Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór należy do Was. Możecie brać grę z językiem angielskim, albo z polskim. Po co marudzić ? :P Chociaż racja, mieć to i to było by wygodniej. W KZ dubbing to PORAŻKA :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, problem polega na tym, czy będzie można kupić w Polsce (normalne sklepy, czy też internetowe) wersję z oryginalnymi dialogami. Jeśli tak, to mnie to w pełni zadowala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór należy do Was. Możecie brać grę z językiem angielskim, albo z polskim. Po co marudzić ? :P Chociaż racja, mieć to i to było by wygodniej. W KZ dubbing to PORAŻKA :/

Każdy (prawie) polski dubbing jest porażką więc wiesz :). Jak już napisałem mam nadzieje że będą napisy ale to już zależy od SCEP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy (prawie) polski dubbing jest porażką więc wiesz :) . Jak już napisałem mam nadzieje że będą napisy ale to już zależy od SCEP.

Polskie dubbingi do przygodówek typu larry czy różowa pantera albo głupki z kosmosu są genialne. Ale na konsole nie widziałem jeszcze fajnego dubbingu. Chyba że w filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie dubbingi do przygodówek typu larry czy różowa pantera albo głupki z kosmosu są genialne. Ale na konsole nie widziałem jeszcze fajnego dubbingu. Chyba że w filmach.

No, do Shreka to się przyłożą B)

A gry to mają w d*pie. Oczywiście mowa o aktorach. Choć dubbing z InFamous bardzo mi się podoba(ł).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie dubbingi do przygodówek typu larry czy różowa pantera albo głupki z kosmosu są genialne. Ale na konsole nie widziałem jeszcze fajnego dubbingu. Chyba że w filmach.

Oglądałem sobie konferencję SCEPu dawną i w celach mieli KINOWĄ wersję KillZone 2. Szkoda, że go nie osiągnęli ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat tobie przyjdzie z usa jak mi przyjdzie z Ultimy :P no i milego grania online na serwerach usa :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo jaki będzie podział. Pozatym sądzę, że import będzie się (jeśli u nas będzie tylko PL) opierał raczej o UK, a nie USA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23.10.2009 premiera

Heh to i tak późno skoro w USA ma by 13...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh to i tak późno skoro w USA ma by 13...

No właśnie ''za późno'' :) .

afwi - dzięki :)

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ''za późno'' :) .

afwi - dzięki :)

tu nie ma co dziekowac. po cholere zamawiac gre z usa, po to, zeby dostac ja wtedy kiedy bedzie juz dostepna w polsce? bo ponizej tygodnia to ty nie licz ze ja dostaniesz z USA a roznica dat premiery (o ile ostatecznie taka bedzie, panowie z Ultimy potwierdzili ze data nie jest w 100% pewna i moze byc wczesniej) to jak narazie 10 dni minus 2 dni robocze czyli 8. dla mnie bezsens i niepotrzebne nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jeszcze się zobaczy, jak gra wyjdzie w USA to na allegro na pewno będzie. Ale tak jak powiedziałeś te 11 czy 12 dni różnicy to mało ale można już 3 razy grę przejść i zacząć multi :).

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 razy grę przejść ? o.0 Chyba że się siedzi dniami w domu i nie wychodzi na dwór...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 3 razy grę się da przejść w 11 dni tocząc prawie normalne życie :) Szkoda, że ND zdecydowała się na taki ruch i US dostanie prędzej niż EU :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynkę przeszedłem w 7h więc jakbym w jeden dzień przysiadł to dwójkę też bym z raz ukończył (i dostał niedotlenienia mózgu :P)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 razy grę przejść ? o.0 Chyba że się siedzi dniami w domu i nie wychodzi na dwór...

zależy jaka długa ta gra będzie ;) Jeśli taka jak jedynka, to faktycznie w tydzień bez hardcore'a żadnego można przejść trzy razy :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 razy grę przejść ? o.0 Chyba że się siedzi dniami w domu i nie wychodzi na dwór...

No wiesz to zależy czy gra będzie krótka jeśli 7 czy 8 godz za pierwszym razem, to można ją nawet szybciej przejść :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam od razu wszystkim grać na Hard w erze krótkich gier ( Uncharted , Dead space , Infamous ) , Sam tak robię i zawsze schodzi mi nieco dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale aż 7-8 godz bez przerwy siedzieć przed konsolą ? Sorry, to nie mój świat :P Ja przed grą sobie z 3 godz siedzę i przechodzę w kilka dni. Nie widzę sensu wydawania 200 zł i przejścia jej w pół dnia. Trzeba się "rozkoszować" grą :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo juz, ze gra wystarczy na te 8 h?

Raczej w erze GTAIV, czy nadchodzacej mafii mozna liczyc na cos wiecej.

Poza tym CritiCalz kazdy gra ja chce. Mnie jak gra wciaga na maksa to gram, gram, gram. Czasami konsola zmienia kolor na czerwony ;-)

Jak mnie cos wciagnie to zal mi troche wylaczyc PS, aby gra miala dluzsza zywotnosc - to w rekach deweloperow lezy ulozenie jej tak,aby w jeden dzien przejsc 1/3 ;] ;-)

Edytowane przez ravage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo juz, ze gra wystarczy na te 8 h?

Raczej w erze GTAIV, czy nadchodzacej mafii mozna liczyc na cos wiecej.

Poza tym CritiCalz kazdy gra ja chce. Mnie jak gra wciaga na maksa to gram, gram, gram. Czasami konsola zmienia kolor na czerwony ;-)

Jak mnie cos wciagnie to zal mi troche wylaczyc PS, aby gra miala dluzsza zywotnosc - to w rekach deweloperow lezy ulozenie jej tak,aby w jeden dzien przejsc 1/3 ;] ;-)

ale w kwestii deweloperow jest tez zrobienie gry, ktora nie znudzi. gra za dluga czasami moze stac sie nudna i monotonna (vide wspomniane przez Ciebie GTAIV) wiec wole zeby U2 mialo mniej godzin na liczniku ale bylo rownie ciekawe co czesc pierwsza. zreszta, do przedluzenia zywotnosci mamy multi :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak fabula bedzie wciagajaca to mozna siedzie i grac nawet jak przejscie zajmie miesiac. Wystarcza cut-scenki co jakis czas, ktore beda napedzaly fabule, i gra sie nie znudzi. W U:DF wlasnie pod koniec brakowalo mi ich, na poczatku byly co chwila, a po polowie gry prawie juz ich nie bylo i sie tylko lazilo i strzelalo do piratow, a to rzeczywiscie bylo nudne i monotonne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem pierwszą cześć i bardzo mnie zafascynowała.Czy dwójka jest tak samo dobra i opłaca się kupić jak bardzo podobała mi się część pierwsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×