Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat 10 minut na crushing to w miare sensowny czas jesli sie wie od razu co robic :)

Dokładnie, na hardzie zginalem 5 razy skaczac zawsze do tej otchłani po środku. Bo biegałem z kamerą skierowana na Lazarevica. To taki cienias jak Radek w K2 :

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popykalem dzis nieco dluzej i jestem w 17 chapterze na crushing, sądze że jutro tzn. już w sumie dziś przejde gierke i wpadnie platynka. Następnie zajmę się tym nieszczęsnym infamous (ehhh te sztuczki).

Wracając do u2, gra jest piękna, na ten czas mój nr 1 jeżeli idzie o gry na ps3. (Ogólem numerem 1 jest Shenmue IMO) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w końcu Platynka w U2 trudne chaptery to od 21 -26 ale dałem rade z ostatni boss pokonany przy pomocy filmiku z you... Gra genialna 3 razy ją przeszedłem teraz trochę online pogram i polecam każdemu a no i każdy powinien w tak wybitnej grze starać się o platynkę pozdrowienia czekam na 3 część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczanie gry na cruschingu postanowiłem zacząć od walki z bosem, żeby mieć to już za sobą, ale zapomniałem zmienić poziom i zrobiłem to gdy byłem już na dole, tam gdzie toczy się walka więc pierwszy fragment (ten gdy schodzi się na dół) przeszedłem na innym poziomie.Godzina walik i udało się pokonać drania, ale niestety będę musiał jeszcze raz walczyć. Super co?

Edytowane przez djdario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno przeszedłem gre na normalu,powiem jedno ta gra jest cudowna, dosłownie nic mi w tej grze nie przeszkadza,czekam na uncharted 3,co to bedzie z grafika jak 2 jest juz wypasiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj troszkę pograłem w single i multi - tryb kampanii jest po prostu znakomity! :woot:

Jeżeli chodzi o multi to jako były posiadacz xboxa to kojarz mi się on z jedną grą - Gears of War 2, cień w cień to samo i można powiedzieć, że jest bardzo dobry. 

Mam nadzieję, że uda mnie się wycisnąć platynkę  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 25 chapterze na crushing, brakuje mi jeszcze zabicie 75 osob bez zginiecia, z 7 skarbow, zabicie pod rzad 10 typow zelasna piescia ;p (czy jak to tam) no i ferelne 200 osob do zabicia z przenośnego dzialka (kto wie gdzie to najlepiej zrobic?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 25 chapterze na crushing, brakuje mi jeszcze zabicie 75 osob bez zginiecia, z 7 skarbow, zabicie pod rzad 10 typow zelasna piescia ;p (czy jak to tam) no i ferelne 200 osob do zabicia z przenośnego dzialka (kto wie gdzie to najlepiej zrobic?)

W 4 chapterze, kupuj sobie to dzialko w sklepie i miotaj, pod koniec sie zabij i tak na okraglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

pomocy

w swiątyni rozniosłem te wszystkie elementy jak nalezy i ustawiłem walce tez

zgodnie z filmem na you tube i nie wiem czemu nie wysuniety mam ten srodkowy walec

i jak wszystko poustawiam to nic sie nie dzieje

ale lipa

:confused:

dałem rade

jedna samemu lepiej pogłówkowac

Edytowane przez skwapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

pomocy

w swiątyni rozniosłem te wszystkie elementy jak nalezy i ustawiłem walce tez

zgodnie z filmem na you tube i nie wiem czemu nie wysuniety mam ten srodkowy walec

i jak wszystko poustawiam to nic sie nie dzieje

ale lipa

:confused:

dałem rade

jedna samemu lepiej pogłówkowac

Lepiej bo ta zagadka jest na poziomie podstawowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 25 chapterze na crushing, brakuje mi jeszcze  zabicie 75 osob bez zginiecia,  z 7 skarbow, zabicie pod rzad 10 typow zelasna piescia ;p (czy jak to tam) no i ferelne 200 osob  do zabicia z przenośnego dzialka (kto wie gdzie to najlepiej zrobic?)

Wbicie trofeum związanego z zabiciem 75 przeciwników bez zgonu jest bardzo proste. Można je wbić na jednej planszy (rozdział 25, walka w świątyni, najlepiej ustawić poziom easy by nie martwić się za bardzo o to, że szybko zginiemy). Przyda się tutaj sklep by mieć dostęp do wszystkich broni. 

Wystarczy stać w miejscu, w którym się wejdzie to tej świątyni i nie schodzić na dól a przeciwnicy będą ciągle się pojawiać (będą wychodzić z wnęki po lewej stronie gdzie stał koleś z GAU 19). Najlepiej użyć do tego RPG - 7 gdyż najemnicy wychodzą jeden po drugim lecz przez chwilę gdy znajdują się przy pierwszym schodku są w grupie 3 a czasem 4 osobowej. Jeden celny strzał z RPG - 7 i kolesie uczą się latać :P Kilkanaście razy wystarczy powtórzyć i trofeum survival za 75 zabić pod rząd wpadnie :)

Tym samym sposobem można również wbić 200 kill z GAU 19 jak i wymaganą ilość zabić każdą inną bronią ;)

Robota monotonna ale jeśli ktoś zbiera pucharki to myślę, że warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ferelne 200 osob do zabicia z przenośnego dzialka (kto wie gdzie to najlepiej zrobic?)

Rozdzial 19...zaraz po rozpoczeciu dochodzi sie do dzialka...wystarczy najpierw wyeliminowac wszystkich oprocz kolesia za dzialkiem..wejsc na dach budynku naprzeciwko dzialka i granatem sciagnac operatora dzialka :P w tym momencie zza rogu beda non-stop wychodzic ziomki zeby zastapic kolesia za dzialkiem ktorego przed chwila zabilismy...wg mnie to janlatwiejszy sposob, bez zadnego powtarzania, mozna zrobic 200 kills gau-19 za jednym razem... zreszta na filmiku wszystko jasno widac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem crushing ;) Były pewne momenty kiedy myślałem że rzucę padem w TV (np. 5 kloców z shotgunami naraz) ale trochę pomyślunku i sprytu i udało się ;)

Do platyny jeszcze zostało 40 skarbów do znalezienia, 200 GAU 19, 70 SPAS, 75 zabić pod rząd bez śmierci i tyle. Myślę że do niedzieli wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bo ta zagadka jest na poziomie podstawowki.

ale na zagadkach z podstawówki czasem sie mozna wy....ć

Edytowane przez skwapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami te najłatwiejsze zadania mogą sie okazac najtrudniejszymi, co nie zmienia faktu że w u2 nie trzeba zbytnio główkowac nad "zagadkami".

Przedchwilą wpadła obiecana platynka. Piękna gra, jedna z niewielu dla których warto się troche "pomęczyc" by zdobyc 100%.

A teraz wracam do infamous i drugiego scenariuszu (tym razem jako zly).

Czekam na u3 z niecierpliwością ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety ten moment musiał nastać.

Gra ukończona

Jak narazie to było 12h wspaniałej rozgrywki, fabuły i do tego super zakończenie.

Najlepsza gra na wyłączność SONY

Teraz tylko czekać na COD MW 2 PE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanko. Przeszedłem grę na Easy. Czy teraz mogę skakać po rozdziałach na Hard i kończyć każdy z osobna i odblokuje mi się Crushing ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej pisał że tak.

platyna wpadła koło 13 ;)

Edytowane przez Milusass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu pojawiła się pierwsza łata 1.01. Waży 20 mb i już ją ściągam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co poprawia ?

dodawać do friends : pancio82PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc dziś grę skończyłem na Normalnym. A teraz przechodzę na Wymagającym. Wrażenia ? Jak najbardziej 10/10. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Grafika, fabuła i w ogóle wszystko cud miód i malina :) Jeśli ktoś się zastanawia nad zakupem, to robi błąd. Już powinien stać przy kasie z grą w ręku ! Teraz staram się o Platynę więc biegnę dalej grać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co poprawia ?

dodawać do friends : pancio82PL

Z tego co zauwazylem to patch dodaje postacie Skelezor i jacys goscie w kamizelkach ktorymi gramy, nie mamy wyboru innych postaci :D (z racji tego, ze Haloween jest dzisaj) i 500$ za fraga, takze jest milo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, jak dzisiaj grałem w multi to gość miał VIII lvl. O.o

BTW. Jak je (lvl) szybko nabić? Granie w dwójkę i wzajemne zabijanie się na różne sposoby czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście minut temu ukończyłem grę na poziomie Normalnym i jestem bardzo zadowolony :) Świetna gra, ciekawe zakończenie, czego chcieć więcej :P Z szukaniem skarbów zajęło mi to ponad 13h (znalazłem 61 skarbów, także niedużo już zostało) :turned: Na dniach zdobędę resztę skarbów, trofea i za jakiś czas (jak już trochę ochłonę) znów zacznę grać na Wymagającym :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×