Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie za double post'a, ale myślę, że warto odświeżyć taką okazją.

http://www.tesco.pl/...cow-warszawy-13

Podziękowania za wynalezienie fajnej oferty dla moderatora Tomo. Gry z tego co widzę to Uncharted 2 Among Thieves i Infamous, co do tej trzeciej nie mam pojęcia.

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzecia to R&C Quest for Booty, czyli najtańsza gra na PS3 wydana na blu-ray

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta dotyczy wszystkich sklepów Tesco w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za double post'a, ale myślę, że warto odświeżyć taką okazją.

http://www.tesco.pl/...cow-warszawy-13

Podziękowania za wynalezienie fajnej oferty dla moderatora Tomo. Gry z tego co widzę to Uncharted 2 Among Thieves i Infamous, co do tej trzeciej nie mam pojęcia.

Myślicie, że warto kupić tą konsolę w Tesco czy jeszcze poczekać do świąt ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta dotyczy wszystkich sklepów Tesco w Polsce?

raczej tak bo w Łodzi w Tesco jest taka sama oferta

Myślicie, że warto kupić tą konsolę w Tesco czy jeszcze poczekać do świąt ?

Pozdrawiam

ja wlasnie czekam do swiat jak juz do tej chwili nie kupilem to te pare dni mnie nie zbawi. Jak widac zaczynaja sie powoli promocje ;)

PS jakie gierki polecacie z tych starszych chodzi mi glownie o FPS takie pod multiplayer myslalem o CoD4 lub CoD 5 i Farcry 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej też poczekam. Po pierwsze bardziej interesuje mnie jakiś zestaw z Gran Turismo 5 a po drugie nie chciałbym być za dwa tygodnie wściekły patrząc na ofertę np takiego Saturna widząc genialne oferty i promocje lepsze od obecnych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład uważam, że nie warto brać tej oferty z tesco. Gry na kochanym allegro można razem z kosztami przesyłki przyhaczyć bardzo tanio, a bez nich czysty PS3 wychodzi drogo.

ja wlasnie czekam do swiat jak juz do tej chwili nie kupilem to te pare dni mnie nie zbawi. Jak widac zaczynaja sie powoli promocje ;)

Pare dni to znaczy? Ja już nie mogę wytrzymać aż skopię dupsko kumpla w Tekken 6 czy polatam z paroma znajomymi po dzikim zachodzie w Red Dead. Dodatkowo dochodzi do tego już dawno zakupiony fajny telewizorek i wzmacniacz z głośnikami : D Będzie jazda.

Ta oferta dotyczy wszystkich sklepów Tesco w Polsce?

Tak, wszystkich.

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem zestaw ps3 320gb + GT5 za 1399 w Saturnie Wrocław Pasaż Grunwaldzki i jakby ktoś miał problem z zakupem GT5 to też jest tam wiele kopi za 199zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od okolo 2 tygodni przymierzam sie do kupna ps3, jako ze jestem jeszcze dzieckiem to pieniedzy za duzio nie mam zalezy mi na jak najnizszej cenie. Na allegro widac uzywane konsolki juz za 600zl z niska iloscia gb (40-80) i tu moje pytanie - Do czego wogole jest potrzebne te GB na co sie je glownie uzywa w ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 40GB i 40 gier i jeszcze co najmniej z rok pociągnę. Pamięć na dysku potrzeba jest na:

- niektóre gry potrzebują dużo GB nawet 5-7, ale należą do rzadkości zwykle gra zajmuje 0,5 - 2 GB, ale są takie co zajmują kilka MB

- dema średnio 1-2GB jedno

- aktualizacje gier dochodzą niekiedy do 1,5 - 2 GB

- gry z PSN rożnie nawet do kilku GB

- trzymanie dodatkowej zawartości np zdjęć

Wiec wszystko zależy od gracza, niektórym starcza 40GB (2 -3 dema, gry które przeszedłem i nie mają multi kasuje instalke), a niektórzy zmieniają dysk w nowej 120GB slimce na większy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja miałem używane PS3 w tym roku od marca (kupiłem bo chciałem w Heavy Rain pograć) do lipca (a sprzedałem bo pilnie potrzebowałem kasy na wakacje) wersję 80GB i powiem że tyle miejsca wystarczało aż nadto. Zgrałem kilkanaście albumów muzycznych, jakieś zdjęcia z cyfrówki, zainstalowałem z kilka gier i jeszce miałem sporo GB wolnych. Jednak teraz zamierzam ponownie kupić PS3 tym razem nową z dyskiem 250/320GB i Gran Turismo 5. Sam nie wiem po co mi taki dysk, ale skoro dają... ; ) 

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie chcę kupić konsolkę w sklepie to każda wersja PS3 będzie miała Wi Fi ? Różne opinie na ten temat słyszałem:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie chcę kupić konsolkę w sklepie to każda wersja PS3 będzie miała Wi Fi ? Różne opinie na ten temat słyszałem:whistling:

a ja się nie spotkałem żeby jakaś nie miała wi-fi :) dla pewności zobacz czy na konsoli jest taki znaczek WI-FI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do cen - u mnie w Zielonej Górze rewelacji nie ma. Chciałem z pewnego źródła - kupiłem przedwczoraj na promocji w MM za 1080zł wersję 120GB.

Za cenę 1499zł była bodajże 320gb z GT5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pl...1347147480.html

Co o tym sądzicie? Jak dla mnie genialna oferta, tylko lekko martwi mnie mała ilosć komentarzy tego sprzedającego... Ale taka cena z taki zestaw...

Oferta kusząca, ale ja bym tego Pana poprosił o nr telefonu i zadzwonił. Po rozmowie można dużo wywnioskować... Zresztą jesteś z Gdańska więc odbierz konsole osobiście.

Edytowane przez Reyes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pl...1347147480.html

Co o tym sądzicie? Jak dla mnie genialna oferta, tylko lekko martwi mnie mała ilosć komentarzy tego sprzedającego... Ale taka cena z taki zestaw...

Sprzedający jest z Gdańska, a w profilu masz napisane że Ty też, więc ja bym się nie zastanawiał tylko umówił na odbiór osobisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Przymierzam się do kupna konsoli. Jestem z Warszawy. Kupno ma nastąpić niedługo = nie interesuje mnie "poczekaj na większe promocje". Jestem z natury bardzo niecierpliwy i jak mam kasę a coś chce to niestety nie umiem się powstrzymać :-).

Jak to wygląda w WWA? Czytałem wyżej o promocji w TESCO, jak to jest z MM, SATURNEM czy EURO?

Pozdrawiam i liczę na pomoc :-).

Abs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedający jest z Gdańska, a w profilu masz napisane że Ty też, więc ja bym się nie zastanawiał tylko umówił na odbiór osobisty

Też racja. Tylko myślę bo jest okres przedświąteczny na horyzoncie... Ale chyba lepszej oferty od tej nie będzie już nawet 23 grudnia, jak sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupował w końcu Gran Turismo zawsze można sprzedać i wychodzi Wam konsola za niecały tysiąc. Na prawdę fajna okazja tyle, że to internet i ja nie kupuje tak sprzętów powyżej tysiąca, bo raz się przejechałem. Dzisiaj jadę po PS3 z Uncharted 2 + God of War za 1400. Drogo, ale stacjonarnie, a gierki jak mi się znudzą sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mediaexpert w Poznaniu gola 160GB za 1099zl.

Edytowane przez DonPedro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saturn Gazetka od 02.12.2010

PS3 320 GB + Uncharted 2 + God of War 3 + film blu-ray Toy Story 3 + pilot + kabel HDMI = 1449

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę drogo nadal, nawalili rzeczy na siłę, a wolałbym już same PS3 320GB za mniejszą cenę np 999zł, marzenie... :D

Jeżeli ktoś z was zainteresował się tamtą konsolą 320GB z GT5 to uważajcie na gościa, bo wysłałem mu dwa emaile na temat tego gdzie można dokonać odbioru osobistego i dotąd nie odpisał, więc coś jest nie elo, nie zależy mu? Budzi wątpliwości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum i jestem na etapie kupna ps3 mam takie pytanie do was czy występuje ps3 120 gb fat bo natknełem się na pewną aukcje na alledrogo właśnie z taką wersją. Prosiłbym o szybką odpowiedź

z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×