Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie została mi ostatnie trofeum w un2 mistrz żelaznej pięści-trzeba pokonać przeciwników jednym uderzeniem po uprzednim strzale do nich z broni palnej wg. was w którym rozdziale najłatwiej ją wbić i na jaki poziomie trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie została mi ostatnie trofeum w un2 mistrz żelaznej pięści-trzeba pokonać przeciwników jednym uderzeniem po uprzednim strzale do nich z broni palnej wg. was w którym rozdziale najłatwiej ją wbić i na jaki poziomie trudności?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi było najłatwiej na 4 "Wykopaliska".... bierzesz bardzo łatwy poziom i załatwiasz za jednym podejściem sprawę

są filmiki w necie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hellou,

mam pytanie odnosnie multiplayera. zauwazylem ze na pewnych mapach (zwlaszcza fort, rozbity pociag) gra strasznie szarpie, czy to normalne? jest jakas mozliwosc oslabienia ustawien graficznych.. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno w tym 189 stronnicowym temacie to pytanie już padło ale nie bardzo chce mi się tyle stron przeglądać. Więc jeżeli ktoś mógły to proszę o informację czy w Uncharted 2 jest celownik podobny do tego z RDR, czyli, że sam nakierowywuje się na przeciwnika? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dosyć spory kłopot z jednym z elementów Uncharted 2: Among Thieves. Utknąłem na pewnym etapie, ale jest to problem bardziej natury technicznej niż braku umiejętności grania w ten tytuł. W wykopaliskach jest sytuacja gdy Drake po raz pierwszy w grze może użyć granatów. Spogląda on na skrzynkę z granatami, wypowiada słowa "O, granaty!" i wówczas włącza się samouczek gry. Pojawia się polecenie, aby wcisnąć L1, a następnie R1. Gdy to robię, Nathan wyciąga pistolet (lub karabin w zależności od tego co ma pod ręką) i gra się zatrzymuje. Nic nie mogę już zrobić. Żaden przycisk nie działa, nawet R1. W instrukcji przeczytałem, że aby rzucić granatem trzeba wcisnąć L2, skierować granat w odpowiednie miejsce prawym drążkiem i puścić L2. Tak więc samouczek gry myli się. Problem jednak w tym, że gdy już włączy się ów samouczek to nie działa żaden przycisk prócz L1... Czyli innymi słowy mogę wyjąć tylko broń, a gdy już to zrobię, to gra staje, bo samouczek nie pozwala dalej grać jeśli nie rzucę prawidłowo granatu. Nie mam pomysłu jak to obejść. Samouczka wyłączyć się nie da w opcjach (blokada jakaś jest). Czy ktoś z Was ma może jakiś pomysł jak rzucić ten przeklęty granat lub jak obejść samouczek? Byłbym wdzięczny, bo chciałbym skończyć tą grę.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za rozwiązanie tego problemu.

Edytowane przez Żniwiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły cyrk. Pierwsze słyszę, żeby coś takiego się działo i niestety nie mam innego pomysłu jak próba ponownego podejścia do przejścia tego rozdziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dosyć spory kłopot z jednym z elementów Uncharted 2: Among Thieves. Utknąłem na pewnym etapie, ale jest to problem bardziej natury technicznej niż braku umiejętności grania w ten tytuł. W wykopaliskach jest sytuacja gdy Drake po raz pierwszy w grze może użyć granatów. Spogląda on na skrzynkę z granatami, wypowiada słowa "O, granaty!" i wówczas włącza się samouczek gry. Pojawia się polecenie, aby wcisnąć L1, a następnie R1. Gdy to robię, Nathan wyciąga pistolet (lub karabin w zależności od tego co ma pod ręką) i gra się zatrzymuje. Nic nie mogę już zrobić. Żaden przycisk nie działa, nawet R1. W instrukcji przeczytałem, że aby rzucić granatem trzeba wcisnąć L2, skierować granat w odpowiednie miejsce prawym drążkiem i puścić L2. Tak więc samouczek gry myli się. Problem jednak w tym, że gdy już włączy się ów samouczek to nie działa żaden przycisk prócz L1... Czyli innymi słowy mogę wyjąć tylko broń, a gdy już to zrobię, to gra staje, bo samouczek nie pozwala dalej grać jeśli nie rzucę prawidłowo granatu. Nie mam pomysłu jak to obejść. Samouczka wyłączyć się nie da w opcjach (blokada jakaś jest). Czy ktoś z Was ma może jakiś pomysł jak rzucić ten przeklęty granat lub jak obejść samouczek? Byłbym wdzięczny, bo chciałbym skończyć tą grę.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za rozwiązanie tego problemu.

Ponowne gry uruchomienie,

być może pozwoli ci gry dobre rozegrani.

Save'y skasuj i wszystko co gra instaluje

i wtedy świat ładnymi barwami ci się maluje.

Edytowane przez PoetaPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Szukam graczy chętnych do gry co-op. Mam DLC i HS.

Piszcie tutaj albo przez PSN: Rifleman19

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzaj z tym pytaniem na online uncharted2, tam na pewno znajdziesz sporo graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem posiadaczem tej niesamowitej gry. Naprawdę łał... Już wiem czemu wszyscy ją tak zachwalali i nooo... Jaaa :o Ta gra naprawdę pochodzi z 2009? Świetna oprawa audio-wizualna, soundtracki, postacie które są świetne wykreowane, cała ta fabułą jest nieziemsko epicka. Szkoda tylko że jestem tak rzucony i nie znam za dobrze Drake ani pozostałych postaci którzy tam występują... Jest co nieco o nich w 1 części? Czy twórcy tak właśnie chcą, by było kilka zagadek, tajemnic? Druga sprawa że niepodoba mi się fakt że w przeciwników trza naprawdę nieziemsko wpakować kulek by padli(gram od razu na najwyższym poziomie dostępnym, bo jest jeszcze jeden wyżej i pewnie po ukończeniu gry?) a te stwory bo nie wiem jak to inaczej nazwać to już w ogóle, 3 celne magazynki conajmniej trza władować jak nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem posiadaczem tej niesamowitej gry. Naprawdę łał... Już wiem czemu wszyscy ją tak zachwalali i nooo... Jaaa :o Ta gra naprawdę pochodzi z 2009? Świetna oprawa audio-wizualna, soundtracki, postacie które są świetne wykreowane, cała ta fabułą jest nieziemsko epicka. Szkoda tylko że jestem tak rzucony i nie znam za dobrze Drake ani pozostałych postaci którzy tam występują... Jest co nieco o nich w 1 części? Czy twórcy tak właśnie chcą, by było kilka zagadek, tajemnic? Druga sprawa że niepodoba mi się fakt że w przeciwników trza naprawdę nieziemsko wpakować kulek by padli(gram od razu na najwyższym poziomie dostępnym, bo jest jeszcze jeden wyżej i pewnie po ukończeniu gry?) a te stwory bo nie wiem jak to inaczej nazwać to już w ogóle, 3 celne magazynki conajmniej trza władować jak nie więcej.

No giera miażdży, splatynowałem już, lecz przed premierą U 3 przejdę jeszcze raz :)

Co nieco ? Wszystkie postaci (te najgłówniejsze) są w 1 części i najlepiej od niej zaczynać grać :)

Niestety gra na Hardzie łatwa nie jest, na Crushingu jest jeszcze lepiej :D

Stworki do najłatwiejszych nie należą, ale można je ubijać rzucając granat czy coś, Drake ma tego żelastwa mnóstwo pod ręką, pamiętam, że z tymi stworami łatwo mi szło, bo były głupie i nie umiały strzelać (wskakiwałem na jakieś pudła i celnie spuszczałem granat na dół gdzie chodziły, lub wystrzeliwałem po kolei ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o "Yeti", a nie "gollumy". ;) Na nie najlepiej działają bełty z kuszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o "Yeti", a nie "gollumy". ;) Na nie najlepiej działają bełty z kuszy.

Ja nie mogę :D Fakt, sorki, pomyliłem z pierwszą częścią, faktycznie są twarde, ale do ubicia, też można to zrobić sposobem, tylko trzeba pokombinować, ja na przykład spuszczałem się ( :P ) z jakiejś krawędzi i strzelałem, małpa podchodziła i walnięciem zrzucała mnie, ale nie zabierając zbytnio życia, więc ponowny wskok, kilka strzałów i tak do ubicia ;) Za drugim razem to już nawet tak nie kombinowałem tylko biegałem z kąta w kąt oddając po kilka strzałów.

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi o "Yeti", a nie "gollumy". ;) Na nie najlepiej działają bełty z kuszy.

Yeti lub te potwory pilnujące "drzewa życia" aczkolwiek już to odkryłem ;) Najlepiej tam zabić jednego a potem zbierać kuszę tylko po nich bo strzał, max dwa i zdychają ;) Cóż... gierka już wczoraj ukończyłem i jestem zadowolony. Poluje teraz na 1 część no i oczywiście wyczekuję z niecierpliwością na 3 odsłonę Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopy! Właśnie podłączyłem router pod PS3, kiedy jesteście gotowi zagrać? Mi by najbardziej odpowiadał środowy wieczór :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: po co jest ta broń, którą można kupić w sklepie (w tych bonusach)? Widzę, że na razie jest zablokowana i pewnie dopiero po ukończeniu gry będzie można ją mieć ale sie zastanawiam po co? Do trybu multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: po co jest ta broń, którą można kupić w sklepie (w tych bonusach)? Widzę, że na razie jest zablokowana i pewnie dopiero po ukończeniu gry będzie można ją mieć ale sie zastanawiam po co? Do trybu multi?

nie do multi do singla będziesz miał je odblokowane jak ukończysz grę na danym poziomie trudności np przechodziłeś grę na poziomie normal to jak 2 raz włączysz poziom hard to będą znowu zablokowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: po co jest ta broń, którą można kupić w sklepie (w tych bonusach)? Widzę, że na razie jest zablokowana i pewnie dopiero po ukończeniu gry będzie można ją mieć ale sie zastanawiam po co? Do trybu multi?

Dodatkowo będzie Ci też łatwiej "uszczelnić" pucharki. Przykładowo - zabij 100 przeciwników z broni X. W takim przypadku nie musisz "lecieć" po grze i szukać konkretnej broni, a kupujesz ja w sklepie i dokonujesz egzekucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha, ok dzięki, do pucharków to sie faktycznie przyda bo do tej pory chodze i próbuje strzelać z różnych broni ale ciężko będzie ze wszystkich ustrzelić przy jednym podejściu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×