Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie tylko Ty, prawie wszyscy Go porównują do Indiana Jones. :P

Ale tutaj tylko o wygląd chodzi. Wiem że go wszyscy do Indiego porównują, nie wiedziałem że z wyglądu też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj tylko o wygląd chodzi. Wiem że go wszyscy do Indiego porównują, nie wiedziałem że z wyglądu też :D

Z wyglądu też, na tym zdjęciu według mnie nie aż tak bardzo, jednak niemniej przypomina Go. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzenie na podobne do indiego ;)

Moje ulubione rozdziały to te z pociągiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podoba się Nepal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja mam problem ;/ Chciałem zobaczyć co i jak z trybem wieloosobowym. Podczas połaczenia ten główny pasek ładuje się do połowy, potem wyskakują inne ładowania - "Synchronizacja LiveData" wyskakuje kilka przez parę minut, by na koniec dobić mnie komunikatem - "Błąd synchronizacji modeli" co to może być? Inne gry online chodzą, a tu takie coś. Bez tego trybu platyny to ja nie wbiję ;/

EDIT:

Czytałem, że jakiemuś kolesiowi weszło za 10 razem, a innemu po 2-3 dniach samo się naprawiło - muszę spróbować.

EDIT 2:

Już działa, za 3 razem weszło i zero problemu :) Wbiłem trofika Thrillseeker, został tylko ten do zaliczenia jednej misji w trybie kooperacji. Bardzo fajny ten multiplayer, fajnie byłoby pograć z rodakami :) Myślałem, że jakaś lipa będzie, a mi się spodobał.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A chcę sobie kupić tą gre tylko mam takie pytanie. Fajne multi ? I czy są takie duże, obszerne mapy, że jak grasz to nie wiesz z której strony do ciebie wala albo z jak daleko. Bo tego w grach nie lubie. Wolę dobrą rozgrywkę na takiej ciekawej mapce. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A chcę sobie kupić tą gre tylko mam takie pytanie. Fajne multi ? I czy są takie duże, obszerne mapy, że jak grasz to nie wiesz z której strony do ciebie wala albo z jak daleko. Bo tego w grach nie lubie. Wolę dobrą rozgrywkę na takiej ciekawej mapce. :D

Pierwsze wrażenie również odniosłem takie, że mapki są małe, ale jest tyle elementów do chowania (czy to na wysokich budynkach, czy też na ziemi) że można bardzo dobrze się schować, wyczekać na delikwenta i posłać mu serię :) Ogólnie tryb mi się spodobał i chyba po wbiciu platyny dokupię dodatek i wbiję resztę trofików online.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nazywają się te DLC do uncharteda 2,chciałbym kupić bo chyba są tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nazywają się te DLC do uncharteda 2,chciałbym kupić bo chyba są tanie.

Wybierz opcję "Gra wieloosobowa" i gra sama Ci powie, że nie masz dodatków i zaproponuje udanie się do PSN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie wbiłem platynę :) Myślałem że Crushing będzie trochę trudniejszy. Ogólnie genialna gra.

Edytowane przez czubeks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za oba dodatki zapłacisz 40 zł więc nie wiem czy tak tanio. Pare dni temu kosztowały 19 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie pytanie odnośnie poziomu trudnosci .

Zaczołem gre Uncharted 2 i z początku ustawiłem normalny poziom trudnosci po 7 misjach zmieniłem na wymagający

czy jak skonczy reszte gry na wymagającym a pozniej przejde pierwsze misje tez na tym poziomie to pucharek za ten poziom trudnosci sie tez odblokuje czy musze zrobic to chronologicznie i przejsci od pierwszego do ostartniego na tym poziomie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie pytanie odnośnie poziomu trudnosci .

Zaczołem gre Uncharted 2 i z początku ustawiłem normalny poziom trudnosci po 7 misjach zmieniłem na wymagający

czy jak skonczy reszte gry na wymagającym a pozniej przejde pierwsze misje tez na tym poziomie to pucharek za ten poziom trudnosci sie tez odblokuje czy musze zrobic to chronologicznie i przejsci od pierwszego do ostartniego na tym poziomie ?

Pucharek powinien wypaść. Jednak czasami nie wypada(wtedy trzeba przejść

Lazarevitcha

jeszcze raz na wymagającym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie idź za radą Snafu; jeśli już przełazisz grę nie chronologicznie to ważne aby ostatni rozdział przejść na samym końcu, czasem jeśli pucharek nie wpadnie pomaga ponowna walka z ostatnim bossem. Jest jednak wiele osób którym i to nie pomogło więc nie warto ryzykować. Jeśli więc niewiele Ci zostało to brnij do końca, jeśli jesteś gdzieś przed 10 chapterem to lepiej wywal game data i zacznij na wymagajacym od zera :thumbsup:

BTW Wczoraj z Link396 przechodziliśmy misję Co-op, zapomniałem już ile ta gra dostarcza frajdy i rozrywki, Link grał te misję pierwszy raz (wbijaliśmy mu pucharek za coopa) i podobno do dzisiaj siedzi przed Tv z otwartą buzią :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie idź za radą Snafu; jeśli już przełazisz grę nie chronologicznie to ważne aby ostatni rozdział przejść na samym końcu, czasem jeśli pucharek nie wpadnie pomaga ponowna walka z ostatnim bossem. Jest jednak wiele osób którym i to nie pomogło więc nie warto ryzykować. Jeśli więc niewiele Ci zostało to brnij do końca, jeśli jesteś gdzieś przed 10 chapterem to lepiej wywal game data i zacznij na wymagajacym od zera :thumbsup:

BTW Wczoraj z Link396 przechodziliśmy misję Co-op, zapomniałem już ile ta gra dostarcza frajdy i rozrywki, Link grał te misję pierwszy raz (wbijaliśmy mu pucharek za coopa) i podobno do dzisiaj siedzi przed Tv z otwartą buzią :biggrin:

Ta gra nadal miażdży i będzie miażdżyć. Niedawno właśnie wbiłem platynę, myślałem że przechodzenie drugi raz gry to męczarnia. Jednak, przy Uncharted przechodzenie jeszcze raz gry i "maksowanie" jej było przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Wczoraj z Link396 przechodziliśmy misję Co-op, zapomniałem już ile ta gra dostarcza frajdy i rozrywki, Link grał te misję pierwszy raz (wbijaliśmy mu pucharek za coopa) i podobno do dzisiaj siedzi przed Tv z otwartą buzią :biggrin:

Dobra, dobra, nie do dziś ;) Ale normalnie była mega ta misja, jak się skończyła to dosłownie zostałem z wlepionymi oczami ze zdziwienia, bo tyle się tam działo, tak szybko i w ogóle, brak mi słów żeby to opisać, totalna rozpierducha. Z chęcią się jeszcze ustawię na 3 pozostałe, mam nadzieję że Tomo przyjmie zapro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, nie do dziś ;) Ale normalnie była mega ta misja, jak się skończyła to dosłownie zostałem z wlepionymi oczami ze zdziwienia, bo tyle się tam działo, tak szybko i w ogóle, brak mi słów żeby to opisać, totalna rozpierducha. Z chęcią się jeszcze ustawię na 3 pozostałe, mam nadzieję że Tomo przyjmie zapro ;)

Będę miał router, to również z chęcią z wami pogram. Jeśli można, oczywiście smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Będę miał router, to również z chęcią z wami pogram. Jeśli można, oczywiście smile.gif

Jasne, nawet nie wiesz jakie to uczucie uratować życie Moderatorowi w grze ;) (gdy oberwie z rakietnicy, Ty do niego podbiegniesz i postawisz go na nogi ;) ) (oczywiście Tomo padł raz, może dwa, częściej to on ratował mi dupsko)

I ogólnie jest fajnie, bo od razu widzisz, że grasz z człowiekiem, a nie z postacią kierowaną przez konsolę. Jeden ubija wrogów naziemnych, drugi zaś zdejmuje wyżej ustawionych ze snajperki, a trzeci sieje rozpierduchę z GAU, lub wyrzutni RPG.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał router, to również z chęcią z wami pogram. Jeśli można, oczywiście smile.gif

Jeszcze się pytasz , jak coś to wal śmiało.Pogramy w tryb Capture The Treasure, czyli wariacja trybu „przejmij flagę”. Dwie drużyny po czterech graczy. Zadaniem teamu jest wykradnięcie skarbu z bazy przeciwnika i bezpieczne go przeniesienie do własnej kryjówki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, ciekawie się zapowiada, jak by co to dodawać mnie do znajomych ;) Chętnie pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć drake z jedynką na plecach.

Z tego co wiem, to była "limitowana" koszulka z okazji rocznicy powstania gry. Chyba już nie ma szans na zdobycie takiej ;P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wszystko piknie, że się tak wyrażę. A tak nawiasem to jak podłączyć mikro do PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×