Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

na crushingu nie pokazuje się trójkąt, jest tylko spowolnienie. nie możesz również spamować trójkątem lecz nacisnąć go raz wtedy gdy pokaże się spowolnienie, jeśli naciśniesz za szybko spowolnienie się nie pokazuje

Dzięki za odp! Miałem małą przerwę z tą częścią i muszę się znowu wdrożyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz swój egzemplaarz gierki chcę zacząć. Lepiej od razy na hardzie czy zacząć lepiej na easy. Obawiam się dużego skoku w poz. trudności. Zanaczam, ze potem chce zaliczyć crushing :thumbsup: W takim razie rozpocząć od easy czy od harda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gra na easy nie ma praktycznie żadnego sensu.

Jeżeli nie miałeś styczności wcześniej z tego typu grami to lepiej zagrać na normalu i zaoszczędzić trochę na nerwach ;p. W przeciwnym wypadku możesz spokojnie startować na hardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zagrać na hard, tym bardziej, że ten poziom nie jest wcale aż taki trudny. Ja zagrałem 1 raz na normal i potem żałowałem. Chyba, że lubisz wielokrotnie przechodzić jedną grę.

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię Uncharted więc każdą część przechodziłem 3 razy, na normalu, hardzie i crushingu! xD I tak też polecam zrobić, niekończąca się przyjemność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przypadek był jeszcze inny, najpierw na Easy, żeby rozkoszować się cudownym otoczeniem, grać, nie wkurzając się na nic :) Potem Crushing - to było wyzwanie, ale jakoś nie sprawiło mi większych problemów ukończenie na nim gry ( chyba, że mówimy o kilku punktach -

4 - walka w dżungli z zastępem wrogów i 5 chapter - Blue room,

śni mi się do dziś po nocach :D ) Dobrze poćwiczyć przed Crushing, grając w multi z wyjadaczami - przy nich przeciwnicy na Miażdżącym to pikusie.

(To mój post nr 666, Helleluyah ! :D)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale crushing odblokowuje się po hardzie, a nie po easy

O cholera... może macie rację :D Chyba tę grę ukończyłem 3 razy :D Widocznie tak, najmilej wspominam jej platynowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w Chapterze 14 - Światełko na końcu tunelu. Dochodzę do bossa (?) takiego generała, jestem w przedostatnim wagonie... I.... nie mam sposobu jak rozwalić go.... Wywalam na niego tonę ołowiu i 2 dostępne granaty.. . w końcu on mne rozwala. Gram na wymagającym (hard)... Polecacie jakąś taktykę na niego ? :mellow:

PS. Chyba w grze wydaje mi sie, ze to półmetek (jest 26 chapterów), aczkolwiek nie znam długości następnych :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem w Chapterze 14 - Światełko na końcu tunelu. Dochodzę do bossa (?) takiego generała, jestem w przedostatnim wagonie... I.... nie mam sposobu jak rozwalić go.... Wywalam na niego tonę ołowiu i 2 dostępne granaty.. . w końcu on mne rozwala. Gram na wymagającym (hard)... Polecacie jakąś taktykę na niego ? :mellow:

Celuj w głowę a gdy rzuci granatem podbiegnij do niego i nawalaj z pięści. Tak chyba ze 3 razy aż spadnie mu hełm i go załatwisz.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak byście zagrali w MULTIPLAYER w u2 które jest 100 razy lepsze, i można grac tam w nieskończonośc, zabawa przednia !!

ziomek bo takie jest wyszukiwanie w u2 , raz szybkie, raz 5 minut, A jesli chodzi o DLC, to tam szuka co 10-15minut kogos bo tam gra bardzo mało ludzi, szczególonie graja NOKILL na pieniadze nalevel 80

ja tam 53wbiłem w niecałe półtora miecha 100tys brakuje do 54(a wydaje mi sięże gram przeciętnie)

Ziomek ja nie wiem jak ty to robisz ze wbijasz 53 level ( 2.500.000$ ) w poltora miesiaca jak ja z kumplami robimy po 3-4 miliony $ dziennie, ( Honorowe dopalacze )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ziomek", nie każdy lubi multi. Nie każdy ma hs'a. A bez tego, ziomek, to ani rusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby komfortowo grać w U2, trzeba pierw przejść U1?

Czy U1 jest po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jedynki nie ma nawet w wersji kinowej. Ale warto ją przejść tak czy siak, bo to bardzo dobra gra, dla niektórych lepsza od dwójki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dużo jest nawiązań do jedynki w dwójce?

Według mnie całkiem sporo... Same postacie poboczne towarzyszące Nate'owi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jeżeli zacznę od dwójki, to będę miał problemy ze zrozumieniem fabuły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli film ma kilka części, to czy zaczynasz od środka? Uważam, że lepiej zacząć od jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jeżeli zacznę od dwójki, to będę miał problemy ze zrozumieniem fabuły?

nie będziesz miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie całkiem sporo... Same postacie poboczne towarzyszące Nate'owi...

Łącznie dwie. Samo El Dorado nie jest nawet wspominane (chyba, że mi gdzieś umknęło). Plus rysunki w dzienniku Drake'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde polecam oprocz przejscia gry na "platynkę" , zdobycie 23 trofeów w ONLINE, jest przy tym, masa zajebistej zabawy zprzyjaciółmi i nie tylko ( trzeba kupic DLC, by moc zdobywac trofea ) !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, czy danemu graczowi będą odpowiadały tryby sieciowe U2. Mnie grało się przyjemne, ale na mapki kasy byłoby mi szkoda. Siłą serii jest jej filmowość i historia, którą przeżywamy wraz z Nate`em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jest świetna! Polecam każdemu. Co-op:(story) jest dobrym trybem, ale na dluzsza metę moze sie nudzic ( w kolko te same 3 mapki )

Co-op arena: lepszy od coopa (story), mamy tu 7 map + 4 z DLC, ) 3 tryby wspołpracy, ) mozna zarobic okolo 5 -6 razy wiecej niz w/w trybie.

Najlepszy jest multiplayer standardowy-mas zabawy z przyjaciolmi, mnostwo rzeczy do odblokowywania, wspaniala rozgrywka, czego chcie wiecej,

w koncu to UNCHARTED!

POZDRO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×