Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

z porównania wersji językowych na YouTube wynika, że w edycji z polskim językiem są wersja angielska, polska, rosyjska, hiszpańska, portugalska, więc chyba Niemcy mają inna wersję - z tego co wiem to u nich prawo dotyczące brutalności w grach wideo jest dosyć restrykcyjne i może mają coś okrojone i przez to oddzielna wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji angielskiej (z Wielkiej Brytanii) jest do wyboru tylko jezyk angielski. a skoro w wersji polskiej nie ma wyboru jezyka niemieckiego to nie wiem czy na plytce z niemiecka gra uswiadczysz angielski, a co dopiero polski jezyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba. Ciągle akcja, wybuchy, krzyki. A cała oprawa sprawia, że ten miód co się wylewa z konsoli jutro jadę sprzedawać na bazarze ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po paru godzinkach z U2 raczej nie wybije sie i powiem ze gra po prostu miazdzy. tyle w tym temacie szkoda powtarzac sie po wszystkich. a co do wersji to ang i tylko ang, te wszystkie smaczki, gra aktorska, akcenty etc etc etc sa nei do podrobienia. ale wersja polska dla nieznajacych obcych jezykow daje rade a nawet jest calkiem ok. Boberek naprawde pasuje do Nate'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam pytanie :)

czy jezeli kupilbym np nieskonczona amunicje w sklepie (singleplayer) to przy nast przechodzeniu gry bede mial zawsze full ammo i jeszcze mi trofea beda wpadac??? czy jedno wyklucza drugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosc zabawna recenzja zwlascza wstawki o grafice ;) spiolerow nie stwierdzono, pare onelinerow tylko. zachecam :) nawet tych co gre przeszli ;P LINk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle juz tych videorecenzji ogladałem, ze teraz mam wrazenie jakbym juz tą grę przeszedł a przynajmniej widział juz wszystkie miejscowki. Mam nadzieje,ze jutro jakjuz bede mial swoją kopie cos mnie jednak zaskoczy. Btw. was tez troche denerwuje to, ze Drake ma inne rysy twarzy niz w czescie pierwzej? Na poczatku zrzucałem to na garbzarostu no i tego,ze w drugiej czesci jest troche starszy ale jednak to nie to. Dla mnie wygląda po prostu inaczej. Podbrodek chyba jakis inny....a może to nos? hmmmm :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle juz tych videorecenzji ogladałem, ze teraz mam wrazenie jakbym juz tą grę przeszedł a przynajmniej widział juz wszystkie miejscowki. Mam nadzieje,ze jutro jakjuz bede mial swoją kopie cos mnie jednak zaskoczy. Btw. was tez troche denerwuje to, ze Drake ma inne rysy twarzy niz w czescie pierwzej? Na poczatku zrzucałem to na garbzarostu no i tego,ze w drugiej czesci jest troche starszy ale jednak to nie to. Dla mnie wygląda po prostu inaczej. Podbrodek chyba jakis inny....a może to nos? hmmmm :mellow:

powod dosc prosty :) wieksza ilosc polygonow :) i wierz mi nie wszystko widziales w viderecenzjach :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Grafiki to jest na very good poziomie ale jakas SUPA DUPA FLY bym ja nie nazwal. I jesli to jest MAX co mozemy miec na ps3 to troszku jestem zawiedziony. Mam nadzieje ze GOD OF WAR 3 pokaze jeszcze wyzszy poziom niz U2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Grafiki to jest na very good poziomie ale jakas SUPA DUPA FLY bym ja nie nazwal. I jesli to jest MAX co mozemy miec na ps3 to troszku jestem zawiedziony. Mam nadzieje ze GOD OF WAR 3 pokaze jeszcze wyzszy poziom niz U2.

Czizas, niektórym to ciężko dogodzić. Nie samą grafiką człowiek żyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Grafiki to jest na very good poziomie ale jakas SUPA DUPA FLY bym ja nie nazwal. I jesli to jest MAX co mozemy miec na ps3 to troszku jestem zawiedziony. Mam nadzieje ze GOD OF WAR 3 pokaze jeszcze wyzszy poziom niz U2.

nie wiem czy to jakas tajemnica czy nie dam w spoiler bo zaraz jakis... nvm.

dla mnie panorama nepalu albo wyprzeze na klifie na Borneo robi neisamowite wrazenie :o wybuchy sa przekozackie. tu nei hcodzi o fotorealizm tylko o te najdrobniejsze detale takie jak kazda cegielka ktora sie toczy osobno, kazda roslinka falujaca razem z grzywka nate'a, kazda skrzyneczka etc. dla mnie po prostu bomba

poziom dopracowania tej gry w kazdym miejscu mnie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czizas, niektórym to ciężko dogodzić. Nie samą grafiką człowiek żyje.

Tak jak mowisz... Skomentowalem tylko grafike nie cala gre. Ma wystarczajacy poziom ktory mi pasuje i dlatego ja sobie kupie ;P Ale tak jak napisalem jesli to ma byc MISTRZOSTWO SWIATA PS3 w grafie to juz mi sie tak nie usmiecha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowisz... Skomentowalem tylko grafike nie cala gre. Ma wystarczajacy poziom ktory mi pasuje i dlatego ja sobie kupie ;P Ale tak jak napisalem jesli to ma byc MISTRZOSTWO SWIATA PS3 w grafie to juz mi sie tak nie usmiecha...

Pamiętaj, że odniosę się tylko do twojej wypowiedzi a nie osoby...

Większej prowokacyjnej głupoty nie czytałem na tym Forum od bardzo dawna. Nie wiem czy grałeś w tą grę w ogóle? Bo po identyfikatorze nie wygląda na to. Ale nie wiem, mniejsza z tym, może nie odświeżony.

Nie ma w tej chwili gry na świecie, która mogłaby podskoczyć do Uncharted 2; na żadnej platformie z PC włącznie. Pisanie, że jest taka sobie, albo zadowalająca to jest zwykła ignorancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Frog_PL

a widziales przynajmiej wersje full jak wyglada? grales? :P wywnioskowalem z twojej wypowiedzi, ze nie :P bo grafika i ILOSC DETALI i widoki pokazuja jaka moc ma ta konsola :) jezeli to Ci nie wystarcza to moze zmien konsole?

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logotmdn.jpg

The Most Dangerous poszukuje zawodników do klanu. Gracze z doświadczeniem z bety mile widziani. Wiek 18+ i HS obowiązkowy.

Mamy zamiar przystapić do rozgrywek organizowanych przez dwie strony www.consolegaming.eu oraz www.ps3liga.pl gdzie odnieśliśmy duży sukces przy Killzone 2.

Zainteresowanych zapraszamy na nasze forum www.tmd-clan.pl/forum

Przyszłym klanowiczom gwarantujemy rozgrywke na najwyższym poziomie.

TMD tylko dla Wybranych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem gre :) brak mi slow... :P zaraz wracam i gram na wyzszym poziomie trudnosci. W ta gre chce sie grac i grac

pytanie do tych co maja gre:

czy jezeli kupilbym np nieskonczona amunicje w sklepie (singleplayer) to przy nast przechodzeniu gry bede mial zawsze full ammo i jeszcze mi trofea beda wpadac??? czy jedno wyklucza drugie?

Z tego co pamiętam to w jedynce jak włączało się power up'y typu one shot kill czy infinite ammo to medale wpadały, ale medale za przejście gry na jakimś poziomie trudności szły się kochać ;P Czyli jeśli gramy na Crushing z dodatkiem one shot kill to po przejściu nie dostaniemy ani medalu, ani trofeów ;)

Właśnie przed chwilą przeszedłem grę na hardzie w 11 godzin ;) Po prostu cud miód i orzeszki w polewie sojowej (moje ulubione) :teehee:

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wyda wam sie to troche dziwne... ale zamiast U2 postanowilem kupic Sacreda 2

Pomyslalem sobie ze do U2 dorwe sie jak bede mial troche wiecej wolnego czasu... moze swieta... moze troche wczesniej... a poki co zimowe wieczorki spedze przed GTA4 i Sacred 2 ^^

Czytajac wasze wypowiedzi az chce pobiec do sklepu... ale wytrzymam... mam nadzieje xD Po becie MP mam bardzooo dobre wrazenie ;> Znacznie lepsze niz po KZ2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wyda wam sie to troche dziwne... ale zamiast U2 postanowilem kupic Sacreda 2

Pomyslalem sobie ze do U2 dorwe sie jak bede mial troche wiecej wolnego czasu... moze swieta... moze troche wczesniej... a poki co zimowe wieczorki spedze przed GTA4 i Sacred 2 ^^

Czytajac wasze wypowiedzi az chce pobiec do sklepu... ale wytrzymam... mam nadzieje xD Po becie MP mam bardzooo dobre wrazenie ;> Znacznie lepsze niz po KZ2

podziwiam podziwiam. o ile sacred 2 idzie przelknac, malo takich na ps3, to juz GTA4 jest dla mnie gra po prostu (tu pare niecenzuralnych slow). no to bede czekal kiedy pekniesz i pobiegniesz do sklepu ;) Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tej chwili gry na świecie, która mogłaby podskoczyć do Uncharted 2; na żadnej platformie z PC włącznie.

Nie no teraz to Cie "troche" ponioslo.... A Crysis (BTW, akurat dzisiaj wyszedl filmik promujacy CE3: http://www.gametrailers.com/video/beauty-speed-cryengine-3/57638)?? Albo nawet KZ2 - jedyne czym ustepuje U2 to tekstury, a tak to go przewyzsza chyba we wszystkim... W zasadzie to gro elenentow w U2 to po prostu plaska tekstura (tyle ze w wysokiej rozdzielczosci) malo jest tak naprawde elenentow 3D... Tak czy owak, jest to kolejny krok w grach na PS3 - ND udalo sie jakos "przeskoczyc" limit 256MB VRAM i tekstury sa teraz ostre jak zyletki, a to chyba jedyne czego brakowalo PS3 od czasow KZ2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wyda wam sie to troche dziwne... ale zamiast U2 postanowilem kupic Sacreda 2

Pomyslalem sobie ze do U2 dorwe sie jak bede mial troche wiecej wolnego czasu... moze swieta... moze troche wczesniej... a poki co zimowe wieczorki spedze przed GTA4 i Sacred 2 ^^

Czytajac wasze wypowiedzi az chce pobiec do sklepu... ale wytrzymam... mam nadzieje xD Po becie MP mam bardzooo dobre wrazenie ;> Znacznie lepsze niz po KZ2

hehehehe, powiem ci ze jesteś "kozak", ja sam nie uważam siebie za gracza, mam konsole od kwietnia, grałem na niej może z 100h, ale jak niedawno przypomniałem sobie o premierze U2 to sie doczekać nie mogłem. Niestety musze czekac do jutra na swój egzemplarz. A co do twoich planów to jestem prawie pewien ze niedlugi sie przelamiesz......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no teraz to Cie "troche" ponioslo....

To dawno chyba nie widziałeś Crysisa ;) Ta gra w porywach wyświetla na ekranie 10 milionów pixeli przy max detalach. Pomijam kwestie, że mało kto ma taki PC. Uncharted 60 milionów. Wiedziałem, że się zaraz to porównanie do Crysisa zacznie, więc się przygotowałem zawczasu. :P Obejrzyjcie sobie trailery i proszę zwrócić uwagę na kartonowe budynki w tle, oraz płaskie twarze w porównaniu do U2, gdzie widać pulsujące żyły pod skórą. Roślinność i broń to nie wszystko ;) O Killzonie nie będę się nawet wypowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do jakosci grafiki dochodzi rowniez jak swiat zostal "zaprojektowany" :) widzieliscie kiedys w grze takie dokladne detale? tak idealnie zaprojektowane pomieszczenia, lokacje? tutaj dbalosc jest nawet o najmniejsze bzdety... nigdzie nie widzialem tyle obiektow na raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill:

Co do twarzy to owszem, zarowno wykonanie, jak i mimika oraz odzwierciedlenie uczuc w U2 sa klasa sama w sobie, tutaj rzeczywiscie widac wiek Crysisa. Natomiast kartonowe budynki - chodzilo Ci o U2 tak? ;p Bo takie wlasnie sa - plaskie kwadraty z super teksturami. Nawet dach jest plaski z narysowanymi dachowkami... I nie wiem skad wytrzasnales te liczby z pixelami, ale nie wmowisz mi, ze leciwy 7800GT (RSX) jest wydajniejszy od takiego 280GTX w dodatku w Tri-/Quad-SLI... Zreszta nie ma sie co spierac - wraz z MGS4, KZ2 i GT5P, Uncharted 2 pokazuje przewage PS3 nad konkurencja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill:

Co do twarzy to owszem, zarowno wykonanie, jak i mimika oraz odzwierciedlenie uczuc w U2 sa klasa sama w sobie, tutaj rzeczywiscie widac wiek Crysisa. Natomiast kartonowe budynki - chodzilo Ci o U2 tak? ;p Bo takie wlasnie sa - plaskie kwadraty z super teksturami. Nawet dach jest plaski z narysowanymi dachowkami... I nie wiem skad wytrzasnales te liczby z pixelami, ale nie wmowisz mi, ze leciwy 7800GT (RSX) jest wydajniejszy od takiego 280GTX w dodatku w Tri-/Quad-SLI... Zreszta nie ma sie co spierac - wraz z MGS4, KZ2 i GT5P, Uncharted 2 pokazuje przewage PS3 nad konkurencja ;)

Zapomniałeś o Cellu ;)

Płaskie kwadraty? Narysowane dachówki? Chyba gramy w inne gry. W Uncharted jest taki natłok elementów trójwymiarowych, że aż oczy bolą. Każda cegiełka i każdy kwiatek to osobne modele a nie płaskie tekstury. A jak się przyjrzysz ścianie, to widać trójwymiarowe pęknięcia. Zresztą... Musiałby do rana wymieniać. A w Crysisie jest nawet jednolity kolor ściany na płaskiej powierzchni. Lipa na kółkach. Dla mnie nie ma nawet co porównywać. Dlatego kończę tą polemikę. Swojego zdania nie zmienię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o Cellu ;)

Płaskie kwadraty? Narysowane dachówki? Chyba gramy w inne gry. W Uncharted jest taki natłok elementów trójwymiarowych, że aż oczy bolą. Każda cegiełka i każdy kwiatek to osobne modele a nie płaskie tekstury. A jak się przyjrzysz ścianie, to widać trójwymiarowe pęknięcia. Zresztą... Musiałby do rana wymieniać. A w Crysisie jest nawet jednolity kolor ściany na płaskiej powierzchni. Lipa na kółkach. Dla mnie nie ma nawet co porównywać. Dlatego kończę tą polemikę. Swojego zdania nie zmienię :)

Polecam kiedyś pójść do jakiegoś kumpla który swojego komputera nie musi odpalać korbką i zobaczyć jak Crysis Warhead wygląda na maksymalnych ustawieniach graficznych z włączonymi 'ficzerami' DX10. Nie ma co się kłócić. Uncharted 2 to najlepiej wyglądająca gra na konsole ever, ale do Crysis Warhead jednak trochę jej brakuje. W dodatku, Crysis to gra o trochę innej specyfice. Otwarta przestrzeń, a wymodelowane ścieżki. Nie zapominajmy też, że Crysis/C:Warhead generują też fizykę o której U2 może tylko pomarzyć. No i Crysis i C:Warhead były tworzone jakiś czas przed U2. Pewnie nowa gra od Crytek znowu każe nam zbierać szczeny z podłóg.

Co do samego Uncharted. Tak mi się spodobały nowe kombinacje z oklepywaniem po mordach, że tylko latam i tłukę się z każdym co kończy się prawie zawsze śmiercią (gram na wymagający czyli hard) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×