Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją kupiłem na allegro, w mieście jakim mieszkam są takie sępy i naliczają sobie takie marże, że mózg staje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też w końcu zrobiłem sobie prezent. PS3 320GB + Uncharted 2 + Infamous + Ratchet & Clank Quest for Buty za 1370 złotych i raty 0%. Myślę że to całkiem niezła okazja i taniej trudno jest znaleźć . Odliczając cenę gier: Uncharted 70, Infamous 60, Ratchet 40, PS3 320GB wychodzi 1370 - 170= 1200 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unchatred2 50, Infamous 50 Ratchet 30. Takie są ceny Jakby nie patrzeć najtańsze gry z najtańszych, co oczywiście nie oznacza ze słabe, a wręcz przeciwnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted2 50, Infamous 50 Ratchet 30. Takie są ceny Jakby nie patrzeć najtańsze gry z najtańszych, co oczywiście nie oznacza ze słabe, a wręcz przeciwnie

Powiedz gdzie za tyle można je wszystkie w takiej cenie kupić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U2

INFAMOUS

ratchet

A proszę Cie bardzo ;)

Teraz dolicz 30 złotych za wysłanie tych gier. jeśli chodzi o media markt to nie ma go mojej okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak już mówimy, za ile i z czym kupiliśmy to i ja się pochwalę ;) Jestem posiadaczem tego zestawu :

http://allegro.pl/ps3-slim-320gb-2-gry-uncharted-god-nowe-i1315413976.html

Konsolka + Uncharted 2 PL (gierka chyba przypadnie mi do gustu) + God of War Collection (świetna składanka :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takiej ofercie allegro - ps3 120 GB 2 pady + kabel zasilający, USB i kabel do TV oczywiście w komplecie

PUDEŁKO I PARAGON (GWARANCJA 2 lata)

za 999zł licytacja do 1249 na kup teraz ?

Do tego jakaś 1-2 gierki i bym się może w 1200 zmieścił, jakby udało mi się za 1tyś kupić.

wtedy uncharted,killzone i LBP dało by rade kupić do 1200 w sumie

Może ktoś doradzić, czy warto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś doradzić, czy warto ?

Nówka? Jeżeli tak to na pewno warto chociaż ja takich sprzętów przez internet często nie kupuję. Wolę stacjonarnie, troszkę drożej, a bezpieczniej.

Uncharted 2 PL (gierka chyba przypadnie mi do gustu)

Widzę, że już przypadła, mi strasznie. Dobrze, że już mam wspinaczkę za sobą, bo po tej gierce pierwszy leciałbym na kurs : D Zresztą, jeden koleś na dwie panny - gierka niemożliwa heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka? Jeżeli tak to na pewno warto chociaż ja takich sprzętów przez internet często nie kupuję. Wolę stacjonarnie, troszkę drożej, a bezpieczniej.

Używana kilka razy - podobno nie trafiony prezent.

Pytanie tylko czy warto za tyle kupic

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takiej ofercie allegro - ps3 120 GB 2 pady + kabel zasilający, USB i kabel do TV oczywiście w komplecie

PUDEŁKO I PARAGON (GWARANCJA 2 lata)

za 999zł licytacja do 1249 na kup teraz ?

Do tego jakaś 1-2 gierki i bym się może w 1200 zmieścił, jakby udało mi się za 1tyś kupić.

wtedy uncharted,killzone i LBP dało by rade kupić do 1200 w sumie

Jak jesteś z Jawora to możesz się z tym gościem porozumieć, ale nie sądzę by sprzedał Tobie od ręki za 1000 zł, a za te 1250 zł to już się nie opłaca bo za niewiele więcej kupisz w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie łysa 120 gb około 1110zł + dodatkowy pad za 180zł i jest 1290zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie łysa 120 gb około 1110zł + dodatkowy pad za 180zł i jest 1290zł

Jak masz w pobliżu mediaexpert to 160GB jest za 1099 zł plus pad za 155 zł i masz 1254 zł za nówkę sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie łysa 120 gb około 1110zł + dodatkowy pad za 180zł i jest 1290zł

Co Ty gadasz, ja za 1300 kupiłem nową konsolę z dyskiem 320 GB, 3 gierkami i padem rzecz jasna. Poszperaj trochę na allegro, a na bank znajdziesz coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty gadasz, ja za 1300 kupiłem nową konsolę z dyskiem 320 GB, 3 gierkami i padem rzecz jasna. Poszperaj trochę na allegro, a na bank znajdziesz coś ciekawego.

Poprawka za łysą 160 bg jest 1110zł w euro rtv.

Staram się jakąś ps3 min 120 gb + 2 pady dorwać do 1100-1200 używkę, ewentualnie nową ale nie dużo droższą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekend kupiłem od kolesia ps3 slim 120GB nówke z padem , media markt z 2 letnią gwarancją na fakturę za 970zł ;)

Miał trzy na sprzedaż i od razu poszły.

Trzeba szukać.

Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekend kupiłem od kolesia ps3 slim 120GB nówke z padem , media markt z 2 letnią gwarancją na fakturę za 970zł ;)

Miał trzy na sprzedaż i od razu poszły.

Trzeba szukać.

Powodzenia!

noo to ładnie. taką to też bym od ręki kupił. pozostaje szukać mi w euro rtv, empik, auchan, media markt, vobis lub neonet ..... albo używkę z neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekend kupiłem od kolesia ps3 slim 120GB nówke z padem , media markt z 2 letnią gwarancją na fakturę za 970zł ;)

Miał trzy na sprzedaż i od razu poszły.

Trzeba szukać.

Powodzenia!

Też brałem udział w tej aukcji, ale w ostatniej chwili ktoś mnie przelicytował... I ostatecznie kupiłem na tej aukcji używaną PS3 Slim 120GB, z kablem HDMI i FIFA 10 za 850zł z darmową wysyłką. Niestety bez gwarancji. Ale z tego co mówił i widać na zdjęciach to stan naprawdę bardzo dobry, cóż, zobaczę osobiście jak dojdzie do mnie jutro. 

Edit://

Już doszło :) Genialna sprawa, gość zgodził się obniżyć cenę, wysłał już tego samego dnia kiedy otrzymał wpłatę a całość jest w idealnym stanie. :) Za 850zł 120GB, a jaka cicha... Serio, Slim jest jeszcze cichsze od Fata którego miałem pół roku temu. 

Teraz jeszcze czekać na kuriera z GT5. :) I pytanie czy już był kiedy byłwm w szkole czy też dopiero będzie, cóż, zobaczymy. ;)

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie powinno stać z konsolą. Kumpel ma 2 lata i nic się nie dzieje a katuje ją jak może.

Wczoraj zakupiłem GT5 ale mało co ogarniam jak narazie:P ciągle jakieś aktualizacje mi się instalują i nawet pograć czasu nie mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na poprzednie wpisy:

Sport Champions będzie po polsku nawet jak kupisz wersję z Irlandii czy jakąkolwiek z EU, bo tak jak GTV i wiele innych gier jest wersją wielojęzyczną, a język ustawia się automatycznie zgodnie z językiem ustawionym w menu konsoli (XMB)

PS3 może mieć taką awarię (dość kosztowną), że odtwarza płyty CD i DVD (np film, albo grę z ps2 na wersji FAT) a nie odtwarza BluRay, bo uszkodził się jakiś moduł/przekaźnik. Więc nie sugerujcie się tym na allegro że działa dvd ale nie ma bluray żeby sprawdzić.

P.S. piractwu mówimy nie, więc nie ma info o sofcie konsoli:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poslalem moja siostre do manu w lodzi coby sie zapytala o te 160GB za 1000pln.

Oczywiscie dzwoni i mowi ze juz nie ma. 

W sobote poszly wszystkie a mieli pare sztuk.

Szkoda.

Szukam dalej...

(i jak do cholery ustawic zebym mogl pisac wiersz pod wierszem a nie co drugi...?) 

Edytowane przez pankarol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na święta będą dobre promocje na gry ja też szukam gołej gry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z używanymi konsolami z wgranymi grami z pss .....

Jeśli kupie używaną z 2-3 grami z pss to na konsoli musze mieć "zapisany" profil konta z którego były te gry ściągnięte... czy jak... bo już mi głowa od tego pęka (od przeglądania euro rtv,empików, vobisów, sklepów nie dla idiotów i saturnów i innych sklepów)

I chce mieć w końcu jasność.

Proszę o szybką odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×