Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedł do jakiegoś starego pociągu, a ten go porwał po prostu ;)

Kiedyś czytałem taki komiks z Myszką miki i Fantomenem. Tam był taki, motyw, że w ten sposób porwano Mikiego, pociągiem sterował robot (co w Unchartedzie nie będzie możliwe, raczej zombie albo kamikadze:P ), a gdy pociąg przejeżdżał przez most wysadzono go w powietrze. Miki przeżył, ale jak to już nieważne, bo i tak nie pasowałoby do Unch. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już widzę, jak Nathanowi spadają spodnie i bidak nie może ich złapać... a na końcu marznie całą drogę do Miami i częsci 3 Uncharted nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecił mnie trailer, krótki - graficznie jak 1 ale ok. Chcę demko teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie podniecił mnie trailer, krótki - graficznie jak 1 ale ok. Chcę demko teraz.

Chcem demko, chcem demko... dadzą ci produkt ukończony w 60% i będziesz załamany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rozwalają mnie wasze gdybania na temat fabuły :)

A jeśli chodzi o to dlaczego Nathan jest sam w pociągu - Nathan budzi się w nim , nie wie co się stało , gdy patrzy w bok ( tam gdzie kiedyś była ściana pociągu :) ) to jest zdziwiony tym co widzi - góry siakieś , śnieg??? :) Wnioski - Nathana mógł ktoś wsadzić do tego pociągu po jakiejś ostrej wymianie zdań aby go zabić .

Ktoś mógł spowodować katastrofę pociągu . Nie wiem , sam jestem cholernie ciekawy tego co się stało . Nie mogę się doczekać dwójeczki , mam nadzieję że będzie do kupienia jakaś wersja kolekcjonerska :)

Acha , postać Nathana - masakra - ja naprawdę lubię tego gościa , jedna z najlepszych postaci w grach wideo IMO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak za lekko ubrana na te tybetańskie klimaty - czyżby naprawdę aż tak gorąca laska z niej była :D

edit--

podoba mi sie, że za pomocą photoshopa można takie czaderskie artworki rzeźbić. ps roxxx! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne screeny (nie działa [/img ], więc linki)

http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=1161&i=10

http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=1161&i=9

http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=1161&i=11

http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=1161&i=12

http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=1161&i=13

Przypatrzcie się szczegółom, robia wrażenie! I ten helikopter na niebie, czyżby koniec zabijania w '''zaciszu''?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No proszę. Wykrakałem tą tarczę ;)

Hehe, teraz dopiero spostrzegłem, że to tarcza. A przecież dopiero co pisałem: ''Przypatrzcie się szczegółom, robia wrażenie!'' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No super. Umarli i do nieba, dlatego nie ma ciał, co nie? Moje propozycje:

przecież na dole jest przepaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sreeny świetne :) Teraz tylko czekać na gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle to wygląda. Te miasto w górach to Tybet? Może zamiast sullego w tej czesci nate bedzie wspierany przez Dalajlame? rofl Mam nadzieję, ze akcja bedzie przenosic się do roznych miejsc swiata...np. gdzies do dżungli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciał, żeby było jednak troszkę jungli:-) Do tego góry i jaskinie.

Na jednym z screenów z mieście są jakieś hiszpańskojęzyczne szyldy plus szyld z napisem "nargillas" czyli fajka wodna-taka muzułmańska. Ciekawe co to za miasteczko. Widziałm tam jeszcze jakieś napisy ala arabskie (hindu).Samochody, a własciwie przewrócony autokar na jednym z artworków jest firmy TATA. Mamy też meczety. Mi to wszystko wskazuje na Indie. Ciekawe co to za miasto?

Mi się wydaje , że to coś na granicy Nepalu lub Pakistanu. Mamy tam wojny, samochody Tata, o snieżone góry, Nargille plus kolej...

taaak to chyba okolice Nepalu :-)

pozdraiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież na dole jest przepaść.

Ale drzwi otwierają się dopiero, kiedy spada beczka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej obstawiam jakiś transsyberyjski, który zabiera z 5 pasażerów w tym 4 kozy i Nate'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Filmik pierwsza klasa, ale czekam na coś dłuższego.

jak na pierwszy raz to i tak jest długo i mrocznie. Ogólnie bardzo mi się podoba ten ponury klimat. Czekam na kolejne materiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer miażdży.. :D

Takie pytanko czy to prawda że SONY zabroniło używać języka asemblera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zarzadzi w przyszlym roku!!Szkoda ze to dopiero w przyszlym roku.Trailer jest genialny bez dwoch zdan!!I z gory dziala na wyobraznie ze az sie nie moge doczekac!!Majac jeszcze obraz pierwszej odslony przed oczami juz sobie wyobrazam ze ta gra powali na kolana!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt nie komentuje wywiadu z naughty dog jaki pojawił sie w najnowszym PE? No nic, ja powiem tylko tyle, ze jestem bardzo zadowolony, ze Drake - wbrew moim obawom - zwiedzi nie tylko góry i miasto (ktore dla mnie jest łudzaco podobne do tych ruin miasta z uncharted 1!!!) ale i inne miejscowki w tym uwielbianą przeze mnie dżunglę!! Yeah!

Aha, pamiętacie ostatni trailer? Tą z pociągiem? Pamiętacie jak się konczy trailer? Drake zwisa nad przepascią trzymając sie siedzenia. No wiec, dokladnie w tym momencie w ktorym konczy sie trailer zaczyna sie gameplay :D Nieźle :D

Co do wywiadu to troche a nawet bardzo zaluj ze redaktor nie dopytał się jaki bedzie stosunek zagadek do rozpierduchy. Ale z tego co mowilo naughty dog, studio to skoncentrowalo sie głownie wlasnie na poprawie elementów strzelania (lepsze przyklejanie sie do scian, oddawanie ognia zwisajac ze skały itd.) wiec mozna niestety sądzic, ze stosunek ten bedzie podobny jak w jedynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytałem jeden wywiad. Nie słyszałem, że ma się pojawić dżungla, ale dowiedziałem się trochę o mechanice gry. Nathan ma się już sam przyklejać do najbliższej ściany, podczas zmieniania jednej ściany na drugą, wiszenia na linie czy stromej ścianie nasz bohater będzie mógł strzelać :) . To jak przejdziesz grę zależy od ciebie. Ma być kilka opcji - po cichu (jednak nie zawsze będzie można załatwić wszystkich po cichu) i znaną nam rozróbą z pierwszej części :D (może jest więcej opcji, ale na chwilę obecną nie pamiętam ;) ). Ma być kilka nowych broni np. bazooka, tarcza, którą będą mieli nasi przeciwnicy, będziemy mogli sami przywdziać :) . Fabuła ma się kręcić wokół zaginionego skarbu Marco Polo.

PS. Dziś ma się ukazać nowy trailer. Może zobaczymy trochę gameplay'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiec mozna niestety sądzic, ze stosunek ten bedzie podobny jak w jedynce.

Co niestety? Jak ci nie pasuje to jest jeszcze Tomb Raider.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Dziś ma się ukazać nowy trailer. Może zobaczymy trochę gameplay'a.

Ale dzis czasu europejskiego czy bedzie tak jak z pierwszym trailerem uncharted 2, ze "u nas" był dopiero następnego dnia? O ile pamiętam w tym samym dniu miał sie ukazac nowy trailer gow 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×