Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

ja oprócz tego etapu doczytywanie zauważyłem jeszcze chyba w przedostatnim, jak wychodzimy z tej niemieckiej bazy do dżungli, aby pomóc Sully'emu (spoiler nie działa, jeśli znajdzie się jakiś śpioch który jeszcze tej gry nie przeszedł to będziemy mu psuć zabawę :whistling: ). Mała cena za brak instalacji moim zdaniem. A napęd jakoś nie harował podczas gry, np. w porównaniu z tym, co działo się w Motorstormie :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wisi, ważne, że gra będzie grywalna i obędzie się bez spadków animacji :) Ale mogli dać do wyboru instalkę, choć jeśli to nie poprawi rozgrywki to po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja oprócz tego etapu doczytywanie zauważyłem jeszcze chyba w przedostatnim, jak wychodzimy z tej niemieckiej bazy do dżungli, aby pomóc Sully'emu (spoiler nie działa, jeśli znajdzie się jakiś śpioch który jeszcze tej gry nie przeszedł to będziemy mu psuć zabawę whistling.gif ). Mała cena za brak instalacji moim zdaniem. A napęd jakoś nie harował podczas gry

Otóż to.

Mi to wisi, ważne, że gra będzie grywalna i obędzie się bez spadków animacji smile.gif Ale mogli dać do wyboru instalkę, choć jeśli to nie poprawi rozgrywki to po co?

Jak wyżej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były plotki ze instalka będzie ważyć 1.7Gb.

Ktoś od Noughty Dog stwierdził ze instalka nie będzie potrzebna.

Źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy macie problemy. Marudzą, bo muszą poczekać 10 sekund na wczytanie tekstur na początku levelu. Oczywiście nikt nie bierze pod uwagę możliwości, że taki "problem" w ogóle nie będzie obecny w U2: AT.

A jeżeli chodzi o wybór między instalacją gry, a 10 sekundowym oczekiwaniem na doczytanie się tekstur, wybieram zdecydowanie to drugie. Jakoś przeżyje to koszmarne 10 sekund :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy macie problemy. Marudzą, bo muszą poczekać 10 sekund na wczytanie tekstur na początku levelu. Oczywiście nikt nie bierze pod uwagę możliwości, że taki "problem" w ogóle nie będzie obecny w U2: AT.

A jeżeli chodzi o wybór między instalacją gry, a 10 sekundowym oczekiwaniem na doczytanie się tekstur, wybieram zdecydowanie to drugie. Jakoś przeżyje to koszmarne 10 sekund :laugh:

biorac pod uwage ile czasu spedzisz grajac w U2 (single+multi) instalacja wyszla by zapewne grze na dobre, bo loadingi wszelakie by sie obnizyli/zniknely. wiec to nie tylko te 10 sekund na teksturki, ale znacznie wiecej czasu na ww. loading niz nawet ta 15-20 minutowa instalacja, ktora byla by przy pierwszym odpaleniu gry.

oczywiscie moze byc tak, ze i loadngi beda krotkie, ale nie chce mi sie w to wierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wali-mogę czekać zarówno 10 sekund na doczytanie, jak i przeczekać instalację. Liczy się GRA.

Ale jeśli miałbym wybierać to zdecydowanie instalacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było dużo krzyku o instalację gier na dysku a teraz jest to dobrze nie ma to też dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage ile czasu spedzisz grajac w U2 (single+multi) instalacja wyszla by zapewne grze na dobre, bo loadingi wszelakie by sie obnizyli/zniknely. wiec to nie tylko te 10 sekund na teksturki, ale znacznie wiecej czasu na ww. loading niz nawet ta 15-20 minutowa instalacja, ktora byla by przy pierwszym odpaleniu gry.

a czy w U:DF loadingi były długie ? Ja ich praktycznie nie zauważyłem, poziomy wczytywały się w locie. Więc w dwójce może być tylko lepiej, nie powinniśmy się obawiać długiego czekania moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy w U:DF loadingi były długie ? Ja ich praktycznie nie zauważyłem, poziomy wczytywały się w locie. Więc w dwójce może być tylko lepiej, nie powinniśmy się obawiać długiego czekania moim zdaniem.

moze byc, ale nie musi. dlatego wolalbym instalacje. po to mam 80GB dysk, zeby gry instalowac :P

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze byc, ale nie musi. dlatego wolalbym instalacje.

Trudno będzie instalacja to poczekam te 30min jak nie to też nie będę narzekać... Dla mnie liczy się gra a nie długość wczytywania poziomów... W jedynce było spoko i to mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba najsensowniejsze podejście do sprawy.

Sama gra wygląda obłędnie. Jeśli będzie równie ciekawa jak jedyneczka, będzie murowanym hitem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

対話ではなく、スクリーンに焦点を合わせてください :D

私の翻訳者は非常に不正確です :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mnie rozbrajają seiyuu w japońskiej wersji "Uncharted". Wszyscy starają się zrzynać twardzieli, nawet dziewczyny (co śmieszniejsze, głosy mają tak podobne, że wydają się należeć do tej samej aktorki). Tymczasem w oryginale wydźwięk przekazu jest zupełnie inny. No cóż, życie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam tylko drake i staruszek sie nie podobaja. reszta jest jak najbardziej ok :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam tylko drake i staruszek sie nie podobaja. reszta jest jak najbardziej ok smile.gif

Nie piszę, że mi się nie podoba. Twierdzę, że odbiór jest zupełnie inny niż w oryginale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde swietny material :) LINK

Uncharted 3 Confirmed :P

Ta laska co podkłada głos Elenie wygląda zupełnie jak Elena :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3 Confirmed tongue.gif

Ta laska co podkłada głos Elenie wygląda zupełnie jak Elena woot.gif

Ano podobna. Bardzo fajnie wyglądają Ci ludzie w reau. Widać, że są, a przynajmniej udają, zgrany sespół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×