Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

takie gówno też w Gears of War dało sie zrobić. Tam polegało to na tym ze miałeś suuuuper laga. Mogłes sobie do innych strzelać a oni albo stali albo ciągle biegli przed siebie. Koleś który używa switch laga lata sobie swobodnie po mapie i wybija przeciwników. Wyłacza switch laga i wygrywa runde...

Edytowane przez Gregorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też to tak rozumiem. :) *** hakerzy. ;/

Jacy z nich hakerzy. Haker to spec od kompa, a nie oszust korzystający z gotowych programów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy z nich hakerzy. Haker to spec od kompa, a nie oszust korzystający z gotowych programów.

Przejęzyczyłem się. :P A żeby nie było off-topu- świetna gra. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki glief oczywiscie splusowałem Cie za wyczerpującą odpowiedz ;)

rozumiem ze switch lag podobnie jak i inne oszustwa jest niewykrywalny sam w sobie u kogos, tylko ew. po wymiatajacych wynikach goscia wnioskujemy ze cheatuje?

ps. gra ktos moze dzisiaj? ;) ja za jakies 20-30 min bede to dodawac mnie do znajomych jak cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wygłupić i sam dokładnie nie wiem, ale spróbuję Ci wytłumaczyć. Jak sama nazwa wskazuje switch to przełącznik. To taki jakby mechanizm zainstalowany w sieci danego użytkownika, który pozwala opóźnić odbieranie i przesyłanie danych do internetu. Działa to na takiej zasadzie, że w grze multi taki nieuczciwy gracz jest kilka sekund szybszy od Ciebie i może Cię zobaczyć wcześniej niż Ty jego. Niech mnie ktoś najwyżej poprawi :tongue:

Zakładasz przełącznik np. od lampki na przewodzie od Internetua dokładniej na kabelkach dopowiedzianych za wysyłanie twoich danych i kiedy naciskasz go konsola odbiera informacje o ruchach przeciwników a niewysyła twoich a co za tym idzie masz czas na szybszą reakcje i strzelasz do gościa,który Ciebie jeszcze nie widzi. Dość łatwo można to wychwycić że ktoś tego używa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za plusiki. Papieros profesjonalnie opisał jak to zrobić. Na youtube jest mnóstwo filmików jak zrobić tego typu myk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no takich to tylko wieszać za jaja :verymad: Albo nie - ciąć żyletkami i do octu wrzucić:confused: Nie podoba ci się uczciwa gra to wyp*#$%^@!$

Sory ale musiałem napisać co o takich sądze.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no takich to tylko wieszać za jaja :verymad: Albo nie - ciąć żyletkami i do octu wrzucić:confused: Nie podoba ci się uczciwa gra to wyp*#$%^@!$

Sory ale musiałem napisać co o takich sądze.

Z ust mi to wyjąłeś. I jaką tacy mają satysfakcję z wygrywania? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rootkitowi z nowego firmware`u możemy liczyć na ukrócenie działalności oszustów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ust mi to wyjąłeś. I jaką tacy mają satysfakcję z wygrywania? :/

W ogóle co za przyjemność z samego grania? To tak jakby biegać i strzelać do nieruchomych celów... fool.gif Chociaż ja się jeszcze z tym w Uncharted nie spotkałem ale ostatnio rzadko gram bo Battlefield mnie wciągnął whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem przyjemność zagrać z trzema "XXX", którzy na 90% używali switch lag'a. Tuż przed zabiciem przeciwnika lub zginięciem gra się za każdym razem zatrzymywała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Jaki fun z takich egzekucji? Bo w sumie trudno to nazwać uczciwą walką, baaa trudno to nazwać walką wogóle. Współczuje Panowie, zdaję sobie doskonale sprawę jak bardzo to może zeszmacić zabawę w genialnym tytule. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze można grac w z drugą osobą w singlu bo coś tak słyszalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze można grac w z drugą osobą w singlu bo coś tak słyszalem.

Niestety nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram od niedawna w uncharted 2 w sieci i mam pytanie odnosnie tematu "Prowokacje"

czy tego sie jakos uzywa o co w tym chodzi czy moze mi ktos pomóc i wytlumaczyc ?

Jambo_Cambo.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

prowokacje używasz przyciskiem :x:

ale możesz to zrobić tylko jak stoisz bo gdy biegniesz lub idziesz to po naciśnięciu :x: skaczesz

pomogłem?? prosze o +

Edytowane przez erwines
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam i oczom nie wierzę. Jaki fun z takich egzekucji?

Wiesz jak ktoś jest niedowartościowany, to jakoś sobie musi radzić, tylko jakim trzeba być głupim, żeby potrafić oszukiwać samych siebie. Dla mnie żenada i nieudacznictwo (tak szukając analogii do życia, to tak jakby uprawiać seks z pijaną nieprzytomną dziewczyną)...

To tak odnośnie dyskusji na temat oszustów.

Ogólnie grę posiadam od 3 dni i jestem urzeczony, naprawdę udany tytuł, a smaczku dodaje fakt, że ktoś chciał się ze mną wymienić na strasznie nudne Prince Of Persia i dał mi za to właśnie U2 :) Póki co gram w singla, jak skończę to biorę się za multi i mam nadzieję że uda mi się nie trafić na nieudaczników próbujących sobie radzić oszustwem

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prowokacje używasz przyciskiem :x:

ale możesz to zrobić tylko jak stoisz bo gdy biegniesz lub idziesz to po naciśnięciu :x: skaczesz

pomogłem?? prosze o +

dziekuje masz plusika :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namową kolegi kore spróbowałem zagrać w multi przed przejściem singla. Włączyłem trym multi i to... jakaś kpina....:blink: Łączenie trwa jakieś 15 minut już a załadowało się może 3/4 paska, do tego co chwila wyskakuje mi "synchronizacja danych LiveData" - jeśli za każdym razem tak jest to chyba sobie odpuszczę grę wieloosobową.... no tragedia jest, a na pewno nie jest to wina neta 6Mbit/s, więc wtf?:scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za namową kolegi kore spróbowałem zagrać w multi przed przejściem singla. Włączyłem trym multi i to... jakaś kpina....:blink: Łączenie trwa jakieś 15 minut już a załadowało się może 3/4 paska, do tego co chwila wyskakuje mi "synchronizacja danych LiveData" - jeśli za każdym razem tak jest to chyba sobie odpuszczę grę wieloosobową.... no tragedia jest, a na pewno nie jest to wina neta 6Mbit/s, więc wtf?:scare:

Tak jest za pierwszym logowaniem. Ściągają się wszystkie aktualizacje, synchronizuje Cię z twoim kontem etc... Raz trzeba przeboleć, później jest zabawa. To znaczy... chyba była, bo z tego co tu czytam hakerzy opanowują serwery. Ale samo multi jest bardzo dobre, przyjemnie się gra. Nie jest to poziom Bad Company 2, ale to inny gatunek.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, niedługo zaczynam Uncharted 2 :) Jedynkę splatynowałem wiec trochę już siedzę w tym temacie :) Pytanko mam, czy najpierw grać na luzie przechodząc Hard i bawić się dobrze, nie przejmować się trofikami itp by potem na Crushingu dobić brakujące skarby i trofea (w 1 części obrałem taką metodę i bawiłem się przednio :) ) i czy jest coś o czym muszę pamiętać ? Czy sprawa wygląda tak samo jak w jedynce ?

Tomo, liczę na Twoją pomoc w zdobyciu 2 trofików online, nie wiem kompletnie co i jak, więc jak możesz to opisz mi pokrótce - ja szybko łapię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest trudniejsza, więc nie musisz zmieniac strategii.

Trofiki sieciowe są banalne. Wystarczy zagrać (nie wygrać) po meczu w 2 trybach rozgrywki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest trudniejsza

Nie wiem dlaczego większość tak twierdzi. Dla mnie dwójka była trudniejsza. Wszak mamy tu więcej snajperów, kolesi w hełmach, żołnierzy w ciężkich zbrojach z karabinem GAU, strażników Shambali i ogólnie więcej jest miejsc gdzie prze na nas duża liczba przeciwników. Do tego śmigłowce i czołgi :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie kwestia "gustu", ale wydaje mi się, ze mimo wszystko U:DF był barziej upierdliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×