Skocz do zawartości
Rafi

Gdzie kupić konsolę i jaki model wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

strona nie została znaleziona.

usun kropke z konca adresu, a strona sie wyswietli.

wedlug mnie ta druga aukcja podejrzana jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą drugą aukcje widziałem z 2 tygodnie temu w internecie i gościu wystawiając ją napisał, iż prawie w ogóle nie gra na konsoli, ma za mało czasu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ps...1408696093.html

A tu? Co to może być? Kupiona 120GB i zamieniona na 60GB? Nawet jeżeli tak, to cena bardzo podejrzana

Cena faktycznie jest dziwna, sztuk jest 50 tak więc z każdej zmieniono dysk z 120 gb na 60 gb? Coś mi tu nie pasuję. Może ją jakoś przerobili tym dyskiem (3.41 soft tak więc na piratów ustawione). Jeśli chcesz kupić nową PS3 to dołóż z 100-200 zł i miej pewną, a nie nie wiadomo jaką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie rozumiem takich "oszczednosci" Nigdy bym sie nie zdecydowal na zakup takiego sprzetu bez gwarancji, dla mnie to jest zwykla glupota, a nie oszczednosc. Kupisz taka konsole za 650 zl, po miesiacu cos Ci sie walnie i zostajesz z reka w nocniku :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za bardzo podejrzanie to wygląda wg mnie. 50 sztuk ... tanio i konsola niby 60 gb ... w dodatku soft pod piracenie.

Odradzam tam zakup. Zwłaszcza że widziałem przed chwilą identyczną ofertę na sprzedaż 50 konsol ps3 60 gb od kogoś innego

Tutaj masz link do działu http://www.ps3site.pl/forum/topic/39471-kup-pan-cegle/page__view__findpost__p__450254 kup pan cegłę, gdzie omawialiśmy taką samą , a może tą samą aukcję.

Jednym słowem nie daj się naciągnąć

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum. Jestem posiadaczem X360 od 3 lat i postanowiłem teraz dokupić PS3, w związku z tym mam do Was pytanie.

Mam na oku dwa zestawy:

1. PS3 320GB + LBP + Uncharted 2 + pilot + kabel HDMI + film BD za 1399 zł

2. PS3 320GB + Move Starter Pack za 1449 zł

Proszę o poradę, który zestaw byłby bardziej opłacalny dla mnie.

A może jest jakiś inny zestaw lub po prostu okazja z PS3 na czele w okolicy(3-miasto), która jest godna uwagi, np. w MM, Saturnie, RTV EURO AGD lub gdzie indziej?

Z góry dziękuję za odp. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no my Ci nie powiemy co masz wziąć.... czy z move czy bez.

Pakiet z move wiąże się z kupnem gry dodatkowej, bo po co Ci move z demkami.

I czy akurat koniecznie dysk 320?

Nowa , czy używana?

Jakie gry chcesz na początek - strzelanki, platformówki czy coś innego.

Czy ten film jest Ci koniecznie potrzebny?

Zasadniczo panuje opinia że lepiej kupić osobno konsolę +kabel (za 49zł w sklepie, a na allegro nawet taniej)

oraz gry osobno wedle uznania.

A gdzie z 3 miasta jesteś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdynia

Co do konsoli to oczywiście nowa.

Na początek najbardziej interesowałbym się kupnem GT5, TDU 2, LBP 2 i SW:TFU2.

Później pewnie Uncharted 3 i 2 lub tylko 3, Battlefield 3, Eyepet, i w przyszłości coś w stylu Move i/lub Kinect.

Film nie jest mi bardzo potrzebny, ale patrząc na cenę w porównaniu do pozostałych ofert w internecie,

to uważam, że warto wybrać chyba właśnie zestaw z filmem i kablem, itd.

Natomiast co do dysku, to myślę, że właśnie wersja 320GB jest popularna (patrz. zestawy),

a takiej 250 lub 120, nie chciałbym brać, gdyż podobno to starsze modele, inny proces technologiczny, czy coś.

Pozostaje jeszcze 160GB, ale ona jest chyba wyłącznie sprzedawana jako goła.

A tak w ogóle to mam tak ok. 1500zł na zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz kupować używanej (nawet na gwarancji) i nie chcesz z allegro, ...... oraz nie chcesz czekać na okazję typu konsola 160 bg za 950zł .... to ten zestaw z filmem może nie być złym rozwiązaniem.

Bo LBP i U2 warto pograć ... a potem zawsze możesz film sprzedać i kupić gry które Cię interesują.

Ja jestem z Rumii, więc jak coś będzie można się grami powymieniać hehe :happy:

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że zakup na allegro całkowicie wykluczam,

chodzi o to, aby konsola była nowa, i miała w miarę duży dysk (PSN, instalacja gier, czyli oszczędzanie napędu, muzyka, filmy, może zdjęcia).

I nie wiem, czy przypadkiem, gdybyśmy dołożyli do takiej konsoli za 950zł dysk 320

i wszystkie gadżety z tego zestawu z kablem itd. to czy wyszłaby cena niższa czy równa, tej oferowanej za ten zestaw.

A ma to być sprzęt z przyszłością, na pewno odpada dopuszczanie ryzyka jakiejkolwiek awarii tej konsoli,

przy okazji X360 niedawno odmówił mi współpracy, wyskoczył błąd E74, teraz jest w naprawie w ramach gwarancji, więc nie zamierzam ryzykować.

Z resztą wszystkie dodatki na pewno by się nie zmarnowały u mnie :thumbsup:,

więc chyba to rozwiązuje problem, choć może jest jeszcze oferta, którą mi polecacie w okolicznych sklepach, a jak nie to pora zamawiać.

Co do wymiany, może, nie mam nic przeciwko. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoim zamiarem jest podłączenie ps3 do kina domowego i ma być jako stały odtwarzacz filmów to jak najbardziej ten zestaw co podałeś Ci się przysłuży.

Jeśli jednak ma być inaczej, to ani film ani pilot może Ci się nie przydać. Zresztą ta cała "instalacja" gier hmn... to nie tak całkiem że oszczędza napęd.

No np tutaj masz ps3 slim 320 czystą za 1230 zł + kurier http://allegro.pl/konsola-playstation-3-ps3-slim-320-gb-sklep-ed-wwa-i1401914977.html

do tego kabel hdmi za niecałe 50 zł to Cię wyjdzie 1300 zł bez gier. czyli masz wtedy zapas 200 zł na gry takie jakie chcesz , a konsola nowa, 320 na gwarancji z kablem hdmi. a za 200 zł możesz kupić od 1 nowej do nawet 4-5 gier używanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka rada dla kupujących PS3: spokojnie możecie brać wersje o mniejszych dyskach, np. 120 GB. Ja mam 40 GB już prawie 3 lata. Save'y z około 15 gier, chyba 5 dem + jeden program. Mam także sporo aktualizacji, niektóre nawet po 2 GB. Filmy i muzykę można mieć na płytach, pendrive'ach. Mam jeszcze wolne jakieś 10 GB. Jeśli zamierzacie mieć kilkadziesiąt gier, przeróżne dema, powinno wystarczyć. Inna sprawa, jeśli wszystkie gry zamierzacie mieć z PS Store. Jednak myślę, że takie np. 500 GB to chwyt marketingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem konsolę z 160 GB dyskiem z allegro, ze sklepu który ma swoją siedzibę w Gdańsku. Oczywiście konsola jest nowa, z gwarancją, zestaw jest bez gier ale na takiej najbardziej mi zależało, sama konsola, gry kupuję zawsze używane w dobrych stanach więc to zawsze taniej niż gry w zestawie, a kable hdmi są w tak śmiesznych cenach, że i kabelek dokupiłem sobie osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już 2 odtwarzacze BD w domu (1 stacjonarny rodziców, 1 w laptopie mój)

ale i tak z pewnością używałbym go w roli odtwarzacza podpiętego pod TV dosyć często,

przynajmniej częściej niż X360, bo PS3 ma podobno b.dobry upscaler, choć mam też trochę filmów BD, więc to nie byłoby funkcją decydująca o wyborze.

PS3 podłączałbym do systemu 5.1+projektor czasami, ale zważywszy, że nie jest to moja własność, pewnie tylko kilka razy w tygodniu.

A twoja oferta za 1230zł ciekawa, ale kupując ten zestaw miałbym już gry, które i tak prędzej czy później bym kupił lub ich kontynuacje.

Więc dzięki za pomoc i wskazówki, ale decyzję już podjąłem.

Gry w tym zestawie za taką cenę, to 100% okazja, tak uważam.

Na pewno w porównaniu do jakichkolwiek innych zestawów z PS3 320GB + gra/gry,

a dodając do tego dodatki (kabel, film, pilot) to już w ogóle rarytas, spośród cen w innych sklepach.

Z resztą wypowiadano się już tutaj o tym zestawie, ale ktoś go kupował po cenie o 50zł wyższej,

a to już taki np. dodatkowy kabel HDMI.

Dlatego taka decyzja, a nie inna. Jeszcze raz dzięki wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

moge kupic zestaw wziety dzis w "play" z abonamentem czyli :

ps3 320gb + move starter + pelna polska wersja sport champions

wszystko to za 1300zl od znajomego

patrzac po ofertach allegro chyba dobra cena ? 1250zl w sklepie w krk trzeba za sama 320gb golaska dac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To mój 1 post na forum. Tak jak większość tutaj noszę się z zamiarem kupna PS3. Czytałem tutaj trochę porad i jestem zdecydowany na model 120/160 GB. Jednak najgorsza jest jedna sprawa - odwiedziłem z 10 sklepów i w każdym widziałem jedynie wersje z grami/filmami etc., a do tego same 250/320GB. Nie mogłem znaleźć żadnej interesującej mnie wersji. Mam pytanie, gdzie najlepiej poszukać takiej wersji? Lepiej poczekać ze 2-3 tygodnie i liczyć na to, że w końcu pojawi się w jakimś sklepie (może nawet w promocji), czy brać coś z internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To mój 1 post na forum. Tak jak większość tutaj noszę się z zamiarem kupna PS3. Czytałem tutaj trochę porad i jestem zdecydowany na model 120/160 GB. Jednak najgorsza jest jedna sprawa - odwiedziłem z 10 sklepów i w każdym widziałem jedynie wersje z grami/filmami etc., a do tego same 250/320GB. Nie mogłem znaleźć żadnej interesującej mnie wersji. Mam pytanie, gdzie najlepiej poszukać takiej wersji? Lepiej poczekać ze 2-3 tygodnie i liczyć na to, że w końcu pojawi się w jakimś sklepie (może nawet w promocji), czy brać coś z internetu?

Ja chyba nie zrozumiałem jakiej ty wersji szukasz :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu poczekalbym te 2 tygodnie i szukal jakies oferty w "moim" miescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@unki interesuje mnie wersja 120 GB bądź 160 GB

@kakaroto-songo1 - dzięki chyba tak zrobię w takim razie.

Edytowane przez jaws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem z 3m i też szukam konsoli...

Juz prawie chcialem kupic na allegro, sa 2-3 sklepy z konsola w dobrej cenie, ale wszedzie jest napisane 12 mies gwarancji, lub samo "gwarancja"

nie wyobrazam sobie klocic sie o rekojmie z jednoosobowa firma, gdzie pan mi powie, ze moge go podac do sadu i trzymajac psa na smyczy zatrzasnie drzwi przed nosem...

to mnie troche odstrasza.

przegapilem promocje w tesco, 120GB za 999, chociaz tak jak teraz mysle, wiekszy dysk moglby sie przydac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×