Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Zarost jest w stanie zmienić człowieka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestarzał się. To już ponad rok ;)

Poza tym te przeżycia. Jakbyś się spotykał z takimi stforkami jak on to też byś się zmienił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misio a Ty skończyłeś w końcu U:DF ? :D

Widać że zmienili go, nieco bardziej 'dorośle' wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać że zmienili go, nieco bardziej 'dorośle' wygląda...

mam te same odczucia ale nie wiem czy to dobrze... ja U:DF za humor polubialem, a tutaj hmm, szykuje sie cos bardziej powaznego.

Dzieki temu trailerowi mozna juz spekulowac fabule, Nathan jechal do Miami do swojej willi z basenem i do zonki Eleny ktora chowa 2 bachory, przejezdzajac przez (miejsce z ta wielka iloscia sniegu) nastepuje *BOOM* most sie wali pociag sie wykoleil a my budzimy sie w tym chaosie : > co jest najgorsze w mojej teorii? to ze nie ma miejsca dla Sully'ego i Eleny :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Misio a Ty skończyłeś w końcu U:DF ? :D

No co Ty :D Skończy się na tym, że pociągnę obie części jedną za drugą :D

Ken-chan, wiszący gość nad przepaścią trzymający się odpadającej barierki od wiszącego wagonu mówiący rozkosznie 'haha oh crap' wydaje Ci się poważne? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi chodzi o cala konwencje tego co widze na razie w trailerach, nie wiem jak to powiedziec, ale to juz nie jest to "cos" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie te dwa krótkie filmiki jakie nam zaprezentowano raczej nie pozwalają do końca powiedzieć czy gra będzie miała to coś,

U:DF był bardzo dobry i ja wychodzę z założenia, że poprzeczka jest bardzo wysoko, i na nic poniżej nie zerkam i tak też winno być w drugiej części przygód,

dzielić skóry na niedźwiedziu nie ma jeszcze co - poczekajmy,

ja jestem póki co nastawiony pozytywnie, śnieg wnosi powiew świeżości, a fabuła to wielka niewiadoma na razie :)

3mam kciuki za tytuł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj masz rację, po U:DF poprzeczka stoi wysoko i jakby nie to właśnie, to może bym powiedział że TR:Underworld jest grą wyśmienitą!...

Jestem dobrej myśl co do nowego Uncharted, nie wierzę, że grę zwalą, a najlepszym aspektem jej jest to że pewnie wyjdzie tylko trylogia, bez zbędnego wciskania graczom części 4, 5... 9!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem dobrej myśli i wierzę że panowie z NaughtyDog odwalą kawał dobrej roboty w końcu ich gierki takie jak: Crash czy Jak są udane.

Gra będzie cudna tylko czekać :)

Przydała by się troszkę dłuższa i więcej zagadek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może wygląda poważniej, ale nadal sypie "oh crap" więc jest dobrze :P Ostatnią rzeczą, którą bym chciał to zrobienie z Drake'a jakiegoś smutasa z komplikacjami rodzinnymi etc. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie zobacze narazie wiemy ze humor pozostanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

graficznie jest OK, humor OK i to tyle co moge napisać, zapowiada sie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... rozwalacie mnie pisząc 'graficznie ok, humor ok...' po zobaczeniu trailera (w większości przypadków) w SD i usłyszeniu jednego zdania "oh crap"!

Nieźle, nieźle... znachorzy i jasnowidze się tu kręcą! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

TAk jak Hades obstawiam ze to bedzie trylogia.

Ciekawym ale smutnym elementem bylo by usmiercenie Natan w 3 czesci. (wyrzuc te mysli z glowy!!!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
którą bym chciał to zrobienie z Drake'a jakiegoś smutasa z komplikacjami rodzinnymi etc. :D

A'la Heavy Rain. Hehe, fajna gra mogłaby powstać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj macie troszkę świerzych fotek z nowego Uncharted

Dzięki za fotki. Wyglądają świetnie, detale, oświetlenie, refleksy... Mhhhmmm... Tylko ten antyaliasing mówi sam za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zakochałem :D Nie będę powtarzał tych ochów i achów, ale jak tak patrzę w przyszłość (2009?) To uncharted stoi na 1-szym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha... rozwalacie mnie pisząc 'graficznie ok, humor ok...' po zobaczeniu trailera (w większości przypadków) w SD i usłyszeniu jednego zdania "oh crap"!

Nieźle, nieźle... znachorzy i jasnowidze się tu kręcą! :D

No ale przecież to jego wizytówka :D Widać, że filmy będą przynajmniej tak dobre jak w pierwszej części. Wątpię żeby pozostałe były gorsze.

Fotki mniama. I będą do użycia tarcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... moja wyobraźnia działa!

    Nathan Drake po katastrofie pociągu błąkając się po śnieżystych górach Alp znalazł dowód na istnienie dokumentów potwierdzających istnienie statku. Po ciężkim zejściu na dół, do małej wioski, Nathan napieprzają goście. Kim oni są? Tego Nate nie wie.

    Po całej akcji, Nathan wyjechał do Mediolanu do biblioteki, w której "niby" znajduję się mapa skarbu. Niestety Nathana znowu dopadają. Tym razem już mu się nie upiekło. Za tymi zamachami stał... Sully! Wtrącił go do więzienia i zabrał mapę... Po trzech dniach bycia w więzieniu, Nate dostaje towarzysza. Jest nim Elena. Po różnych rozmowach okazuje się, że Elena trzyma również z Sullym (stąd to milczenie w ich sprawach). Elena chciał zmusić do powiedzenia Nate'a wszystkich rzeczy, o które wie o skarbie. Nate ucieka z więzienia i zaczyna pogoń za Sullym. W międzyczasie spotyka Chloe Frazer, która-podobnie jak Drake- była na tropie statku.

Finito. Ale tak pół-żartem, pół-serio, to... pieprzyć Uncharted. Mamy trailer Mafii2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo fabuły jedno mnie zastanawia. Czemu Nathan jest sam w pociągu,gdzie jest reszta pasażerów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propo fabuły jedno mnie zastanawia. Czemu Nathan jest sam w pociągu,gdzie jest reszta pasażerów ?

proste. nikt nie przeżył. może np. tylko Nathan miał doświadczenie w takich hardkorowych sytuacjach i uniknął śmierci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proste. nikt nie przeżył. może np. tylko Nathan miał doświadczenie w takich hardkorowych sytuacjach i uniknął śmierci :)

No super. Umarli i do nieba, dlatego nie ma ciał, co nie? Moje propozycje:

1. Wyskoczyli przez okna, bo myśleli, że śnią.

2. Nathan sypnął złotem za własny wagon.

3. W wagonie poza Drake'iem były same kobiety, które jak się ocknęły i zobaczyły Nathana, pomyślały: ''Nic piękniejszego w moim życiu nie zobaczę, więc mogę skoczyć w przepaść''.

4. Nathan śni.

5. Wszyscy wbili się w przednią ścianę wagona, która nie została pokazana (o ile się nie mylę).

Bardziej zastanawiałbym się, gdzie są tory. Niemożliwe, aby pękły z obu stron metr przed przepaścią. Chyba, że są, a w tej jakości nic nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×