Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Nic, tylko tekstury inne.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w USA to dosyć modny bajerek. Pamiętam, jak do BF2142 był zmodyfikowany SCAR albo Krylov - strzelało tak samo, zajmowało pół ekranu, ale skutecznie przyciągnął ludzi do składania pre-orderów...

A co do daty premiery...troszkę szkoda, że dopiero październik, ale warto będzie poczekać moim zdaniem te kilka dodatkowych tygodni i dać szansę innym grom, bo dysk U2 raczej szybko z konsoli nie wyjdzie... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie co się stanie z waszą konsolą w trakcie gry w Uncharted 2 o_O Tylko węgiel zostanie. Chlebak płytę jedynki mielił jak mielonkę :P

Edytowane przez filemaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącz "COD4" na klocku to bedziesz miał wrażenie że rakieta startuje :)

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie co się stanie z waszą konsolą w trakcie gry w Uncharted 2 o_O Tylko węgiel zostanie. Chlebak płytę jedynki mielił jak mielonkę :P

U mnie konsola chodzi cicho i jeszcze nigdy przy żadnej grze nie hałasowała. A Uncharted kupiłem tydzień temu, cały tydzień grałem i ani razu nie słyszałem, żeby mieliła głośno płytę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyty glosno mielic nie bedzie bo blu-ray wolny, ale wentylator chodzi glosno - jak z prawie kazda gra po odpowiednio dlugiej sesji w lato :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było nie było, Drake jedyneczka chodził praktycznie 2 100% z płyty. Instalka to kilka/kilkanaście mega i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drake pierwszy wogole nie instalowal sie na dysk (tylko save'y lecialy, trofea, i fakt ze odpaliles gierke) a reszta chodzila z plyty (ktorej i tak slychac nie bylo bo za wolny jest blu-ray). U2 na pewno bedzie sie instalowac na dysk bo tworcy obiecali ze poprawia dogrywanie sie tekstur - instalacja powinna z tym pomoc :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GAME DATA UTILITY = 13 MB. :P

plik ten dochodzi chyba dopiero wtedy, kiedy ściągniemy patcha w trofeami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
plik ten dochodzi chyba dopiero wtedy, kiedy ściągniemy patcha w trofeami...

potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a miala wyjsc we wrzesniu!!! kolejny miesiac czekania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a miala wyjsc we wrzesniu!!! kolejny miesiac czekania :(

E tam miesiąc, dwa tygodnie :P ( 31 wrzesień -> 13 październik )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam miesiąc, dwa tygodnie :P ( 31 wrzesień -> 13 październik )

No w sumie tak, ale to tylko data wydania w USA więc nam Europejczykom przyjdzie jeszcze czekać z 9-10 dni po premierze... No chyba że ktoś zamówi w sklepie internetowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak, ale to tylko data wydania w USA więc nam Europejczykom przyjdzie jeszcze czekać z 9-10 dni po premierze... No chyba że ktoś zamówi w sklepie internetowym...

Nie wiem czy wiesz ale Polska nie lezy w TEJ Europie, wiec nam przyjdzie jeszcze poczekac z 9-10 dni jak nie dluzej (vide Prototype) znajac nasze kochane sklepy.

(Jedyna nadzieja w Sony i niezaleznych malych sklepach/gieldach)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale Polska nie lezy w TEJ Europie, wiec nam przyjdzie jeszcze poczekac z 9-10 dni jak nie dluzej (vide Prototype) znajac nasze kochane sklepy.

(Jedyna nadzieja w Sony i niezaleznych malych sklepach/gieldach)

porownujesz gre third-party z gra first-party. przy first-paryt bym sie raczej nie bal ze Polska dostanie gre jeszcze pozniej - rownoczesnie w calej Europie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownujesz gre third-party z gra first-party. przy first-paryt bym sie raczej nie bal ze Polska dostanie gre jeszcze pozniej - rownoczesnie w calej Europie bedzie.

Nie zapominaj, że w Polsce wszystko jest możliwe :P A tak na serio to myślę, że maks 3 dni później pogramy niż reszta świata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że w Polsce wszystko jest możliwe :P A tak na serio to myślę, że maks 3 dni później pogramy niż reszta świata...

a czy z inFamous tak bylo? a czy z KZ2 tak bylo? nie. wiec i teraz tak nie bedzie, i dostaniemy gre wtedy kiedy dostanie ja cala Europa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na 16 październik, w piątek bo u nas zazwyczaj w tym dniu pojawiają się gry. Inną sprawą jest dostępność, bo raczej bez pre-ordera do sklepów nie ma co zaglądać. Chyba, że do MM, albo Empików, ale tam pewnie dadzą cenę ustaloną przez Sony Poland i zakup będzie nieopłacalny :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na 16 październik, w piątek bo u nas zazwyczaj w tym dniu pojawiają się gry. Inną sprawą jest dostępność, bo raczej bez pre-ordera do sklepów nie ma co zaglądać. Chyba, że do MM, albo Empików, ale tam pewnie dadzą cenę ustaloną przez Sony Poland i zakup będzie nieopłacalny :whistling:

inFamous pokazalo sie w sklepach oficjalnie w srode a mozna bylo gre dostac jeszcze wczesniej (5 dni) w coponiektorych sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownujesz gre third-party z gra first-party. przy first-paryt bym sie raczej nie bal ze Polska dostanie gre jeszcze pozniej - rownoczesnie w calej Europie bedzie.

DLATEGO, naipsalem to co napisalem w nawiasie, Sony pewnie nie da sobie opoznic tego tytulu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLATEGO, naipsalem to co napisalem w nawiasie, Sony pewnie nie da sobie opoznic tego tytulu.

A ja i tak się nie martwię, ponieważ kupię od razu wersje USA w ultimie lub w innym sklepie internetowym :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak się nie martwię, ponieważ kupię od razu wersje USA w ultimie lub w innym sklepie internetowym :) .

uwazaj bo bedzie Ultima sprowadzala z USA gre :P czy na dobra sprawe jakies inne Polskie sklepy. akurat im dostawa dojdzie do Polski jak u nas bedzie premiera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×