Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

jedynke wyłączyłem po godzinie grania, właściwie to w chwili kiedy zaczęło się strzelanie do złych, ... nie wiem jak przekonać się do dwójki, skoro grałem w demo i nie powiem, rozczarowało mnie jak diabli, MGO przy tym to jak Olimp przy kopcu kościuszki. Ale widzę bardzo pozytywne komentarze, wielu z was przyznaje maksymalną ocenę, i tak się zastanawiam - co tak wszyscy widzą w tej grze ze tak jednym głosem? jakbyście mieli ją zarekomendwoać - wyjaśnić dlaczego Among thieves jest np. lepszą grą akcji od Batmana? albo od MGS4? czy od GTA4, i co nowego wprowadza do gier?

aż z ciekawości obejrzałem sobie filmik, z ta walka z helikopterem - który lata wbrew prawą fizyki ( bo na wstecznym z prędkością jadącego pociągu :biggrin:), i rozwala tylko to co nakazali mu twórcy i nic innego, i zawsze tak samo, no nasuneła mi się taka myśl, być może wyjaśniająca troszeczke moje podejrzenia jakoby ... , bo wiecie, a gdyby było tak, że mamy doczynienia z idealnym oszóstwem, i ta gra to jeden wielki skrypt, przez który każdy gracz, przejdzie identycznie jak drugi? ze jest to do tego stopnia oskryptowane ze gameplay przeplata się z filmikami i nie mamy wogóle już wpływu na bieg akcji?, czy twórcy nie zminimalizowali rolę gracza do wręcz obserwatora? jakby ktoś kto już grał, podzielił się ze mną swoimi sugestiami, bo mam wrażenie ze wszyscy są jeszcze zbyt podjarani, by obiektywnie popatrzeć na ten tytuł, i napisał, jaką żywotność ma ta gra? i ile czasu zajmuje przejśćie singla? czy warto do niej wrócić po jakimś czasie? i czy prowadzenie ognia z 5 metrów nie jest lekkim przegięciem? czy wy wogóle widzicie wady, jakie ma ta gra?

a może jest tak, ze wy wszyscy, jesteście oślepieni oprwą video? wiecie, w końcu to najbardziej kolorowa gra roku :laugh:

przeciez wszyscy wiemy, ze jestes jedyna obiektywna osoba na forum... ba, NA SWIECIE! no bo jak inaczej wyjasnic ze w chyba zadnym (poza tym finskim/szwedzkim serwisem o grach ktorego nazwy nawet juz nie pamietam taki jest fajny) gra nie otrzymala mniej niz 90%? wszyscy sa tak zaslepieni grafika, ze nie potrafia obiektywnie spojrzec na ta gre! spisek!

Czy mi się wydaje czy w drugiej części lepiej poukrywali sekrety? Jestem w 9 CH i mam zaledwie 9 skarbów :verymad:

sa bardzo dobrze poukrywane. czasami trzeba je zestrzelic z drzew, czasami znalezc ukryta sciezke po skalach itp itd. w przeciwienstwie do pierwszej czesci, gdzie wszystkie skarby mozna bylo bez poradnikow znalezc pod warunkiem ze sie zakamarki sprawdzalo dobrze, bo wszystkie lezaly na ziemi. mi sie podoba :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dostania dodatkowej kasy za U1... nie trzeba miec 100%. Wystarczy save I PLIK GAMEDATA z u1. Ja mam save, ale dawno temu sprzedalem u1 i nic nie wykrywa. Oczywiscie mam tez platyne. Natomiast kumpel nie mial calej gry na 100% ale mial save i zainstalowana pierwsza czesc, no i mu wpadlo.

Co do samej gry ciezko mi cokolwiek napisac. Jestem w ciezkim, ciezkim szoku. Cala rozgrywke sie trzese, mam ciarki. Po parogodzinnej sesji chce mi sie plakac ze szczescia. Panowie jestesmy szczesciarzami ze dostalismy takie arcydzielo tylko na nasza konsole. Nd to absolutni mistrzowie. Zaden film nei dostarczyl mi tylu emocji i wrazen. Nd, dziekuje.

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez wszyscy wiemy, ze jestes jedyna obiektywna osoba na forum... ba, NA SWIECIE! no bo jak inaczej wyjasnic ze w chyba zadnym (poza tym finskim/szwedzkim serwisem o grach ktorego nazwy nawet juz nie pamietam taki jest fajny) gra nie otrzymala mniej niz 90%? wszyscy sa tak zaslepieni grafika, ze nie potrafia obiektywnie spojrzec na ta gre! spisek!

ty racja, spisek jak cholera ... :tongue:

Nie teraz szczerze, co kto lubi ... nie jestem fanem tego typu grafiki ani rozgrywki, połącznie wspinaczki ze strzelaniem to nie moja ulubiona kombincja. W tym roku tylko ten batman mnie tak wkręcił, ale to z racji ze to było coś nowego, ten system walki + polowanie, no świetnie się sprawdził, i do tego mroczny klimat a Among Thieves jakiś taki za radosny i za kolorowy, moze jak wam przejdzie ta pierwsza fala zachwytu, to zaczniecie bardziej obiektywnie pisać, bo jak narazie to bije wam w dekiel od grania w tą gre! ktoś tam miłość wyznał haha :laugh: ...

p.s ... albo ona jest tak cholernie dobra, albo gadam z dzieciakami którym Uncharted śni się po nocach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty racja, spisek jak cholera ... :tongue:

Nie teraz szczerze, co kto lubi ... nie jestem fanem tego typu grafiki ani rozgrywki, połącznie wspinaczki ze strzelaniem to nie moja ulubiona kombincja. W tym roku tylko ten batman mnie tak wkręcił, ale to z racji ze to było coś nowego, ten system walki + polowanie, no świetnie się sprawdził, i do tego mroczny klimat a Among Thieves jakiś taki za radosny i za kolorowy, moze jak wam przejdzie ta pierwsza fala zachwytu, to zaczniecie bardziej obiektywnie pisać, bo jak narazie to bije wam w dekiel od grania w tą gre! ktoś tam miłość wyznał haha :laugh: ...

p.s ... albo ona jest tak cholernie dobra, albo gadam z dzieciakami którym Uncharted śni się po nocach!

radosny i kolorowy? widac ze nei grales w ta gre ani minuty... i tu dyskusja powinna sie urwac bo jak mozesz rozmawiac o czyms o czym nie masz pojecia... a co do batmana. cos nowego, ze co? system walki? ze jaki? nowatorski? polowania? zwykly stealth? jakas ameryke ktos nim odkryl? nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę słów ode mnie. Gra kupiona dzisiaj, zdążyłem zagrać 2,5 godziny. Gra jest świetna, bardzo dobra grafika, non stop akcja, ciężko znaleźć film, który w tym elemencie mógłby dorównać U2...Myślę, że jest warta każdej złotówki ;) Wracając do grafiki: całkiem niedawno skończyłem U1, miesiąc temu może. I szczerze mówiąc ja nie widzę, aż takich wielkich różnic...Pewnie, jest dużo, dużo lepiej ale nie jakaś wielka rewelacja, mistrzostwo świata jak piszą niektórzy. Ktoś wcześniej wspominał o Crysis. Zgadzam się z tym że to najlepsza gra pod względem grafiki, ale do tego trzeba mieć kombajn, a nie komputer (co dopiero konsola) ;) Ale oprócz fajerwerków graficznych wiele tam niema. A Uncharted 2 powala grywalnością, klimatem, fabułą i wiele wiele innych. A poza tym pewnością jest graficznie najlepszą grą na ps3 pomijając K2. Także nic tylko grać i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z przygodami Nathana ;) Po singlu z pewnością przyjdzie czas na multi ( see ya in hell) ;) OK, czas wracać przed tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle: gram w U2 od wczoraj, mam 26 lat, myslalem, ze w kwestii grafiki widzialem juz wszystko i nic nie jest w stanie mnie zaskoczyc. Och w jak wielkim bledzie bylem... W grze sa takie momenty, ze doslownie szczeka opada. Nie raz powiedzialem do siebie: "jak tu jest ŁADNIE!".

ps: gameplay - miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle: gram w U2 od wczoraj, mam 26 lat, myslalem, ze w kwestii grafiki widzialem juz wszystko i nic nie jest w stanie mnie zaskoczyc. Och w jak wielkim bledzie bylem... W grze sa takie momenty, ze doslownie szczeka opada. Nie raz powiedzialem do siebie: "jak tu jest ŁADNIE!".

ps: gameplay - miodzio.

to ja co chwile krzycze do kogos w domu : patrz patrz jak ladnie! hehe ale w pierwszych chwilach w

wiosce w gorach

to dostalem oczoplasu Oo a scena jak drake

kopie pike i mowi zeby mu odkapnac

sweet

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja co chwile krzycze do kogos w domu : patrz patrz jak ladnie! hehe

JA TEŻ :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślicie, że na początku jest ładna grafika to poczekajcie do ostatniego etapu ;) Coś czuję, że niejedna osoba mi wtedy przytaknie (w takiej jednej kwestii).

Skończyłem dzisiaj na hardzie. Jutro opiszę szerzej wrażenia. A będzie też troszkę narzekania bo bym sobie nie darował. Ale ociupinka dosłownie :P

Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radosny i kolorowy? widac ze nei grales w ta gre ani minuty... i tu dyskusja powinna sie urwac bo jak mozesz rozmawiac o czyms o czym nie masz pojecia... a co do batmana. cos nowego, ze co? system walki? ze jaki? nowatorski? polowania? zwykly stealth? jakas ameryke ktos nim odkryl? nie rozumiem...

ciasteczkowy, a co ty mi tu będziesz, przecież widziałem, zardzewiały statek w dżungli, tam gdzieś po odpalniu czegoś i chyba po znalezieniu mapy którą mi zaraz jakiś niemiec ukradł, zakończyłem przygode .. ale nie ważne, no U2 97% średnią ocen robi, więc raczej sobie kupie, tyle ludzi nie może się mylić ;)

p.s ... ciasteczkowy, więc wymień mi grę w której widziałeś ten system walki z wieloma( kilkudziesięcioma) przeciwnikami z takimi płynymi przejściami od jednej akcji do drugiej - jak w tym Batmanie, i proszę wymień mi drugą grę z wyjątkiem Hitmana Blood Money w której możesz przechodzić misje stealth i istnieć w rankingu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciasteczkowy, a co ty mi tu będziesz, przecież widziałem, zardzewiały statek w dżungli, tam gdzieś po odpalniu czegoś i chyba po znalezieniu mapy którą mi zaraz jakiś niemiec ukradł, zakończyłem przygode .. ale nie ważne, no U2 97% średnią ocen robi, więc raczej sobie kupie, tyle ludzi nie może się mylić ;)

p.s ... ciasteczkowy, więc wymień mi grę w której widziałeś ten system walki z wieloma( kilkudziesięcioma) przeciwnikami z takimi płynymi przejściami od jednej akcji do drugiej - jak w tym Batmanie, i proszę wymień mi drugą grę z wyjątkiem Hitmana Blood Money w której możesz przechodzić misje stealth i istnieć w rankingu?

wdziales statek w U1 i wydajesz sady nad U2? okey...

walka to po prostu walka, a walka z kilkunastoma nie dziesiecioma wg mnei jest w batmanie 20 kilku w porywach, a sposob przedstawienia walki moze i efektowny ale jej prowadzenie podstawowo 2 przyciskami nowatorskim bym nie nazwal. a co do liczby przeciwnikow to proponuje odpali jakikolwiek dynasty warriors :) albo nawet heavenly sword gdzie bylo ich calkiem sporo na polu bitwy. a co do rankingu to np taki ninja gaiden takowy posiada. co prawda za walke nie za skradanie ale ranking jest za gre w pojedynke, albo chociazby czasy w ME. co to za roznica czy za przechodzenie misji w stealthie czy w bitce czy w biegu? sa rankingi wielkie mi odkrycie.

w batmanei chdozi o mechanike a nie jej ukazanie. mechanika jest taka pokoj + batman= wyczysc (stealth badz sila). ukazana iscie efektownie owszem.

ucharted to samo schematy pwoielane cover shooter etc. ukazanie tegoz - perfekcja.

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciasteczkowy, a co ty mi tu będziesz, przecież widziałem, zardzewiały statek w dżungli, tam gdzieś po odpalniu czegoś i chyba po znalezieniu mapy którą mi zaraz jakiś niemiec ukradł, zakończyłem przygode .. ale nie ważne, no U2 97% średnią ocen robi, więc raczej sobie kupie, tyle ludzi nie może się mylić ;)

p.s ... ciasteczkowy, więc wymień mi grę w której widziałeś ten system walki z wieloma( kilkudziesięcioma) przeciwnikami z takimi płynymi przejściami od jednej akcji do drugiej - jak w tym Batmanie, i proszę wymień mi drugą grę z wyjątkiem Hitmana Blood Money w której możesz przechodzić misje stealth i istnieć w rankingu?

to co piszesz o tym statku (a raczej lodzi podwodnej) to czesc pierwsza, a my tu dyskutujemy o czesci drugiej. nuff said. jak czytam twoje posty, to przypomina mi sie historia pewnego trolla...

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, same pochlebne opinie. Smaka mi robicie, nie ma co :tongue:

Pytanie do tych co skończyli grę:

Są pająki? Zanim zakupię chcę się w 100% upewnić.

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz bardzo, ale to bardzo mi się podoba - zbalansowanie gry. Jeśli coś mnie drażniło w cz1 to właśnie to, że było za dużo walki, po pewnym czasie stawała się "kolejną strzelaniną" (jakkolwiek widowiskową i wciągającą). Teraz nie dość, że więcej kombinowania, to jeszcze ciekawiej. No i dużo wspinaczki. Naprawdę, jak do tej pory nie byłoby momentu, żebym się skrzywił, obecnie to gra roku.

Edytowane przez Rotting

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wdziales statek w U1 i wydajesz sady nad U2? okey...

walka to po prostu walka, a walka z kilkunastoma nie dziesiecioma wg mnei jest w batmanie 20 kilku w porywach, a sposob przedstawienia walki moze i efektowny ale jej prowadzenie podstawowo 2 przyciskami nowatorskim bym nie nazwal. a co do liczby przeciwnikow to proponuje odpali jakikolwiek dynasty warriors :) albo nawet heavenly sword gdzie bylo ich calkiem sporo na polu bitwy. a co do rankingu to np taki ninja gaiden takowy posiada. co prawda za walke nie za skradanie ale ranking jest za gre w pojedynke, albo chociazby czasy w ME. co to za roznica czy za przechodzenie misji w stealthie czy w bitce czy w biegu? sa rankingi wielkie mi odkrycie.

w batmanei chdozi o mechanike a nie jej ukazanie. mechanika jest taka pokoj + batman= wyczysc (stealth badz sila). ukazana iscie efektownie owszem.

ucharted to samo schematy pwoielane cover shooter etc. ukazanie tegoz - perfekcja.

ciasteczkowy, w heavenly to był ale rój przeciwników - walka na oślep, a w batmanie jest ich dużo ale są idealnie zsynchronizowane ruchy, zarówno gacka jak i oprychów zbierających łomot, wiesz i tak naprawde zrobić jakieś combo 30 hit, to nie taka prosta sprawa, także mechanika jaka prosta by nie była wymaga jednak taktyki., jednym słowem sprawdza się :thumbsup: ... dobra zeby tutaj nie drażnić co niektórych, panowie przekonaliście mnie do zakupu U2, to teraz tylko czekam, i oczywiście za kilka dni, podziele się uwagami, ...

p.s ... na tych trailerach, to ja widziałem ze ten cały Derek, też tam okładał na piony jakiegoś złego brzydkiego pokrytego bliznami faceta w zwolnionym tępie, i teraz pytanko ... czy ta scena walki, ta w jakiejś rzeczce czy to wtedy my sterujemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gra skończona. Poprostu super. Ale mam pewien niedosyt zadużo się skacze po tych ścianach. Wszystko osadzone na dużych wysokościach. A tak jak dziś kurier przywiózł o 13 tak do 23:45 grałem NON TOPER no i ukończyłem. Ale jak mam być szczery do bólu to powiem jedno - jedynka była lepsza. Ale może jutro jak wstane i mi się myśli odświeżą to zmienie zdanie :P no nic teraz pozostaje cisnąć ONLINE. Do BOJU NATHAN!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niesamowita, nie żałuję wydanych pieniędzy.

Kończcie już singla bo nie ma z kim grać w multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhh... wlasnie skonczylem na normalu (9h47m), w sumie moglem grac na hardzie. gra roku jak narazie, nie ma zadnego ale. jutro hard i tym razem po angielsku ;] pogralem tez troche w co-op multi (gold rush i survival), miodnie, oj miodnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jestem w 4 etapie, miejsce gdzie zaraz po cutscence zabieram granaty ze stolu, włącza mi się napis co i jak nacisnąc by rzucic granatem, obraz staje i ja nie moge nic zrobic, naciskam wszystko, i tak za kazdym razem, jakies rady ? 

Edytowane przez rogalmr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy w drugiej części lepiej poukrywali sekrety? Jestem w 9 CH i mam zaledwie 9 skarbów :verymad:

Grałem coprawda niedługo, jestem na początku 3-go chapter'u i mam ich coś koło 9... A jednego napewno ominałem

w momencie kiedy

skaczemy po dachach, żeby dostać się do wieży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciasteczkowy, w heavenly to był ale rój przeciwników - walka na oślep, a w batmanie jest ich dużo ale są idealnie zsynchronizowane ruchy, zarówno gacka jak i oprychów zbierających łomot, wiesz i tak naprawde zrobić jakieś combo 30 hit, to nie taka prosta sprawa, także mechanika jaka prosta by nie była wymaga jednak taktyki., jednym słowem sprawdza się :thumbsup: ... dobra zeby tutaj nie drażnić co niektórych, panowie przekonaliście mnie do zakupu U2, to teraz tylko czekam, i oczywiście za kilka dni, podziele się uwagami, ...

p.s ... na tych trailerach, to ja widziałem ze ten cały Derek, też tam okładał na piony jakiegoś złego brzydkiego pokrytego bliznami faceta w zwolnionym tępie, i teraz pytanko ... czy ta scena walki, ta w jakiejś rzeczce czy to wtedy my sterujemy?

ja przeceiz nie mowie ze batman nie dziala bo jak narazie to miejsce drugie w kategori GOTY dla mnie. a co do obijania masek w U2 to jest to rownie efektowne co w batmanie, ale takie bardziej... hmmm... ludzkie? zadne jakeis wymyslne comba tylko po prostu brutalnie prosto w ryj :) a i lamanie karkow jest etc. :) caly czas kontrola nad postacia. ah i wg mnie silent takedowns (poslugujac sie slownictwem batmanowym) wygladaja duzo efektowniej niz w gacku. no to idz i kup i grzesz wiecej.

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem krótko , od dnia premiery mam tą grę i jest prześliczne przemiodna najlepsza gra w jaką grałem poprostu zajefajna moim zdanie GRA ROKU 2009 bezkonkurencyjnie. Polecam wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jestem w 4 etapie, miejsce gdzie zaraz po cutscence zabieram granaty ze stolu, włącza mi się napis co i jak nacisnąc by rzucic granatem, obraz staje i ja nie moge nic zrobic, naciskam wszystko, i tak za kazdym razem, jakies rady ? 

Tez to miałem!! :o O malo zawalu nie dostałem jakzobaczyłe,ze ekrannie reaguje na zaden przycisk! Ale rozwiazanie jest proste. Nacisnij bodajze jednoczesnie L2 i R2. Hmmm, albo to było L1 i R1? Nie wazne. Na wszelki wypadek wcisnij wszystkie spusty jednoczesnie :P

Gra jest genialna. Chce w nią grac ale nie chce jej za szybko skonczyc. Jakas rada? :P Jestem teraz w rozdziale lokomotywa. Jeszcze nie zaczałem w nią grac. Powiedzcie, procentowo ile gry mi jeszcze zostało? Polowa gry za mną czy przede mną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to miałem!! :o O malo zawalu nie dostałem jakzobaczyłe,ze ekrannie reaguje na zaden przycisk! Ale rozwiazanie jest proste. Nacisnij bodajze jednoczesnie L2 i R2. Hmmm, albo to było L1 i R1? Nie wazne. Na wszelki wypadek wcisnij wszystkie spusty jednoczesnie :P

Gra jest genialna. Chce w nią grac ale nie chce jej za szybko skonczyc. Jakas rada? :P Jestem teraz w rozdziale lokomotywa. Jeszcze nie zaczałem w nią grac. Powiedzcie, procentowo ile gry mi jeszcze zostało? Polowa gry za mną czy przede mną?

polecama wejść w SAVE i tam masz wszystkie info . =) pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo.... Ale przecież ten obraz staje i będzie stał dopóki nie naciśniesz kombinacji klawiszy którą masz na ekranie... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×