Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, dla zainteresowanych wersją 160gb daję link poniżej za 1 099zł, w tym samym sklepie można kupić 320gb z medal of honor lub assasinem BH lub zestawem 2 gier motorstorm Pacific drift i Uncharted 2 za 1 379zł które też podaje niżej, "wszystkie pakiety" posiadają 24 miesiące gwary, osobiście jestem zainteresowany wersją 160gb, ale tak mnie korci ta wersja z asasinem albo z 2 grami jak myślicie za tą cenę opłaca się łyknąć 320? czy lepiej zostać przy 160?

http://allegro.pl/sony-ps3-game-pad-dual-shock-3-160-gb-nowe-sklep-i1400007402.html

Wersje 320gb

http://allegro.pl/sony-playstation-3-slim-320gb-2-gry-sklep-gw-24-i1408827376.html

http://allegro.pl/sony-playstation-3-slim-320gb-assasins-gra-24mc-i1408826840.html

http://allegro.pl/sony-playstation-3-slim-320gb-gra-24mc-zabrze-320-i1408827456.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używaj <code> bo nic nie widać prawie

Jeśli nie interesują Cię gotowe zestawy, to kupuj pojedynczo konsolę i gry.

Jeśli nie masz w planach zawalać konsoli zdjęciami / filmami .... to 160 w zupełności Ci wystarczy

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz konsolke 320GB z Assasinem , to lepsza będzie ta oferta : W sklepie e-sony.com.pl Za 1299,00PLN (80 zeta taniej)

http://www.e-sony.com.pl/p,pl,9134787,promocja+konsola+playstation+3+320gb++assassins+creed+brotherhood.html

A ta oferta 160GB za 1100 wcale nie jest taka atrakcyjna, przecież jeszcze niedawno przed świętami chodziły po tysiaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby lepsza, ale sklep jest w warszawie a mi chodzi bardziej o woj. śląskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie ile w poznanu w media expert kosztuje ps3 320 z fifą11?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola wygląda w porządku, jeśli masz możliwość obejrzenia jej na miejscu to sprawdź i podejmij decyzję. Cena i jej wygląd jest w miarę atrakcyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może kogoś zainteresuje - FAT 40GB nowy (?)http://www.mixelectr...321?wyprzedaz=1Chyba'>http://www.mixelectr...321?wyprzedaz=1Chyba powystawowy, ale za niecałe 600 zł z gwarancją (jak sądzę)
nie chyba raczej napewno nawet jest napisane na stronie Produkt wyprzedażowy pochodzący z ekspozycji sklepui jeszcze Produkt dostępny jedynie w wybranych salonach sieci MIX electronics S.A. Jest tylko jeden sklep gdzie można to kupić w Krakowie na ul. Wadowicka 8A

Może kogoś zainteresuje - FAT 40GB nowy (?)

http://www.mixelectr...321?wyprzedaz=1

Chyba powystawowy, ale za niecałe 600 zł z gwarancją (jak sądzę)

nie chyba raczej napewno nawet jest napisane na stronie Produkt wyprzedażowy pochodzący z ekspozycji sklepu

i jeszcze Produkt dostępny jedynie w wybranych salonach sieci MIX electronics S.A.

Jest tylko jeden sklep gdzie można to kupić w Krakowie na ul. Wadowicka 8A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie widział, było tam PS3 Slim, 2 pady i 3 gry kolo sprzedawał za 1100zł ale aukcja tylko dla tych co mieli konto bankowe w BZ WBK szybko musi sprzedać bo komornik mu zalega i musi miec ten hajs do 10.00 :tongue: Wyczesana opowieść wodzu by sie przydało :tongue:

EDIT: Patrzcie co znalazłem: http://allegro.pl/ps3-60-gb-czyli-3-konsole-w-jednej-5-gier-gwr-i1414278638.html Czy to sie opłaca? Wszystkie konsole do 600zł warto kupić? Bo zanim ja puszcze posta na forum, zanim zaloguje sie na allegro to mi znowu ktos wykupi....

Edytowane przez boro1345

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na twoje pytanie odpowiem ci tak: czy sprzedawałbyś coś z czego korzystasz i co ci działa dobrze?

Konsola fat jest już sprzętem kilkuletnim, nie uwierzę, że stała tylko u kogoś na półce i była prawie nie używana.

Gdybym ja miał fata i skończyła by mi się gwarancja raczej starałbym się ja upłynnić za 600 zł ;) i dodać 350 zł kupić slimkię mieć spokój na kolejne dwa latka;) (na szczęście ja mam wykupioną gwarancję na 4 lata za 110 zł)

Popatrz po różnych forach jak ludzie narzekają, że padła im konsola po gwarancji, jakie robią kombinacje żeby ja ożywić i zastanów się co najczęściej dzieje się z takimi konsolami.

Wybór należy do Ciebie.

Edytowane przez zbawiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie... Mam pytanie. Przegladalem dzis Gazetka Media Expert i od czwartku ma byc promocja ps3+move za 1399... skusic sie czy poczekac.? Jestem chetny poniewaz przed swietami byla ps3+fifa 11 za 1299 ale pomyslalem ze bedzie cos lepszego po nowym roku i tak zerooo.:/ Dopiero teraz cos jest bo tak to kicha u mnie w miescie z plejakami.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór...

Ja ci tylko powiem ze ps3 nie opada szybko z ceny tym bardziej z movem ; d

Wiec ta cena jeszcze troche bedzie aktualna, i szybko nie spadnie ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum :)

Przykro mi, że od razu wyskakuję z jakimś pytaniem ;)

Jestem zainteresowany kupnem slim'a z jak najmniejszym dyskiem (najlepiej w Łodzi, chociaż tania oferta netowa, którą odbiorę w 2-3 dni też wchodzi w rachubę), macie może jakieś sprawdzone i tanie miejsca ?

- Konsola ps3 slim dysk 120 lub 160

- gt5, najlepiej rozszerzona wersja

- kierownica Logitech Driving Force GT

- kabel hdmi - dvi-d (bo niestety przyjdzie mi grac na monitorze 22 cale :(

interesuje mnie najlepiej kupno wszystkiego naraz, żeby zaoszczędzić na przesyłce, więc ceny pojedyńcze są mniej ważne.

Dziękuję

Edytowane przez makaronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupował PS3 wysyłkowo? Jak sprawdzić po odebraniu przesyłki czy wszystko jest z konsolą w porządku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupował PS3 wysyłkowo? Jak sprawdzić po odebraniu przesyłki czy wszystko jest z konsolą w porządku?

Hmn, w zasadzie to zanim nie podłączysz to się nie dowiesz.

Ważne żeby przesyłka była dobrze zabezpieczona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupował PS3 wysyłkowo? Jak sprawdzić po odebraniu przesyłki czy wszystko jest z konsolą w porządku?

NIestety nie sprawdzisz-kurier nie będzie czekał,aż podłączysz konsolę i sprawdzisz czy wszystko OK.

W życiu nakupowałem się w sieci wielu rzeczy z elektroniki(tv,telefony,laptop i kupę innych) zawsze kupowałem od sprzedawców-sklepów z wielką renomą-bardzo często pomijając fakt,że jest czasem drożej niż u innych.

To dawało mi poczucie,że w przypadku jakiś problemów z zakupionym towarem nie będzie problemu ze zwrotem czy gwarancją.

Polecam tę formę zakupu.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy kurierze jak najbardziej trzeba otworzyć paczkę i zobaczyć, czy wszystko jest na miejscu, pudełko nieodpieczętowane, zawartość nie zniszczona fizycznie etc. Wiadomo, że nie będziemy go trzymać i puszczać mu gier (chociaż może by nawet pograł, kiedyś mi kurier przyniosł iphone'a z ery i z 20 minut naparzaliśmy w angry birdsy ;) - bo może więcej nie przyjechać i ściemniać, że nikogo nie było w domu. Z kurierami też trzeba umieć żyć (jak ze wszystkimi) bo mogą nam narobić dodatkowej roboty. Polecam:

- kupić w dużym renomowanym sklepie (sprawdzonym, przejrzeć opinie o sklepie, nie tylko produkcie. Duże sklepy łatwiej wymieniają towar, niż osiedlowi sprzedawcy dla których Twoja plejka to 30 % miesięcznych obrotów ;)

- pamiętać, że dowód zakupu (faktura rachunek) jest najważniejszy przy realizacji gwarancji, na jego podstawie zawsze można podstemplować też gwarancję (za to bez niego gwarancja jest nieważna) - więc zwrócić uwagę, czy jest i czy jest poprawny

- jeśli spodziewamy się dostać coś "na dzisiaj" i jest już po 12:00, a w śledzeniu przesyłki jest "odebrana przez kuriera" - dzwonić, dzwonić, dzwonić, marudzić o jego numer w firmie kurierskiej - bo o 16:00 będzie za późno i chłopak zjedzie na baze

- otwieramy pudło, sprawdzamy czy wszystko jest ok (fizycznie i zawartościowo) - da to kurierowi też sygnał, że znamy swoje prawa i żeby nie myślał w przyszłości o kombinowaniu, natomiast nie powinno go to dziwić - w końcu to trwa 3 minuty

- proponujemy kawe, piwko, cokolwiek - zazwyczaj odmawiają, ale to ludzie jak wszyscy - zawsze mają swoich lepszych i gorszych klientów, trzeba dbać o relacje z ludźmi, którzy mają wpływ na nasze życie :)

Jak najbardziej polecam zakup online, nie pamiętam żebym cokolwiek kupił w markecie, czasem w hurtowni biorę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO

NIE MA MOŻLIWOŚCI WYSYŁKI ZA POBRANIEM (BRAK CZASU)

PROSZĘ NIE UŻYWAĆ OPCJI PŁACĘ Z ALLEGRO.

BARDZO ZALEŻY NAM NA CZASIE!!!!

JEDYNA FORMA PŁATNOŚCI TO PRZELEW NA RACHUNEK BANKOWY

Oszust na 100%. Skoro zależy im na czasie to dlaczego nie ma opcji płacę z allegro? Kasę dostaliby w 5 min. Proponuję zastanowić się 2 razy zanim to kupimy.

Edytowane przez m4drock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×