Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Wy też macie problemy w multi? Tzn, długie wyszukiwanie graczy, częstsze lagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o boostersy ujemne, jest za nie jakas dodatkowa kasa ? Czy dziala to w podobny sposob jak dodatne ?

Za zabicie pięciu przeciwników mając założony negatywny booster dostajesz medal warty sporo kasy, zależnie od tego jaki to negatyw - za te utrudniające bardziej kasy jest więcej niż jak za te utrudniające mniej,

jak ustawic doplacze zeby by bylo z nich jak najwiecej kasy.. slyszalem ze wystarczy zabic 10 i ma sie jakas ekstra kase czy to prawde.. i w jakim zesatwieniu

To kwestia tego jak grasz a nie tego jak ustawić by było najwięcej kasy. Co z tego że założysz dwa najbardziej wartościowe jak Invalid i Come Get Some, kiedy z takim utrudnieniem nie będziesz w stanie zabić nawet tych pięciu przeciwników. Dobierz sobie tak, by zarabiać kasę a jednocześnie być w stanie nadal wykręcać dobre wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Brat zaczął nową grę U2, i nadpisał to co miałem (tj. chapter 15) i moje pytanie jest takie, czy mogę w jakiś sposób powrócić do mojego save'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Brat zaczął nową grę U2, i nadpisał to co miałem (tj. chapter 15) i moje pytanie jest takie, czy mogę w jakiś sposób powrócić do mojego save'a?

Jak nadpisał tego samego save-a to chyba raczej nie :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie, ale co tam.. :tongue:

Gra jeszcze online dużo ludzi? Opłaca się kupić?:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie, ale co tam.. :tongue:

Gra jeszcze online dużo ludzi? Opłaca się kupić?:pardon:

Serwery non stop są pełne,bierz śmiało...... ja sam teraz gram i gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki ! :biggrin:

Mam pytanko czy jak będę używał rzeczy ze sklepu np. nieskończona liczba amunicji i zabijanie po 1 strzale to czy wpadnie trofeum grając na hardzie/crushing za przejście gry na tym poziomie trudności ? :geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieskończona liczba amunicji i zabójstwo po 1 strzale otrzymujesz dopiero wtedy jak już raz przejdziesz gre na danym poziomie trudności tzn. że żeby wbić trofki za hard i crushin musisz grać bez tych "ulepszaczy" i dopiero wówczas możesz ich użyć grając drugi raz na tym samym poziomie trudności. Mam nadzieję, że pomogłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grę przeszedłem na normalu i na hardzie mam te ulepszacze, nie wiem czy przechodzić z ulepszaczami czy bez, bo nie wiem czy z ulepszaczami wpadnie trofik ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale grę przeszedłem na normalu i na hardzie mam te ulepszacze, nie wiem czy przechodzić z ulepszaczami czy bez, bo nie wiem czy z ulepszaczami wpadnie trofik ? :rolleyes:

Trofea wpadną,zresztą np. masz trofeum :Zabij dwustu wrogów z broni GAU - 19,wtedy trzeba wykupić te działko z tzn "sklepu" i zabijać aż dojedziesz do 200 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko przechodzę grę na miażdzącym :) poluję na platynkę i to chyba najgorsze trofeum. I jestem już na końcu gry (26 - drzewo zycia) i moje

pytanie brzmi tak: czy macie jakiś sposób na tego lazarowicia bo prędzej rozpieprze pada niz go załatwie i gdzie znajde do trofeum dziwną relikwię. Może jakich filmik lub coś.

Dzięki :)

ketrab110.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko przechodzę grę na miażdzącym :) poluję na platynkę i to chyba najgorsze trofeum. I jestem już na końcu gry (26 - drzewo zycia) i moje

pytanie brzmi tak: czy macie jakiś sposób na tego lazarowicia bo prędzej rozpieprze pada niz go załatwie i gdzie znajde do trofeum dziwną relikwię. Może jakich filmik lub coś.

Dzięki :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna relikwia jest w studzience kanalizacyjnej, którą znajdziesz na jednej z ulic, tuż po tym, jak Drake ucieka przed ścigającym go samochodem. Załatwiasz pojawiających się żołdaków, omijasz płonący pojazd i "kałużę" (wspinaczka po słupach i budynku), po czym nie skręcasz w lewo za ludźmi Lazarovicza, a idziesz w prawo, gdzie stoi rower-taksówka. Omijasz ją, a za nią znajdziesz zejście do studzienki kanalizacyjnej. Tam jest poszukiwany przedmiot.

Edytowane przez KopaczK
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam :)

Mam jeszcze pytanie. przeszłem grę na hardzie i chce tera na miażdzącym. Czy aby zdobyć trofeum trzeba całą grę przeiść czy tylko ostatni rozdział ?

Edytowane przez ketrab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Zamówiłem U2 po Polsku. I chodzi mi o to czy Map Packi z PSSTORE bez problemu działają tak? Oczywiście EUropejski PSSTORE , bo tak przeglądałem sobie sklepik i nie było nic odnośnie wersji BLES czyli mam rozumieć , że pasują do każdej? Z góry dzięki za odp. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę grę po raz pierwszy. Problem pojawia się w 22 rozdziale, gdy jest ostra cieczka w zniszczonym budynku, a na przeciwko znajduje się masa przeciwników (w tym także granatnik i snajperzy).

Nie mogę tego przejść, powoli mnie to irytuje. Gram na wymagającym i wcześniej nie miałem problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam takie małe pytanie. Bo ja mam poziomy trudności Bardzo Łatwy, Łatwy, Normalny i Wymagający. Czy jest jakiś inny, wyższy? Jak go odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam takie małe pytanie. Bo ja mam poziomy trudności Bardzo Łatwy, Łatwy, Normalny i Wymagający. Czy jest jakiś inny, wyższy? Jak go odblokować?

Kończysz na Wymagający i odblokowujesz Miażdżący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a w profilu gracza w Multi mam do wyboru DOMYŚLNY i DLC czy jak wezmę domyślny to też mogę natrafić na mapki z zakupionych DLC czy tylko jak wybiore DLC to będę je miał? Mam nadzieję , że mnie zrozumieliście o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie a w profilu gracza w Multi mam do wyboru DOMYŚLNY i DLC czy jak wezmę domyślny to też mogę natrafić na mapki z zakupionych DLC czy tylko jak wybiore DLC to będę je miał? Mam nadzieję , że mnie zrozumieliście o co mi chodzi.

Zrozumieliśmy.

Możesz natrafić na mapy z DLC jeżeli mimo ustawienia "Default" wszyscy gracze których spotkasz będą mieli zainstalowane DLC. W co-opie to się zdarza nawet często ale w pvp tylko raz tak trafiłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką grałem sobie, podekscytowany przesunięciem się w końcu fabuły na przód, zauważyłem dwóch Panów na śniegu, którzy "miło spędzali ze sobą czas".

46188009012120120586.jpg

Zakochani są wszędzie :tongue::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×