Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Na empik.com już jest jako NIEDOSTĘPNA. Ja już swój egzemplarz zamówiłem.

A Ci z allegro piszą że mają mieć 14 - hmm, ale jak sklep sony to wszystko możliwe

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metalowe pudelko, tez mi kolekcjonerska edycja. zreszta i tak steelboxow nie kupuje bo nie pasuja mi do reszty plyt na pulce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co WY na to ? http://allegro.pl/item750155785_uncharted_2_among_thieves_pl_edycja_specjalna_ss.html

Dla samych tych dodatkow (szczegolnie theme mnie ciekawi) wole wydac te 30-40 zl wiecej na te edycje :)

theme pewnie ten sam co dali w Qore wrzesniowym czyli nic ciekawego, chociaz moze? za to bardzo ciekawia mnie skiny do multi, szkoda tylko ze nic nie wiadomo co to wlasnie beda za skiny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst o języku polskim nie jest zabawny. Jest to przykra sprawa. Niby co ma znaczyć, że Drake jest Polakiem, czy o co chodzi? Równie dobrze mógłby zastanawiać się czy ktoś w tej wiosce mówi po litewsku. Bez sensu.

http://www.youtube.c...h?v=WAzYtENlhH8

Uncharted po japonsku... nie wiem jak wam ale mnie sie baaaardzo podoba : D Glos Drake jest moze troszke zbyt gruby jakby Drake byl juz w podeszlym wieku xP

Nate w wersji japońskiej ma być twardzielem, co jest dość niefortunne, gdyż ta postać jest przeciwieństwem typowego "herosa". Taki normalny koleś ze swoimi słabościami i to jest jego urok. Ciekawe jak to w wersji japońskiej wygląda na dłuższą metę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst o języku polskim nie jest zabawny. Jest to przykra sprawa. Niby co ma znaczyć, że Drake jest Polakiem, czy o co chodzi? Równie dobrze mógłby zastanawiać się czy ktoś w tej wiosce mówi po litewsku. Bez sensu.

Nate w wersji japońskiej ma być twardzielem, co jest dość niefortunne, gdyż ta postać jest przeciwieństwem typowego "herosa". Taki normalny koleś ze swoimi słabościami i to jest jego urok. Ciekawe jak to w wersji japońskiej wygląda na dłuższą metę.

w wersji polskiej niestety wszyscy sa polakami - staruszek nie ma niemieckiego akcentu, lazarewicz ruskiego a przeciez polacy nie gesi i symulowac te akcenty potrafia. o ile nie da sie podrobic akcentow brytyjskiego (Harry Flynn) oraz australijskiego (Chloe Frazier) o tyle ruski i niemiecki lezy w mozliwosciach naszych aktorow - wiec pytam sie Sony i CDP - WTF? zal czasu i atlasu na takie drobnostki ktore jakby nie patrzec dzialalyby in plus na rzecz polskich eskapad dubbingowych? zaraz ktos powie, ze w innych wersjach jezykowych, jak chocby zlinkowana japonska wersja pare postow wyzej i kilkadziesiat postow wczesniej, rowniez nie ma tych akcentow - ale czy to aby na pewno dobrze? niektorzy tez nie maja mozliwosci wokalnych zeby te akcenty "podrabiac", ale my - Polacy - mamy :(

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Japończycy też takie możliwości mają. ;)

Jednak zadajesz bardzo dobre pytanie. Uważam, ze powinni się nad tym zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji polskiej niestety wszyscy sa polakami - staruszek nie ma niemieckiego akcentu, lazarewicz ruskiego a przeciez polacy nie gesi i symulowac te akcenty potrafia. o ile nie da sie podrobic akcentow brytyjskiego (Harry Flynn) oraz australijskiego (Chloe Frazier) o tyle ruski i niemiecki lezy w mozliwosciach naszych aktorow - wiec pytam sie Sony i CDP - WTF? zal czasu i atlasu na takie drobnostki ktore jakby nie patrzec dzialalyby in plus na rzecz polskich eskapad dubbingowych? zaraz ktos powie, ze w innych wersjach jezykowych, jak chocby zlinkowana japonska wersja pare postow wyzej i kilkadziesiat postow wczesniej, rowniez nie ma tych akcentow - ale czy to aby na pewno dobrze? niektorzy tez nie maja mozliwosci wokalnych zeby te akcenty "podrabiac", ale my - Polacy - mamy :(

w wypadku U2 granie w innym jezyku niz angielski jest dla mnie tak samo chybione jka ogladanie filmu z lektorem lub (o zgrozo) z dubbingiem, po prostu szkoda tracic to co jest jednym z najwiekszych plusow w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Japończycy też takie możliwości mają. ;)

Jednak zadajesz bardzo dobre pytanie. Uważam, ze powinni się nad tym zastanowić.

jasne japonczycy to maja tyle swojskich akcentow/dialektow ze ktorys z pewnoscia moglby zastapic niemiecki czy rosyjski ale nie beda one tak podobne do tego co imituja amerykanie czy do tego co mogliby imitowac polacy (szczegolnie polacy biorac pod uwage fakt ze nasz jezyk podobnie jak rosyjski pochodza z rodziny jezykow slowianskich, a z niemcami mielismy i mamy tyle kontaktow ze to w szczegolnosci dla naszych aktorow absolutnie nie problem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wypadku U2 granie w innym jezyku niz angielski jest dla mnie tak samo chybione jka ogladanie filmu z lektorem lub (o zgrozo) z dubbingiem, po prostu szkoda tracic to co jest jednym z najwiekszych plusow w grze.

Zgadza się. Z dubbingiem oglądam jedynie SHREKi itp.

jasne japonczycy to maja tyle swojskich akcentow/dialektow ze ktorys z pewnoscia moglby zastapic niemiecki czy rosyjski ale nie beda one tak podobne do tego co imituja amerykanie czy do tego co mogliby imitowac polacy (szczegolnie polacy biorac pod uwage fakt ze nasz jezyk podobnie jak rosyjski pochodza z rodziny jezykow slowianskich, a z niemcami mielismy i mamy tyle kontaktow ze to w szczegolnosci dla naszych aktorow absolutnie nie problem).

Chodzi mi o symulowanie wymowy z innego języka. Dialekty japońskiego są diablo zróżnicowane, ale nie o tym prawimy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerki, Cookiemonstah wczesniej wspomnial ze metalbox nie bedzie pasowal do kolekcji. W srodku z tego co sie orientuje jest normalne pudelko z plyta, ktore mozna jak najbardziej postawic dumnie na polce :) nigdy nie bylem fanow steelboxow, ale miec za 10 zl wiecej edycje kolekcjonerska? nie zastanawialem sie ani pol sekundy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerki, Cookiemonstah wczesniej wspomnial ze metalbox nie bedzie pasowal do kolekcji. W srodku z tego co sie orientuje jest normalne pudelko z plyta, ktore mozna jak najbardziej postawic dumnie na polce :) nigdy nie bylem fanow steelboxow, ale miec za 10 zl wiecej edycje kolekcjonerska? nie zastanawialem sie ani pol sekundy :)

w steelboxie nie ma juz innego pudelka - steelbox to metalowe pudelko. pozatym, nie jest to edycja kolekcjonerska! kolekcjonerka jest tylko w USA i tylko w nakladzie 200 sztuk! to jest zwykly steelbox, ktorym chca zwabic osoby, ktore MYSLA! ze to kolekcjonerka. poza tym, wyczytalem na kilku forach ze skiny ktore do multi maja byc dolaczone to kolesie z pierwszej czesci gry - sorki, ale pas. zreszta - jezeli o pudelka chodzi to to od edycji najnormalniejszej jest zdecydowanie najladniejsze :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera, toś mnie zmartwił.... bo to mi sie za nic nie podoba. Liczylem ze w srodku bedzie jeszcze normalne pudelko. Tyle dobrze ze cena prawie taka jak za normalną edycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie Steelboxa i pierdziele, kazdy exclusive sony ma sie u mnie w kolekcji wyrozniac ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale te złote bronie do multi kuszą :)

toc to taka zenada... Zlote Lancery w GoW2 byly zalosne wiec w U2 podejzewam ze bedzie tak samo zalosnie sie z tym latalo - po prostu robisz z siebie takiego pimp'a ktorego kazdy bedzie latal i zabijal tylko z powodu tej zlotej broni :P mnie to nie podnieca. pierwszy raz nie kupie dla zajefajnej gry steelbox'a/pseudokolekcjonerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toc to taka zenada... Zlote Lancery w GoW2 byly zalosne wiec w U2 podejzewam ze bedzie tak samo zalosnie sie z tym latalo - po prostu robisz z siebie takiego pimp'a ktorego kazdy bedzie latal i zabijal tylko z powodu tej zlotej broni :P mnie to nie podnieca. pierwszy raz nie kupie dla zajefajnej gry steelbox'a/pseudokolekcjonerki.

Za to w Modern Warfare kazdy sie pimpuje jesli ma zlotego gnata :)

A co do U2, OBY sie do mnie rzucali po zlota bron : DD

btw. link allegro ktory podalem juz nieaktualny, koles praktycznie jednym ruchem reki 50 kopii sprzedal tych steelboxowych ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. link allegro ktory podalem juz nieaktualny, koles praktycznie jednym ruchem reki 50 kopii sprzedal tych steelboxowych ...

No wogóle strasznie trudno będzie zamówić limitowaną edycje, a co dopiero kupić :). Ja się nie skuszę po co komuś złote bronie jak one nic (chyba) nie da ją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wogóle strasznie trudno będzie zamówić limitowaną edycje, a co dopiero kupić :). Ja się nie skuszę po co komuś złote bronie jak one nic (chyba) nie da ją ?

pewnie tak jak w GoW2 nic nie daja tylko wygladaja debilnie :P nigdy sie nie chcialem bawic w goldfingera :) no, moze w Golden Eye na N64 jak gralismy w multi :P

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wogóle strasznie trudno będzie zamówić limitowaną edycje, a co dopiero kupić :). Ja się nie skuszę po co komuś złote bronie jak one nic (chyba) nie da ją ?

O limitowana edycje (vide steelbox) nie ma sie co martwic po premierze, ale o edycji kolekcjonerskiej, mozemy zapomniec, ciekawi mnie w ogole czy komus z forum sie uda dorwac takowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy gdzieś na terenie Łodzi będzie można dostać grę 14 Października w metalowym pudełku najlepiej ? :rolleyes:

Dzwoniłem do SOL-POLu w Łodzi, i gość powiedział mi że jeszcze raczej będą mieli U2 do 14 Października...

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O limitowana edycje (vide steelbox) nie ma sie co martwic po premierze, ale o edycji kolekcjonerskiej, mozemy zapomniec, ciekawi mnie w ogole czy komus z forum sie uda dorwac takowa.

Jeśli chodzi ci o to co dałeś w linku z allegro to mi się udało ale już nie kapuje jak to dokładnie wygląda...

Tam będę miał pudełko stalowego zamiast plastikowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi ci o to co dałeś w linku z allegro to mi się udało ale już nie kapuje jak to dokładnie wygląda...

Tam będę miał pudełko stalowego zamiast plastikowego?

tak, stalowe pudelko z inna okladka i badziewnymi bonusami ktore gucio robia. na dodatek okladka brzydsza niz wersji podstawowej ale to juz kwestia gustu.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralismy dzisiaj w Uroborosem w DM i fajny bug sie wlaczyl - zamiast skonczyc gre na 50 fragach, gra skonczyla sie po 60 :P inny dosyc czesto wystepujacy bug to granaty ktore nie wybuchaja do konca meczu. ale i tak - multiplayer jest cudny. 30 lvl wpadl - ciekawe czy dojade do 50tki do konca bety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×