Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

W wielu, ale to wielu grach. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak przechodzę od nowa na Wymagającym. Czy mogę włączyć usprawnienie: przyśpieszenie animacji. Tzn mogę to włączyć ale wtedy mi to zalicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko to co można włączyć nie wpływa na zdobycie trofea. Nie zauważyłeś, że zanim możesz używać kodów np. na nieskończoną amunicję musisz najpierw przejść grę na danym poziomie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa ale akurat to usprawnienie zawsze działa ;) inne już nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko to co można włączyć nie wpływa na zdobycie trofea. Nie zauważyłeś, że zanim możesz używać kodów np. na nieskończoną amunicję musisz najpierw przejść grę na danym poziomie? :)

Nie trzeba. Wiele razy opisywaliśmy już pewien "myk".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść 25 rozdział gdy atakują żołnierze i ci durni strażniki Shambali? >.<

Próbowałem na wszystkie sposoby: powoli, po cichu... Żaden nie skutkuje i kończy się śmiercią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejść 25 rozdział gdy atakują żołnierze i ci durni strażniki Shambali? >.<

Próbowałem na wszystkie sposoby: powoli, po cichu... Żaden nie skutkuje i kończy się śmiercią.

Standardowo. Rozeznaj się w terenie i zapamiętaj gdzie są przeciwnicy, potem ich eliminuj. Nie jest to takie trudne. Cierpliwość jest cnotą. ;) Pamiętaj, ze gra pozwoli Ci iść dalej, kiedy tylko pokonasz ostatniego wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposób obejrzeć filmik na youtube. Można sobie oszczędzić wyrywania włosów z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie sam poradziłem, ale w pewnym momencie myślałem, że wrogowie wychodzą w nieskończoność. Aż zwątpiłem w grę! xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekann dzięki za technikę na Lazarevicz'a, wpadła moja 4 platyna ;)

Heh a ja wole biegać w koło, jeszcze nigdy z nim nie dedłem :thumbsup:

Zobaczę jak jest na miażdżącym bo teraz przechodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie miałem problemów z nim, nawet na Charted. Wystarczy biegać w kółko. Celność ma nieporażającą a i dmg tego jego obrzyna nie jest taki ogromny. Już bardziej się napociłem przy Navaro w jedynce. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: Pewnie tak, ale na 100% nie jestem pewnien :turned:

Ahh przed wczoraj wpadła moja pierwsza platyna :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :))

Aby przejść grę na najtrudniejszym poziomie (miażdżącym) to muszę skończyć grę na poziomie trudnym? Bo mam bardzo łatwy i średni i nie moge włączyć najtrudniejszego.. ;|

Prosiłbym o odp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko :))

Aby przejść grę na najtrudniejszym poziomie (miażdżącym) to muszę skończyć grę na poziomie trudnym? Bo mam bardzo łatwy i średni i nie moge włączyć najtrudniejszego.. ;|

Prosiłbym o odp. ;)

Zgadza się :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam duzy problem z uncharted 1 oraz 2 a mianowicie kiedy strzelm przyciskajac przycisk L1 celownik najperw jest taki maly okragly a potem mi sie rozszerza i jest taki jak w black ops dzieje sie tak i w multi i kampania i wogole sie nie da grac a nawet dobry jestem w uncharted2 a nawet nie moge sobie pograc przez to czy ktos moze spotkal sie z czyms takim POMOCY co mam zrobi a i jeszcze dodam ze dzieje sie tak od czasu kiedy sciagolem bete u3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam duzy problem z uncharted 1 oraz 2 a mianowicie kiedy strzelm przyciskajac przycisk L1 celownik najperw jest taki maly okragly a potem mi sie rozszerza i jest taki jak w black ops dzieje sie tak i w multi i kampania i wogole sie nie da grac a nawet dobry jestem w uncharted2 a nawet nie moge sobie pograc przez to czy ktos moze spotkal sie z czyms takim POMOCY co mam zrobi a i jeszcze dodam ze dzieje sie tak od czasu kiedy sciagolem bete u3

Coś dziwnego :whistling: Mi się rozszerza tylko jak celuje L1 i strzelam R1 - to jest raczej normalne :thumbsup:.

Może coś nie tak z padem? A dokładnie z przyciskiem L1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam duzy problem z uncharted 1 oraz 2 a mianowicie kiedy strzelm przyciskajac przycisk L1 celownik najperw jest taki maly okragly a potem mi sie rozszerza i jest taki jak w black ops dzieje sie tak i w multi i kampania i wogole sie nie da grac a nawet dobry jestem w uncharted2 a nawet nie moge sobie pograc przez to czy ktos moze spotkal sie z czyms takim POMOCY co mam zrobi a i jeszcze dodam ze dzieje sie tak od czasu kiedy sciagolem bete u3

Po pierwsze. Byłoby miło gdybyś używał znaków interpunkcyjnych takich jak kropka lub przecinek. Post byłby kilka razy czytelniejszy.

Osobiście nie grałem w BO więc nie umiem stwierdzić co się dzieje z celownikiem po wciśnięciu L1 -_-. Jeżeli chodzi o rozszerzanie celownika po długiej serii to jest to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Otóż mam wlasnie zamiar zagrac w U2 na najzyzszym poziomie by wpadlo trofeum lecz ostatnio gralem w ta gre jakies pol roku temu .Czy jest sens zaczac gre odrazu na najtrudniejszym poziomie czy najpierw lepiej sie do niej przyzwyczaic na latwiejszym poziomie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.Otóż mam wlasnie zamiar zagrac w U2 na najzyzszym poziomie by wpadlo trofeum lecz ostatnio gralem w ta gre jakies pol roku temu .Czy jest sens zaczac gre odrazu na najtrudniejszym poziomie czy najpierw lepiej sie do niej przyzwyczaic na latwiejszym poziomie?

Leć od razu na Crushingu, bo będziesz mieć efekt odwrotny od zamierzonego, przejdziesz grę na łatwym - ok, przelecisz - przypomnisz sobie, schody zaczną się na trudniejszym, wtedy wyda się 2 razy trudniejszy, jako że na łatwym się szło jak Rambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest najlepsze miejsce w grze by wpadlo trofrum z zabiciem 200 gosci z miniguna>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest najlepsze miejsce w grze by wpadlo trofrum z zabiciem 200 gosci z miniguna>?

Rozdział 25. Pomieszczenie w którym walczą żołnierze i strażnicy Shambhali. Kiedy tylko wejdziesz do pomieszczenia i żołnierze zaczną wychodzić z lewej, nie schodź po schodach, na dół ani nigdzie. Zostań przy wejściu, włącz z menu miniguna, zabijanie jedną kulą, nieskończoną amunicję i wal do żołnierzy. Jeżeli nie zejdziesz na dół i nie zabijesz żadnego strażnika będą wychodzić w nieskończoność. To zajmuje 15 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×