Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Głosy niezłe, choć do oryginału się nie umywają. Aczkolwiek, aktorom należą się słowa uznania, choć mogli przyłożyć sie bardziej w kwestii wyrażania emocji. trochę tego brakuje. Czekam na polskie "crap" i Chloe. Na HYPERze mówili, że będzie wymawiane po polsku, co jest imho zbrodnią. :P

Wiesz, nic w porownaniu z oryginalem nie jest "dobre" o ile dubbing w infamous byl moim zdaniem genialny (jeden z lepszych polskich dubbingow jaki slyszalem) o tyle ten z U2 zapowiada sie rownie dobrze, i jestem pewien ze podczas przechodzenia gry ktorys tam raz z kolei wlacze sobie polski :)

wciaz jednak wg mnie dziwnie to wyglada :P ale tak samo mialem z elena w jedynce. wtf? pani dziennikarz z giwera oslania nate'a? :o

To byla dziennikarka al'a indiana johnes ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na dostanie się jeszcze do bety ? A i czy demo to właśnie ta beta będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sledzenie twittera ND i Geoff'a Keighley'a i raczej tak apropos tego drugiego pytanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz wykupic konto na fileplanet :) tam chyba jeszcze rozdaja kody... z tego co wiem to innej szansu juz nie masz na zagranie w U2 teraz. I podobno 29 ma wyjsc dokladnie to samo demo co teraz jest :) ale naprawde jest na co czekac :P ta gra jest dopracowana w kazdym stopniu (MP) i po kilku godz grania nie znalazlem zadnego bledu i zadnej przenikajacej sie tekstury.... ale moze to dlatego, ze bardziej skupialem sie na walce niz ogladaniu widokow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pieknei sie ten poczatek prezentuje. juz nei mowie o tych wszystkich wersjach jezykowych :D nagle pewne sceny z trailera zaczynaja miec sens, mowie o tych flashbackach :P sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce kod do bety to niech złoży preordera na play.com. Ja tak dziś zrobiłem i jutro powinienem mieć kod. Jak dostane kod to powiedzmy po tygodniu anuluje zamówienie hehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce kod do bety to niech złoży preordera na play.com. Ja tak dziś zrobiłem i jutro powinienem mieć kod. Jak dostane kod to powiedzmy po tygodniu anuluje zamówienie hehe :P

i myslisz ze tym sposobem jestes cool? zalosne....

nie mam zamiaru zadnego szanujacego sie sklepu oszukiwac i zamawiac gre zeby ja potem anulowac dla kodu na demo gry. wolalem zaplacic 20 zl UCZCIWIE! za abonament na fileplanet. ktos zaraz powie ze zal mi dupe sciska ze nie zamowilem preordera, dostalem kodu za darmo i anulowalem zamowienia jak Patryk, ale ja tak sie nie bawie - nie oszukuje ludzi.

on the plus side, pokazala sie kolejna recenzja, tym razem od gamesradar (http://www.gamesradar.com/ps3/uncharted-2-among-thieves/review/uncharted-2-among-thieves/a-2009091875511998094/g-200812159395546092) - 10/10 :) gief ^^ a tymczasem wracam do bety (gdyby ktos chcial pograc razem to zapraszam :) ).

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem kolejne kilka sekund z polskiej wersji Uncharted 2. Muszę przyznać, że póki co lokalizacja robi na mnie pozytywne wrażenie. Boberek całkiem nieźle sobie radzi. Nawet się uśmiechnąłem trochę przy niektórych tekstach typu "Zemsta to prawdziwa suka" czy "Ja nie błądzę, ja improwizuję" ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jakies sztuczne to tlumaczenie w niektorych momentach npz poprzez uzycie "coz" zamiast "co". przeciez nie mamy tu do czynienia z formalna rozmowa tylko gadaniem miedzy kumplami itp. nasi musza naucyzc sie tlumaczyc do bardziej naturalnej formy, powiedzialbym nawet ze potocznej mowy bo to wszystko czasami brzmi zbyt pompatycznie.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i myslisz ze tym sposobem jestes cool? zalosne....

nie mam zamiaru zadnego szanujacego sie sklepu oszukiwac i zamawiac gre zeby ja potem anulowac dla kodu na demo gry. wolalem zaplacic 20 zl UCZCIWIE! za abonament na fileplanet. ktos zaraz powie ze zal mi dupe sciska ze nie zamowilem preordera, dostalem kodu za darmo i anulowalem zamowienia jak Patryk, ale ja tak sie nie bawie - nie oszukuje ludzi.

on the plus side, pokazala sie kolejna recenzja, tym razem od gamesradar (http://www.gamesradar.com/ps3/uncharted-2-among-thieves/review/uncharted-2-among-thieves/a-2009091875511998094/g-200812159395546092) - 10/10 :) gief ^^ a tymczasem wracam do bety (gdyby ktos chcial pograc razem to zapraszam :) ).

Na stronce nigdzie nie pisze ze nie mogę anulować preordera a wręcz przeciwnie, mogę go anulować w każdej chwili wiec nie wiem gdzie oszukałem sklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronce nigdzie nie pisze ze nie mogę anulować preordera a wręcz przeciwnie, mogę go anulować w każdej chwili wiec nie wiem gdzie oszukałem sklep.

bo robisz preorder zeby dostac demko i zaraz potem anulujesz zamowienia (po tygodniu co by Cie nie podejzewali jak sam napisales). jezeli wedlug Ciebie to nie oszukiwanie sklepu to fail... cwaniak sie znalazl. a zeby Ci tego zamowienia nie anulowali!

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zaplacilem za fileplanet i nie musze kombinowac i anulowac zadnych zamowien :) wczesniej probowalem dokl tak samo, ale stwierdzilem, ze nie ma to wiekszego sensu i zdobylem kod troche bardziej fair :) wiec na dzien dzisiejszy zgadzam sie z afwi :) a moze akurat fileplanet sie jeszcze przyda :P

a co do wersji jezykowej... pogralem w to demko po polsku przez kilka godzinek i pomimo wszystko troche "smutne" to jest.... tekst mowiony bez ZADNYCH emocji w stylu "uwazaj" gdy obok mnie wyladowal granat nie nadaje rozgrywce zadnego uroku :P dla tych co nie lubia ang moze bedzie ok... ale reszcie i tak polecam ang, na ktory juz sie przelaczylem :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy premiera w polsce? 20 pażdziernik? dobrze zapamiętałem :D

no wlasnie nie wiem bo jedne sklepy maja podana date wysylki jako 16 a inne 23 czy cus kolo tego i nie wiem gdzie zamowic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie wiem bo jedne sklepy maja podana date wysylki jako 16 a inne 23 czy cus kolo tego i nie wiem gdzie zamowic :/

zamow w Ultimie, beda mieli wczesniej to beda wczesniej wysylali. a jak nie, to wysla zgodnie z tym co maja na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo robisz preorder zeby dostac demko i zaraz potem anulujesz zamowienia (po tygodniu co by Cie nie podejzewali jak sam napisales). jezeli wedlug Ciebie to nie oszukiwanie sklepu to fail... cwaniak sie znalazl. a zeby Ci tego zamowienia nie anulowali!

A ja tam wole poczekać jeszcze tydzień i zagrać ZA DARMO niż płacić za to 20zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie chcica odezwala po tym jak pogralem u znajomego :) i pomimo ze gralem w ta wczesniejsza bete ktora w wiekszosci olalem tutaj zostalem wessany :) 20 zl jestem sklonny wydac. lepsze to niz wydawac 100 zl na dema gier vide GT5P czy 300 zl na demo FFXIII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie koncowka tego review, byla tam mowa o 10h singla, tylko 10h ... mam nadzieje ze dynamika rozgrywki to wynagrodzi ladnie : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ilosc sie liczy, ale jakosc... Nie ma sensu na sile przedluzac rozgrywki, maja ustalona fabule i cutscenki, i wyszlo z tego 10h, ale za to bedzie to historia, ktora bedzie sie pamietac i czesto do niej wracac, a chyba o to wlasnie chodzi, a nie o kilkadziesiat godzin tej samej monotonnej rozgrywki, ktora po ukonczeniu wyladuje na polce. No i dochodzi do tego zaje***** multi, ktory znacznie przedluzy rozgrywke.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jakie 10h :) pozatym bedzie sie ta gre przechodzilo po pare razy co by trofea zdobyc, do tego multi - zywotnosc tytulu wynagrodzi te 10h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle panowie przedmowcy to i ja wiem po pierwszej czesci, mimo wszystko czuje niedosyt, takie 15h by mnie zadowolilo konkretnie, 15h czystej fabuly, a nie replayability...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×