Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje to jest trailer. Jakby mieli przenieść przygody Drake'a na PSP to zrobili by jakąś nową grę nawiązującą do jedynki i dwójki tak jak to było z Resistancem...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje to jest trailer. Jakby mieli przenieść przygody Drake'a na PSP to zrobili by jakąś nową grę nawiązującą do jedynki i dwójki tak jak to było z Resistancem...

Tak zgadzam się z tobą w 100% Jeśli Naughty Dog zamierzało zrobić Uncharted na PSP to wymyślili by coś nowego. Ale i tak wątpię żeby Uncharted pojawił się na PSP ale kto wie ? Może za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w piątek z rana mam co oglądac :) Jestem ciekaw jak wyjdze ten lvl ze sniegiem :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz nic nie obejrze, nawet sekundy nowego gejpleju. No way. Nie popelnie juz tego bledu z killzone 2, gdzie ogadalem kazdy filmik. A pozniej nie bylo ANI JEDNEJ LOKACJI, itd ktorej nie widzialem wczesniej. Co chwile mialem sytuacje ze od razu widzialem gdzie isc bo ktos juz w to gral przed premiera i widzialem film. To tak jakby ogladac kilkunasto minutowe urywki filmu przed jego premiera, a pozniej zostaje nam 10 minut wczesniej nie widzianych scen. Wywalam 200 zl to chce miec chociaz ten dreszczyk emocji i teog co sie kryje za rogiem itd. Sluchajcie starszego kolegi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja juz nic nie obejrze, nawet sekundy nowego gejpleju. No way. Nie popelnie juz tego bledu z killzone 2, gdzie ogadalem kazdy filmik. A pozniej nie bylo ANI JEDNEJ LOKACJI, itd ktorej nie widzialem wczesniej. Co chwile mialem sytuacje ze od razu widzialem gdzie isc bo ktos juz w to gral przed premiera i widzialem film. To tak jakby ogladac kilkunasto minutowe urywki filmu przed jego premiera, a pozniej zostaje nam 10 minut wczesniej nie widzianych scen. Wywalam 200 zl to chce miec chociaz ten dreszczyk emocji i teog co sie kryje za rogiem itd. Sluchajcie starszego kolegi :D

To nie tak jak ze spoilerami do seriali czy filmów gdzie czytasz zakryty tekst więc jak ktoś nie chce czegokolwiek wiedzieć o fabule gry to nie powinien nawet recenzji czytać, oglądać trailerów czy chociażby czytać newsów :P (ironia jak by ktoś nie wiedział)

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Przepraszam! Napisałem w nieodpowiednim miejscu!

Edytowane przez Nxtfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialiscie cut scenke i gameplay z Ice Cave :scare: :scare: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot:

Ta gra ownuje graficznie, gejmplejowo, każdą gre !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzialiscie cut scenke i gameplay z Ice Cave :scare: :scare: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot: :woot:

Ta gra ownuje graficznie, gejmplejowo, każdą gre !!

Teraz chce to zobaczyć na moim 50 calowym telewizorku full HD :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tak szybko i nie na temat wtrącę: Kiedy premiera i czy wiadomo już cokolwiek o polskiej lokalizacji Uncharted 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że będzie wersja PL. Każda gra od Sony ma być w wersji PL.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że będzie wersja PL. Każda gra od Sony ma być w wersji PL.

Niestety chciałeś chyba jeszcze dodać :P A premiera to jesień październik/listopad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie wersja kinowa to dlaczego niestety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być po angielsku. Jeśli nie będzie, to kupię z Anglii, bo wersja polska mnie nie interesuje. NMie widziałęm jeszcze żadnej dobrze zlokalizowanej gry konsolowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
garsc nowych screenow:

http://gamersyde.com/news_uncharted_2_gets...re-8232_en.html

A co do polonizacji, nie wyobrazam sobie braku mozliwosci wyboru jezyka, Drake mowiacy po polsku to juz nie bedzie ten sam Uncharted.

Ta gra wymiata z jednego powodu. Jest świetnie zagrana (cutscenki i głosy aktorów). "Oh crap" jest tak niesamowicie harakterystyczne że aż nie do podrobienia. Oczywiście przy zrąbanym tłumaczeniu dlaej się będzie fajknie grało, ale nie rewelacyjnie, jak to ma miejsce w wypadku jedyneczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prwawdopodobnie nie jestem do konca dobrze poinformowany ale czy dzisiaj nie miał sie ukazać gameplay? Trailer bardzo ładny i w ogole ale miałem nadzieje obejrzec rozgrywke w innej miejscowce gdzie chcialem zobaczyc mniej strzelania a wiecej łażenia, wspinania się i podziwiania widoków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już nie muszą do niczego przekonywać. Widzę, ze U2 jest przynajmniej równie dobre jak U1. Co więcej, fabułą zapowiada się bardzo ciekawie, widać sporo emocji targających bohaterami. Bardzo takie sprawy mnie kręcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nowa lasencja, moim zdaniem ładniejsza od Eleny! Hell Yeah, to jest to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa pani ma fajny głos, ale reszta jest nie w moim guście. Nie spodziewałem się, ze kiedykolwiek bardziej będzie podobała mi się blondynka...

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie łudzilem na snieg w Real-Time :) Ale i tak jest zajebiscieszczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy gameplay jednak jest. Nie za wiele go bo nie za wiele ale zawsze :D filmik znajdziecie na GT

Edytowane przez marcizello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wyjść na miasto kolegom kontemplującym o wirtualnych kobietach w Uncharted 2, bo to trochę niezdrowe ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam wyjść na miasto kolegom kontemplującym o wirtualnych kobietach w Uncharted 2, bo to trochę niezdrowe ;>

Plucie kątem o grach także. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×