Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

sranie a grac sie odechciewa. level nie ma nic wspolnego ze skillem -jak jestes dobry to pojedziesz kogos z 50 levelem a sam jestes na 1.

moze ma, a moze nie ma..moze i pojade kolesia z 50 lvlem ale jak cala druzyna przeciwna to 45 lvl wzwyz to szanse marne... tak czy tak nie ulega watpliwosci ze matchmaking ssie IMO powinni to zmienic.

a i dzieki za wyjasnienie tego znaczka :P bede juz wiedzial na przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie dzisiaj zawiesila jak gralem story mode... dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jest tak że znajomi w pięciu tworzą sobie drużynę - a jacy ludzie im się trafią w drugiej drużynie to już od gry zależy. Sam grałem w drużynie z Polakami, mieliśmy levele 30-38 to ludzie też wychodzili zamiast walczyc z nami (sami tez czasami dostawaliśmy ale nie wychodziliśmy z gry przynajmniej).

Poza tym levele jak ktoś już wspomniał nie maja nic do tego czy ktoś wymiata czy nie. Ludzie z wyższymi levelami po prostu moga lepiej znać mapy, wiedzieć gdzie są lepsze bronie. Znają także nawyki graczy i wiedzą w które miejsce na mapie beda sie kierować. Ale wiadomo jak ktoś celuje w korpus a nie w head'a to raczej w multi duzo nie zawojuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trybie WLG mamy drugi level, który wraz z przegranymi meczami spada. Jeżeli gram, to tylko w tym trybie, w 90% spotykają się dwie wyrównane drużyny, które mają pojęcia o grze. Np. czasami taka reakcja łańcuchowa trwa po 10 minut. Ogólnie multi to sam miodzik.

PS. Co do wyszukiwania graczy, w becie były z tym problemy, teraz trwa to moment.

Prawdziwy facet Ernst Schäfer. Klik - http://pl.wikipedia.org/wiki/Ernst_Sch%C3%A4fer

2lpetc.jpg

U2 z...

34q1jxu.jpg

"Krucjata alpinistów. Naziści w Tybecie". Klik - http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/christopher_hale/krucjata_alpinistow/recenzja

Plusik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wybrać konkretny rozdział? Przeszedłem grę na hardzie i w menu nie widzę takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wybrać konkretny rozdział? Przeszedłem grę na hardzie i w menu nie widzę takiej opcji.

w menu głównym masz coś takiego jak "rozdział" lub coś takiego dokładnie nie pamiętam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu głównym masz coś takiego jak "rozdział" lub coś takiego dokładnie nie pamiętam :P

Gdybym miał takie coś w menu to bym się nie pytał "Jak wybrać rozdział" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz wczytać save, na którym ukończyłeś grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musisz wczytać save, na którym ukończyłeś grę :)

Save na którym ukończyłem grę nadpisałem tym na którym zacząłem grę na Miażdżącym, super. Mimo że jest na nim ponad 10 godzin gry to mam 2%, więc muszę znowu przejść grę żeby odblokowała mi się możliwość wyboru rozdziałów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save na którym ukończyłem grę nadpisałem tym na którym zacząłem grę na Miażdżącym, super. Mimo że jest na nim ponad 10 godzin gry to mam 2%, więc muszę znowu przejść grę żeby odblokowała mi się możliwość wyboru rozdziałów?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie.

Początkujący jestem czy gra jest godna zakupu? A i czy to prawda ze w Polskiej wersji językowej. No i tak w skrócie o co się rozchodzi w tej grze ;p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie.

Początkujący jestem czy gra jest godna zakupu? A i czy to prawda ze w Polskiej wersji językowej. No i tak w skrócie o co się rozchodzi w tej grze ;p ?

1.najlepsza gra na ps3.

2.w kazdym sklepie internetowym psize ze po polskiemu wiec... plus na okladce wielki znaczek polska wersja

3.akcja akcja akcja

4.najlepsza gra na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc argumenty są przekonujące... Jeszcze poczytam i zobacze.

A w sklepie nie byłem więc nie amm pojęcia czy po polsku napisane jest z dużych liter...

Ale dziękuje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save na którym ukończyłem grę nadpisałem tym na którym zacząłem grę na Miażdżącym, super. Mimo że jest na nim ponad 10 godzin gry to mam 2%, więc muszę znowu przejść grę żeby odblokowała mi się możliwość wyboru rozdziałów?

Jesli nadpisałeś miazgą to musialeś wcześniej zaladować starym wpisem. tak więc wybór lvl powinien być. Nie byłoby gdybys nadpisał new game i zatarł wcześniejsze osiągnięcia. Jak masz miazgę to zapis musi pamiętać jak do niej dotarłes czyli hard. Dziwne że nie możesz przeskakiwać lvl. Jedynie chyba na miazdze ale na nizszych mozliwość wyboru lvl musi być. rolleyes.gif Ale moge się mylić blink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie ma w ogóle wyboru, musisz teraz ukończyć grę na crushing i dopiero wtedy będziesz mógł wybierać rozdziały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leże!

Grałem sobie online, net padł. Włączyłem grę na nowo a tu???!!! Dostałeś kare pieniężną w wysokości 40,000$ i bla bla bla, twój wskaźnik umiejętności spadł.

Lol:-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leże!

Grałem sobie online, net padł. Włączyłem grę na nowo a tu???!!! Dostałeś kare pieniężną w wysokości 40,000$ i bla bla bla, twój wskaźnik umiejętności spadł.

Lol:-/

No wlasnie padaka ten system kar :/ Powinien wykrywac i karac tylko wychodzenie z gry manualne czyli ze mnu klawiszami itp a nie przez problemy netowe :/ ktore w tej grze zdarzaja sie mi i moim znajomym co jakis czas :/ lacza mamy kilku megowe...... Zeby nie bylo NIE NEGUJE POMYSLU systemu KARANIA CFANIAKOW wychodzacych z gier ale jego dzialanie ktore uderza tez w niczemu winnych ludzi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie padaka ten system kar :/ Powinien wykrywac i karac tylko wychodzenie z gry manualne czyli ze mnu klawiszami itp a nie przez problemy netowe :/ ktore w tej grze zdarzaja sie mi i moim znajomym co jakis czas :/ lacza mamy kilku megowe...... Zeby nie bylo NIE NEGUJE POMYSLU systemu KARANIA CFANIAKOW wychodzacych z gier ale jego dzialanie ktore uderza tez w niczemu winnych ludzi.....

nie da sie tego odroznic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie padaka ten system kar :/ Powinien wykrywac i karac tylko wychodzenie z gry manualne czyli ze mnu klawiszami

Jakby się tak dało - to każdy cwaniak odpina sobie kabel od netu od konsoli i już ma "problem sieciowy" za który nie powinno się karać.

U2 jest grą rewelacyjną - dla mnie obecnie najlepsza gra jaka wyszła na PS3 od początków jej istnienia. Ma świetne postaci, świetny gameplay, o oprawi av już nie wspominam, bo to wszyscy wiedzą. Wiadomo, fabuła trochę naciągnięta, ale można jej wiele wybaczyć.

Wcześniej, w jednym z postów, ktoś pisał, że ma niewiele wspólnego z pierwszą częścią. A dla mnie jest idealne połączenie. Poprzedniego związku Nate nie utrzymał (ludzie się rozchodzą czasami, mimo, że zapowiadało się na wielką miłość), i teraz ma szansę to naprawić (jeszcze nie przeszedłem całości), ale dzięki temu bohaterowie są jakby bardziej ludzcy i gracz nabiera do nich sympatii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem oburzony tym systemem kar. Raz straciłem 40 tys. i spadłem z 14 do 11 lewelu. Dobra wczoraj nadrobiłem a tu nagle podczas jednego meczu mnie wywala z PSN i znowu spadłem do 11 lewelu. To jest chamstwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem wczoraj na miażdżącym, i powiem tyle za krótko i za prosto :P U:DF znacznie trudniejszy, powiedzmy taki Bioshock na ostatnim poziomie trudności to była miazga, a tu spokojnie, spokojnie, drobne problemy na rozdziale 22 i to by było na tyle. Ale gra genialna! Polecam każdemu, choć po cichu się przyznam Batman: AA mi bardziej podchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem oburzony tym systemem kar. Raz straciłem 40 tys. i spadłem z 14 do 11 lewelu. Dobra wczoraj nadrobiłem a tu nagle podczas jednego meczu mnie wywala z PSN i znowu spadłem do 11 lewelu. To jest chamstwo!

Jak często cie wywala z PSN to może coś z twoim netem nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak często cie wywala z PSN to może coś z twoim netem nie tak ?

O ile mam 100% cały czas to co jakiś czas w Toyi robią zmiany pewnie i dlatego mnie wywala na chwile, fundując mi kare ale już sie nie przejmuje bo miałem takie starcie drużyn że zarobiłem ponad 10 tys. EXP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol przed sekundą wyłączyłęm gre i nagle net padł. Szczęscie w nieszczęsciu.

Btw, te kary co są przyznawane to są one automatyczne, że jak ktos wyjdzie to ma na 100% straty czy to tylko przypadkowo wpada tak jak np. bany na xboxie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak nie w temat sie wlaczylem ale ciekawi mnie jedna rzecz obecnie mieszkam w szkocji i zakupilem gre w limitowanej edycji i nie mam wyboru polskiego jezyka w zasadzie mam tylko ang zbytnio mi to nie przeszkadza ale jestem ciekawy pracy polskiej zalogi ma ktos podobny problem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×