Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie DLC do U2 - Tylko multiplayer (dodatkowe mapy). Informacja potwierdzona przez Noughty Dog.

EDIT:

Kris jak możesz to swoje trophy card dodaj do podpisu a nie wklejasz obrazek pod tekstem - FAIL!

Ok, dzięki. Zdecydowałem że grę zostawiam. Zadłużę się haha.laugh.gif A czy trofea do tych map są przewidziane, czy tylko same mapki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem singla. Cóż mogę powiedzieć...Świetnie było uczestniczyć w tym filmie ;)

Poziom trudności: Hard

Czas gry: 14:45h (lizałem każdą ścianę)

Skarby: 47

Gra ARCYDZIEŁO, zrobiona z rozmachem, nawet na chwilę nie pozwoli się Nam nudzić. Fabuła bardzo dobra - jak w dobrym filmie przygodowym. Gra się ciekawe, nie wieje nudą. Miejscówki jakie przyszło mi zwiedzać FENOMENALNIE zrobione. Wiele razy zdarzało mi się zawiesić i patrzeć ileż to pracy Twórcy włożyli w grę - świetne widoki, wszystko z dbałością o szczegóły ! Walka wypadła moim zdaniem lepiej niż w U:DF. Grając miałem więcej przyjemności ze strzelania niż w poprzedniczce. Przeciwnicy też jakby ciut inteligentniejsi ;) O grafice nie mam co pisać, bo każdy, kto grał wie jak jest - Najładniejsza gra jaką kiedykolwiek widziałem, choć Killzone 2 prawie jej dorównuje. Skarby ciekawie poukrywane i mimo, że rozglądałem się tu i ówdzie nie udało mi się zebrać nawet połowy. Po przejściu singla sprawdziłem Multi i skończyło się na paru ładnych godzinach grania - MIÓD jak dla mnie. Na razie dostaje po dupsku, ale będzie lepiej ;) KUPOWAĆ - GRAĆ - GRAĆ - GRAĆ !!! Ta gra jest warta wydania 200 zł !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Zdecydowałem że grę zostawiam. Zadłużę się haha.laugh.gif A czy trofea do tych map są przewidziane, czy tylko same mapki??

Wątpie.

Tak czy owak nie zrobię ich ;) Mam platyne i jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siopaki jak to jest ze jak gralem z jednym gostkiem to co ktos z tych spec soldierow zaczal go dusic od tylu to chwilka i ten juz sie wyrwal temu zolnierzowi. Jak to kurde robic ? Mi sie moze udalo kilka razy mordujac przycisk TROJKAT i to tak na styk przed skonczeniem sie tego niebieskiego paska :/ A no i jak to z tymi granatami jest zeby wurzucic w czasie umeirania . L1+L2 ? tak samo w czasie gry jak sie nacisnie te dwa to granat sam sie namierza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rzucisz granat "L1+L2" to ląduje Ci w miejscu wskazanym przez celownik. Bardzo przydatna rzecz grając po sieci.

Edytowane przez Dreamotron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłem singla. Cóż mogę powiedzieć...

zgadzam się z tobą

Uncharted 2 zarówno jak i drake's fortune jest świetną grą i polecam ją wszystkim graczom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rzucisz granat "L1+L2" to ląduje Ci w miejscu wskazanym przez celownik. Bardzo przydatna rzecz grając po sieci.

nie mow? kurde to nam wszystkim niezle pomogles. dzieki...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez na poczatku o tym nie wiedzialem ale ogarnalem jakos i sam do tego doszedlem... to jest bardzo pomocne i tym sposobem mozna rzucic granat o wiele dalej niz maksymalny zasieg przy zwyklym celowaniu z L2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak uwolnić się od duszenia w co-op? Trzeba zwyczajnie napieprzać w trójkąt i tyle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teammate może cię uwolnić. Ty tylko wydłużasz czas jaki ma kolega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gówno prawda

raz mi sie udało nawalając w trójkąt się uwolnic samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mi tez sie udalo kilka razy ale to dlugo naparzalem wten trojkat i to juz bylo tak pod koniec praska prawie. Ale widzialem jak gralem online jak gosc ze 3 razy w poczatkowej fazie tego lapania sie uwalanial. pisalem do niego , neistety okazla sie CHINCZYKIEM i nie da rady sie z nim dogadac :/

A tak przy okazji. Cos tem SYSTEM KAR nie do konca dziala tak jak trzeba. Kumpel mowi ze karaja za rozlaczenia w jakikolwiek sposob, czyli usterka neta, cos na laczach tez KARA (niby go rozlaczylo i dostal kare). Kurde jak tak to lipa bo ja tez tak raz na dzien mam BLAD POLACZENIA i jaka w tym moja wina. Moim znajomym tez sie zdarzaja disconeccty co jakis czas. A 40tys w tyl i poziom dul to tez trzeba troszku odrabiac :/ A mialo to rozpoznawac niby KTO WYCHODZI wlasnorecznie wciskajac WYJSCIE a kto jest rozlaczany przez jakies inne przyczyny :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mi tez sie udalo kilka razy ale to dlugo naparzalem wten trojkat i to juz bylo tak pod koniec praska prawie. Ale widzialem jak gralem online jak gosc ze 3 razy w poczatkowej fazie tego lapania sie uwalanial. pisalem do niego , neistety okazla sie CHINCZYKIEM i nie da rady sie z nim dogadac :/

A tak przy okazji. Cos tem SYSTEM KAR nie do konca dziala tak jak trzeba. Kumpel mowi ze karaja za rozlaczenia w jakikolwiek sposob, czyli usterka neta, cos na laczach tez KARA (niby go rozlaczylo i dostal kare). Kurde jak tak to lipa bo ja tez tak raz na dzien mam BLAD POLACZENIA i jaka w tym moja wina. Moim znajomym tez sie zdarzaja disconeccty co jakis czas. A 40tys w tyl i poziom dul to tez trzeba troszku odrabiac :/ A mialo to rozpoznawac niby KTO WYCHODZI wlasnorecznie wciskajac WYJSCIE a kto jest rozlaczany przez jakies inne przyczyny :/

A niby skad maja to rozpoznac ? - nie ma nawet takiej mozliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos gdzies pisal ze niby jest to tak skonstruowane ze widzi jaki gra wysyla BLAD o ewentualnym rozlaczeniu polaczenia internetowego lub normalnego nacisniecia poprzez menu do WYJSCIA. Jakies tam gdzies w programie gry komendy ida nie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gówno prawda

raz mi sie udało nawalając w trójkąt się uwolnic samemu

osobiście nie udalo mi się nigdy uwolnić samemu i nie widziałem aby komuś to wyszło. Wydaje mi się (co widziałem) że spadł gdzieś blisko granat lub nastapił inny wybuch i w ten sposób udało się uwolnić, ale mogę się mylicteehee.gif

ps. a co do kar to jestem za, niebywale wkurzają te wyjścia zwłaszcza w przypadku gdy team przegrywaverymad.gif

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc sama gre przeszedlem juz ok 2 tygodnie temu to nadal do niej wracam nawet po to by wrócic do uubionych chapterów (5,6 i pare innych :). Ta gra jest magiczna, istne arcydzieło,przechodzenie jej to czysta przyjemnosc a granie w nią to jak występowanie w jednym z lepszch filmów akcji. Przeżycia gwarantowane ;).

Co do oswobodzenia się gdy przeciwnik "bierze Cie od tylu" to też pare razy udało mi się samemu. Na to chyba nie ma koncepcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. a co do kar to jestem za, niebywale wkurzają te wyjścia zwłaszcza w przypadku gdy team przegrywaverymad.gif

Nie no co do slusznosci tego systemu to tez nie mam watpliwosci tylko co do jego dzialania bo nie wiem jak wam ale moim znajomym i mi conamniej co 3 dni zdarza sie "BLAD POLACZENIA" nie wiadomo skad. W takim wypadku kare uznaje za niesluszna... Powinno to byc bardziej dopracowane i wykrywac (wychodzenie z gry) a z calkowitym rozlaczeniem polaczenia z roznych przyczyn...

Co do oswobodzenia się gdy przeciwnik "bierze Cie od tylu" to też pare razy udało mi się samemu. Na to chyba nie ma koncepcji.

Wlasnie kurcze chyba jakas musi byc bo tak jak pisalem wczesniej w jednym meczu to gostek robil tych soldierow jak chcial i za kazdym razem po sekundzie,dwoch sie wyrywal z tych uchwytow kilkakrotnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kurcze chyba jakas musi byc bo tak jak pisalem wczesniej w jednym meczu to gostek robil tych soldierow jak chcial i za kazdym razem po sekundzie,dwoch sie wyrywal z tych uchwytow kilkakrotnie....

Może ktoś z drużyny strzelił we wroga z daleka i tyle? Nie wiem a treningu przeciez zadnego nie ma do tego, może jakis dopalacz to sprawia? Albo jak ktos powiedział już wydłuża to tylko czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie,co trzeba zrobic z tym zmutowanym kozłem w górach? zabic go czy jakos mu uciec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz strzelać mu w łeb. Jak Cię przyprze do ziemi, to musisz robić uniki, a jak Cię podniesie - strzelaj mu między oczy :) Mi się za drugim razem udało :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na multi macie tak jak ja że w opcji: stwórz drużynę z przyjaciółmi / SPOTKANI GRACZE - nie aktualizuje się ta lista, ja mam ciagle od poczatku tych samych gości, nie ma jak kolesi do znajomych zaprosić, bo nie wyskakuja nawet w menu konsoli, a w grze są ciagle ci sami graczepardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci zapytam...grajac dzis w multi spotkalem dwie osoby z takim znaczkiem "i" zamiast numerka levelu

11111b.jpg

co to oznacza ? chyba jest to zwiazane z postacia Shafera bo obydwie osoby graja ta postacia.

Oczywiście genialny matchmaking przydziela prawie zawsze wszystkich powyzej lvl 40 do druzyny przeciwnej, dzis mi sie trafila cala druzyna przeciwna z kolesiami powyzej 45 lvl a moj team to kolesie srednio lvl 10-15..az sie ku**a grac odechciewa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci zapytam...grajac dzis w multi spotkalem dwie osoby z takim znaczkiem "i" zamiast numerka levelu

11111b.jpg

co to oznacza ? chyba jest to zwiazane z postacia Shafera bo obydwie osoby graja ta postacia.

Oczywiście genialny matchmaking przydziela prawie zawsze wszystkich powyzej lvl 40 do druzyny przeciwnej, dzis mi sie trafila cala druzyna przeciwna z kolesiami powyzej 45 lvl a moj team to kolesie srednio lvl 10-15..az sie ku**a grac odechciewa..

sranie a grac sie odechciewa. level nie ma nic wspolnego ze skillem - jak jestes dobry to pojedziesz kogos z 50 levelem a sam jestes na 1.

a ten level nie ma nic wspolnego z Schaferem. nie wiem dokladnie o co chodzi ale na pewno te numerki zaczynaja sie pojawiac po przekroczeniu 50 levela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, levele 51-60 sa oznaczone rzymskimi cyframi. A co do tego czy level=skill/ogranie - mozna sobie wmawic ze to guzik prawda i koles z 1lvl pojedzie tego z 50, ale system kar nie wzial sie znikad, ludzie wychodzli/wychodza glownie wlasnie przez zle "zbalansowanie" druzyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×