Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Dracula - No i co z tego ? Mi akurat pasowała ta rola do drejka :). Chodź też sobie nie wyobrażam czegoś takiego kiedy nathan mówi damm a Linda <mlask> wypierda... :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodź też sobie nie wyobrażam czegoś takiego kiedy nathan mówi damm a Linda <mlask> wypierda... :) .

Ja sobie nie wyobrażam jak to będzie z "Oh, crap." :D

Ale mimo to i tak pewnie zagram z polskim dubbingiem, bo wolę koncentrować się na tym co jest na ekranie, a nie co chwile zerkać na napisy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie O cholera -.- prędzej o Jezu, O mamo albo

O Kurwa!

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękować Niebiosom za możliwość olania polszczyzny. Nie odpalam żadnych napisów, a dubbingowi mówię stanowczo NIE. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK to znaczy ze znasz bardzo dobrze angielski możesz tak szybko przetłumaczyć

Place the flour in a bowl and add the butter in a small pieces. Rub the butter hently into the flour. Add the sugar and continue to rub until the mixture forms very small lumps, like breadcrumbs. Peel and slice the apples and place in a hreased oven-proff dish with chopeed nuts, raisins and cloves to flavours. Sprinkle the flour mixture evenly ovet the top without pressing down too much. Bake in a moderate oven for 30-40 minutes. Server hot or cold with cream or custard

Nie jest to jakiś sprawdziań ale dla ciebie to pewnie pestka i przetłumaczysz w locie

Ps

Przepraszam za offtop ale te narzekania na j.polski w grach troche mnie denerwują a z drugiej strony to bardzo mnie cieszy tak dobra znajomośc angielskiego wielu użytkowników tego forum

Tak trzymać !

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepisy na "specyficzny" jabłecznik/szarlotkę, choćby nie wiem jak pyszny (a ten tak wygląda- uwielbiam kruszankę), nie wchodzą w zakres tematu o Drake`u. ;P

Lokalizacje gier są czymś trudnym do zrobienia i nie każdą warto "raczyć" takim zabiegiem. Dlatego jestem wściekle zadowolony z takiego obrotu rzeczy.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakbyście napisali coś o grze. Najwyraźniej pisanie przepisów na ciasto bardziej was interesuje. Szkoda, że tylko was.

Poproszę bez offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK to znaczy ze znasz bardzo dobrze angielski możesz tak szybko przetłumaczyć

Place the flour in a bowl and add the butter in a small pieces. Rub the butter hently into the flour. Add the sugar and continue to rub until the mixture forms very small lumps, like breadcrumbs. Peel and slice the apples and place in a hreased oven-proff dish with chopeed nuts, raisins and cloves to flavours. Sprinkle the flour mixture evenly ovet the top without pressing down too much. Bake in a moderate oven for 30-40 minutes. Server hot or cold with cream or custard

Nie jest to jakiś sprawdziań ale dla ciebie to pewnie pestka i przetłumaczysz w locie

Ps

Przepraszam za offtop ale te narzekania na j.polski w grach troche mnie denerwują a z drugiej strony to bardzo mnie cieszy tak dobra znajomośc angielskiego wielu użytkowników tego forum

Tak trzymać !

uwazam ze taka gra jak U2 jest o wiele latwiejsza do zrozumienia niz przepis, glownie dlatego ze sporo z tych slow nie uswiadczysz nigdzie indziej poza gotowaniem/pieczeniem i wiekszosc ludzi zna je tak samo jak np taki bussines english ktory rowniez nie jest im potrzebny na codzien ;). a co do samych polonizacji... dobrze ze sa. ale rowniez chialbym miec wybor gry po polskiemu czy angielskiemu, a moze po rusku? skoro mamy BD to chyba nie jest wielkim problemem wrzucic te wszystkie sciezki? KZ2 (ta gra o czolgach? :P) pokazal ze sie da i tego sony niech sie trzyma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została wybrana "Najlepszą grą konsolową" na zakończonej niedawno imprezie Gamescom. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super ale gdzie jest Split Screen :( bo dla mnie to zawszę było wielką przewagą konsoli nad PC a ostatnio wszyscy to niestety olewają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super ale gdzie jest Split Screen :( bo dla mnie to zawszę było wielką przewagą konsoli nad PC a ostatnio wszyscy to niestety olewają :(

ja bym rzekł, że coop coraz częściej gości w grach. A Uncharted nie jest shooterem, gdzie fabuła polega w 100% na zabijaniu wrogów między checkpointami i jest obojętne, czy zabija je jedna, czy dwie osoby, np. w oddziale. W U2 dla coopa trzeba by było robić praktycznie drugą grę, bo Drake jednak większość przygód ma będąc sam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie przeszkodziło twórcom w trybie multi. mi nie chodzi o singla co-op ale o jakis tryb dla splita, lub możliwość multiplayera na splicie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd sieć spowszechniała podzielony ekran odszedł do lamusa. Nie zdziwię się jak w GT5 nie pojeździsz z kumplami przy jednej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w GT5 to split screen sprawia wiecej przyjemnosci niz multi IMO. To samo LBP - na solo ta gra sie kompletnie nie nadaje, w multi jest w miare ok, ale dopiero na split screenie z kumplami obok sprawia prawdziwa frajde. Szkoda wlasnie, ze ten tryb coraz bardziej jest olewany przez tworcow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

=o nie narzekajcie. Cinema mode jest extra, bedzie mozna bardzo łatwo swoje fragmovie kręcic :) Co do split screen'a to nie olewają. Tylko wyobrażcie sobie ile w to pracy trzeba by włozyć. Ja tam nie chce czekać jeszcze z rok na tak cudowną gre. Mi tam multi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fragmovies to jedno, bedzie mozna krecic swoje filmy z historia! :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą czytałem sobie oficjalny blog Playstation ( US ) i jest tam napisane że 15 września będzie dostępne demo multiplayer Uncharted 2 :)

Jakiś mądry pan z Sony przedstawia wersję kolekcjonerską U2 i pisze że nie będzie można jej kupić w sklepach , będzie jedynie dostępna do wygrania w różnych konkursach ( w Home , na blogu PS US a także poprzez demo multiplayer U2 :wink: )

Zapytany czy będzie jakaś inna wersja kolekcjonerska do kupienia normalnie , w sklepie , pan z Sony odpowiada że nie :down: Będzie tylko ta wersja przeznaczona dla konkursów .

Lipa jednym słowem . A tak chciałem swoją pierwszą edycję kolekcjonerską kupić właśnie przy okazji premiery mojej ulubionej gry na PS3 .

Nie rozumiem Sony , przecież maaaaasa ludzi popędziłaby do sklepów po edycję kolekcjonerską .

Edit : no k@#%a , czytam dalej i padło stwierdzenie że konkurs for US only :(

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=b2jQIn52D0Q

oto filmik z najowszego Qore. wlasnie skonczylem go ogladac z konsoli i jest tam kilka nowych gameplay'ow (level z pociagiem wyglada OBLEDNIE!). jakosc kiepska. na telewizorku wyglada to 100x lepiej :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice :D Wszystko wygląda obłednie. Muzyke z U2 tez uwielbiam. Mam nadzieje ze bedzie na video game w warszawie :D Co do edycji kolekcjonerskiej to i tak pewnie kupie jedną na ebayu, duzo tego pewnie bedzie tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 sztuk na caly swiat zostanie zrobionych, wiec jezeli ktos bedzie chcial sie "podzielic" swoja to za obledna cene misiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Who cares. Obłędna gra za obłedna cene. I tak kupie. Baardzo chce miec swoj pierwszy zestawik kolekcjonerski akurat z U2, i jeszcze bedzie radocha ze oprocz mnie ma tylko taki 200 osób. =) To takie uczucie jak mieć jakis limitowane autko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Who cares. Obłędna gra za obłedna cene. I tak kupie. Baardzo chce miec swoj pierwszy zestawik kolekcjonerski akurat z U2, i jeszcze bedzie radocha ze oprocz mnie ma tylko taki 200 osób. =) To takie uczucie jak mieć jakis limitowane autko :D

nom, ale to pod warunkiem ze ktos bedzie na tyle nienormalny ze swoja EK sprzeda. 300 zl to max za limitke jak dla mnie, a ta bedzie chodzilo w okolicach 600+. dla mnie za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja licze ze cena bedzie w granicach 500 zł. Wtedy biore.

post-4812-1252182480,62.gif

post-4812-1252182515,4429.png

Edytowane przez kill
Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów w postaci kilku wyrazowych odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×