy ale o jakość ich konwersji do Blu-Ray, niestety są tak przekombinowane, że aż sztuczne w Predatorze wszystko jest tak wygładzone, że aktorzy wyglądają jak z salonu figur woskowych ;P .Od zawsze dobrym tytułami "na pierwszy raz" były Batman - Mroczny Rycerz i Transformers - Zemsta upadłych. Od filmów przez Ciebie wymienionych odróżnia je to, że były nagrywane w najnowszej technologii a nie skalowane do 1080p jak Gladiator czy Predator i tą różnicę naprawdę widać gołym okiem, dźwięk oczywiście DTS HD MA lub DD true HD.

Pozatym poszukaj czy w Twojej okolicy nie ma tej sieci wypożyczalni VIdeoWorld bo ceny Blu Ray w naszym kraju nie różnią się wiele od cen gier na PS3...wybór maja naprawdę spory a ceny tez w miarę ok oczywiście zależne od "stażu" filmu w ofercie ;)

No i oczywiście ten poradnik najpierw polecam przestudiować :)

PS3 Site Blu Ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki za wszelka pomoc. Niestety teraz nie jestem juz w Rzeszowie wiec Blu-Ray'ow sobie na ta chwile raczej nie pozycze. W Olsztynie moze kosztowac 999, ale co ja zrobie jak mieszkam na podkarpaciu i w Rzeszy nic nie ma. Moze ktos jest bardziej obeznany niz ja i mieszka w Rzeszowie? Z gory dzieki.

@Lamkers - dzieki. Ta sama oferte znalazlem dzisiaj rano.

Widze, ze za przyklad dobrego Blu-Ray'a podales Dark Knight. Mam go na DVD, swietny film, zobaczymy co sie da zrobic. Chyba jednak zamiast tych filmow kupie GOW'a, ojciec tez lubi takie gry.

Widze, ze niektorzy z Was maja Red Dead. No to sobie pogramy! Wykorzystujac sytuacje - czy bezprzewodowy mikrofon ( sluchawka ) Platronics na bluetooth'a podejdzie pod Sony'ego? Slyszalem, ze obsluguje wiec chyba nie powinno byc problemu?

Jeszcze jedno, ma ktos moze tv plasme full HD +42'' i w gore? Jak wrazenia z gry, filmow? Z tego co zauwazylem to dosc spora grupa ludzi gra na o wiele mniejszych telewizorach/monitorach.

Albo moze lepiej nie odpowiadajcie, bo mnie zaraz pozamykaja za te pytania.

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×