Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Co poprawia ?

dodawać do friends : pancio82PL

W zasadzie to jest gorzej.

p.s. chyba kpisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, jak dzisiaj grałem w multi to gość miał VIII lvl. O.o

BTW. Jak je (lvl) szybko nabić? Granie w dwójkę i wzajemne zabijanie się na różne sposoby czy jak?

1. Najlepiej grac z Polakami i umówić się tak: gdy prowadzicie w Grabieży i macie zdobywać 5 skarb najlepiej poczekać i "bawic się" z druga drużyną by nabić wiekszy level. Skarb zanosicie dopiero wtedy gdy czas zbliża się do końca.

2. Rzucenie granatu na chwilę przed śmiercią jest dla mnie już nawykiem i daje chyba 500$ za "Zaświaty".

3. Jak najbardziej starać sie by twoja drużyna wygrała w Zadaniach: za 5 skarbów dostajesz przecież 5 tys. , za Eksapnsjonistę 1 tys. więc zawsze trochę więcej kasy.

4. No i to chyba zalezy też od czasu w końcu jak ktoś po szkole/pracy zagra sobie 4 godz. to nie ma porównania jak ktos będzie grał 12 godz. w końcu w miarę upływu czasu gra się coraz lepiej.

A te skórki to chyba tylko na Helloween tylko ciekawe jak je cofną - zrobią kolejny patch. No a poza tym mogli by więcej tego porobic w końcu teraz wszyscy tak samo wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi raz przechodzilem gre, drugi raz zawiesila mi sie w tym samym momencie, musialem twardy reset zrobic i co? wlaczam konsole a ta mi mowi ze cza sformatowac dysk inaczej system nei wystartuje. bosko wszystkie sejwy etc poszly sie jebac. zyc nie umierac. kocham U2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobną sytuacje w drake's fortune z tym że po resecie play dzialal normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem w multi. Świetna sprawa z tymi postaciami na Halloween. xD Poczucie humoru. Niedługo powrócą normalne postacie. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM...GRAM W TA GRE JUZ DOSYC DLUGO ALE UTKWILEM W PEWNYM MIEJSCU...CHODZI O

Part 38 Chapter 23 Reunion - Puzzle Room

MAM WSZYSTKO POUKLADANE TAK JAK NA FILMIKU KTORY OGLADNALEM NA YOUTUBE I NIC SIE NIE DZIEJE....CO ZROBIC??

Z GORY DZIEKUJE..GDYBY KTOS MOGL TO JAKOS LADNIE I SENSOWNIE WYJASNIC BYLBYM WDZIECZNY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM...GRAM W TA GRE JUZ DOSYC DLUGO ALE UTKWILEM W PEWNYM MIEJSCU...CHODZI O

Part 38 Chapter 23 Reunion - Puzzle Room

MAM WSZYSTKO POUKLADANE TAK JAK NA FILMIKU KTORY OGLADNALEM NA YOUTUBE I NIC SIE NIE DZIEJE....CO ZROBIC??

Z GORY DZIEKUJE..GDYBY KTOS MOGL TO JAKOS LADNIE I SENSOWNIE WYJASNIC BYLBYM WDZIECZNY

Nie możesz tego normalnie obczaić? Przecież to łatwe... Wystarczy wcisnąć SELECT

Masz tam 4 klocki i każdy jest innego kształtu -> Kształt jest przypisany do koloru -> kolor do zwierzęcia.

Nad każdym miejscem na puzel/klocek (jak kto woli) jest wielkie wytłoczone zwierze.

Załóżmy masz klocek w kształcie kwadrata -> otwierasz notatnik (SELECT) no i patrzysz jaki ma kolor kwartat -> załóżmy, że biały (nie pamiętam jaki jest prawdziwy) -> Teraz przewracasz strony dalej i patrzysz jakie zwierze jest białego koloru -> załóżmy że wypada tygrys. Czyli teraz niesiesz kwadrat przed tygrysa i stawiasz go :)

To samo tyczy się z późniejszym etapem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie

Przecież to logiczne a poza tym zagatki w uncharted 2 jak i w uncharted są w miare łatwe. Wystarczy troche pomyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje koledze Adrianowi:)poradzilem sobie bez problemu:)pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zaliczyłem około 30 % gry w nieco ponad 3 godziny i jak narazie jest wyśmienicie. Kilka zagadek rozwiązanych, parę skarbów już poszukałem, więc niejest tak źle. Na pewno spróbuję przejść ją jeszcze na trudniejszych poziomach, żeby zarobić te kilka trophy oraz oczywiście żeby pozbierać resztę skarbów :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kończe przechodzić drake's fortune po raz szósty. Niestety nie mam narazie kasy na uncharted 2 ale u kumpla często gram.

A tak przy okazji co wam wiadomo na temat produkcji filmu uncharted który miał by sie ukazać w kinach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno tak. Produkcją zajmuje sie Columbia Pictures (ci sami nagrali hitmana)

Producent Avi Arad poinformował, że współpracuje z Sony w realizacji filmu Uncharted. Na pytanie zadane Richardowi Lemarchandowi, lead game designerowi Naughty Dog, czy chciałby zobaczyć Uncharted na ekranie, odpowiedział "bez komentarza".

Columbia Pictures potwierdział realizacje filmu Uncharted. Scenariusz naisać ma Kyle Ward, a produkcją zajmą się Avi Arad, Charles Roven, Ari Arad i Alex Gartner.

Tworzenie filmu rozpoczęto w 2008r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro produkcje filmu rozpoczęto w 2008 to niedlugo powinien się ukazać a tu cisza. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film jest dopiero w planach. Nawet obsady nie ma. Zastanawiają się obecnie nad Hugh Jackmanem, co muszę przyznać nie wydaje się złym pomysłem. Wszystko jest jednak na razie w fazie plotek i mniej czy bardziej potwierdzonych informacji. Nie ma co się spodziewać tego filmu wcześniej niż za 2 lata imo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szkoda. Myślałem że zaczeli coś bardziej w tym temacie pracować.

Dzięki za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje w temacie dodatków na psn do U2?? Ewentualnie co i kiedy?? No i czy trofki do dodatków są przewidziane ??

Grę przeszedłem i zastanawiam się czy nie pchnąć jej dalej dopóki ma jeszcze dobra cenę, a za 10 dni nastepny rarytas - mw2 biggrin.gif, a na wszystko nie masad.gif

card.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie sprzedawał. Chwilowo ci sie nie chce grać ale Uncharted nie jest nudne i z pewnością przejdziesz go jeszcze ze dwa razy.

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie sprzedawał. Chwilowo ci sie nie chce grać ale Uncharted nie jest nudne i z pewnością przejdziesz go jeszcze ze dwa razy.

Też mi żal, ale wiesz to mw2 tez bedzie ekstra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z pewnością. Ale ja bym wolał sprzedać jakieś inne gry. A najlepiej to poczekaj do mikołaja albo gwiazdki xD

ja tak robie w przypadku Uncharted 2 (mikołaj) i Batmana (gwiazdka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje w temacie dodatków na psn do U2?? Ewentualnie co i kiedy?? No i czy trofki do dodatków są przewidziane ??

Grę przeszedłem i zastanawiam się czy nie pchnąć jej dalej dopóki ma jeszcze dobra cenę, a za 10 dni nastepny rarytas - mw2 biggrin.gif, a na wszystko nie masad.gif

Będzie DLC do U2 - Tylko multiplayer (dodatkowe mapy). Informacja potwierdzona przez Noughty Dog.

EDIT:

Kris jak możesz to swoje trophy card dodaj do podpisu a nie wklejasz obrazek pod tekstem - FAIL!

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×