Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo, że nie mam tej gry to twierdze, że ta gra to miazga. Sądzę to po oglądanych screenach i filmikach. Może będę miał szansę zagrać w nią u kumpla.

BTW. Czy opłaca się kupić PS3 dla tej gry ? Bo od momentu gdy ujrzałem kilka gameplayów ps3 zaczyna mnie do siebie coraz bardziej przekonywać. Na razie jestem posiadaczem x360 :)

Edytowane przez noox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że warto kupić PS3, nie tylko dla U2 ale z wielu innych powodów, zwłaszcza biorąc pod uwagę że Twój X360 niedługo się zepsuje :) Też miałem X360 ale za 4 razem gdy się zepsuł wymieniłem na PS3 i nie żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ps3 dokupilem do x360 dla killzone2, ale powiem szczerze, ze uncharted 2 to prawdziwy MUST HAVE :) najlepsza gra w jaka gralem :)

P.S. jak dotad 3 naprawy x360 :P

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że nie mam tej gry to twierdze, że ta gra to miazga. Sądzę to po oglądanych screenach i filmikach. Może będę miał szansę zagrać w nią u kumpla.

BTW. Czy opłaca się kupić PS3 dla tej gry ? Bo od momentu gdy ujrzałem kilka gameplayów ps3 zaczyna mnie do siebie coraz bardziej przekonywać. Na razie jestem posiadaczem x360 :)

Jest duuuzo wiecej powodow dla ktorych warto kupic ps3.

Za moment wsiadam w samochod i pedze wymienic starocie na Uncharted2.

:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w 22/25 chapterów i co mogę powiedziedzieć... Mam około 25 gier na ps3, ale ta miażdzy je wszystkie na wstępie ! Ta grywalność, ta grafika ! Gra jest ciekawsza od najlepszych filmów akcji (grałem narazie 7 godzin i wytrwale towarzyszyły mi 2 osoby gapiąc się w telewizor), może fabuła nie jest aż tak wybitna, ale za to jak ukazana ! Dawno nie grało mi się lepiej w singla niż w multi, który również ocieka miodem ze wszystkich stron :thumbsup:. Nigdy też nie opisywałem gry używając tylu znaków wykrzyknienia ;) Jak dla mnie najlepsza gra w jaką grałem przez ostatnie 3 generacje konsol ! Wydaje mi się, że przez najbliższy czas nic tej gry nie pobije. Koniec pisania i czas skończyć tryb single ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polski dubbing jest chyba najlepszym jaki slyszalem na ps3, ale to nie zmienia faktu, ze czasami niektorzy aktorzy graja troche bezplciowo :P i dlatego jest opcja napisy PL i dzwiek ENG :) wlasnie tak sie powinno robic gry! uwielbiam ja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie : sprawdzał już ktoś multi w pełnej wersji ? wczoraj gdzieś przeczytałem że multi wejdzie z opóźnieniem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem wczoraj Elimination i graczy znalazło w 20sekund. To mi się podoba :P Dubbing jest miodzio, najlepszy jaki jest na konsolach. Aktorzy się wczuwają, a Boberek jest wręcz idealny jako Nathan. Duży plus za wprowadzenie Chloe do gry, fajna dupcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie : sprawdzał już ktoś multi w pełnej wersji ? wczoraj gdzieś przeczytałem że multi wejdzie z opóźnieniem .

Wczoraj grałem od 21:30 - chodziło jak należy, choć raz nie chciała się zainicjować sesja. Cały czas było kilka tys. graczy. Statystyki z bety przepadają. Twitter działa średnio - wyśpiewał tylko, że jestem online, a miałem włączone wszystkie komunikaty.

Edytowane przez kijos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie. Zamawiał ktos z ultimy ?

Bo zamówiłem dzisiaj o 13 i nie moge sie doczekac kiedy dojdzie ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę na Normalu ok.12h mi to zajęło. Gra poprostu cudo, wciągająca fabuła, super misje, fajne miejscówki, piękna grafika, fajny dubbing. Wszystko co potrzeba grze roku jest w Uncharted 2. Ta gra to perła i królowa wszystkich gier. Brawo Naught Dog i dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić aby był angielski język w grze i polskie napisy ? Na starcie wybierać wersję angielską a potem z menu gry włączyć polskie napisy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz zaczalem zabawe w U2.

Co moge napisac to to, ze naprawde przepieknie wyglada. Ciekawa fabula i fajne smieszne teksty.

Jestem w rozdziale w ktorym trafiamy do miasta.

ps nie znalazlem zadnego skarbu od czasu, kiedy to wyladowalem w dzungli-tez tak mieliscie czy moze znalezliscie cos?

Edytowane przez cwir
spoiler >:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić aby był angielski język w grze i polskie napisy ? Na starcie wybierać wersję angielską a potem z menu gry włączyć polskie napisy ?

Możesz w każdym momencie ustawić język w menu głównym, w dowolnej kombinacji.

Pierwszy i drugi chapter zrobiły na mnie ogromne wrażenie. W życiu nie widziałem tak doskonałej gry aktorów w grze. Fabuła wkręca jak rzeczny wir już od samego początku, nie jest głęboko, nie skłania do refleksji, ale pamiętajmy, że to gra akcji. Ma być dynamicznie, ostro i z rozmachem. Pierwsze chwile z U2 wskazują na to, że będzie to gra, która zawita w moim Top 10 wszech czasów. A pomyśleć, że jeszcze trochę odrabiania lekcji z poprzednimi częściami i czeka mnie przygoda z MGS4. Później pewnie długo, długo nic... Warto wydać te 200 zeta na tą pozycje! Nie zastanwiajcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 44% skonczone na normalu, gra miazdzy totalnie, graficznie najlepsze co w zyciu widzialem, super akcja i fabuła.. nareszcze strzelaniny nie nudza i nie wkurzaja. 10/10 !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem gre :) brak mi slow... :P zaraz wracam i gram na wyzszym poziomie trudnosci. W ta gre chce sie grac i grac

pytanie do tych co maja gre:

czy jezeli kupilbym np nieskonczona amunicje w sklepie (singleplayer) to przy nast przechodzeniu gry bede mial zawsze full ammo i jeszcze mi trofea beda wpadac??? czy jedno wyklucza drugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 aktywnych uzytkownikow w liscie kontaktow i wszyscy graja w uncharted 2 :):):)

Kogo to interesuje ? Według mnie ten post powinien iść do piachu.

Machinima udostępniła na YT parę filmików z Uncharted 2 są świetne.

SPOJLER alert!

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupię U2 męczę od wczoraj.

Gra jest po prostu wyborna, nie spodziewałem się, że będzie aż tyle się działo - dosłownie nie ma chwili na odpoczynek :)

Wszystkim, którzy jeszcze nie kupili szczerze polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze napisac jakie sa wersje jezykowe,bo nie wiem czy jak kupie ja w niemczech to bedzie polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×