Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Ja skończyłem na normie i jakoś nie śpieszy mi się do przechodzenia gry na wyższym poziomie trudności. Niemniej jednak rozumiem, że Ci co lubią wyzwania chcą się sprawdzić. Dla mnie U2 był jak dobry film akcji, a takie rzadko oglądam dwa razy. Robienie platyny w jakiejkolwiek grze to dla mnie dziwne zajęcie, nie widzę w tym żadnej przyjemności, ale każdy lubi co innego.

Czy po przejściu na Normalnym odblokował Ci się tryb Miażdżący? To dla mnie bardzo ważne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy na hardzie kończy hehe, jednak się nie wyróżniam :)

Na crushing ktoś już skończył? ma ktoś platynkę?

platynke mam np. ja czy tez uroboros (z listy znajomych). pewnie alucard tez juz ma. wyjatkowo przyjemna platyna, podobnie jak w Unchartedzie pierwszym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po przejściu na Normalnym odblokował Ci się tryb Miażdżący? To dla mnie bardzo ważne :D

Niestety po przejściu gry na normalnym poziomie trudności miażdżący się nie odblokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem na najłatwiejszym poziomie, chyba jako pierwszy tutaj hehe Nie jestem żadnym hardcorowym graczem, nie lubię się za bardzo pocić nad grą ale to chyba pierwsza gra (gram dłużej niż nie jeden ma tu lat) którą chyba sobie przejdę drugi raz :) Tym razem na hardzie i po angielsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po przejściu na Normalnym odblokował Ci się tryb Miażdżący? To dla mnie bardzo ważne biggrin.gif

miażdzacy odblokowuje się po hardzie teehee.gif.

[/url]

Kończę miażdzacy - 24 lvl, troche mnie to dołuje bo pozostałe trofy zrobione więc pewnie gra trafi na półke. Troche zbyt liniowa więc nic mnie juz nie zaskoczy, a multi trochę przez te niedociagniecia nie wciaga zbyt mocno.....pograło by sie dłużej....confused.gif, pozostało czekać na 3-kę hehebiggrin.gif

card.png

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh... Dziś już gram w u2 z 10h... (może przesadzam... na pewno 6h+) i jestem w 19 rozdziale na crushing.

Gra jest generalnie (jak dla mnie) ciężka... jeszcze 7 rozdziałów (cholernie ciężkich) i PLATYNA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest wszystkich rozdziałów?

Wyzej masz odpowiedz, wystarczy dodac ...

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w PL wersji gry da się włączyć np. angielskie głosy i napisy do tego ? czy wszystko jest mówione po PL bez możliwości zmiany ?

Edytowane przez napster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w PL wersji gry da się włączyć np. angielskie głosy i napisy do tego ? czy wszystko jest mówione po PL bez możliwości zmiany ?

da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś tak ja że trophy nie wpadały. Np. mam ponad 100 headshot'ów medal za to wpadł, natomiast trophy nie. Analogiczną sytuację mam z 2 broniami medal jest, a trophy nie ma, choć dana broń figuruje w liście pucharów do odkrycia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A uzywales jakis usprawnien ? typu zwolniony czas / zabijanie jednym strzalem ?

Trophy wpada nawet gdy używasz tych dopalaczy (bo sam tak robiłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie używałem. Przechodzę po raz 1 na hardzie. Wcześniej na tym savie wskakiwały trophy np. skarby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pociąg na crushing to jest rzeźnia ;/ Ale i tak zamierzam zdobyć platynę w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając na normalnym poziomie trudności gra miodzio.

Grając na crushing to jest śmieć... Nie wiem czy z myszką i klawiaturą dałoby się to ogarnąć...Beznadziejny poziom trudności, gra nie staje się cieżka (tak jak w przypadku harda) tylko upierdliwa bo nie jesteśmy w stanie praktycznie nic zrobić. Świadczy o tym poziom 22 GOMPA

Gra - Bardzo łatwy -> Cieżki 9/10

Gra- Miażdżący 5/10

BTW. KLAWIATURA I MYSZ BĘDĄ DZIAŁAŁY?

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce Crushing był dwa razy bardziej miażdzący niż teraz. Więc dziewczynki nie płakać tylko pady w łapę i grać.

Na tym poziomie trudności trzeba mieć taktykę na każdą większą strzelaninę. Poza tym chowanie się za ścianę nie jest dobrym pomysłem. Lepiej balansować ciałem tak byśmy my widzieli wroga, a on nas nie. No i klasyczny zestaw miażdzącego misia, czyli pistolet i shotgun. :)

Poza tym zabijamy po cichu tylu ilu się da, dopiero potem wymiana ognia. Strzały w głowę to niezbędny punkt programu.

K/M nie działa w żadnej grze oprócz Unreala 3. Zapomnijcie najlepiej o tym na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, staram się jak mogę. Na początku jeszcze jakoś szło... teraz jestem w 22 rozdziale przy momencie z tymi snajperami co z wierz strzelają...

Jestem po prostu bardzo nerwowy, nawet nie masz pojęcia co robię jak mnie ktoś zabije granatem który był cholernie daleko albo jak jestem juz pod koniec i od nowa muszę...

22 rodział jest ciężki, to ja sobie nie wyobrażam tych zombiaczków z szamba(li)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, staram się jak mogę. Na początku jeszcze jakoś szło... teraz jestem w 22 rozdziale przy momencie z tymi snajperami co z wierz strzelają...

Jestem po prostu bardzo nerwowy, nawet nie masz pojęcia co robię jak mnie ktoś zabije granatem który był cholernie daleko albo jak jestem juz pod koniec i od nowa muszę...

22 rodział jest ciężki, to ja sobie nie wyobrażam tych zombiaczków z szamba(li)

Ci straznicy Shambhali sa o tyle fajni, ze na crushing'u dorzucili ich wiecej :) w niektorych miejscach. I tak jak pisze kill - crushing w U:DF byl o wiele bardziej frustrujacy. Ci co skonczyli U:DF na tym poziomie trudnosci przelecieli przez crushing w dwojce. no, moze nie przelecieli, ale mniej sie meczyli. jakos mi sie crushing bardziej podobal w U:DF - wrogowie jacys bardziej kumaci byli. tutaj sa tepi ;/ tylko zwiekszaja sie obrazenia jakie oni zadaja. przynajmniej tak mi sie zdaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się przejść. Wystarczy to dobrze rozegrać taktycznie, gdzie rzucić granat żeby zrobił jak najwięcej szkód, gdzie się schować, z czego strzelać. Wszystko to działa na mapach gdzie jest jakaś większa powierzchnia. Ale nie w pociągu ;P Tam po prostu trzeba liczyć na fart, na to że zadziałają dobrze hitboxy (ile ja to już razy strzelałem prosto w łeb i zero reakcji).

Nie powiedziałbym że w U1 crushing był jakiś dużo cięższy niż w U2. Mi wydaje się, że poziom jest bardzo podobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wszyscy sobie leca prosto na nizszych poziomach a jak trzeba troche bardziej pomyslec to juz narzekanie. U2 to gra raczej prosta a dzieki crushing mozecie sobie przypomniec jak wyglądają gry dla hardkorowców :D

Milusass nie wiem czy cie nie spotkałem raz czy dwa podczas sesji w multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałem to napisać, bo jestem cholernie nerwowy, to mnie juz frustruje...

Tak samo nie mogę zrobić trofea (zabij 10 gosci pod rzad z piesci poprzednio urzkadzajac ich bronia palna) bo mi sie nie zalicza... robiłem je już z 3 razy i nic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce Crushing był dwa razy bardziej miażdzący niż teraz. Więc dziewczynki nie płakać tylko pady w łapę i grać.

Na tym poziomie trudności trzeba mieć taktykę na każdą większą strzelaninę. Poza tym chowanie się za ścianę nie jest dobrym pomysłem. Lepiej balansować ciałem tak byśmy my widzieli wroga, a on nas nie. No i klasyczny zestaw miażdzącego misia, czyli pistolet i shotgun. :)

Poza tym zabijamy po cichu tylu ilu się da, dopiero potem wymiana ognia. Strzały w głowę to niezbędny punkt programu.

K/M nie działa w żadnej grze oprócz Unreala 3. Zapomnijcie najlepiej o tym na zawsze.

Lol, dokladnie, nie wiem o co te krzyki, ten crushing w porownaniu z tym w jedynce to jest pryszcz, w 1 dzien go mozna spokojnie zrobic jak ktos sie uprze i posiedzi przy konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×