Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam niecierpliwie :)

Ostatnio znowu grałem w pierwszą część i muszę przyznać że po raz kolejny mnie wciągnęło  ;D

U2 to murowany hit!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo druga czesc na pewno kupie w 1 sie zakochalem  :-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z ND na pewno zrobią kolejny hit. Czekam na następny trailer (ten dłuższy). Może bardziej przybliży nam, o co biega w drugiej części przygód Nathana. Liczę na wciągającą fabułę, jak w pierwszej części ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez, i moze wreszcie wyjscie drugiej czesci zmobilizuje mnie wczesniej do przesjca jedynki - ktorej nie przeszedlem z powodu zrąbanego save'a a od nowa nie chcailo mi sie grac... - bo dwojke pewnie tez kupie ^^

widze ze cos ze sniegiem bedzie - oO :D - wiec o jungli to raczej mozemy zapomniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby była deformacja śniegu, czyli rozgarnianie na boki i wklęsłe ślady. Tak jak na teaserze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najlepsza przygodowka w jaka gralem must have!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę już ją mieć ;) Jedynka była wspaniała więc myślę że to będzie murowany hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę :) Już się doczekać nie mogę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liczę na to, że gra będzie dużo dużo dużooo (!!!) dłuższa bo jedynka to dwa wieczory i koniec..

Powiedz mi, że w dwa wieczory zrobisz: 1000pkt, 61/60 skarbów, wszystko po prostu co można zdobyć!... to rozwalisz mnie najlepszym kawałem w 08r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hadesku, jemu pewnie chodzilo tylko o glowny watek, przyznaj ze nie obrazilbys sie gdybysmy dostali np o 5-10 godzinek dluzsza rozgrywke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelania bylo w sam raz!!! Mutantow moze nie byc i oby bylo dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, a zauważyliście jak na tym teaserze wygląda Nathan ? Chyba się nie ogolił :)

Jest to bardzo dobra wiadomość, szczególnie że ostatnio zacząłem grać na nowo w Uncharted: Drake's Fortune ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hadesku, jemu pewnie chodzilo tylko o glowny watek, przyznaj ze nie obrazilbys sie gdybysmy dostali np o 5-10 godzinek dluzsza rozgrywke :)

No nie obraziłbym się, ale zauważ że gra tylko pierwszym razem trwa długo bo się ją odkrywa! Taki MGS4, pierwszy raz szedłem 40h, a za 17 razem gdy kończyłem grę w BBExtreme zrobiłem ja w 4h.

Dla mnie gry na które poświęcam czas liczą się od rozpoczecia, do zdobycia wszystkiego co możliwe, zrozumiałym jest to że fabuła może być krótka, od nas zależy ile potrwa jedynie...

Strzelania bylo w sam raz!!! Mutantow moze nie byc i oby bylo dluzej.

Mutantów w U:DF nie było ;) To co tam lata to nie mutanty, a jak uważasz że to co tam charczy i biega to mutanty to włacz Dead Space ;)

Ej, a zauważyliście jak na tym teaserze wygląda Nathan ? Chyba się nie ogolił :)

Jest to bardzo dobra wiadomość, szczególnie że ostatnio zacząłem grać na nowo w Uncharted: Drake's Fortune ;)

Ogólnie to wygląda jakby nie jadł, nie pił, nie golił się i nie mył... a i wygladał jakby był minimum po 40h gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mutantów w U:DF nie było ;) To co tam lata to nie mutanty, a jak uważasz że to co tam charczy i biega to mutanty to włacz Dead Space ;)

To byly mutanty, a dokladniej przekleta kolonia Hiszpanska :) przeciez jak normalni kulturalni ludzie oni nie wygladali, ciskali na czworaka i gryzli niczym zombie z Residentow ;] a skakali jak malpki na filmikach ^^ i oczywiscie zalezy tez jak kto rozumuje pojecie mutant, dla jednego to moze byc dziecko z 6 palcami u stop a dla drugiego przykladowo potwory z DS'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowili ze mutantow nie bedzie w dwojce, licze ze 14 grudnia po skonczeniu ogladania trailera poznamy nowa date ale tym razem date demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mowili ze mutantow nie bedzie w dwojce, licze ze 14 grudnia po skonczeniu ogladania trailera poznamy nowa date ale tym razem date demka.

Jeśli założenia są że w 4 kwartale 2009r wyjdzie gra, to pewnie jakoś z miesiąc przed premierą będzie demo... nie spodziewałbym się szybszego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A panowie już wiedzą że trailerek był liczony w czasie rzeczywistym? Oto link http://www.gamezine.co.uk/news/game-types/...me-$1252556.htm

Ja wiedzialem jak teaser pokazali ze to real time, wkoncu oni sie do gier przykladaja. jedynka zuzywala 35% mocy ps3 (dobrze pamietam?) ciekawe ile dwojka bedzie zuzywac.

I w tej chwili sie ciesze ze mam ps3 a nie xboxa a to dzieki psp bo mialem wybor psp czy xbox i gdybym wzial xboxa to gralbym w jakies shity a tak mam mozliwosc grania w mase bardzo dobrych gier =]

Jeszcze 11 dni czekania :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze jestem ANTY nastawiony do xboxa ale pisanie ze na X'a sa sihty to juz czysta profanacja, ja bym bardzo chetnie pogral na PS3 w takie hity jak Fable 2 czy GoW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj no nie przesadzaj, Xbox też ma dobre gry, Gearsy, Fable i sporo cRPG, czego mi brakuje na ps3 to właśnie cRPG, albo nawet aRPG. A Uncharted chyba jednak kupię, tak zachwalacie, to jedynkę Resistance wymienię na U:DF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy przeczytałem tę wiadomość to mnie przez chwile zamurowało. No to skoro ślady i rozgarnianie śniegu okazało się rzeczą możliwą i już ''napisaną'', to teraz liczę, że ślady będa stopniowo przysypywane, będą się robiły zaspy i takie duperele, a SIXAXIS'em będziemy sterować Drake'em tak, aby stawiać najmniejszy opór, a wiatr żeby nas nie porwał ;) Pułapki w postaci przysypanych powierzchniowo jaskiń/kotlin/dolin wg mnie raczej pewne...

Co do X'a, to kilka fajnych gier mają (czyt. GoW 2, F2, ME), w które bym pograł. Podobnie jak alucard, też jestem anty jeżeli chodzi o X'a. Ale fakt, faktem. Nigdy nei wymieniłbym się moją czarnulą na białasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy Elite Xbox na białą ps3?? :P:P:P:P

Ja się staram nie byc anty, ani na X'a, ani na wii. Ale ps3 ma jednak bardziej miodne gry, X nie ma np. chociażby Uncharted ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×