Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Link - nie kupiłem gry z konsolą :) ale była okazja wymienić nudne Prince Of Persia na ten tytuł i bez wahania wziąłem :)

btw: bardzo fajny chapter rozpoczynasz :) trochę główkowania cię czeka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link - nie kupiłem gry z konsolą :) ale była okazja wymienić nudne Prince Of Persia na ten tytuł i bez wahania wziąłem :)

btw: bardzo fajny chapter rozpoczynasz :) trochę główkowania cię czeka :)

OK, więc Ty zostałeś rozgrzeszony ;)

Heh, ja ostatnio za PoP dałem grę Viking Battle for Asgard i mi się nawet podoba Książę Persji. Ale wiesz jak jest - co kto lubi ;) No 9 bardzo fajny, fajnie było poskakać, teraz zacząłem 10 i musiałem niestety na dziś zakończyć grę ;/ Ale jutro nadrobię zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczą dwa przejścia, uprzedzając kolejne pytanie; w jedynce też wymagane są dwa podejścia do fabuły :whistling:

@Snafu Gratuluje, szkoda że zacząłeś od d... strony i splatynowałeś dwójkę. Jedynka ma równie fajny zestaw trophy i do tego jest równie przekozacka jak among thieves. Radość z pierwszej platyny jest bezcenna, każda kolejna już nie budzi tylu emocji :P

Przeszedłem 2,5 raza :P Można tak powiedzieć. Raz na Hardzie, później na Crushingu, a potem pozbierać przeoczone skarby. W sumie, to też trochę żałuję, że zacząłem od drugiej części(nie kupiłem z konsolą :D) Ale dzięki części drugiej, wiem że kupię pierwszą i prawdopodobnie też wyplatynuje ;) Zacząłem od drugiej, bo to była moja pierwsza kupiona gra, i chciałem zobaczyć na co stać PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie tutaj, ile mieliście trofków po pierwszym przejściu gry. Ja przechodziłem na początek na easy (nie wiedziałem że za poziomy są trofea) i przed bossem miałem 15 %.

Ja jestem teraz bodajże w 24 etapie i na razie trofeów mam 21%, staram się szukać skarbów, ale jestem już przy końcówce i mam ich dopiero lekko ponad 40 confused.gif Pewnie jak będę drugi raz grę przechodził ( na najwyższym poziomie trudności, teraz na wymagającym gram ) to się za nie wezmę i pewno z jakiegoś poradnika skorzystam, co by czegoś nie przegapić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie odnośnie multi.

Czy ulepszenia do broni kupowane w sklepie działają w każdym trybie czy tylko w kooperativ ?

Jak zrobić by dostać złotą wersję broni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ulepszenia działają tylko w kooperacji, złote bronie dostaje się wraz ze skinami które kupuje się w pss - chyba za 4 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam!

Mam pytanie odnośnie multi.

Czy ulepszenia do broni kupowane w sklepie działają w każdym trybie czy tylko w kooperativ ?

Jak zrobić by dostać złotą wersję broni ?

1. nie działają

2. kupić na PSS :rolleyes:

Edytowane przez Papieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak można użyć dodatkowych broni zakupionych po zakończeniu gry np paralizator, złota broń eddiego  :verymad:

Grzebie wszedzie i nic nie znlazłem właczyłem wybrany chapter i tez dalej mam tylko standardowe bronie. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Jak można użyć dodatkowych broni zakupionych po zakończeniu gry np paralizator, złota broń eddiego :verymad:

Grzebie wszedzie i nic nie znlazłem właczyłem wybrany chapter i tez dalej mam tylko standardowe bronie. :pardon:

Wlaczasz chapter wchodzisz w opcje i tam masz bonusy wchodzisz w nie i potem sklep wybierasz bronie i juz masz.

Edytowane przez arekk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem gdzieś w połowie, pierwsze 4 chaptery ukończyłem na hard, reszte na normalu.

Jeśli wczytam i ukończe piewrszy nie skończony chapter na hardzie, i dalej będe grał to rozumiem że po ukończeniu wpadnie trofik za harda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem gdzieś w połowie, pierwsze 4 chaptery ukończyłem na hard, reszte na normalu.

Jeśli wczytam i ukończe piewrszy nie skończony chapter na hardzie, i dalej będe grał to rozumiem że po ukończeniu wpadnie trofik za harda?

Z tego co czytam, to Ci co tak kombinują to później muszą przechodzić całość jeszcze raz ... aczkolwiek mogę się mylić, ja dla swojego bezpieczeństwa od razu jadę na Hard i jestem już w 23 chapterze, potem jeszcze tylko Crushing i kolejna platyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hard nie jest wcale taki trudny, więc nie rozumiem po co w ogóle to kombinowanie ? Na początku sam co prawda miałem problemy z co większą ilością przeciwników, ale potem już bez większych problemów ich eliminowałem, grę już przeszedłem. Teraz czeka tylko tryb Crushing thumbsup.gif

Edytowane przez jakubex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych trudny, dla innych nie.

BTW pod tym linkiem można poczytać "ciekawe" wywody gościa zamieszanego w produkcję filmu UNCHARTED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Crushing był męczący bardzo w 13 chapterzeverymad.gif. Btw, wie ktoś jak zrobić, żeby wstawić guzik ze spojlerem? Bo szukam i nigdzie nie mogę znaleźćdry.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

[spo(wykasuj to)iler] [/spo(wykasuj to)iler]

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Heh, macie może jakieś wskazówki co do walki z

Lazarevic'em

? Bo mi już skopał tyłek kilka razy :) Aha, takie w stylu "nie daj się zabić i walcz" to darujcie ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, macie może jakieś wskazówki co do walki z

Lazarevic'em

? Bo mi już skopał tyłek kilka razy :) Aha, takie w stylu "nie daj się zabić i walcz" to darujcie ;)

Lepszego sposobu nie widziałem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha :D Nie zwróciłem uwagi że to niebieskie odrasta :D Więc dziś wieczorem Lazarcio pakuje manatki i Hard ukończony :) Zacznie się Crushing. Dzięki Dominator, leci +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aha :D Nie zwróciłem uwagi że to niebieskie odrasta :D Więc dziś wieczorem Lazarcio pakuje manatki i Hard ukończony :) Zacznie się Crushing. Dzięki Dominator, leci +

Dzięki , a swoja drogą ja już kończę Crushing .... i powiem szczerze że na początku się przestraszyłem , jak ludzie opowiadali o tym poziomie że on jest bardzo ciężki.A ja powiadam ze to jest totalna bzdura :confused: .Trzeba się jedynie chować za ścianami.Najlepiej samemu sprawdzać , a nie bazować na doświadczeniach innych graczy.Pozdrawiam

PS.Przy okazji poleci ode mnie zaproszenie na PSN , pogramy kiedyś w multi :turned:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , a swoja drogą ja już kończę Crushing .... i powiem szczerze że na początku się przestraszyłem , jak ludzie opowiadali o tym poziomie że on jest bardzo ciężki.A ja powiadam ze to jest totalna bzdura :confused: .Trzeba się jedynie chować za ścianami.Najlepiej samemu sprawdzać , a nie bazować na doświadczeniach innych graczy.Pozdrawiam

PS.Przy okazji poleci ode mnie zaproszenie na PSN , pogramy kiedyś w multi :turned:

Ja też wystraszyłem się wcześniej grając w U 1 :) A okazało się całkiem przyjemnie ;) Tak, własna taktyka to najlepsza pomoc podczas przechodzenia Crushing.

W takim razie dzięki za zapro i liczę że jakoś kiedyś się zgadamy i wspólnie pogramy w U 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na Crushingu walka z

Lazarevicem

była ciężka nawettongue.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem też problem z finałową walką, ale po 3-4 podejściach w końcu się udało thumbsup.gif

Sam zrobiłem tak, że biegałem dookoła "planszy" i zawsze w tym samym momencie obracałem się i strzelałem w niebieską narośl na drzewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem też problem z finałową walką, ale po 3-4 podejściach w końcu się udało thumbsup.gif

Sam zrobiłem tak, że biegałem dookoła "planszy" i zawsze w tym samym momencie obracałem się i strzelałem w niebieską narośl na drzewie.

Ja tak robiłem na Hardzie, a na Crushingu to już z tym glitchem zrobiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OK, browar jest, czas wolny też, do roboty na popołudnie jutro - znaczy się można grać :) Mam nadzieję że lekko pójdzie i dziś zakończę Hard :)

EDIT :

Udało się, Hard zakończony :) Zostało odnalezienie skarbów, dobicie kilku trofików i ukończenie Crushing :) 4 platyna coraz bliżej :D

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×