Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

No zostały mi 4 trofea Survivor, 200 zabić z kosiary, 30 zabić bazooką i Szotgunem :/ Ale jeszcze jedno pytanie jak usunę wszystkie pliki z Uncharted 2 to co ze zdobytymi trofeami na karcie PS ??? Odejmie mi je a nowe jak bedą naliczane ??? Pierwszy raz taka sytacja a posiadaczem PS3 jestem 2 rok dobrze , że pozostałe gry normalnie naliczają trofea :)

jak zrobiles synchronizacje z serwerami sony to trofea zostana.

Mam zamiar sobie kupić tą grę. Tylko nie wiem na czym polega multiplayer tutaj. Jakby ktoś mógłby wytłumaczyć to bym był bardzo wdzięczny.

masz kilka trybow, jak w kazdej strzelance. jest tez co-op online.

zdobywasz punkty, za to kupujesz jakies ulepszenia, ubrania itp

ogolnie fajnie i przyjemnie sie gra (mimo tylko max 10 osob w rozgrywce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobiles synchronizacje z serwerami sony to trofea zostana.

masz kilka trybow, jak w kazdej strzelance. jest tez co-op online.

zdobywasz punkty, za to kupujesz jakies ulepszenia, ubrania itp

ogolnie fajnie i przyjemnie sie gra (mimo tylko max 10 osob w rozgrywce)

10? A mi się wydawało że 16(po ośmiu w drużynie) :P Ogólnie grę warto kupić, ale nie ze względu na multi tylko na singla, który jest genialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10? A mi się wydawało że 16(po ośmiu w drużynie) :P Ogólnie grę warto kupić, ale nie ze względu na multi tylko na singla, który jest genialny.

10

po 5 w zespole

i w co-op 3 osoby :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie grę warto kupić, ale nie ze względu na multi tylko na singla, który jest genialny.

dokładnie, przechodze gre 3 raz i ani razu nie poczułem nudy ani nic. NIgdy nie grałem w gre która sie tak nie nudzi. Gram teraz na crushing, myślałem ze będzie łatwiejszy. Okazało sie ze to jednak hardkorowy poziom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak uważam , że w Drake's Fortune był troche trudniejszy Crushing !!! Ok usuwam dane z Among Thievs zobaczymy co będzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przedrę się przez 177 stron tematu, więc pytanie do tych co grali.

Jestem w 18 chapterze i na samym początku jak pojawimy się w tej świątyni przejdziemy za kolumny musimy wskoczyć na takiego patyka dzięki któremu wysuną się takie jakby schodki ze ściany, które po czasie się wsuwają. Zdarzyło się komuś że po wsunięciu schodków zamiast spaść w przepaść wciągnęło was "za ścianę"? :D Bo ciekawi mnie czy to powszechny bug, czy mnie się zdarzyło :) Próbowałem kilka razy później i się nie dało tego powtórzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnę, mi nic takiego nie robiło, a weź szybko wejdź na górę i przejdź na tą półkę na samej górze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przedrę się przez 177 stron tematu, więc pytanie do tych co grali.

Jestem w 18 chapterze i na samym początku jak pojawimy się w tej świątyni przejdziemy za kolumny musimy wskoczyć na takiego patyka dzięki któremu wysuną się takie jakby schodki ze ściany, które po czasie się wsuwają. Zdarzyło się komuś że po wsunięciu schodków zamiast spaść w przepaść wciągnęło was "za ścianę"? :D Bo ciekawi mnie czy to powszechny bug, czy mnie się zdarzyło :) Próbowałem kilka razy później i się nie dało tego powtórzyć...

Bug jak każdy inny ;P Ja kiedyś wszedłem jakoś na skrzynie i nie mogłem później się z niej wydostać bo połowa ciała Drake'a była w tej skrzyni....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razja, bugi są wszędzie, i czasem trudno je znaleźć. Ja tam lewitowałem przy ścianie, skoczyłem i chcaiłęm się "przylepić" do iej a tu nagle.... łiiiii i w kosmos xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razja, bugi są wszędzie, i czasem trudno je znaleźć. Ja tam lewitowałem przy ścianie, skoczyłem i chcaiłęm się "przylepić" do iej a tu nagle.... łiiiii i w kosmos xD

Bugi robią się denerwujące, ale to jeszcze nic. Najgorzej jak ktoś wie jak takowe aktywować i z nich korzysta. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak za pierwszym razem jak grałem, wessało mnie w ścianę potem białe tło i po chwili dead ;-P. A czy ktoś miał taki przypadek ze konsola sie zawieszała gdy wchodziliście po schodach w takiej komnacie gdzie strażnicy i żołnierze się napierniczali (o ile się nie mylę końcówka 27 chaptera), 2 razy tak miałem z rzędu na 3 przejścia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak za pierwszym razem jak grałem, wessało mnie w ścianę potem białe tło i po chwili dead ;-P. A czy ktoś miał taki przypadek ze konsola sie zawieszała gdy wchodziliście po schodach w takiej komnacie gdzie strażnicy i żołnierze się napierniczali (o ile się nie mylę końcówka 27 chaptera), 2 razy tak miałem z rzędu na 3 przejścia gry.

Nie, mnie nigdy się nie zawiesiła podczas gry w U2. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak za pierwszym razem jak grałem, wessało mnie w ścianę potem białe tło i po chwili dead ;-P. A czy ktoś miał taki przypadek ze konsola sie zawieszała gdy wchodziliście po schodach w takiej komnacie gdzie strażnicy i żołnierze się napierniczali (o ile się nie mylę końcówka 27 chaptera), 2 razy tak miałem z rzędu na 3 przejścia gry.

Mnie się też zawiesiła konsola przy wchodzeniu przy schodach, dokładnie w tym samym miejscu, 25 chapter chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Myślałem, że U2 ma 26 chapterów :o. To dopiero bug.

Hahahah, właśnie miałem to napisać. xD Kolega się rypnął, każdemu się zdarza. ;)

Okazuje się, że U2 ma coraz więcej bugów. W samą porę powstaje U3. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie bugi nazwałbym białymi krukami. Mi nie zdarzył się ani jeden znaczący. Jak się pojawił, to tylko raz i raczej mi nie przeszkodził zbytnio skoro go nie pamiętam ; ].

Tak czy inaczej chciałbym skoczyć w wehikuł czasu i kupić sobie już U3 ; ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pięć "trofis" i platyna! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pięć "trofis" i platyna! :P

Gratuluję. ;) Wyrobiłeś się w 2 przejściach, czy dobijałeś za trzecim razem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam wszem i wobec, że PLATYNKA pękła !!! Usunąłem wszystkie pliki z Uncharted 2 zainstalowałem grę jeszcze raz i włola :P Trofea działały wbiłem 4, które mi pozostały i Dzisiaj moim oczętom ukazała się Platyna :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostało odnalezienie 20 skarbów oraz ukończenie gry na crushing (aktualnie jestem w rozdziale Reunion). Postanowiłem, że w ten tydzień wolnego wbije. Potem planuje platynkę w Uncharted 1. Ale póki co muszę się nacieszyć tą jak już ją zdobędę ; ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest wasza opinia na temat muzyki w U2? Klimatyczna i czy tak samo dobra (lepsza lub gorsza) niż w jedynce (chodzi mi o to, czy pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdybym miał coś powiedzieć o muzyce w Uncharted i Uncharted 2 powiedziałbym tylko że jest wyj@#$%^ w kosmos :whistling:

Główne motywy rządzą a muzyka w poziomiach nieraz przyprawiała mnie o dreszcze.

Ten motyw nucę sobie do tej pory:

http://www.youtube.c...h?v=ar4KM4FXBEQ

Ale co tam słowa, wystarczy posłuchać tego:

http://www.youtube.c...feature=related

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, main theme zawsze są najlepsze. A co myslicie o U3? Będzie tak wciągające ja 1 i 2? (Tylko spekulacje, bo narazie są trailery i fragment jednej misji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fakt, main theme zawsze są najlepsze. A co myslicie o U3? Będzie tak wciągające ja 1 i 2? (Tylko spekulacje, bo narazie są trailery i fragment jednej misji).

fragment jednej misji??

o to nie widziałem

mogę prosić o link??

jedynka była wciągająca 2 już mniej mam nadzieje że 3 będzie suuper

(przepraszam za lekki off top)

a co do muzyki to jest świetna

w dwójce pasuje. podoba mi się

a w 1 jest boska. mam cały soundtrack i często słucham

ścieżka dźwiękowa to spory + w serii uncharted

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×