Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie wiem dlaczego większość tak twierdzi. Dla mnie dwójka była trudniejsza. Wszak mamy tu więcej snajperów, kolesi w hełmach, żołnierzy w ciężkich zbrojach z karabinem GAU, strażników Shambali i ogólnie więcej jest miejsc gdzie prze na nas duża liczba przeciwników. Do tego śmigłowce i czołgi :teehee:

I nie wal do mnie tyloma spoilerami ;) Cholera jasna :D Jak już przejdę 2 to Wam powiem która była trudniejsza ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego większość tak twierdzi. Dla mnie dwójka była trudniejsza. Wszak mamy tu więcej snajperów, kolesi w hełmach, żołnierzy w ciężkich zbrojach z karabinem GAU, strażników Shambali i ogólnie więcej jest miejsc gdzie prze na nas duża liczba przeciwników. Do tego śmigłowce i czołgi :teehee:

przejdź sobie jedynke na crushing a potem dwójke na crushing i zobaczymy co wtedy powiesz :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niema się zastanawiać która gra jest trudniejsza, bo zawsze odpowiem, że jedynka.

Co z tego, że tutaj jest więcej wymyślnych wrogów, różnice polegają na wytrzymałości głównego bohatera. W Drake's Fortune Nate ginie naprwadę szybko chwila nieuwagi i koniec.

W drugiej części jest łatwiej pod tym względem, mamy większą wytrzymałość nawet na Crushingu. Poza tym "trudnych momentów" jest mniej niż w pierwszej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja przy jedynce to trzeba było się trochę napocić. Dwójka łatwiejsza, choć dziwne dla mnie było, że harda szło mi się łatwiej od normala.:laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też jedynka była chyba trochę trudniejsza, ale to bardziej przez gorsze sterowanie. W pierwszej części jest kilka miejsc, które ciężej przejść, choć nie utknąłem w jakimś długo, natomiast w dwójkę grało mi się jakby bardziej płynnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie jest identyczne. No prawie. Jedyna różnica, to możliwość rzucania granatami bez celowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy, myślę sobie, a zagram i rozpocznę przygodę, przez ponad godzinę ściągały mi się aktualizacje do gry - zajmowały koło 400 mb. Później przeglądając trofea, natknąłem się na te normalne i takie oznaczone "+" w lewym górnym rogu, pewnie dotyczą online, czy gdy je zdobędę to czy wskoczą mi do licznika nabitych trofików ? Jest ich 23.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, wskoczą do licznika nabitych trofeów. Ale musisz wykupić DLC żeby je zdobyć.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W nocy, myślę sobie, a zagram i rozpocznę przygodę, przez ponad godzinę ściągały mi się aktualizacje do gry - zajmowały koło 400 mb. Później przeglądając trofea, natknąłem się na te normalne i takie oznaczone "+" w lewym górnym rogu, pewnie dotyczą online, czy gdy je zdobędę to czy wskoczą mi do licznika nabitych trofików ? Jest ich 23.

Te oznaczone "+" są to trofea z dodatków, jeśli interesuje cie wbijanie platyny to te trofea nie są potrzebne do uzyskania tego trofeum.

Edytowane przez Patrykos
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to zrobili. Są trofea związane z grą online, ale nie są potrzebne aby wbić platynę. Wilk syty i owca cała. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są 2 trofea online które trzeba zdobyć do platyny - thrillseeker i buddy system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie to zrobili. Są trofea związane z grą online, ale nie są potrzebne aby wbić platynę. Wilk syty i owca cała. :)

Również mi się podoba takie rozwiązanie :) Z tego co wiem, to te 2 trofiki online są banalne :) Więc luzik, i tak jak mówisz, wilk syty i owca czarna... or something ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy. Poszukuję kogoś do gry w U2 w co-op. Multi mi nie pasuję zbytnio (mam wrażenie że gram z hakami :ermm:), ale to pewnie kwestia wyćwiczenia. Jak by co to mój nick to: robert3579.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy. Poszukuję kogoś do gry w U2 w co-op. Multi mi nie pasuję zbytnio (mam wrażenie że gram z hakami :ermm:), ale to pewnie kwestia wyćwiczenia. Jak by co to mój nick to: robert3579.

Mogę Ci pomóc, lecz najpierw proponuję przejście fabuły, a potem zdobycie tych 2 pucharków online - odezwij się jak już to zrobisz i się zgadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@UP

Przeszedłem już singla.

Aha, to poczekaj na mnie :D Dopiero jestem w 4 chapterze... :) Myślałem że nie bo po trofikach nie widać :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem grałem w Uncharted 2 zostały mi 2 trofea do platyny i brat przez przypadek zresetował konsole tzn przywrócił ustawienia fabryczne. Zsynchronizowałem trofea i w innych grach normalnie wpadaja tylko w Uncharted nie wpadają mimo, że podczas grania wyświetla mi, że zdobyłem medal i nalicza punkty ale trofeum nie wpadło. W menu obok medali z lewej str jest znaczek trophy ale pod nim znaczek "x" co oznacza, że trofea niedostępne. POMOCY jak to naprawić ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie już nic nie zdziałasz, gra pewnie nie rozpoznała save'a, cholera wie co jeszcze.

Trofea z medali Ci się nie naliczą, podobnie było w jedynce. Pomagało jedynie usunięcie save'a, game daty i zaczęcie gry od nowa :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa :/ Troche się nasiedziałem przy trofeach :/ Dzięki za odp POZDRAWIAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To lipa :/ Troche się nasiedziałem przy trofeach :/ Dzięki za odp POZDRAWIAM :)

Ano lipa. A tak z ciekawości, ile miałeś procent(tylko samej gry, a nie z DLC)?

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

68% samej gry bez dodatków. Qwrica mnie weźmie bo trzeba zanowu 2 razy prechodzić gre :/ i wszystkie skarby zbierać chyba dam sobie spokój z nią na jakiś czas i podejde do niej po paru tygodniach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

68% samej gry bez dodatków. Qwrica mnie weźmie bo trzeba zanowu 2 razy prechodzić gre :/ i wszystkie skarby zbierać chyba dam sobie spokój z nią na jakiś czas i podejde do niej po paru tygodniach :)

To faktycznie szkoda, już miałeś sporo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zostały mi 4 trofea Survivor, 200 zabić z kosiary, 30 zabić bazooką i Szotgunem :/ Ale jeszcze jedno pytanie jak usunę wszystkie pliki z Uncharted 2 to co ze zdobytymi trofeami na karcie PS ??? Odejmie mi je a nowe jak bedą naliczane ??? Pierwszy raz taka sytacja a posiadaczem PS3 jestem 2 rok dobrze , że pozostałe gry normalnie naliczają trofea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar sobie kupić tą grę. Tylko nie wiem na czym polega multiplayer tutaj. Jakby ktoś mógłby wytłumaczyć to bym był bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×