Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bardzo macie ustawioną czułość namierzania (Aiming)? Ja przez cały czas tego nie ruszałem i grało mi się średnio: pistoletem dobrze było, zaś AK47 bardzo wolno się manewrowało. Ostatnio zmieniłem czułość na maxa i stwierdzam, że Ak47 znacznie się polepszyło ( można zabić kolesia goniąc go przy włącząnym strzelaniu i go ubić - wcześniej zawsze mi uciekał) natomiast drastycznie spadała celność pistoletu. Jest na to jakiś dobry sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo macie ustawioną czułość namierzania (Aiming)? Ja przez cały czas tego nie ruszałem i grało mi się średnio: pistoletem dobrze było, zaś AK47 bardzo wolno się manewrowało. Ostatnio zmieniłem czułość na maxa i stwierdzam, że Ak47 znacznie się polepszyło ( można zabić kolesia goniąc go przy włącząnym strzelaniu i go ubić - wcześniej zawsze mi uciekał) natomiast drastycznie spadała celność pistoletu. Jest na to jakiś dobry sposób?

to nie ustawiaj czułości na 100% tylko weź sobie tak z 70%

ale chodzi Ci o multiplayer??

ja tam gram z dopalaczem pędziwiatr czy jakoś tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gram z pedziwiatr i sokole oko.Mysle ze to dobre rozwiazanie.Chociaz mam 51 lvl.............. ,a i nie ma to jak kampic w butynku z mosem i z rozpoznaniem sytuacj :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam 2 pytania:

1.co to jest uncharted:atlantis??(to 4 czesc??)

2.gdzie bedzie mozna kupic uncharted czwart labirynt??(to ksiazka jakby ktos nie wiedział:)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do 2. pytania proponował bym szukać w księgarni :)

Jak książka to raczej w księgarni ;p

P.S.

Nie wiedziałem, że jest książka :D

Edytowane przez krzysiuu
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za pajace

kto i z jakiego powodu dał tyle minusów dla mate1214, krzysiuu, Nikt

moim zdaniem wprowadzenie tych minusów to był durny pomysł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem.

Edytowane przez SiarrA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uznajmy że kupiłem DLC (ten z mapą Muzeum) to jak ja mam ją znaleźć do gry np. grabież? Jest jakaś specjalna playlista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uznajmy że kupiłem DLC (ten z mapą Muzeum) to jak ja mam ją znaleźć do gry np. grabież? Jest jakaś specjalna playlista?

tak

w menu multiplayer naciskasz kwadrat i wyskakuje twój profil

i tam masz system wyszukiwania czy coś takiego i zmieniasz to z domyślny na DLC :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś mógły zarzucić linkiem gdzie będzie ładna rozpiska ze zdjęciami jakie skiny do postaci na multi są w jakim pack'u ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.

Do kupienia są tylko 2 skiny Eleny ? A kiedyś jeszcze widziałem 3 skin w jakiejś innej koszulce (nie chodzi mi o tą z Drake's Fortune).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w to ktoś jeszcze na multi ;)? Bo chciałem Demons Souls wymienić na Fight Nighta Champion (ew. z dopłatą), ale nie umie nikogo chętnego znaleźć to prawdopodobnie wymienię na U2 i wolałbym wiedzieć czy na multi jeszcze popykam bez problemów, czy będę 15 minut wyszukiwał serwera

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało graczy? WTF W tą grą dalej się gra non stop :). Jedynie czasem nie chce wyszukać graczy, to zmieniam playliste i zaraz jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z graczami nie ma problemu, ale czasami można natrafić na jakiegoś laga na serwerach i trudno kogoś znaleźć. Ale jak już sieznajdzie to nie ma problemu z graniem w dalszych rundach. Zazwyczaj w takich sytuacjach czekałem z 5 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie. Czyli mogę się wymienić, chociaż tego fight nighta bym wolał ;D Ale może się kupi za jakiś czas tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. ;) Mam problem z save'm w Uncharted 2. Jak wczytuję zapisaną grę to wcale nie zaczynam od momentu zapisu tylko od checkpoint'a. :\ Co może być przyczyną? Będę bardzo wdzięczny za pomoc. ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zawsze zaczyna się od checkpointa... to nie jest pc zeby takie numery odwalać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1.Jak kupie DLC to nie będę miał problemów z wyszukaniem graczy (do map DLC)?

2.Czemu mi nie chce znaleźć graczy do kooperacji na wymagającym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1.Jak kupie DLC to nie będę miał problemów z wyszukaniem graczy (do map DLC)?

2.Czemu mi nie chce znaleźć graczy do kooperacji na wymagającym?

1. nie, statystycznie dużo osób gra na mapach z DLC (jest opcja w lobby gdzie zaznaczasz, że chcesz grać tylko na mapach z DLC i problem sam się rozwiąże)

2. na to pytanie chyba nikt nie jest w stanie odpowiedzieć. Najlepiej zebrać ekipę przyjaciół i w takim składzie grać. Jeżeli nie masz znajomych to u nas na stronie jest spora grupa fanatyków Uncharted która pewnie będzie w stanie Ci pomóc jeżeli chodzi o jakieś trofea: http://unchartedleague.com/forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie wiem czy jest to reguła, ale ja zawsze miałem spore problemy z wyszukaniem kompletu graczy na arenach z DLC. Chociaż może też zależy to od trybu gry. Zresztą, poza "The Highrise" te mapki nie są warte wydania nań kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.Czemu mi nie chce znaleźć graczy do kooperacji na wymagającym?

Im wyższy poziom trudności tym mniej graczy ma go odblokowane a jeszcze mniej na nim gra. To zależy od hosta, a do tego system wyszukiwania chyba nie bierze w ogóle tych preferencji pod uwagę tylko dobiera bez żenady graczy z wybranym łatwym z tymi z wybranym wymagającym i wypada na niższy. Do dziś nie wymyśliłem na jakiej podstawie host jest dobierany. Ja tam zawsze mam ustawione Crushing (miażdżący w polskiej wersji) i gdybym chciał szukać losowej gry, to chyba 1 na 100 by była na tym poziomie. Wołaj znajomych do pomocy ;)

Zresztą, poza "The Highrise" te mapki nie są warte wydania nań kasy.

Eee, na Facility jest dobry Gold Rush, najtrudniejszy jaki tylko może być przy założeniu że trzyma się skarb by zmaksymalizować punkty. A Flooded Ruins ma fajny klimat. Museum to śmieć, ale Highrise jest najfajniejsze ;) Zaś co do wyszukiwania graczy a DLC, mi zawsze wyszukuje tak samo szybko jakbym zostawił matchmaking na domyślnym; we wszystkim oprócz Elimination/Objectives/Ranked.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×