Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście Lazarka ubijałem na trudnym normalną metodą (bo tej nie znałem) i działa się totalna rozpierducha, ciężko było mi go ubić, kończąc miażdżący korzystałem z tej sztuczki i ogólnie mam gdzieś, że ktoś mnie nazwie noob'em :D a dumny ze swojej platyny i tak jestem :P

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwałem U2, ta gra jest świetna! Grafia, gameplay, dubbing - niesamowite doznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście Lazarka ubijałem na trudnym normalną metodą (bo tej nie znałem) i działa się totalna rozpierducha, ciężko było mi go ubić, kończąc miażdżący korzystałem z tej sztuczki i ogólnie mam gdzieś, że ktoś mnie nazwie noob'em :D a dumny ze swojej platyny i tak jestem :P

Dokładnie ! Poza tym bardzo pasuje tu powiedzenie : "Gra się tak jak przeciwnik pozwala" :biggrin: Gierka boska jak już wielu napisało. Dla mnie osobiście póki co niedościgniony wzór pod względem prowadzenia fabuł , muzyki , grafiki i gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! Poza tym bardzo pasuje tu powiedzenie : "Gra się tak jak przeciwnik pozwala" :biggrin: Gierka boska jak już wielu napisało. Dla mnie osobiście póki co niedościgniony wzór pod względem prowadzenia fabuł , muzyki , grafiki i gameplayu.

dokladnie jak gra ma jakies glitchy lub bugi to sie je wykorzystuje :D

Edytowane przez pegaz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś ubiłem Lazerevicza na Crushing. Miażdżący daje w kość, ale przy takiej grze jak ta.. ;) Sama przyjemność. Chciałbym dziś dobić platynkę, więc dobijam pare pozostałych trofków i mam problem. 200 zabić z GAU-19, robiłem tak jak pisali na PS3 Trophy Hunters, odpaliłem 19 rozdział i tak dalej, jednak tam gdzie te ziomki wybiegają na filmiku u mnie totalna cisza :/ Więc pytanko. Jaki rozdział jeszcze dobry, aby wbić sobie to trofeum? Żeby było dużo przeciwników. Chociaż przeszedłem grę pare razy, nie ogarniam co by było najlepsze, więc może coś polecicie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś ubiłem Lazerevicza na Crushing. Miażdżący daje w kość, ale przy takiej grze jak ta.. ;) Sama przyjemność. Chciałbym dziś dobić platynkę, więc dobijam pare pozostałych trofków i mam problem. 200 zabić z GAU-19, robiłem tak jak pisali na PS3 Trophy Hunters, odpaliłem 19 rozdział i tak dalej, jednak tam gdzie te ziomki wybiegają na filmiku u mnie totalna cisza :/ Więc pytanko. Jaki rozdział jeszcze dobry, aby wbić sobie to trofeum? Żeby było dużo przeciwników. Chociaż przeszedłem grę pare razy, nie ogarniam co by było najlepsze, więc może coś polecicie? :)

tez tak mialem ze przeciwnicy sie nie respawnowali... wiec odpalasz rozdzial 19 na latwym poziomie... i jak dochodzisz do tego momentu gdzie byl pokazany na filmiku to idz tylko prawa strona planszy... poniewaz jak podejdziesz tam gdzie oni wychodza to przestana wybiegac...wiec trzymaj sie prawej strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lecisz na Easy ?

Załaduj CH19 na Normal.

ja wszystkie trofiki z broniami lecialem na easy i wpadaly wiec chyba nie w tym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wszystkie trofiki z broniami lecialem na easy i wpadaly wiec chyba nie w tym problem

Ok ale przy tym trofiku może ma to znaczenie, bo jak wybijesz typów na Easy to już następni mogą nie wychodzić.

Nic innego nie przychodzi mi do głowy :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki, jak zwolni się TV to wyproboje :D A jak z trofeami online? Długo z nimi schodzi? Pytam bo Multi nie odpalałem tu jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ale przy tym trofiku może ma to znaczenie, bo jak wybijesz typów na Easy to już następni mogą nie wychodzić.

Nic innego nie przychodzi mi do głowy :)

ja mysle ze zroblem lezy w tym co pisalem wyzej :D:D:D

Dobra chłopaki, jak zwolni się TV to wyproboje :D A jak z trofeami online? Długo z nimi schodzi? Pytam bo Multi nie odpalałem tu jeszcze

ja te 2 trofiki zrobilem w 30 minut :D wiec nie jest ciezko :D najdluzej sie czeka jak wyszukuje graczy :D:D:D

Edytowane przez pegaz23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej ten trofik już mam. Jeszcze pytanko, czy w trofeum Steel First Expert musze zabić tych dwudziestu wrogów pod rząd czy nie ma to znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej ten trofik już mam. Jeszcze pytanko, czy w trofeum Steel First Expert musze zabić tych dwudziestu wrogów pod rząd czy nie ma to znaczenia?

nie ma znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić DLC do uncharted 2 ( 23 trofea ) troche schodzi czaso jeśli się jest "nieogarniętym" , a jeśli tak to zrobisz je szybko !Trofea polegają na zabiciu określonej liczby przeciwników ( ileś razy w określony sposób lub wygrać określoną ilość meczy ) tylko w trybach rywalizacji, nie w trybie coop !!!

to trybu coop są trofea polegające na przejściu ( 10 fal - trybu survival, gold rush, i oblezenie i wszystkie 3 mapki coop przygoda- na HARD i CRUSHING )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tracę coś kupując używaną grę U2? Będę mógł grać w multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tracę coś kupując używaną grę U2? Będę mógł grać w multi?

Będziesz mógł grać w multi, bo nie ma online pass.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz. Paszport sieciowy w grach od sony jest począwszy od Resistance 3. Starsze, tak jak U2 go nie mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne zeby pasek stanu logowania do gry sieciowej zatrzymywal sie mniej wiecej w polowie i co chwile wyskakiwal komunikat ze weryfikuje cos tam cos tam - efekt taki ze nie laduje sie gra sieciowa. Macie jakies pomysly na rozwiazanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w multi? Bo znajomy mi mówił, że codziennie jest niby 30k+ graczy a jak się loguje to 0 daily players...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten wskaźnik uaktualnia się po pewnym czasie. Np. u mnie pisze 20k codziennych graczy po jednym przegranym meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli kupię UNCHARTED'a 2 w angielskiej wersji językowej to czy jest możliwość ściągnięcia na ps3 patch'a/aktualizacji któryby spolszczyłby grę??

Edytowane przez natko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jeśli kupię UNCHARTED'a 2 w angielskiej wersji językowej to czy jest możliwość ściągnięcia na ps3 patch'a/aktualizacji któryby spolszczyłby grę??

Na 99% nie... Wtedy każdy by se kupował wersje Angielskie i ściągał patcha, a każdy napalony na PL więc wątpię ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam z ciekawości bo mam gran turismo 5 w wersji angielskiej i po ściągnięciu patcha jest spolszczona ; ) no nic w tym wypadku muszę znaleść jakąś wersje PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien pozniej multi zaladowal sie i mozna bylo sprobowac walki, ciekawa sprawa i pewnie po zdobyciu platyny odwiedze multi raz jeszcze. Poki co zameczam SteelFistEx - ale jakims cudem wpasc nei chce choc ostatnio 14 pod rzad kropnalem.

edit: udalo sie na lvl5 - trzech przed autobusem - SAVE - dwoch za - SAVE - reszta wychodzac z ruin

Edytowane przez golas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×